15. ВЫХАНДУ МАРАФОН
18 апреля 2020

РЕГИСТРАЦИЯ ПЛАТА ЗА УЧАСТИЕ ЦЕНА
В ЯНВАРЕ каждый участник 55 EUR
В ФЕВРАЛЕ каждый участник 65 EUR
В МАРТЕ каждый участник 75 EUR

Здесь вы можете зарегистрироваться на марафон.

Регистрация будет открыта 01 января.
Регистрация будет закрыта 31 марта.

На линии старта разрешено не более 1200 лодок. Регистрация начинается 01 января 2020 года в 00:00:01. по Эстонскому времени. Регистрация продлится до 31 марта 2020 года или до 1200 лодок заполнено.


- Победители марафона 2019 года имеют право зарегистрироваться на марафон 2020 года БЕСПЛАТНО.
- The winners of the boat classes of the 2019 marathon can register for the 2020 marathon for FREE.
- Vuoden 2019 maratonin veneluokkien voittajat saavat oikeuden ilmoittautua vuoden 2020 maratonille ILMAISEKSI.
 - 2019. gada maratona laivu klašu uzvarētāji var reģistrēties 2020. gada maratonam BEZ MAKSAS.
- 2019 m. maratono valčių klasių nugalėtojai gauna teisę registruotis į 2020 m. maratoną NEMOKAMAI.
Eesti lipp - 2019 aasta maratoni paadiklasside võitjad saavad õiguse registreerida 2020 aasta maratonile TASUTA.

Raigo Põder
Kristjan Oras

K2 MEN / 1155 / ESTONIA

Time: 7:45:03
Place: 1 / 968
In class: 1 / 250
Pace : 12.9 km/h

VIDEO DIPLOM
Martin Nordstrand

K1 MEN / 832 / SWEDEN

Time: 8:05:29
Place: 4 / 968
In class: 1 / 191
Pace : 12.4 km/h

VIDEO DIPLOM
Mathias Carling
Kristina Carling

K2 MIX / 830 / SWEDEN

Time: 9:05:16
Place: 12 / 968
In class: 1 / 87
Pace : 11.0 km/h

VIDEO DIPLOM
Jaakko Soivio
Heikki Hihnala

C2 MEN / 1134 / FINLAND

Time: 9:37:25
Place: 28 / 968
in class: 1 / 187
Pace : 10.4 km/h

VIDEO DIPLOM
Madis Vitsut

SUP MEN / 3 / ESTONIA

Time: 9:57:06
Place: 41 / 968
In class: 1 / 27
Pace : 10.0 km/h

VIDEO DIPLOM
Linda Tetsman

K1WOM / 594 / ESTONIA

Time: 10:27:58
Place: 63 / 968
In class: 1 / 18
Pace : 9.6 km/h

VIDEO DIPLOM
Anette Baum
Eve Külasalu

K2 WOM / 116 / ESTONIA

Time: 10:34:34
Place: 70 / 968
In class: 1 / 21
Pace : 9.5 km/h

VIDEO DIPLOM
Silver Pukk
Martin Räim
Valmar Parisalu

BOAT / 498 / ESTONIA

Time: 12:39:21
Place: 251 / 968
in class: 1 / 2
Pace : 7.9 km/h

VIDEO DIPLOM
Erko Võsu
Risto Hinno
Jüri-Erik Võsu
Risto Randla
Epp-Triin Võsu
Imre Käpa

MEGA SUP / 577 / ESTONIA

Time: 14:43:03
Place: 526 / 968
in class: 1 / 2
Pace : 6.8 km/h

VIDEO DIPLOM
Maili Kahu
Vahur Kahu

C2 MIX / 71 / ESTONIA

Time: 10:45:54
Place: 79 / 968
In class: 1 / 47
Pace : 9.3 km/h

VIDEO DIPLOM
Mariann Sulg
Eleri Hirv

C2 WOM / 749 / ESTONIA

Time: 13:30:22
Place: 362 / 968
In class: 1 / 18
Pace : 7.4 km/h

VIDEO DIPLOM
Anastasiia Vasileva

SUP WOM / 763 / RUSSIA

Time: 14:45:21
Place: 530 / 968
In class: 1 / 2
Pace : 6.8 km/h

VIDEO DIPLOM
Unno Niit
Heini Põder
Jaanus Kala
Kaarel Mäesalu
Risto Tõniste
Rando Treimuth
Jaanus Pruuli
Kalmer Valtin
Karmo Põder

RAFT / 920 / ESTONIA

Time: 12:01:32
Place: 187 / 968
in class: 1 / 92
Pace : 8.3 km/h

VIDEO DIPLOM
Rainer Pungar

WTB / 274 / ESTONIA

Time: 13:37:03
Place: 382 / 968
In class: 1 / 2
Pace : 7.3 km/h

VIDEO DIPLOM
Johannes Konksi

C1 MEN / 1151 / ESTONIA

Time: 19:16:01
Place: 913 / 968
In class: 1 / 1
Pace : 5.2 km/h

VIDEO DIPLOM

Lisaks võitjatele on TASUTA pääsmed 15. Võhandu maratonile 2020 aastal järgmistele isikutele.

  • Abi RAFT klassi juhendi muutmisel ja tubli II koha eest 2019 aasta RAFT klassis
    Erki Lilo
    Raino Lilo
    Rain Jansen
    Kaur Palm
    Aarne Saar
    Margus Jansen
    Lehar Laurits
    Margus Hämarik
    Antti Lilo
  • Aastate pikkune abi maratoni korraldamisel.
    Lembit Uudsemaa
    Märt Maibu

  • SPONSORID - vastavalt toetuse mahule ja lepingule.