Maratoni uueks kuupäevaks on 12. juuni 2021

Eesti Vabariigi Valitsus ei andnud Võhandu Maratoni meeskonnale eriluba maratoni korraldamiseks 22. mail. Valitsus arutas 06.05. Võhandu Maratoni toimumist, mis oli planeeritud 22. maile, kuid praegust epidemioloogilist olukorda arvestades otsustas Valitsus ürituse korraldamise edasi lükata.

Meil on väga kahju ja palume vabandust, et juba teist korda peame sel aastal maratoni kuupäeva muutma. Meile on valitsuse otsus täiesti mõistmatu. Reisida võib kuhu iganes, aga kontrollitud olukorras, kindlatel tingimustel, Eesti oma inimestele värskes õhus toimuv spordiüritus, kus hajutatus on garanteeritud keelatakse ära.

Mingit pool-kõva, mitmele päevale hajutatud sõitu või virtuaali Võhandul me tegema ei hakka. Oleme kindlad, et see poleks see, miks Võhandule tullakse.

99% Võhandust on fiiling, mis tekib koos loodud väest, võimsast tundest olla osa suurest fantastilisest seltskonnast. See on tunne, mis tekib konkurente jõel tagaajades. Tunne kui enam ei jõua, aga ikka kütad edasi. See on tunne mis tekib, kui finishis saad selja sirgeks lüüa ja karjuda täiest kõrist "TEHTUD"! See on tunne, mis tekib saunalaval vahetuid muljeid rääkides. See on tunne, mis kannab sind edasi uute seiklusteni!

Maratoni uueks kuupäevaks on 12. juuni 2021

Valitsuse otsustest saab lugeda:

https://www.valitsus.ee/uudised/valitsus-toetas-kahe-ulekaaluka-uhiskondliku-huviga-spordiurituse-toimumist

Valitsuse otsus

0 Comments

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Previous reading
Valitsus andis eriloa 16. Võhandu Maratoni korraldamiseks!
Next reading
Tõeline eneseületus