Tänavuse Võhandu maratoni võitis laupäeval leedulaste kahesüst, kus sõitsid Jonas Ragauskas ja Sigitas Bulovas, kelle võiduaeg oli 6:47.31,2, vahendas VSport.ee.
Bulovasele oli see teine järjestikune võit, mullu oli tema süstakaaslaseks Vidas Kupčinskas. Ragauskas sai eelmise aasta võistlusel parima ühesüstamehena kolmanda koha. Leedusse viiakse esikoht juba neljandat aastat järjest.
Teiseks tulid tänavu Koit ja Raigo Põder (+18.58,1), kolmandana lõpetas kiireim ühesüstamees tšehh Miroslav Venera (+40.56,0).
Esikuuikusse jõudsid veel leedulaste Dainius ja Marius Jaraminase kahesüst, ühesüstaga sõitnud poolakas Piotr Rosada ja kahesüst Kristjan Puusild/Margus Reimann.
Kahekanuul olid kiireimad üldjärjestuses kaheksandana lõpetanud soomlased Jaakko Soivio ja Heikki Hihnala. Kiireim naine ühesüstal oli üldjärjestuses 13. koha saanud leedulanna Aida Vilimiene.
Mööda Võhandu jõge Võrust Tamula järvelt kuni Räpina külje alla Võõpsuni kulgev umbes 100 km pikkune maraton toimus tänavu kaheksandat korda. Võistlusele oli registreerunud üle 500 paatkonna.

Autor: LounaLeht.eeonline@lounaleht.ee
Viimati muudetud: 22/04/2013 08:24:34

0 Comments

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Previous reading
Võhandu maraton kasvatas külapoe käibe viiekordseks
Next reading
Võhandu maratoni korraldajad ootavad jääminekut