11. Võhandu maraton -- Finish

KohtKoht klassisKlassStardinrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1K2MEN716 LTUJONAS RAGAUSKAS / JUOZAS GUREVICIUSYris07:53:09,0 Prindi diplom
2.2K2MEN1 EST
FIN
NOR
Andres Kaju / Indrek Kermon /
Mina Ise / Tema Kaaa
Tahe Outdoors 1/rehvidpluss.com08:00:31,000:07:22,0Prindi diplom
3.1K1MEN717 LTUMarius LinkeviciusYris08:10:30,000:17:21,0Prindi diplom
4.2K1MEN722 ESTUko KõrgeIndreku paat08:16:32,600:23:23,6Prindi diplom
5.3K2MEN267 LTUMarius Jaraminas / Dainius JaraminasVilnius08:17:51,200:24:42,2Prindi diplom
6.3K1MEN794 FINRomano (Nic) Riosa08:21:16,500:28:07,5Prindi diplom
7.4K1MEN743 FINJohannes HietalaKallan Melojat08:30:26,500:37:17,5Prindi diplom
8.5K1MEN418 RUSIgor LychevDragon boat Federation Sankt-Pefersburg08:50:01,900:56:52,9Prindi diplom
9.4K2MEN760 FINHeikki Hihnala / Rami RantanenOmjakon08:51:56,200:58:47,2Prindi diplom
10.5K2MEN86 ESTTimo Vares / Jaan KallakRoadservice08:55:41,001:02:32,0Prindi diplom
11.6K1MEN669 CZEPetr SmítkaSMARTtravel08:57:22,701:04:13,7Prindi diplom
12.6K2MEN10 ESTMarko Kolossov / Kristo OravTahe Outdoors 1008:58:06,801:04:57,8Prindi diplom
13.1C2MIX581 FINJaakko Soivio / Kaisu Soivio O M J A K O N09:04:09,901:11:00,9Prindi diplom
14.1K2MIX714 FINOuti Seppä / Markku SavolainenMelamajavat09:04:33,801:11:24,8Prindi diplom
15.7K1MEN28 ISLFylkir SævarssonKanobyg09:06:17,201:13:08,2Prindi diplom
16.1C2MEN51 LATGatis Ozolins / Martins ZviedrisZOMG09:08:31,601:15:22,6Prindi diplom
17.2C2MEN327 CZEZdenek herzan / Jiri HronKickthewaves 09:11:20,301:18:11,3Prindi diplom
18.8K1MEN323 LTUTomas AbalikstaREGATA09:21:09,901:28:00,9Prindi diplom
19.9K1MEN149 ESTÜlar RooseTaara Team09:25:22,301:32:13,3Prindi diplom
20.10K1MEN163 LATLinards VolksVSA09:27:13,001:34:04,0Prindi diplom
21.11K1MEN358 ESTToomas Lelumees09:29:36,101:36:27,1Prindi diplom
22.7K2MEN72 ESTMairo Alumaa / Marko Alumaavennad Alumaad09:30:00,001:36:51,0Prindi diplom
23.12K1MEN766 ESTIvar HüttReimann Retked 609:30:48,501:37:39,5Prindi diplom
24.2K2MIX753 ESTJohanna Kuusemets / Haiko KäärikAix Team09:32:02,101:38:53,1Prindi diplom
25.13K1MEN473 LATAndris StavroPension Level09:33:17,101:40:08,1Prindi diplom
26.3K2MIX125 LATIlze Balode / Janis Saulitislabadruka.lv09:36:02,001:42:53,0Prindi diplom
27.14K1MEN785 LTULinas SamaskaRobinzonada Adventure Team09:38:00,501:44:51,5Prindi diplom
28.8K2MEN359 ESTRasmus Lelumees / Magnus LelumeesVennad Lelumehed09:39:58,901:46:49,9Prindi diplom
29.4K2MIX167 ESTRamon Lippus / Piia NarusbergPalukaklubi09:40:42,501:47:33,5Prindi diplom
30.15K1MEN3 ESTKristo SeppTahe Outdoors 309:46:31,001:53:22,0Prindi diplom
31.9K2MEN646 ESTbilly toomla / Holger TasaneBPG Motorsport09:47:28,801:54:19,8Prindi diplom
32.10K2MEN62 ESTIndrek Alas / Olden JentsonSkPirita/Nõmme09:47:47,301:54:38,3Prindi diplom
33.16K1MEN126 ESTHannes TähtsaluDiskokuul09:47:57,001:54:48,0Prindi diplom
34.17K1MEN763 ESTMargus ReimannReimann Retked 309:49:37,101:56:28,1Prindi diplom
35.18K1MEN244 ESTSixten KergeVennad Kerged09:52:25,601:59:16,6Prindi diplom
36.11K2MEN177 ESTRain Kivimägi / Karl Andres PeärnbergSiilid udus09:52:52,001:59:43,0Prindi diplom
37.12K2MEN643 ESTSven Liivand / Erki ErmTwister Adventure Team09:57:51,002:04:42,0Prindi diplom
38.19K1MEN765 ESTSiim SildnikReimann Retked 509:59:00,002:05:51,0Prindi diplom
39.20K1MEN676 LATJanis Deksnis10:02:32,102:09:23,1Prindi diplom
40.21K1MEN243 ESTRasmus KergeVennad Kerged10:03:13,302:10:04,3Prindi diplom
41.1SUP415 LATAndris BisnieksSTORENT10:05:15,102:12:06,1Prindi diplom
42.13K2MEN5 ESTJanek Tigane / Rando RosenthalTahe Outdoors 510:07:33,402:14:24,4Prindi diplom
43.14K2MEN493 ESTRoland Müür / Mart ReimannReimann Retked 110:10:44,102:17:35,1Prindi diplom
44.15K2MEN101 ESTLauri Mäe / Hendrik VeevoAdrenaliinisüst10:10:46,902:17:37,9Prindi diplom
45.1C1MEN754 ESTMart HommikPiusa Ekspress10:11:30,902:18:21,9Prindi diplom
46.16K2MEN92 DEUDieter Warmbold / Achim BrunsEKV v. 1925 e.V.10:13:16,202:20:07,2Prindi diplom
47.17K2MEN260 ESTHenry Maask / Toomas MaaskÄssad10:14:28,002:21:19,0Prindi diplom
48.18K2MEN314 ESTÜllar Plangi / Reiko ZäärKirtel10:15:04,002:21:55,0Prindi diplom
49.3C2MEN52 ESTArgo Raudsalu / Ago KastemäeNelson Main Team10:15:04,202:21:55,2Prindi diplom
50.19K2MEN165 ESTAndres Kalle / Villu AntPouch rz10:16:31,402:23:22,4Prindi diplom
51.5K2MIX491 LATInta Krumina / Girts SarjaMauciens10:17:03,802:23:54,8Prindi diplom
52.20K2MEN278 ESTDan Hüvonen / Kristian Sülluste10:17:11,702:24:02,7Prindi diplom
53.22K1MEN319 ESTImre PoomAdrenaator Grupp Oü10:18:05,702:24:56,7Prindi diplom
54.23K1MEN174 ESTMärt TuruGrööni Kubjas10:22:25,902:29:16,9Prindi diplom
55.21K2MEN410 ESTArgo Kärsten / Martin Arpo10:22:52,302:29:43,3Prindi diplom
56.24K1MEN206 ESTToomas VerroRobinson10:24:01,502:30:52,5Prindi diplom
57.6K2MIX338 ESTMerike Meriküla / Priit RandpõldPäike10:25:58,102:32:49,1Prindi diplom
58.22K2MEN60 ESTHeiko Eesalu / Jaanus MooritsKukemuna10:28:19,702:35:10,7Prindi diplom
59.25K1MEN207 ESTerkki lindepuupahurpart10:30:03,602:36:54,6Prindi diplom
60.26K1MEN533 ESTRaiko Uri10:30:48,102:37:39,1Prindi diplom
61.27K1MEN138 ESTEvar Nikkerpuidust10:31:50,802:38:41,8Prindi diplom
62.23K2MEN326 ESTSixten Sild / Tõnu JõgiVõru linnavalitsus10:34:16,602:41:07,6Prindi diplom
63.4C2MEN113 ESTMario Kramin / Siim KaljundKanuuJurakad10:35:27,002:42:18,0Prindi diplom
64.24K2MEN561 ESTAin Allas / Indrek JaadlaViljandi Aerutamisklubi toetuseks10:36:35,802:43:26,8Prindi diplom
65.28K1MEN424 ESTPriit Purde10:36:57,602:43:48,6Prindi diplom
66.25K2MEN63 ESTMartin Ilumets / Martin PedaiEAF10:37:05,302:43:56,3Prindi diplom
67.5C2MEN152 ESTSiim Väli / Kaupo VallikKiire ja Vihane10:37:42,102:44:33,1Prindi diplom
68.6C2MEN99 ESTViljar Sinimeri / Ott VäliEventech / Õpilasmalev10:38:27,802:45:18,8Prindi diplom
69.29K1MEN252 ESTAndrus SoonseinUUS MAA10:38:32,802:45:23,8Prindi diplom
70.7C2MEN246 ESTPriit Vakmann / Rein LehtmetsKollane pealveelaev10:41:16,002:48:07,0Prindi diplom
71.30K1MEN136 ESTAivar ArikeKormoran Kayak10:42:13,702:49:04,7Prindi diplom
72.31K1MEN8 ESTErkki KolossovTahe Outdoors 810:44:10,702:51:01,7Prindi diplom
73.26K2MEN131 ESTMadis Raudsaar / Ragmar RiismaaMilling/Rinje10:44:59,302:51:50,3Prindi diplom
74.32K1MEN74 ESTLembit UudsemaaSK Pirita10:45:22,502:52:13,5Prindi diplom
75.33K1MEN543 LTUVilimas VaranaviciusRobinzonada Adventure Team10:45:33,902:52:24,9Prindi diplom
76.1WTB181 ESTTarmo Mõttus10:45:52,002:52:43,0Prindi diplom
77.34K1MEN404 CZEFrantisek DohnalKVS Hranice10:45:56,802:52:47,8Prindi diplom
78.27K2MEN81 ESTSulev Ainlo / Mait LeemetVihased isased10:46:55,002:53:46,0Prindi diplom
79.35K1MEN68 ESTAivar Tikerberisuurtix10:47:22,702:54:13,7Prindi diplom
80.28K2MEN219 ESTAin Polma / Antti LoksAktiivnePuhkus10:47:43,602:54:34,6Prindi diplom
81.36K1MEN366 LATRaimonds Dombrovskisskiriver.lv10:47:56,002:54:47,0Prindi diplom
82.29K2MEN102 ESTOtt Palu / Vahur PaluPeen Pauliine10:50:32,102:57:23,1Prindi diplom
83.1K1WOM582 LATDaina Pastare10:52:18,402:59:09,4Prindi diplom
84.37K1MEN290 ESTRainer Reile10:53:28,303:00:19,3Prindi diplom
85.30K2MEN66 ESTAlo Lõoke / Vladimir LatinSK Toonus / SK Äkke10:53:33,803:00:24,8Prindi diplom
86.38K1MEN300 ESTIndrek Jõesaar10:54:16,303:01:07,3Prindi diplom
87.39K1MEN496 ESTUrmet Ilves10:54:58,503:01:49,5Prindi diplom
88.31K2MEN17 ESTHeldur Kodres / Taavi LindsaluTahe Outdoors 1710:55:04,203:01:55,2Prindi diplom
89.40K1MEN584 ESTJanno RodendauRR Suusaklubi10:57:23,503:04:14,5Prindi diplom
90.41K1MEN57 LATIlmars OstrovskisLatgols10:58:10,803:05:01,8Prindi diplom
91.8C2MEN510 ESTKurmet Ossip / Taavi KulaLeevi10:58:56,503:05:47,5Prindi diplom
92.32K2MEN310 ESTTõnis Vaiksaar / Mait VaiksaarTimbeco Paadihullud 510:59:12,003:06:03,0Prindi diplom
93.42K1MEN661 ESTSilver EensaarEstonian ACE Adventure10:59:39,503:06:30,5Prindi diplom
94.33K2MEN674 ESTTaavi Valgmäe / Jürgo Jartsev-MoontMetsalised11:00:13,803:07:04,8Prindi diplom
95.34K2MEN229 ESTMeelis Viirma / Einar KivisaluKoomaklubi11:00:36,203:07:27,2Prindi diplom
96.35K2MEN90 ESTTormi Trumsi / Rait KivisildRäpina PÄÄSTE11:01:14,603:08:05,6Prindi diplom
97.9C2MEN504 ESTMikk Köösel / Siim OjaverPriima Greta11:02:01,803:08:52,8Prindi diplom
98.10C2MEN313 ESTAndrus Bombul / Priit PunapartSakret11:02:04,003:08:55,0Prindi diplom
99.43K1MEN23 ESTJaan ZujevTahe Outdoors 2311:02:17,103:09:08,1Prindi diplom
100.36K2MEN476 ESTRisto Bristol / Taavet BristolBristol & Bristol11:02:57,503:09:48,5Prindi diplom
101.37K2MEN203 ESTMartin Niinepuu / Kuldar MarkPure Mark11:04:21,903:11:12,9Prindi diplom
102.7K2MIX747 LATSigita Vace / Matiss Vecvagarisultrataka.lv11:06:05,803:12:56,8Prindi diplom
103.44K1MEN305 ESTVaiko ReediSpordiklubi " Põletan pekki"11:07:45,003:14:36,0Prindi diplom
104.38K2MEN53 ESTOliver Põder / Tarvo TurjaSir Autorent11:10:36,903:17:27,9Prindi diplom
105.45K1MEN30 SWEMattias KarlssonVättern Kajak11:10:48,303:17:39,3Prindi diplom
106.46K1MEN735 LATOskars Galzonsnagelmuiza11:10:53,203:17:44,2Prindi diplom
107.2C2MIX315 ESTVahur Kahu / Maili KahuSäärane Mulk11:11:13,103:18:04,1Prindi diplom
108.3C2MIX448 ESTKaider Kriit / Keiju KriitFat Camp11:13:28,603:20:19,6Prindi diplom
109.39K2MEN88 FIN
EST
Raivo POHJALA / Petrik MötusAngry Pikatchu11:13:32,503:20:23,5Prindi diplom
110.40K2MEN494 ESTTarmo Siimsaare / Jüri JoonasShortcut11:14:23,003:21:14,0Prindi diplom
111.41K2MEN286 ESTTiit Koel / Urmas Alpmatkakeskus.eu11:17:39,603:24:30,6Prindi diplom
112.47K1MEN234 ESTAarne LuudSusimetsa seilaja11:17:39,803:24:30,8Prindi diplom
113.48K1MEN9 ESTSeren MühalaTahe Outdoors 911:18:40,903:25:31,9Prindi diplom
114.11C2MEN423 ESTPriit Koha / Raul KohaCraftsline11:20:28,803:27:19,8Prindi diplom
115.2K1WOM764 ESTLinda Tetsmann360 KRAADI11:20:51,403:27:42,4Prindi diplom
116.42K2MEN486 ESTTuulis Mägi / Kristjan MägiIsa&Poeg11:21:59,903:28:50,9Prindi diplom
117.49K1MEN692 ESTOtt TahkSiret11:22:28,603:29:19,6Prindi diplom
118.50K1MEN372 ESTKalver Kukk11:23:28,203:30:19,2Prindi diplom
119.51K1MEN788 LTUGvidas MilkintasRobinzonada Adventure Team11:25:07,003:31:58,0Prindi diplom
120.52K1MEN208 ESTMarkko JunolainenTelesis Coaching11:25:10,403:32:01,4Prindi diplom
121.43K2MEN192 ESTMartin Ruudi / Toomas KuulNelson11:25:17,003:32:08,0Prindi diplom
122.8K2MIX471 ESTLembit Laas / Ursula PensaAllveelaev Lembit11:27:28,803:34:19,8Prindi diplom
123.53K1MEN56 ESTPriit Külaots.11:28:11,103:35:02,1Prindi diplom
124.54K1MEN247 ESTAhti ReinupEastPole Team11:28:12,603:35:03,6Prindi diplom
125.55K1MEN95 ESTAndrus Kaldmaammon11:28:58,003:35:49,0Prindi diplom
126.44K2MEN385 ESTMargo Muzakko / Priit Saaremägi11:29:45,603:36:36,6Prindi diplom
127.12C2MEN325 ESTAin Rästa / Jaanus Elmers637EEC11:29:47,103:36:38,1Prindi diplom
128.13C2MEN474 LATAndrejs Mihelsons / Ivars SimanisBlack Duck 211:31:57,403:38:48,4Prindi diplom
129.56K1MEN130 ESTJüri Kliimask11:32:26,303:39:17,3Prindi diplom
130.14C2MEN306 ESTErik Tammsoo / Marko LaasRaasiku krahvid11:33:05,403:39:56,4Prindi diplom
131.45K2MEN565 ESTAndres Aasaväli / Andres Parik11:33:20,003:40:11,0Prindi diplom
132.57K1MEN700 LATAleksis Markuss Stucerslabadruka.lv11:33:20,203:40:11,2Prindi diplom
133.46K2MEN390 ESTKalle-Kaspar Sepper / Rajar Miller210711:33:35,103:40:26,1Prindi diplom
134.58K1MEN475 ESTPärtel KeskkülaPärtel11:34:12,103:41:03,1Prindi diplom
135.15C2MEN272 ESTMARTIN MEREVOO / JAANUS RIHMAMARTIN11:34:20,803:41:11,8Prindi diplom
136.3K1WOM128 LATAnete Poshiva-Bunkovska11:35:07,103:41:58,1Prindi diplom
137.16C2MEN426 ESTEnar Jallai / Karry JallaiKivikaru11:35:08,303:41:59,3Prindi diplom
138.4C2MIX715 ESTMaire Eiche / Aare EicheHaanja 211:36:14,503:43:05,5Prindi diplom
139.17C2MEN236 ESTArvi Mikk / Enno BenderElering11:36:42,903:43:33,9Prindi diplom
140.47K2MEN249 LATKarlis Kraulis / Raitis Kortschingachgooks racing team11:37:36,103:44:27,1Prindi diplom
141.59K1MEN213 ESTMeelis MaidlaLoterii11:38:13,703:45:04,7Prindi diplom
142.60K1MEN514 ESTMaa RottKolmaskordne11:38:38,703:45:29,7Prindi diplom
143.48K2MEN220 ESTMarko Kullapere / Tarvo KullapereVilsandi Poisid11:39:18,903:46:09,9Prindi diplom
144.18C2MEN555 ESTAigar Nuuma / Ilo SuurmetsEesti Tõukerattaliit11:39:44,003:46:35,0Prindi diplom
145.61K1MEN214 ESTTõnis Kümnik#1011:39:48,603:46:39,6Prindi diplom
146.49K2MEN250 LATNormunds Voiculis / Andis Skudrahagenberg11:39:56,903:46:47,9Prindi diplom
147.19C2MEN89 ESTAre Tallmeister / Are TintsAre²11:41:00,203:47:51,2Prindi diplom
148.62K1MEN389 ESTRandel KreitsbergKreitsberg Offroad Team11:41:58,203:48:49,2Prindi diplom
149.20C2MEN127 ESTIndro Dsilna / Timo SuppiSuper hot Harkujärve canoeing team11:42:08,603:48:59,6Prindi diplom
150.21C2MEN142 ESTRain Vosman / Tiit MeltsAina Parem11:44:33,103:51:24,1Prindi diplom
151.50K2MEN105 LTUAurimas Gabe / Dainius PasninasSarmatia11:46:15,803:53:06,8Prindi diplom
152.2WTB499 ESTTõnu HendriksonEkstreempark Akwakat11:46:32,803:53:23,8Prindi diplom
153.63K1MEN237 ESTElner RannuHELIAN11:46:38,903:53:29,9Prindi diplom
154.64K1MEN187 ESTEero OtsEST11:48:49,603:55:40,6Prindi diplom
155.51K2MEN347 ESTMaido Lüiste / Martin RaudeMAIMAR11:50:33,603:57:24,6Prindi diplom
156.65K1MEN805 ESTMarko Pukk11:51:08,903:57:59,9Prindi diplom
157.66K1MEN804 ESTIndrek Kivilaan11:51:11,703:58:02,7Prindi diplom
158.52K2MEN111 ESTValdo Hälvin / Janari JaansoScoutspataljon 111:51:38,703:58:29,7Prindi diplom
159.9K2MIX259 ESTSeido Suija / Kadri Saal11:53:04,403:59:55,4Prindi diplom
160.22C2MEN701 POLRAFAL NOWAK / JACEK TUBISZEWSKIHERLOCK TEAM11:53:20,504:00:11,5Prindi diplom
161.53K2MEN351 ESTivar Frantsuzov / Ando SiitamFRANDOVARSIIT11:53:41,104:00:32,1Prindi diplom
162.23C2MEN285 ESTRain Nirgi / Lauri SeppSepp&Skaut11:53:49,504:00:40,5Prindi diplom
163.24C2MEN195 ESTRanno Suits / Marko MätasKarupüksid11:54:35,704:01:26,7Prindi diplom
164.25C2MEN575 ESTJaanus Kann / Markko OloSK Sõukruvi 4.011:56:01,004:02:52,0Prindi diplom
165.67K1MEN80 ESTHannes Kase11:56:32,004:03:23,0Prindi diplom
166.26C2MEN340 ESTAndres Parv / Peep JoonasPaid Parved11:58:03,004:04:54,0Prindi diplom
167.68K1MEN311 ESTViljar LeppikAutomiil11:58:15,404:05:06,4Prindi diplom
168.27C2MEN226 ESTKert Lillemäe / Rauno ViljasK&R Racing11:58:38,704:05:29,7Prindi diplom
169.10K2MIX288 ESTKersti Raja / Rasmus RoodenAMK11:59:07,804:05:58,8Prindi diplom
170.1C2WOM480 ESTEleri Hirv / Mariann SulgGeniaalne Superkonn12:00:35,804:07:26,8Prindi diplom
171.5C2MIX517 ESTTõnis Piirisild / Tiia ParmPogola12:01:27,504:08:18,5Prindi diplom
172.69K1MEN544 ESTTarvo Liik3park OÜ12:02:25,204:09:16,2Prindi diplom
173.11K2MIX809 ESTMikk Mustmaa / Merilyn ViinNogo nobedad12:03:17,104:10:08,1Prindi diplom
174.70K1MEN647 ESTElar Steinbergkek12:03:27,404:10:18,4Prindi diplom
175.71K1MEN639 ESTTanel KukkSaarlane12:03:43,504:10:34,5Prindi diplom
176.12K2MIX365 ESTTõnu Idavain / Olga SumbajevaHõbekajakas12:04:27,804:11:18,8Prindi diplom
177.54K2MEN438 ESTTaimar Ala / Meelis MesiMatkasellid12:06:08,004:12:59,0Prindi diplom
178.72K1MEN742 ESTIvo LinaskPatrol12:06:33,504:13:24,5Prindi diplom
179.28C2MEN468 ESTJanar Alamäe / Jaanus TeraJ & J12:06:59,104:13:50,1Prindi diplom
180.73K1MEN382 LTUAndrius LavrinoviciusPsichu rojus12:07:25,204:14:16,2Prindi diplom
181.55K2MEN281 ESTJuri Gorohhov / Stanislav NesterchukKaravan12:08:05,304:14:56,3Prindi diplom
182.74K1MEN26 ISRTomas HerdevallDor Kayak12:08:18,504:15:09,5Prindi diplom
183.56K2MEN162 ESTLauri Antalainen / Mart MooraCoreGrow12:08:26,804:15:17,8Prindi diplom
184.13K2MIX449 LTUAsta Matuzeviciute / Martynas Verveckaduokalaus12:08:27,404:15:18,4Prindi diplom
185.14K2MIX122 ESTTanel Käär / Karin JõgiRaisk12:08:40,804:15:31,8Prindi diplom
186.75K1MEN295 ESTMargus SallaTimbeco Paadihullud 412:09:05,304:15:56,3Prindi diplom
187.1RAFT307 ESTUnno Niit / Risto Tõniste /
Kalmer Valtin / Jaanus Kala /
Heini Põder / Rando Treimuth /
Karmo Põder / Kaarel Mäesalu
Mayday, meid ei püüa12:10:35,404:17:26,4Prindi diplom
188.29C2MEN483 ESTIlo Toom / Erki TuikEE Spordiklubi12:11:14,804:18:05,8Prindi diplom
189.30C2MEN129 ESTVillu Zirnask / Aivar LuudGo Reisiajakiri 112:12:00,804:18:51,8Prindi diplom
190.31C2MEN697 ESTSergei Serdjuk / Urmas KuumSeKuu12:14:04,504:20:55,5Prindi diplom
191.32C2MEN159 ESTAin-Ivar Tupp / Kaido VidderHaanjmatkad.ee12:14:18,804:21:09,8Prindi diplom
192.33C2MEN339 ESTÜlo Veddel / Kaupo ElisteWeddeliku Tiheduse Eksperiment12:14:28,804:21:19,8Prindi diplom
193.57K2MEN235 ESTPriit Junkin / Marko GreenbaumKriips12:14:48,504:21:39,5Prindi diplom
194.34C2MEN221 ESTREIGO MÄGI / TOOMAS KIMSENBaltiC12:15:10,404:22:01,4Prindi diplom
195.2SUP613 RUSIgor ChernenkoSUP SCHOOL12:15:35,004:22:26,0Prindi diplom
196.35C2MEN64 ESTVilmar Paats / Vahur Valinu100 ja seened12:15:38,004:22:29,0Prindi diplom
197.2RAFT330 ESTKaido Sing / Mati Kure /
Vahur Parrol / Marko Runthal /
Tauno Rannaste / Teet Tali
JÕUJAAM12:15:47,304:22:38,3Prindi diplom
198.58K2MEN65 ESTMihkel Luigas / Robin LilleorgVõidujoove!12:17:00,204:23:51,2Prindi diplom
199.59K2MEN790 ESTKaupo Koplus / Eino KarvakVisu.ee12:18:07,404:24:58,4Prindi diplom
200.36C2MEN146 ESTJoel Võsu / Margus MillerKärestik12:19:03,704:25:54,7Prindi diplom
201.3RAFT263 ESTAndres Tänav / Üllar Lai /
Marek Sireli / Samuel Moring /
Alar Venne / Andre Taidre
Suursoo Team12:19:45,304:26:36,3Prindi diplom
202.37C2MEN104 ESTFreddy Tints / Siim TiitusÕed Tintused12:20:03,104:26:54,1Prindi diplom
203.76K1MEN12 ESTTauno KäoTahe Outdoors 1212:20:12,104:27:03,1Prindi diplom
204.60K2MEN119 ESTMarko Valdre / Sven ValdmaaLaki212:20:35,804:27:26,8Prindi diplom
205.77K1MEN61 ESTAllan VainumetsLaki112:20:38,004:27:29,0Prindi diplom
206.61K2MEN806 ESTTambet Krasnov / Kert PreedenSisekaitseakadeemia12:20:43,304:27:34,3Prindi diplom
207.78K1MEN560 ESTIllimar ErmIllimar Erm12:21:03,704:27:54,7Prindi diplom
208.62K2MEN442 LTUPovilas Jasaitis / Kastytis BackisGrand Dukes12:21:21,104:28:12,1Prindi diplom
209.63K2MEN29 DENOle Røm Hansen / Kasper ToftSurfline12:21:36,204:28:27,2Prindi diplom
210.64K2MEN240 ESTMartin Roots / Aivar Erikloodusest.ee12:21:37,704:28:28,7Prindi diplom
211.79K1MEN420 ESTJaan KoolmeisterBanaan12:21:54,204:28:45,2Prindi diplom
212.38C2MEN108 ESTTiit Riisalo / Alar NigulGO Reisiajakiri12:22:10,904:29:01,9Prindi diplom
213.65K2MEN13 ESTAndreas Pragi / Karel PragiTahe Outdoors 1312:22:55,504:29:46,5Prindi diplom
214.39C2MEN695 ESTEndrik Järv / Kristian LillemäeMetsanuka12:23:01,604:29:52,6Prindi diplom
215.66K2MEN604 ESTMargus Tolm / Taavi KotkasTolm12:23:32,704:30:23,7Prindi diplom
216.80K1MEN85 ESTIndrek LuikCrossFit I&M12:23:50,304:30:41,3Prindi diplom
217.67K2MEN487 ESTHardi Kuimets / Raido PeedomaaTeam Arcwood12:23:59,904:30:50,9Prindi diplom
218.68K2MEN481 ESTKennart Saaremäe / Janno PallotedderJorgan Vöörmanni nimeline Tartu Akadeemiline Spo12:24:08,904:30:59,9Prindi diplom
219.40C2MEN511 ESTFilipp Leinberg / Rein AnsenViiuldajad12:24:54,704:31:45,7Prindi diplom
220.41C2MEN155 ESTJanis Lõhmus / Jarno PintOnud Heinod12:25:15,304:32:06,3Prindi diplom
221.81K1MEN432 ESTKuno KurgTasa sõuad...12:26:03,004:32:54,0Prindi diplom
222.42C2MEN672 LATJanis Neilands / Oskars SimanisSP Pagalms12:26:05,804:32:56,8Prindi diplom
223.43C2MEN528 ESTTauno Antsmäe / Hannes KadakRGB12:27:22,804:34:13,8Prindi diplom
224.4K1WOM386 ESTMargit Viilep12:27:35,104:34:26,1Prindi diplom
225.3SUP719 RUSasim sadievSUP SCHOOL12:27:44,204:34:35,2Prindi diplom
226.5K1WOM540 ESTKaisa RebanePowered by bananas12:27:46,404:34:37,4Prindi diplom
227.82K1MEN519 ESTErkki PärnaVanakoolimehed 212:29:06,204:35:57,2Prindi diplom
228.83K1MEN518 ESTAnto LiivatVanakoolimehed 112:29:07,104:35:58,1Prindi diplom
229.44C2MEN202 ESTRein Raikna / Riho Tarbe12:30:28,904:37:19,9Prindi diplom
230.69K2MEN789 ESTAllan Plato / Rivo ZirkCramo12:31:07,004:37:58,0Prindi diplom
231.45C2MEN357 ESTSulev Mahlakas / Nikolai MestiljainenPääsna12:32:47,004:39:38,0Prindi diplom
232.84K1MEN329 ESTSander Ernes12:33:17,304:40:08,3Prindi diplom
233.70K2MEN301 ESTAhto Meri / Kaido LindeTindikala12:34:00,204:40:51,2Prindi diplom
234.6K1WOM469 ESTElerin ÖövelSinejärve sõudeklubi12:34:17,404:41:08,4Prindi diplom
235.71K2MEN780 ESTTalis Kink / Viljar Kallastelainelemb12:35:44,904:42:35,9Prindi diplom
236.46C2MEN171 ESTKalle Klandorf / Hallar TammElektrimootor12:36:22,004:43:13,0Prindi diplom
237.85K1MEN238 ESTSven PõldmeKaurits12:38:12,304:45:03,3Prindi diplom
238.47C2MEN193 ESTMarko Meitus / Maarek SikamägiSetud12:39:04,504:45:55,5Prindi diplom
239.2C1MEN374 LATGundars PatmalnieksPatmalnieks kanoe kool12:39:12,004:46:03,0Prindi diplom
240.3C1MEN100 ESTMartin NurmeRedneck Booze Crew12:39:12,304:46:03,3Prindi diplom
241.86K1MEN631 ESTMadis TamelaTrimensioon12:40:05,104:46:56,1Prindi diplom
242.15K2MIX123 ESTMadis Altermann / Kaiti BirkInspired SK12:40:06,204:46:57,2Prindi diplom
243.48C2MEN713 ESTAuno Allas / Siim VislapuuKagu Metsahooldus Grupp OÜ12:40:11,504:47:02,5Prindi diplom
244.1K2WOM732 ESTMari Aasmae / Kaisa PajusaluK&M12:40:41,704:47:32,7Prindi diplom
245.49C2MEN242 ESTTauri Hainsoo / Maido MustimetsTauri-Mauri12:40:43,404:47:34,4Prindi diplom
246.50C2MEN664 ESTMarko Iganus / Eero JoonasLauga SS12:42:24,704:49:15,7Prindi diplom
247.72K2MEN362 ESTTeet Peedu / Edgar SaarLaimjala mehed12:42:53,204:49:44,2Prindi diplom
248.51C2MEN572 ESTTauno Mölder / Algo EsklaKruiisime!!12:45:06,904:51:57,9Prindi diplom
249.73K2MEN27 DENMikkel Molin / Kim KempKanobyg12:45:47,604:52:38,6Prindi diplom
250.74K2MEN231 ESTAlvar Räägel / Mihkel MooselAmazing12:46:17,804:53:08,8Prindi diplom
251.75K2MEN775 ESTKarl Rõõm / Rainer VidderKulgejad12:47:04,304:53:55,3Prindi diplom
252.52C2MEN453 ESTTimo Varik / Henri TammTimm&Tamm12:47:09,704:54:00,7Prindi diplom
253.87K1MEN711 POLSylwester WojtkiewiczBackWay12:48:26,804:55:17,8Prindi diplom
254.53C2MEN331 FINAlpo Kuusisto / Jussi Riku HelanderPeräkylän Ponnistus12:48:55,004:55:46,0Prindi diplom
255.76K2MEN24 ESTVladislav Jagur / Stanislav ShunkinTahe Outdoors 2412:48:58,204:55:49,2Prindi diplom
256.54C2MEN147 ESTTane Russ / Ragnar RannastoTan&Rax Co12:49:35,604:56:26,6Prindi diplom
257.77K2MEN435 ESTKuldar Kollom / Lenard OleskDream Killers12:50:44,604:57:35,6Prindi diplom
258.55C2MEN539 ESTMartin Heintalu / Raino TarbeKivipurustaja12:51:20,104:58:11,1Prindi diplom
259.56C2MEN199 ESTLauri Semevsky / Viljar SemevskyKänd ei kuku käbist kaugele12:51:47,804:58:38,8Prindi diplom
260.88K1MEN112 ESTMartin KreekNeli Kreeki12:51:52,804:58:43,8Prindi diplom
261.78K2MEN273 ESTJanno Surva / Elar HaniLapiti12:52:19,804:59:10,8Prindi diplom
262.57C2MEN132 ESTTarmo Tohv / Siim BoitsovRonimissein.ee12:52:25,104:59:16,1Prindi diplom
263.58C2MEN182 ESTOlev Viiberg / Merlis MuravljovViibeMurakas12:52:51,204:59:42,2Prindi diplom
264.59C2MEN431 ESTMikk Virki / Ardo RaidojaRapla Aer12:53:04,404:59:55,4Prindi diplom
265.79K2MEN173 ESTJoonas Poom / Janno SolnaReilender12:54:11,905:01:02,9Prindi diplom
266.7K1WOM96 ESTBerit Veidemann12:54:23,905:01:14,9Prindi diplom
267.80K2MEN690 ESTmeelis moorits / lauri toomisteSinimütsike12:54:31,605:01:22,6Prindi diplom
268.6C2MIX115 ESTKaili Hallik / Jaan SaulWermolised virmalised12:54:59,905:01:50,9Prindi diplom
269.60C2MEN141 ESTIndrek Konno / Raido RuseLahemaa Mereklubi12:55:50,805:02:41,8Prindi diplom
270.61C2MEN368 ESTPeep Kaljuvee / Timo SaviojaTassa sõuat, kaugele jõuat12:57:19,705:04:10,7Prindi diplom
271.89K1MEN287 ESTAndris SprivulKSK12:57:21,505:04:12,5Prindi diplom
272.81K2MEN660 ESTTaavi Hindrikson / Hendrik KüünWermo AS12:57:22,805:04:13,8Prindi diplom
273.82K2MEN627 ESTOtt Sikemäe / Remi NeitsovSõgedad sõudjad12:58:46,705:05:37,7Prindi diplom
274.83K2MEN516 ESTRagmar Saksing / Allan LihtSeikluskliinik13:00:17,605:07:08,6Prindi diplom
275.4RAFT333 ESTAlo Viira / Arvo Astla /
Andres Sakk / Tarmo Truup /
Sten Maask / Argo Ladva
Sometimes lose, always win13:00:41,705:07:32,7Prindi diplom
276.16K2MIX349 ESTMARGUS MOSOV / LAIVI TAAVITSM&L13:01:07,305:07:58,3Prindi diplom
277.62C2MEN726 ESTRait Hutrov / Priit RaudkiviNoored Herefordid13:01:23,505:08:14,5Prindi diplom
278.63C2MEN430 ESTAinar Õisnurm / Sven PärandAnkur13:01:47,305:08:38,3Prindi diplom
279.84K2MEN215 ESTKaspar Põder / Tõnu NiiloKuperjanovi JVP I13:02:04,805:08:55,8Prindi diplom
280.4SUP685 JPNTAIKI FUKUNAGARoyal SUP Moscow13:02:11,105:09:02,1Prindi diplom
281.85K2MEN689 ESTRait Rebane / Rivo BonderFantoom13:02:24,705:09:15,7Prindi diplom
282.17K2MIX148 ESTMare Mändla / Tiit Taimla13:02:37,105:09:28,1Prindi diplom
283.64C2MEN524 ESTPeeter Hendrikson / Urmet KeskülaSoftsystems13:02:53,505:09:44,5Prindi diplom
284.86K2MEN421 ESTLauri Juhan Liivamägi / Raul RosenvaldIlmäraeksimatud13:02:54,405:09:45,4Prindi diplom
285.87K2MEN451 ESTJaanus Mägi / Tauri OkasElukogenematud13:03:44,505:10:35,5Prindi diplom
286.8K1WOM55 FINVirva VuorenpääPeräkylän Ponnistus13:04:14,705:11:05,7Prindi diplom
287.18K2MIX536 ESTMart Liesment / Tuuli LiesmentKEIK13:04:15,605:11:06,6Prindi diplom
288.90K1MEN175 ESTAndus PirsoMerganser13:04:17,605:11:08,6Prindi diplom
289.88K2MEN194 ESTKalev Ellervee / Tanel MägerDer Perslerwagen13:04:38,005:11:29,0Prindi diplom
290.65C2MEN675 ESTIvo Linder / Johannes LinderKaks venda13:05:09,705:12:00,7Prindi diplom
291.91K1MEN425 ESTJohn Innosväliüritus13:05:12,205:12:03,2Prindi diplom
292.66C2MEN241 ESTMartin Mets / Rivo-Erich RõigasAerupoisid13:05:35,705:12:26,7Prindi diplom
293.7C2MIX452 ESTMadis Mürk / Christina LuhametsCM13:06:55,605:13:46,6Prindi diplom
294.67C2MEN160 ESTToomas Tisson / Allan SaksniitATTS- Kanuupoisid13:07:32,305:14:23,3Prindi diplom
295.68C2MEN2 ESTTõnu Kõrge / Carl Daniel HaidakTahe Outdoors 213:07:34,105:14:25,1Prindi diplom
296.89K2MEN626 ESTRaivo Kartau / Taavi OlliNautlejad13:08:43,905:15:34,9Prindi diplom
297.92K1MEN31 INDDani GorgonELCOME INTERNATIONAL13:09:16,405:16:07,4Prindi diplom
298.69C2MEN781 ESTErki Leskinen / Mart RausOKKA 213:09:39,705:16:30,7Prindi diplom
299.93K1MEN21 ESTMargus MäeTahe Outdoors 2113:09:49,905:16:40,9Prindi diplom
300.5RAFT583 ESTRiskko Jõeots / Janel Säkk /
Lauri Lutsar / Margus Haabma /
Anri Saduro / Argo Kallastu /
Helar Kallastu / Ragnar Tagel
Kaitseliit Põlva Malev 13:14:52,005:21:43,0Prindi diplom
301.8C2MIX279 ESTAve Pisa / Tenno PihuViljandi sõudeklubi13:16:07,105:22:58,1Prindi diplom
302.94K1MEN498 ESTRainer Roosimäe13:16:31,205:23:22,2Prindi diplom
303.70C2MEN170 ESTJoosep Laos / Sulev SongiKaks kuuekilost hantlit13:16:49,505:23:40,5Prindi diplom
304.90K2MEN458 ESTMartti Sala / Kristjan KoikSAKO13:17:38,905:24:29,9Prindi diplom
305.91K2MEN576 ESTMihkel Pihooja / Margus KaruMiku&Maku13:17:58,105:24:49,1Prindi diplom
306.92K2MEN15 ESTPriit Tampel / Kaarel LehtTahe Outdoors 1513:19:35,805:26:26,8Prindi diplom
307.95K1MEN526 ESTSven Kivioja13:19:45,305:26:36,3Prindi diplom
308.71C2MEN618 ESTSiim Sokk / Tanel KimalaneStockhunt13:20:29,505:27:20,5Prindi diplom
309.96K1MEN223 ESTTarmo HaudMärg Haud13:20:35,005:27:26,0Prindi diplom
310.6RAFT734 ESTHarri Irves / Aare Aasa /
Eino Prants / Tiit Post /
Andreas Valg / Arvo Raat /
Andri Raat / Maido Mäeots /
Marko Mäeots
RAFT NR.113:22:23,105:29:14,1Prindi diplom
311.72C2MEN650 ESTAts Pedassaar / Kristo KallasA & K13:23:16,505:30:07,5Prindi diplom
312.93K2MEN261 ESTTõnis Tulp / Kristjan MuuliRajoonipoisid13:23:29,205:30:20,2Prindi diplom
313.94K2MEN124 ESTKAAREL KALKUN / MÄRT VUKSLAKI313:23:32,805:30:23,8Prindi diplom
314.95K2MEN363 ESTWillem Kuningas / Viljar VooremäePilvede embuses13:23:35,605:30:26,6Prindi diplom
315.96K2MEN757 ESTMeelis Lemsalu / Tõnu KalmVõngi Vesi13:23:52,205:30:43,2Prindi diplom
316.73C2MEN216 ESTAleksander Aldoshin / Aleksandr VarikovKuperjanovi JVP II13:25:35,505:32:26,5Prindi diplom
317.97K1MEN571 ESTTaivo Tolli13:26:20,205:33:11,2Prindi diplom
318.97K2MEN291 ESTMadis Linnard / Siim LinnardVõhma Mehed13:26:52,805:33:43,8Prindi diplom
319.98K2MEN662 ESTANTI LIIVSOO / EIGO JAAKMAkadrina EPT213:27:04,105:33:55,1Prindi diplom
320.19K2MIX720 ESTMarko Virkunen / Kätlin TruupõldVetevaim13:27:13,005:34:04,0Prindi diplom
321.74C2MEN440 ESTRisto Virveste / Siim SeedreMaruVänge13:27:32,105:34:23,1Prindi diplom
322.9C2MIX309 ESTEne Pae / Gunnar PaeDas Boot13:28:02,405:34:53,4Prindi diplom
323.7RAFT795 ESTHindrek Kumm / Helin Kumm /
Claudius Kumm / Heleri Lakur /
Priit Parmasson / Marko Pant
Suvakas13:28:21,905:35:12,9Prindi diplom
324.5SUP612 RUSKonstantin KorovinKK13:29:36,405:36:27,4Prindi diplom
325.75C2MEN670 ESTRaido Kängsepp / Hendrik UngersonRaHe13:29:57,105:36:48,1Prindi diplom
326.76C2MEN470 ESTValdar Tamm / Taavi Linnus13:30:18,305:37:09,3Prindi diplom
327.8RAFT197 ESTKristjan Jansen / Kaupo Jansen /
Rain Jansen / Margus Jansen /
Erki Lilo / Raino Lilo
Hanso MK13:30:59,805:37:50,8Prindi diplom
328.98K1MEN280 ESTRauno PärgEsimest korda süstal13:31:42,205:38:33,2Prindi diplom
329.77C2MEN729 ESTVeiko Park / Silver PruuliNavi Külaselts13:33:17,205:40:08,2Prindi diplom
330.20K2MIX541 ESTJoonas Kosk / Liisa JaagantExtreemŠuurikud13:33:59,005:40:50,0Prindi diplom
331.78C2MEN505 ESTEndrik Kurm / Olav Raagmaa13:34:48,505:41:39,5Prindi diplom
332.79C2MEN751 ESTGarry Koort / Alo Ehasoolühikese jutu mehed13:36:35,005:43:26,0Prindi diplom
333.9RAFT396 ESTSiim Valge / Imre Liivago /
Maido Märss / Martin Märss /
Asso Uibo / Meelis Schmidt /
Anar Liivamägi / Ragnar Palm
Setomaa eest, võidu nimel anname kuuma13:36:43,205:43:34,2Prindi diplom
334.80C2MEN361 ESTReino Bürkland / Garrett KuutMadalsagedustorpeedo13:36:50,005:43:41,0Prindi diplom
335.81C2MEN721 ESTMeelis Laks / Meelis PeetrisMeelismehed13:37:24,605:44:15,6Prindi diplom
336.82C2MEN755 ESTOlev Oolup / Rivo MiilmaaVelo13:37:26,205:44:17,2Prindi diplom
337.99K1MEN553 ESTMihkel KõivKurvis Kummuli13:38:19,505:45:10,5Prindi diplom
338.100K1MEN696 ESTAnto LaarmaaKurvis Kummuli13:38:20,705:45:11,7Prindi diplom
339.99K2MEN342 ESTRaul Sõmer / Teet RistiojaKASSASÕUAT13:38:56,705:45:47,7Prindi diplom
340.10C2MIX414 ESTLembit Nokkur / Maili AntonsÕkvaPrõlla13:40:24,205:47:15,2Prindi diplom
341.100K2MEN184 ESTRaul Torga / Jürgen MoorATÜ Ottoste Aiatööd13:41:36,605:48:27,6Prindi diplom
342.2C2WOM316 ESTRita Kivila / Signe KaasikJägernaised13:42:23,905:49:14,9Prindi diplom
343.83C2MEN265 ESTJanno Sild / Veiko BuschKährikud13:43:05,205:49:56,2Prindi diplom
344.101K2MEN378 ESTkeit rohtla / madis liivamägiproovimesamalpäevallõpetadaäkkiõnnestub13:43:24,705:50:15,7Prindi diplom
345.9K1WOM492 LATIeva VitinaRegīna Ezera13:43:26,205:50:17,2Prindi diplom
346.84C2MEN629 ESTChristo Klettenberg / Siim AdamsonAerudega Mongolid Kanuus13:44:04,005:50:55,0Prindi diplom
347.10RAFT466 ESTMihkel Ojamets / Rando Raudsepp /
Jarmo Oberst / Mattias Puusepp /
Ando Tuul / Jarno Blum /
Kristjan Rebane / Indrek Penk /
Siim Kimask
Kündja Spordiklubi13:45:06,605:51:57,6Prindi diplom
348.11C2MIX637 ESTLiis Luigelaht / Marko Toon13:45:14,405:52:05,4Prindi diplom
349.21K2MIX749 ESTMariliis Kesküla / Sander IvarinenSegakehakultuur13:45:48,805:52:39,8Prindi diplom
350.102K2MEN218 ESTMartin Rakver / Meelis NoprigoWithTheFlow13:45:55,505:52:46,5Prindi diplom
351.101K1MEN334 ESTSiim KannistuÄripataljon13:46:13,505:53:04,5Prindi diplom
352.85C2MEN75 ESTTiit Aul / Toomas AulKodusahver13:46:33,005:53:24,0Prindi diplom
353.86C2MEN348 ESTKarmo Puusepp / Silver KüttSneaky13:46:50,405:53:41,4Prindi diplom
354.103K2MEN515 ESTHardi Meltsas / Marko SolmannHM13:48:29,905:55:20,9Prindi diplom
355.102K1MEN724 ESTRain PärnasteButterfly13:49:16,005:56:07,0Prindi diplom
356.87C2MEN744 ESTMarius Rebane / Tarmo VisnapuuPõhjakonn13:49:51,305:56:42,3Prindi diplom
357.88C2MEN353 ESTOlar Tuuling / Helari PunniskRuusa13:50:05,605:56:56,6Prindi diplom
358.89C2MEN791 ESTMadis Kängsep / Tarvi KendaruMõigu KEK13:51:18,905:58:09,9Prindi diplom
359.104K2MEN341 ESTKaupo Kalder / Rainer Kurusk13:51:41,705:58:32,7Prindi diplom
360.12C2MIX454 ESTIlo Rannu / Merike RannuKitman Thulema13:51:48,005:58:39,0Prindi diplom
361.105K2MEN702 ESTKersten Eero / Meelis KoskKpt Konks ja Siil13:53:12,206:00:03,2Prindi diplom
362.11RAFT370 ESTErki Rudi / Vassel Kivisoo /
Siim Saaremäel / Koit Simso /
Timo Saabas / Sander Veskimeister /
Reedik Kivisoo / Rimo Timm /
Kristo Org
13:53:16,406:00:07,4Prindi diplom
363.6SUP107 ESTMati LinkSeisuaerutaja13:54:19,206:01:10,2Prindi diplom
364.106K2MEN251 ESTStiven Lipetski / Kevin BrennerTiit ja Teet13:57:40,006:04:31,0Prindi diplom
365.12RAFT387 ESTMagnus Meier / Harri Meier /
Margus Laanesaar / Timo Tammekivi /
Ain Põime / Vahur Veeroja /
Siiri Rist / Allan Rist
Võhandu koprad13:58:08,806:04:59,8Prindi diplom
366.13RAFT67 ESTVambola Leis / Maie Pudersel /
Kerstin Kauksi / Annika Rikas /
Janar Pilv / Kadri Migul
Omaking13:58:13,406:05:04,4Prindi diplom
367.14RAFT730 ESTGert Nurk / Aleksandr Afanasjev /
Aimur Lillak / Aleksei Biller /
Rasmus Aaslaid / Tarvi Torn
Kõrgem Sõjakool 13:59:08,406:05:59,4Prindi diplom
368.107K2MEN91 ESTHeigo-Elmar Vahesaar / Jaan MattGIBBON13:59:18,206:06:09,2Prindi diplom
369.90C2MEN792 ESTSander Mitendorf / Bert Järv14:00:35,806:07:26,8Prindi diplom
370.22K2MIX79 ESTMargus Nõumees / Tiina TaltsMax14:01:08,006:07:59,0Prindi diplom
371.108K2MEN693 ESTKarl Kaeval / Sven BöttcherMõlakunnid14:01:12,906:08:03,9Prindi diplom
372.91C2MEN201 ESTSigmar Kasuk / Indrek PaloPõlva ANK14:01:34,606:08:25,6Prindi diplom
373.3C2WOM489 ESTLiisi Laos / Meeli LaosÕed Tihedad14:01:45,306:08:36,3Prindi diplom
374.109K2MEN750 ESTAnti Einpaul / Marek NõmmeAsüst14:04:04,006:10:55,0Prindi diplom
375.110K2MEN210 ESTMario Põld / Mart PotiseppM&M14:05:08,306:11:59,3Prindi diplom
376.92C2MEN397 ESTJanno Flink / Jaak FlinkMayday14:06:46,906:13:37,9Prindi diplom
377.93C2MEN614 ESTRomet Rammo / Märt TolmuskPer aspera ad võõpsu14:07:23,006:14:14,0Prindi diplom
378.94C2MEN274 ESTMadis Veervald / Keimo Sestverk14:08:09,706:15:00,7Prindi diplom
379.95C2MEN284 ESTArgo Park / Kristo KurgSneakyfucks14:09:04,806:15:55,8Prindi diplom
380.2K2WOM25 ESTOlga Kaju / Elo HeinasteKaju Köök14:09:40,006:16:31,0Prindi diplom
381.111K2MEN70 ESTKristjan Pihus / Martin LintsEpsilon14:11:18,706:18:09,7Prindi diplom
382.23K2MIX367 ESTSiim Sildver / Birgit PruusPardid14:12:10,306:19:01,3Prindi diplom
383.103K1MEN293 ESTMarek RoostarTimbeco Paadihullud 214:13:34,706:20:25,7Prindi diplom
384.112K2MEN350 ESTMark Mööl / Andres RomulusSepapaja kuldajad14:13:43,406:20:34,4Prindi diplom
385.104K1MEN292 ESTSiim LeisaluTimbeco Paadihullud 114:14:12,806:21:03,8Prindi diplom
386.113K2MEN485 ESTJanar Villbach / Martin SarvDon & Juan14:14:34,506:21:25,5Prindi diplom
387.105K1MEN467 ESTIvar MathisenLennukas süst14:14:39,506:21:30,5Prindi diplom
388.7SUP768 ESTTõnis MetstakSUNLOVERS14:14:40,806:21:31,8Prindi diplom
389.3K2WOM178 RUSDaria Kessel / Elena IakovlevaNATASHA14:15:20,006:22:11,0Prindi diplom
390.4K2WOM500 ESTKarin Vaigla / Sylvia TammerikReimann Retked 214:15:56,906:22:47,9Prindi diplom
391.24K2MIX678 ESTMario Ojaloo / Laura OjamäeLaisk lest ja tige kala14:17:29,006:24:20,0Prindi diplom
392.106K1MEN642 ESTAko TruumetsAko14:17:58,906:24:49,9Prindi diplom
393.96C2MEN254 ESTErko Kurvits / Ander RaudSK Keremeister14:18:35,906:25:26,9Prindi diplom
394.114K2MEN336 ESTTauri Taimre / Mikk LaurProjekt PAKS14:19:40,206:26:31,2Prindi diplom
395.115K2MEN394 ESTKaido Kuusiku / Alari PilliroogJõeröövlid14:20:31,106:27:22,1Prindi diplom
396.97C2MEN268 ESTOliver Oeselg / Maikel MiksonKardemoni mustad röövlid14:20:36,606:27:27,6Prindi diplom
397.116K2MEN116 ESTRaivo Rohtla / Vallo SaarROI/Autohunt14:22:05,206:28:56,2Prindi diplom
398.13C2MIX137 ESTEhtel Taevere / Jaan KübarseppProovisõit14:22:49,206:29:40,2Prindi diplom
399.107K1MEN464 ESTSilver PütsepSilver Ükssilm14:22:57,706:29:48,7Prindi diplom
400.117K2MEN375 ESTMarkus Murruste / Ragner KaasikuR&M14:23:24,606:30:15,6Prindi diplom
401.108K1MEN573 ESTKaupo Sirk14:23:57,006:30:48,0Prindi diplom
402.98C2MEN691 EST
LAT
Ronald Jürgenson / Roland RimmKatsulli14:24:21,206:31:12,2Prindi diplom
403.5K2WOM599 ESTLeenu Sepa / Marleen ValdmaaMarLeenu14:24:42,006:31:33,0Prindi diplom
404.99C2MEN224 ESTTeet Metsavas / Silver KonksiLahingpaar14:24:56,506:31:47,5Prindi diplom
405.109K1MEN82 ESTmarco kompusmrc14:25:32,206:32:23,2Prindi diplom
406.118K2MEN667 ESTMikk Sarv / Hannes ParmoJavanoid14:25:43,506:32:34,5Prindi diplom
407.6K2WOM709 ESTTeele Tuuling / Grete RubergPower HQ14:26:07,506:32:58,5Prindi diplom
408.119K2MEN538 ESTMarek Vainumäe / Kaarel PaakspuuTapio & Väinämö14:26:47,206:33:38,2Prindi diplom
409.100C2MEN602 ESTRivo Jänes / Kaupo KaljumetsSpartakiaad 201614:26:56,006:33:47,0Prindi diplom
410.110K1MEN209 ESTMart Keerutajadj Karumõmm14:27:30,006:34:21,0Prindi diplom
411.120K2MEN335 ESTJanar Adari / Priit MäekõivAhvenad14:28:22,206:35:13,2Prindi diplom
412.25K2MIX523 ESTLy Hoole / Joosep HooleKEIK14:28:50,006:35:41,0Prindi diplom
413.7K2WOM93 ESTLiisa Põllumaa / Hanna MaranPINGEPRII OÜ14:30:04,906:36:55,9Prindi diplom
414.121K2MEN211 ESTSander Lõhmus / Marko OoloHigher Standards14:30:08,106:36:59,1Prindi diplom
415.101C2MEN770 ESTTõnis Lukas / Toomas KalmusKaitseliidu Tartu malev14:30:55,706:37:46,7Prindi diplom
416.122K2MEN282 ESTMadis Millistvere / Andre AavastikAMV Metall 14:32:17,106:39:08,1Prindi diplom
417.26K2MIX172 ESTHolger Nõmm / Marika KüttKompressor14:32:28,206:39:19,2Prindi diplom
418.102C2MEN705 ESTSten Saarnits / Keijo JõksVeloplusTorqProTeam14:33:36,706:40:27,7Prindi diplom
419.14C2MIX94 ESTSelgur Sepp / Eliise-Mariin SeppSepad14:34:36,506:41:27,5Prindi diplom
420.15C2MIX679 ESTTauno Ojasaar / Maie OjasaarVeeMeel14:34:58,006:41:49,0Prindi diplom
421.123K2MEN277 ESTKristjan Jansons / Sven SabasPatamaraan14:35:05,506:41:56,5Prindi diplom
422.4C1MEN77 FINJaakko MäkikyläWelhonpesä14:35:56,006:42:47,0Prindi diplom
423.103C2MEN461 ESTRaul Jalast / Märt KivilaÜheEmaLapsed14:35:56,206:42:47,2Prindi diplom
424.104C2MEN482 ESTIndrek Linde / Priit Luud14:36:28,906:43:19,9Prindi diplom
425.15RAFT302 ESTJaan Keerma / Jaanus Noorveli /
Gennadi Tsion / Ainar Münt /
Toivo Suve / Argo Roosma /
Are Vest / Andrus Vares /
Kermo Kullamaa
Roosna-Alliku ÜK14:38:37,006:45:28,0Prindi diplom
426.105C2MEN186 ESTJaan Märdimäe / Risto TölpMario & Luigi14:39:52,606:46:43,6Prindi diplom
427.16RAFT427 ESTahto lillestik / sven karing /
marko karing / laura karavin /
ingar käär / Indrek Purmaa
14:39:53,006:46:44,0Prindi diplom
428.124K2MEN502 ESTMartin Kukk / Ahto LaanemägiSada14:41:00,006:47:51,0Prindi diplom
429.27K2MIX118 ESTJako Laanemägi / Alla Kuznetsova14:41:07,006:47:58,0Prindi diplom
430.106C2MEN793 ESTTeet Uusküla / Tõnn LutsTõnn ja Teet14:42:12,106:49:03,1Prindi diplom
431.107C2MEN800 ESTMargus Merilo / Mart ErbeUlpijad14:42:16,006:49:07,0Prindi diplom
432.16C2MIX87 ESTKristi Roost / Tarvi TraublumVannipardid14:43:10,006:50:01,0Prindi diplom
433.111K1MEN294 ESTIndrek TiitsTimbeco Paadihullud 314:45:09,506:52:00,5Prindi diplom
434.125K2MEN411 ESTPriit Linnard / Tanel LinnardVõhma mehed 214:45:44,006:52:35,0Prindi diplom
435.126K2MEN455 ESTMihkel Rämmel / Vitas PahvMiVi14:46:09,006:53:00,0Prindi diplom
436.17RAFT704 ESTÜlo Karpov / Taavi Toots /
Tiit Toots / Janno Ruuder /
Risto Aim / Tõnis Räim /
Priit Pärnamets / Taavi Karu /
Talis Tiivoja
Rõuge Snaiprid14:46:28,006:53:19,0Prindi diplom
437.112K1MEN443 ESTSander HausenbergMina ja Miia14:46:51,006:53:42,0Prindi diplom
438.17C2MIX117 ESTErle Porroson / Steven PladoVesitähestik14:48:00,006:54:51,0Prindi diplom
439.113K1MEN283 ESTTõnis AalisteSport14:48:18,006:55:09,0Prindi diplom
440.18RAFT248 ESTSiim Samberk / Toomas Rand /
Hendrik Pärna / Edvard-Sander Põldmäe /
Keio Arula / Mart Loorits
In rafting we trust 14:49:26,006:56:17,0Prindi diplom
441.114K1MEN157 ESTKen Purde14:49:55,006:56:46,0Prindi diplom
442.108C2MEN688 ESTMeelis Pirn / Mart EigiÖöbikuoru Merekarud14:50:29,006:57:20,0Prindi diplom
443.18C2MIX761 ESTAnti Roots / Janika RootsMEIE14:51:33,006:58:24,0Prindi diplom
444.10K1WOM337 ESTKadri VaheRakett14:52:31,006:59:22,0Prindi diplom
445.19RAFT144 ESTMargus Pullat / Timo Leppik /
Karel Keldu / Allar Rump /
Raul Reiljan / Taavi Tõnutare /
Reijo Tammekand / Rauno Salujärv
Pioneeripataljon14:55:44,007:02:35,0Prindi diplom
446.109C2MEN552 ESTMihkel Uus / Lars UusAerunaudid14:56:14,007:03:05,0Prindi diplom
447.20RAFT447 ESTUrmas Toomas / Margus Meidla /
Elar Luhamets / Alan Lebrecht /
Mihhail Kossenkov / Kaarel Künnapas /
Rene Reier / Eero Kadarik /
Joel Tõnisson
Matzatzi14:58:49,007:05:40,0Prindi diplom
448.110C2MEN145 ESTMadis Maks / Henrik Veenpere14:58:56,007:05:47,0Prindi diplom
449.127K2MEN525 ESTKarl-Adam Kaustel / Tõnis VaherMiami Spice14:59:26,007:06:17,0Prindi diplom
450.111C2MEN752 ESTPeeter-Jaak Ait / Karl Koort MTÜ Tallinna Vabatahtlik Merepääste15:00:15,007:07:06,0Prindi diplom
451.28K2MIX807 ESTKert Kaustel / Kristiina AabLiivimaa maheräim15:01:40,707:08:31,7Prindi diplom
452.21RAFT289 ESTEiko Jõgi / Heikki Sohard /
Siim Salandu / Karmo Kase /
Toomas Koort / Rainer Merisalu /
Janek Stepanov / Erki Nurm /
Taimar Taaber / Urmo Valkenklau
Kagu Elekter15:02:20,007:09:11,0Prindi diplom
453.29K2MIX183 ESTMaret Mets / Ain-Alar Juhanson15:02:40,007:09:31,0Prindi diplom
454.115K1MEN601 ESTMikk MägiMikk Mägi 15:04:28,007:11:19,0Prindi diplom
455.112C2MEN628 ESTImre Anton / Konstantin SelliKabetajad15:05:43,007:12:34,0Prindi diplom
456.113C2MEN746 ESTMart Sildnik / Sander KaraskVahipataljon15:06:00,307:12:51,3Prindi diplom
457.116K1MEN703 POLROBERT DOMZALSKIROBUR15:07:01,607:13:52,6Prindi diplom
458.19C2MIX656 ESTTuuli Mizer / Vladimir DunetsEesti Raudtee SK15:07:12,107:14:03,1Prindi diplom
459.8K2WOM188 ESTAnnika Laar / Kadi VeervaldVeervald-Laar15:07:14,007:14:05,0Prindi diplom
460.114C2MEN324 ESTVirgo Pihlapuu / Jonel TaalPPC15:07:38,007:14:29,0Prindi diplom
461.20C2MIX756 ESTMardo Männimägi / Merle AntsonSBG Estonia15:08:05,007:14:56,0Prindi diplom
462.117K1MEN381 ESTMeelis MesipuuKui kauaks siia jään, siis palju kala saan...15:09:10,007:16:01,0Prindi diplom
463.22RAFT658 ESTKaimar Korits / Alo Paabusk /
Tanel Mõttus / Tanel Ilves /
Priit Madisson / Rain Kõiv /
Peeter Säälik / Andrus Niidumaa /
Aarne Niidumaa / Rando Annamaa
Eesti Energia Spordiklubi Tartu tiim15:11:58,007:18:49,0Prindi diplom
464.30K2MIX69 ESTUrmo Ustav / Elise UstavUrRi15:12:15,007:19:06,0Prindi diplom
465.31K2MIX164 ESTEne Liivo / Vjatseslav VsivtsevÕnne 1315:12:34,207:19:25,2Prindi diplom
466.118K1MEN417 ESTTeet PihelgasKirvepakk15:14:12,507:21:03,5Prindi diplom
467.115C2MEN377 ESTEnn Liiva / andrei frolov Kanuukutid15:14:24,407:21:15,4Prindi diplom
468.119K1MEN624 ESTVahur KranichVK15:14:49,307:21:40,3Prindi diplom
469.116C2MEN398 ESTKristjan Saar / Marek KahrMölamehed15:15:03,707:21:54,7Prindi diplom
470.117C2MEN446 ESTJaanus Asi / Andrus AsiWalli Pojad15:16:15,707:23:06,7Prindi diplom
471.118C2MEN645 ESTKaspar Kõiv / Reino RoosiKaks Hunti15:16:30,107:23:21,1Prindi diplom
472.119C2MEN179 ESTLauri Kirsip / Toivo Kirsipmust panter15:17:17,007:24:08,0Prindi diplom
473.120C2MEN558 ESTKaarel Hordo / Kaspar Hordo15:17:48,107:24:39,1Prindi diplom
474.32K2MIX106 ESTIndrek Ints / Liina ReinsaarÜllar15:18:07,207:24:58,2Prindi diplom
475.23RAFT407 ESTSergei Mestiljainen / marek täht /
TOOMAS PEDOSK / Martin suviste /
Reimo suviste / Marion kedrov /
Dimitri Kuusmaa / Vjatseslav Kiseljov /
Reimo Sõukand
Paberivabrik15:18:18,007:25:09,0Prindi diplom
476.121C2MEN403 ESTToomas Sarapuu / Toomas ErikWildEst15:20:19,007:27:10,0Prindi diplom
477.122C2MEN666 ESTAndrus Vau / Markko SinkkonenKurase Hülged15:21:51,007:28:42,0Prindi diplom
478.11K1WOM625 ESTLiis KranichKraaka15:22:14,507:29:05,5Prindi diplom
479.120K1MEN133 ESTTarvo KaaretRitsikas15:25:57,307:32:48,3Prindi diplom
480.128K2MEN76 ESTMeelis Nurk / Kalle VaalmaLoomad Metsas15:26:26,707:33:17,7Prindi diplom
481.121K1MEN673 ESTJanis KirbitsAKSK15:26:52,507:33:43,5Prindi diplom
482.33K2MIX803 ESTKeit Järve / Kalle PungasAustriakett15:27:23,507:34:14,5Prindi diplom
483.123C2MEN479 ESTTanel Kuusik / Kaupo KantEMK Võru Elupuu Kogudus15:27:46,707:34:37,7Prindi diplom
484.129K2MEN490 ESTHenrik Rooba / Hannes EinsteinTüril tõugati meest15:27:52,107:34:43,1Prindi diplom
485.124C2MEN456 ESTKaido Mäepea / Kaarel AltmäeVerpelsurf_215:28:30,907:35:21,9Prindi diplom
486.122K1MEN586 ESTMairo KaseväliVostok-215:29:32,007:36:23,0Prindi diplom
487.21C2MIX668 ESTKädu Aasma / Hannes AasmaK&H Tugevad15:29:42,407:36:33,4Prindi diplom
488.24RAFT168 ESTJaanus Tuhkanen / Urmas Rein /
Andri Nuuma / Kurmo Eilo /
Alar Adamson / Kaur Adamson
Pool tonni15:32:58,007:39:49,0Prindi diplom
489.34K2MIX759 ESTKristiina Kiviselg / Argo MereMATKaSPORT kontor15:33:00,207:39:51,2Prindi diplom
490.125C2MEN270 ESTErkki Terasmaa / Priit Pihlakasmootorpaat15:35:06,607:41:57,6Prindi diplom
491.9K2WOM546 ESTAnni Konsap / Anni NeitsovDouble Trouble15:35:25,507:42:16,5Prindi diplom
492.126C2MEN641 ESTMadis Tamm / Rünno SarapsonMaRü15:35:28,007:42:19,0Prindi diplom
493.127C2MEN739 ESTRando Liiva / Rivo MägiVapper uba15:35:32,607:42:23,6Prindi diplom
494.128C2MEN782 ESTTarmo Rämmel / Sten SultsOKKA 315:35:40,807:42:31,8Prindi diplom
495.25RAFT659 ESTJaanus Rõõmus / Siim Türna /
Peep Henning / Mihkel Must /
Mart Võrklaev
Raftimehed15:36:04,607:42:55,6Prindi diplom
496.129C2MEN808 ESTJanno Pajupuu / Hans TerasmaaMATKaSPORT Lilleküla15:38:47,407:45:38,4Prindi diplom
497.123K1MEN600 ESTAndrus PurjeKULGEJA15:38:54,807:45:45,8Prindi diplom
498.35K2MIX798 ESTSteven Leis / Triinu Palmremäh ja möh15:40:45,607:47:36,6Prindi diplom
499.22C2MIX103 ESTMarie Tõnts / Raido TõntsTõntosviili15:43:18,107:50:09,1Prindi diplom
500.130C2MEN574 ESTJanar Essenson / Tanel KrausFreeStart klubi15:43:54,807:50:45,8Prindi diplom
501.26RAFT767 ESTTimo Käärt / Sven Sild /
Meelis Kalme / Rasmus U?grindis /
Janar Ruut / Albert Benedik /
Harri-Mait Kreitsman / Martin Hiet /
Taavi Tulp
Pioneerid15:43:55,707:50:46,7Prindi diplom
502.131C2MEN258 ESTMarko Murro / Alar PeekÕnne ja Rõõmu15:44:42,407:51:33,4Prindi diplom
503.132C2MEN549 ESTAndras Gelencser / Martin IvanovEesti-Ungari segapaat15:45:39,107:52:30,1Prindi diplom
504.133C2MEN596 ESTMihkel Haidak / Teno AnierAurutajad15:53:22,408:00:13,4Prindi diplom
505.23C2MIX632 ESTMarko Raudsepp / Aire RosikVälk15:53:24,908:00:15,9Prindi diplom
506.134C2MEN799 ESTVeiko Kook / Kaido KookFenomen15:53:35,408:00:26,4Prindi diplom
507.130K2MEN360 ESTArdi Lepp / Arvi LeppVennad Lepad15:53:46,308:00:37,3Prindi diplom
508.135C2MEN621 ESTOlari Otsalt / Peeter VaikArt Baltic15:53:58,408:00:49,4Prindi diplom
509.131K2MEN708 ESTSven Eller / Jaanus Jõgisu15:54:15,108:01:06,1Prindi diplom
510.24C2MIX54 ESTTanel Jaanimäe / Silvi PuntMudaaugu talu15:54:42,008:01:33,0Prindi diplom
511.36K2MIX312 ESTMaris Merivee / Aivar AnnamaaVägev vähk ja täitmatu naine15:55:04,508:01:55,5Prindi diplom
512.136C2MEN436 ESTTanel Torn / Lasse VirolainenPowerslide15:55:55,508:02:46,5Prindi diplom
513.5C1MEN774 ESTahti grünbergGojko Mitić15:56:06,808:02:57,8Prindi diplom
514.27RAFT135 ESTKristo Looring / Riho Kõiv /
Kermo Kuningas / Raigo Aas /
Edgar Maier / jevgeni laptev
Poisi Eine15:56:23,508:03:14,5Prindi diplom
515.8SUP616 RUSAnastasiya Tseysler Supschoolspb 15:57:04,408:03:55,4Prindi diplom
516.28RAFT156 ESTRivo Kaljuvee / Allan Ehasalu /
Sven Kriggulson / Madis Toomsalu /
Ain Ehasalu / Anto Savi
AHV TEGI RAFTIST INIMESE!15:59:09,708:06:00,7Prindi diplom
517.1BOAT762 ESTMarek Saarekanno / Ivar PraksVihased Hülged15:59:35,508:06:26,5Prindi diplom
518.124K1MEN354 ESTMarek VahesaarMarek16:03:09,008:10:00,0Prindi diplom
519.137C2MEN405 ESTErgo Elland / Toomas PartsRCS16:04:42,608:11:33,6Prindi diplom
520.138C2MEN712 ESTVahur Mäe / Margus SiilikOKKA 116:05:08,108:11:59,1Prindi diplom
521.132K2MEN622 ESTLauri Kummel / Madis MeibaumWet Monkeys16:05:16,808:12:07,8Prindi diplom
522.139C2MEN406 ESTAndres Hänilane / Andi SprenkRCS216:05:24,008:12:15,0Prindi diplom
523.29RAFT606 ESTTaavi Soorm / Margus Karu /
Madis Lobjakas / Aarne Kaitsa /
Karl Väär / Martin Ojamaa /
Margus Klaos
Timbeco Paadihullud 616:06:54,808:13:45,8Prindi diplom
524.10K2WOM522 ESTAnita Hoole / Eela NossovaKEIK16:06:56,008:13:47,0Prindi diplom
525.133K2MEN620 ESTKaarel Väli / Timo AropKudina Kajakiklubi16:07:53,208:14:44,2Prindi diplom
526.11K2WOM450 ESTLiisa Koreinik / Merlin HurtPõdrad16:08:23,308:15:14,3Prindi diplom
527.140C2MEN588 ESTChristopher Lehe / Geron TraksPõlva ANK 216:11:18,608:18:09,6Prindi diplom
528.30RAFT271 ESTMirje Roasto / Jaana Üksik /
Janno Tamsalu / Rainer Rätsep /
Ahti Allikas / Kairo Kadarpik
Põhjalonks16:12:49,608:19:40,6Prindi diplom
529.141C2MEN217 ESTKarl Tarbe / Ronet RüütliKaruLont16:13:28,708:20:19,7Prindi diplom
530.142C2MEN665 ESTKaido Kaasa / Jaanus PaekiviPuukoor16:16:15,908:23:06,9Prindi diplom
531.143C2MEN275 ESTAavo Meitus / Tomi MeitusM8us16:16:54,908:23:45,9Prindi diplom
532.134K2MEN322 ESTJaanus Sootla / Lauri LiibertÄrateeära16:17:04,508:23:55,5Prindi diplom
533.4C2WOM433 LATLasma Abolina / Ruta PatmalniecePatmalnieks kanoe kool16:29:53,508:36:44,5Prindi diplom
534.5C2WOM276 ESTSirli Aosaar / Pia Lepiksoo16:29:53,508:36:44,5Prindi diplom
535.135K2MEN680 ESTVladimir Michenkin / Koit ReinikStaabi-ja sidepataljon16:33:22,708:40:13,7Prindi diplom
536.31RAFT134 ESTEgert Akenpärg / Priit Alekask /
Marten Ollesk / Mattias Lilleste /
Ando Lumiste / Rainer Rits
Poisi Eine 216:35:19,408:42:10,4Prindi diplom
537.37K2MIX253 ESTRanno Kalda / Eliise KukkKukekari16:36:06,508:42:57,5Prindi diplom
538.144C2MEN681 ESTRene Palmiste / Andris GraudinSuursoo Team II16:36:17,208:43:08,2Prindi diplom
539.125K1MEN441 ESTTaavi PihelgasKuldnoka express16:36:52,208:43:43,2Prindi diplom
540.12K1WOM728 ESTKatre PaaboKappav hobune16:39:29,908:46:20,9Prindi diplom
541.126K1MEN727 ESTIgor PetrovVälgunool Igor16:39:35,108:46:26,1Prindi diplom
542.25C2MIX694 ESTMaria Vita / Andre AlleseKapten Herbert - TV16:45:41,208:52:32,2Prindi diplom
543.145C2MEN501 ESTMelari Vainola / Allar OrgVallatud vestid16:45:54,808:52:45,8Prindi diplom
544.136K2MEN568 ESTMarko Moor / henri soosaluQubec16:45:59,308:52:50,3Prindi diplom
545.38K2MIX663 ESTAnu Ilves / Madis RaudAnu ja Madis16:46:36,908:53:27,9Prindi diplom
546.146C2MEN412 ESTKaido Larin / Elari MurdTeeme ruttu, naised ootavad16:46:55,308:53:46,3Prindi diplom
547.137K2MEN345 ESTSven Illing / Tõnu VahtraVaprad ja ilusad16:47:36,308:54:27,3Prindi diplom
548.147C2MEN399 UKRSergiy Syeryakov / Andrii KovtunUKRmarine16:47:51,108:54:42,1Prindi diplom
549.148C2MEN434 ESTAnti Leosk / Alar LokkVõiduka lõpuni16:47:53,508:54:44,5Prindi diplom
550.26C2MIX457 ESTLiina Pärn / Eero RungeVerpelsurf_116:47:55,908:54:46,9Prindi diplom
551.127K1MEN797 ESTIndrek Kuusk16:48:15,908:55:06,9Prindi diplom
552.27C2MIX416 ESTReigo Tamm / Meren TammTige Tigu16:48:17,608:55:08,6Prindi diplom
553.32RAFT191 ESTMargit Klaus / Külli Jaago /
Suire Klaus / Kaja Muuli /
Krista Jürna / Kaja Friedemann
Mõrrad Vees vol. 216:49:19,008:56:10,0Prindi diplom
554.128K1MEN652 ESTKaarel VettikTuuletark16:49:46,908:56:37,9Prindi diplom
555.33RAFT535 ESTTanel Mälton / Meelis Linde /
Kaupo Kütt / Kristjan Lukk /
Mihkel Lember / Mats Mikkor /
Marko Mikk / Hans Aarne Liblik /
Janno Tilk
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel16:49:52,508:56:43,5Prindi diplom
556.28C2MIX296 ESTSiiri Silla / Reio KuuskReio&Siiri16:50:17,608:57:08,6Prindi diplom
557.34RAFT176 ESTOksana Aasa / Mareta Nõmme /
Jaanus Hõrak / Jana Rätte /
Marek Trolla / Kalmer Aasa /
Jaan Stein / Aigi Musto
TURBO TIGU VOL216:52:52,308:59:43,3Prindi diplom
558.35RAFT169 ESTPeep Helgand / Urmas Kepp /
Kaimo Lõiv / Katrin Madissoo /
Markel Padar / Aimar Soosaar /
Sirje Kepp / Silver Lõiv
Võõpsus näeme !17:01:50,609:08:41,6Prindi diplom
559.29C2MIX633 ESTNorman Ilves / Liis PohlaKahekesi kummuli17:04:10,409:11:01,4Prindi diplom
560.39K2MIX264 ESTMai-Liis Põhjala / Madis Reinumägimöla&mõla17:04:27,809:11:18,8Prindi diplom
561.12K2WOM557 GBR
EST
Kadi Pahkla Sanquest / Eeva MannamaeVigased Pruudid17:04:47,509:11:38,5Prindi diplom
562.129K1MEN653 ESTSiim SiirakTuuletark17:10:09,109:17:00,1Prindi diplom
563.36RAFT222 ESTAarne Rattasepp / Jana Harnak /
Kristjan Kübarsepp / Erki Kuusk /
Virko Jürjenson / Liisa Unt /
Peter Repkin / Raimo Kurg /
Priidik Sööt
AS Est-Trans Kaubaveod17:12:09,609:19:00,6Prindi diplom
564.138K2MEN530 ESTIndrek Kelder / Toomas SeppPõhja igatahes17:16:17,409:23:08,4Prindi diplom
565.6C2WOM230 ESTAune Surva / Carolin MesiVõhandu puhkekeskus 17:17:42,109:24:33,1Prindi diplom
566.139K2MEN297 ESTegert maasikas / Tarmo maasikasMaasikad17:17:49,509:24:40,5Prindi diplom
567.140K2MEN771 ESTPeeter Põõsaste / Kevin PõõsasteFix Active17:18:54,709:25:45,7Prindi diplom
568.30C2MIX591 ESTindrek oinus / Gerli SilmKurjuse kannul17:23:53,209:30:44,2Prindi diplom
569.31C2MIX317 ESTOksana Tsolokjan / Kaspar KuuseOksannu17:34:11,609:41:02,6Prindi diplom
570.7C2WOM527 ESTSigrid Vorobjov / Maris Salekeshinauratransformaatorid17:37:03,709:43:54,7Prindi diplom
571.149C2MEN50 FINJoel Ahola / Veli-Petteri NieminenRetki-lehti17:43:34,409:50:25,4Prindi diplom
572.37RAFT444 ESTKarl Jakobson / Toomas Tiido /
Viljar Laanso / Marko Rummel /
Siim Sõber / Tanel Veske /
Klaire Leigri / Sille Veske
Nõelab nagu Bemar, hõljub kui Cadillac17:55:13,610:02:04,6Prindi diplom
573.141K2MEN497 ESTKaarel Raik / Erik RaigR ruudus18:03:29,110:10:20,1Prindi diplom
574.38RAFT110 ESTKermo Paap / Allar Pihu /
Taavi Aasmäe / Taavi Engman /
Renee Aluste / Juhan Sampka
Scoutspataljon 218:04:51,910:11:42,9Prindi diplom
575.32C2MIX484 EST
USA
Margit Turro / Clayton KuehlMr. and Mrs. Kuehl18:06:15,010:13:06,0Prindi diplom
576.39RAFT321 ESTKristjan Trossmann / Martin Lille /
Siim Normak / Siim Sööt /
Veiko Kaldmäe / Andre Halman /
Leo Lindman / SELGUB HILJEM
Ferroline Grupp18:13:35,010:20:26,0Prindi diplom
577.9SUP778 ESTMihkel JõgiHobo218:20:13,810:27:04,8Prindi diplom
578.10SUP779 ESTTaavi JõgiHobo318:20:16,510:27:07,5Prindi diplom
579.33C2MIX121 ESTMaris Kobrusepp / Margus Korka18:28:57,310:35:48,3Prindi diplom
580.40RAFT598 ESTAnnes Kalle / Oliver Tüür /
Anti Kalle / Tarmo Luup /
Madis Kostabi / Rainar Järv
Logistikapataljon18:29:41,210:36:32,2Prindi diplom
581.150C2MEN634 ESTJaagup Russak / Arthur Frederic Narusberktitanic18:29:45,010:36:36,0Prindi diplom
582.151C2MEN139 ESTPärt Blank / Siim Viktorwww.kalaabi.ee18:34:45,010:41:36,0Prindi diplom
583.152C2MEN725 ESTAndrei Stepin / Sergei StepinStepin18:36:23,910:43:14,9Prindi diplom
584.41RAFT741 ESTKeiu Anderson / Robin Orgulas /
Margus Tamme / Madis Tänav /
Siim Sauk / Hendrik Päts
Reaktiiv pidu18:37:57,910:44:48,9Prindi diplom
585.42RAFT166 ESTTarmo Närap / Tea Närap /
Valdo Lust / Urmas Käpa /
Inar Tätte / Gätlin Tätte
Sajaga sajani18:38:26,010:45:17,0Prindi diplom
586.153C2MEN521 ESTAivar Kisel / Kevin LiivamägiLäbipõlenud korvpallurid18:41:43,010:48:34,0Prindi diplom
587.2BOAT83 ESTMargus KiisKIIS18:50:54,410:57:45,4Prindi diplom
588.43RAFT153 ESTSander Kilk / Marten Petersell /
Artur Kunttu / Sander Orion /
Leho Laul / Kristjan Kõiv
Noobid18:52:30,310:59:21,3Prindi diplom
589.8C2WOM233 ESTMarvi Roosaar / Evely RüütliME18:54:45,311:01:36,3Prindi diplom
590.44RAFT723 ESTTriin Prants / Kaarel Leegen /
Villem Leegen / Liis Leegen /
Rauno Teder / Evelin Klein /
Villu Leegen / Kert Prants /
Risto Pranno
Tark ei torma18:57:29,211:04:20,2Prindi diplom
591.130K1MEN401 ESTRisto HübnerJOKK19:10:02,411:16:53,4Prindi diplom
592.131K1MEN400 ESTTaavi EinasteMOKK19:10:09,311:17:00,3Prindi diplom
593.40K2MIX150 ESTSven Link / Lisete LinkBobirada maja taga19:20:02,511:26:53,5Prindi diplom
594.132K1MEN189 ESTIskander AhmetAhmet Club19:29:25,011:36:16,0Prindi diplom
595.13K2WOM262 ESTPiret Talviste / Katre KellerPanama strong19:31:20,711:38:11,7Prindi diplom
596.142K2MEN200 ESTRauno Tiits / Marko Viru200-ga19:35:04,911:41:55,9Prindi diplom
597.45RAFT740 ESTKadri Raus / Birgit Parmas /
Heikki Rajalo / Ronald Tammepõld /
Kristi Aru / Meelis Kasemaa /
Karl-Gustav Kasemaa
Allveedoomino Koondis19:47:05,211:53:56,2Prindi diplom
598.46RAFT548 ESTEne Ojaperv / Maia Põder /
Raul Adari / Kristjan Sarv /
Priit-Kaarel Küüsvek / Tõnis Palgi /
Kätlin Kelner
Psühho-paat19:48:10,411:55:01,4Prindi diplom
599.47RAFT472 ESTRiho Luht / Aire Ilves-Luht /
Huaniita Paap / Marika Oja /
Maie Lavrentjeva / Raina Luht
VET-MED-TEH-BOH -POMOŠ20:46:10,412:53:01,4Prindi diplom
600.48RAFT364 ESTKaupo Pilder / Raivo Pilder /
Siim Meresmäe / Madis Nikopensius
Arvuti tagant vee peale20:57:27,913:04:18,9Prindi diplom
601.49RAFT204 ESTJaano Mägi / Kristjan Raudnagel /
Janno Limbak / Kalle Kalmus /
Jarmo Jüriöö / Üllar Vahirand
Võitlejad21:30:22,613:37:13,6Prindi diplom
602.50RAFT590 ESTJanar Kurisoo / Indrek Lassel /
Toomas Puusepp / Peeter Puusaag /
Jaak Kuresson / Andy Andla
TEEB ÄRA ON TEHTUD21:44:18,013:51:09,0Prindi diplom
603.51RAFT731 ESTRiho Juurik / Kalev Vask /
Kätlin Sipelgas / Triin Kumm /
Hannes Vask / Alice Juurik
Rudolf22:01:25,014:08:16,0Prindi diplom
604.52RAFT384 ESTKaspar Rannaääre / Laura-Lote Rosin /
Urmas Kontus / Toomas Mäetagune /
Riho Külaots / Kaupo Sillam /
Vello Kima
Pragu paadis22:01:56,814:08:47,8Prindi diplom
VA--C3MIX611 ESTAigar Raidma / Tuuli Riit /
Rene Mets
Tasa sõuad kaugele jõuad14:56:30,007:03:21,0Prindi diplom
VA--C3MEN537 ESTJaanus Uiga / Siim Hunt /
Margus Koger
JAWA15:03:00,007:09:51,0Prindi diplom
VA--C3MIX610 ESTRommi Neemsalu / Kristo Vardja /
Egle Suit
3315:16:55,707:23:46,7Prindi diplom
VA--C3MIX649 ESTRainer Põldeots / Kati Raudsaar /
Lauri Leet
Kuldne Kolmik16:50:19,008:57:10,0Prindi diplom
VA--C4MEN84 ESTJürjo Lokk / Aihn Vään /
Marko Jõgis / Siim Klaassepp
LÕPUPAAT22:02:08,614:08:59,6Prindi diplom
K1MEN352 ESTJanar KuulbergJanar14:51:22RäpinaPrindi diplom
C2MEN630 ESTrene kikas / kimm laukkanuu saiprid15:08:02RäpinaPrindi diplom
C2WOM58 ESTMaali Käbin / Kadri MillerTüüne tuvi15:26:15RäpinaPrindi diplom
K2MEN328 ESTKarl Erik Loime / Ivar Parmas15:55:05RäpinaPrindi diplom
RAFT677 ESTRainer Punga / Tanel Aamer /
Hannes Pehk / Keit Adamson /
Joosep Mee
Teisel ringil16:11:36RäpinaPrindi diplom
C2MEN619 ESTViljo Pettinen / Siim VahemäeJuurviljabaas nr 418:11:41RäpinaPrindi diplom
K2WOM239 ESTJaanika Mändla / Sandra MarkWe Can Do it18:59:18RäpinaPrindi diplom
K2MEN551 ESTAndri Liivsoo / Andres MöldreKadrina EPT18:59:51RäpinaPrindi diplom
RAFT651 ESTMerike Kaver / Liivi Savi /
Monika Märtin / Kadri Mähar /
Priidu Teppo / Liis Orro
Päkapikk19:06:09RäpinaPrindi diplom
SUP777 ESTAare KoppelHobo112:57:21NulgaPrindi diplom
C2MIX736 ESTHelle-Triin Nisumaa / Jüri NurmikJüri & HT14:15:45NulgaPrindi diplom
RAFT373 ESTToomas Joost / Meelis Brikkel /
Jaanis Brikkel / Jaanus Brikkel /
Rainer Brikkel / Margus Kadak
Tänavapuhastus08:55:37LeevakuPrindi diplom
K2MEN19 ESTTanel Kliimand / Kaspar ÕunapuuTahe Outdoors 1911:01:51LeevakuPrindi diplom
K1MEN212 ESTTõnis MillingVööras mees11:07:03LeevakuPrindi diplom
K2MEN547 ESTRain Sikk / Tormi SikkAlfa12:30:57LeevakuPrindi diplom
K2WOM4 ESTKristi Roos / Iiris LeesikTahe Outdoors 4/Rose & Iris12:49:08LeevakuPrindi diplom
C2MIX671 ESTAivo Ilves / Piret PukkPiraic13:12:04LeevakuPrindi diplom
RAFT682 ESTOlvar Kängsepp / Katri Kaasik /
Kristo Kerves / Laine Vain /
Merle Lindemann / Aivo Aron /
Heintz Vain / Maris Lokk
Aerunaudid13:31:12LeevakuPrindi diplom
C2WOM383 ESTMerje Raidalu / Sirle MorozovaKanuumutid13:46:22LeevakuPrindi diplom
K2MEN529 ESTToomas Sepp / Gerd Eston SeppSepp ruudus13:47:25LeevakuPrindi diplom
C2MEN687 EST
SWE
Raigo Rätsep / Lars GustafssonRiver Surface Treatment13:51:50LeevakuPrindi diplom
C2MIX607 ESTTaavi Riit / Katerin RämmarArmastajad jõel13:53:41LeevakuPrindi diplom
C2WOM120 ESTMadli Martverk / Nele KaldaM&N14:10:42LeevakuPrindi diplom
K1MEN308 ESTRauno-Ragnar MagnusAnti Vabapäev14:17:39LeevakuPrindi diplom
K1MEN706 ESTNorbert MetsareNorleert Mekare14:36:43LeevakuPrindi diplom
K1WOM266 ESTKatrin OnnoWTF-where is the finish?14:37:02LeevakuPrindi diplom
RAFT507 ESTHelena Maisla / Evelin Hoole /
Liili Maisla / Gerli Sagaja /
Maarika Muuli / Marie Järvsalu
Amatöörid14:53:03LeevakuPrindi diplom
C2MIX810 ESTHanna Samoson / Rein KutsarRajareporter14:56:37LeevakuPrindi diplom
K1MEN609 ESTWerko PihorKaspar Koger15:52:20LeevakuPrindi diplom
K1MEN419 RUSAleksey ZelinskiySankt-Peterburg06:17:34ReoPrindi diplom
K2WOM786 LTUVitalija Samaskiene / Jurgita GedminaiteRobinzonada Adventure Team07:07:31ReoPrindi diplom
C2MEN158 ESTLauri Veider / Magnus MäharLendav Konn107:49:44ReoPrindi diplom
K2MEN477 ESTSiim Paisujõe / Marno VikatLennuk08:39:24ReoPrindi diplom
K2MIX488 ESTLiisi Arm / Gunnar KõueVäikesed Väledikud09:08:23ReoPrindi diplom
K1MEN371 ESTLauri Vasko09:10:22ReoPrindi diplom
RAFT198 ESTKadi Tamm / Marius Lillmaa /
Kairit Laksberg / Gert Laksberg /
Andri Niidumaa / Agu Vilu
Divesinikoksiidsed Lood10:20:05ReoPrindi diplom
K1MEN460 ESTIndrek VeereJummel10:31:40ReoPrindi diplom
C2WOM580 ESTKülli Ilves / Jana LaurKemmerling310:53:03ReoPrindi diplom
C2MEN579 ESTTanel Kuusik / Tõnis IlvesKemmerling210:53:12ReoPrindi diplom
C2MEN578 ESTJaanus Kunts / Marko KurgKemmerling110:53:19ReoPrindi diplom
RAFT463 ESTEvald Nigul / Liis Truve /
Priidu Lepp / Tõnis Kormik /
Mart Sokk / Raimo Kerme
Männiku INVA10:54:26ReoPrindi diplom
C2MEN393 ESTRoland Svirgsden / Mehis RohtlaKarupojad11:18:55ReoPrindi diplom
RAFT256 ESTMattias Jõgi / Marten Pulles /
Lauri Tiido / Oliver Aasmets /
Urmo Hinn / Sten Teemant
Julged Kuperjanovlased04:38:18LeeviPrindi diplom
K1MEN707 ESTJanar PilvetNANA04:47:47LeeviPrindi diplom
K1MEN299 ESTHardi MurulaAidu 105:01:40LeeviPrindi diplom
C2MEN532 ESTMerlis Pärle / Madis LukkaM&M05:03:13LeeviPrindi diplom
K2MEN648 ESTpaavo voogre / tõnis toomKadrina EPT05:22:28LeeviPrindi diplom
K2MIX16 ESTJaneli Leemets / Sander TammeTahe Outdoors 1605:32:01LeeviPrindi diplom
C2MEN459 ESTHanno Kaljuste / Karel KaljusteVennad Teod05:32:52LeeviPrindi diplom
C2MEN225 ESTAimar Sisask / Janno KeltsmanSTK05:44:24LeeviPrindi diplom
K1MEN509 ESTTom MartensJäälinnulend05:50:40LeeviPrindi diplom
K2MIX343 ESTMaria Pallas / Lembit PallasPallas05:58:36LeeviPrindi diplom
K1MEN801 ESTKaivo MändMänd106:00:29LeeviPrindi diplom
K1MEN802 ESTEnno MändMänd 206:02:23LeeviPrindi diplom
C2MEN562 ESTjaanus suumann / jaak teppandoloproct06:03:44LeeviPrindi diplom
K1MEN738 ESTTõnu TammelehtMillimallikas06:20:47LeeviPrindi diplom
C2MIX355 ESTMirek Märtson / Kadri MärtsonMõlad-PURUKS06:23:12LeeviPrindi diplom
K2MEN718 ESTAndro Metsrand / Andres Pärnik2 rännumeest06:30:36LeeviPrindi diplom
C2MEN185 ESTRaimond Parko / Carl Bret ParkoEesti Puu06:44:33LeeviPrindi diplom
K2MEN20 ESTtimur Belov / Igor AksenovTahe Outdoors 2006:47:56LeeviPrindi diplom
K1MEN512 ESTRaiko MaremäeSanta Marta06:49:55LeeviPrindi diplom
K2MEN298 ESTIvar Nali / Argo Bogdanov07:11:29LeeviPrindi diplom
RAFT737 ESTVillu Kivimäe / Asko Aalam /
Meelis Loosaar / Kardo Valdna /
Renar Gering / Magnus Ruutopõld
DICKBUTT07:11:42LeeviPrindi diplom
C2MIX346 ESTJoonas Russak / Kärt Russakmidagi head07:15:00LeeviPrindi diplom
K2MEN531 ESTBoriss Burkov / Asko BerensUlbib pinnal07:16:25LeeviPrindi diplom
K2MEN344 ESTErki Unn / Oskar UnnEerimäe SK07:24:33LeeviPrindi diplom
C2WOM180 ESTKrõõt Olo / Marin VommUljad Ülged 07:34:49LeeviPrindi diplom
C2MIX429 ESTDiana Veegen / Kaupo VeegenVeegen07:42:04LeeviPrindi diplom
K2MEN227 ESTAlvar Ploom / Alver PloomPloomi Poisid02:31:04KääpaPrindi diplom
K2MEN395 ESTKert Olle / Martin JuksarRademar/Enervit02:38:29KääpaPrindi diplom
K2MEN640 ESTMartin Lust / Rait LustRAMA02:39:34KääpaPrindi diplom
K1MEN196 ESTJanno KallasseXenofit02:44:27KääpaPrindi diplom
K1MEN748 ESTIgor PetrovitskiEdise team02:50:14KääpaPrindi diplom
K2WOM11 ESTKerli Paur / Gerly SoeTahe Outdoors 1102:52:07KääpaPrindi diplom
K2MEN422 ESTAndrus Kaasik / Bruno Medevkanuno02:54:08KääpaPrindi diplom
K2MIX563 ESTMari Konsap / Kristofer PiirVanamees ja Mary03:02:38KääpaPrindi diplom
C2WOM465 ESTKerti Kesküla / Liilia KeskülaLillekesed Paadis03:05:54KääpaPrindi diplom
C2MIX657 ESTTriin Anijärv / Sven JohansonNokiTeri03:09:51KääpaPrindi diplom
K2WOM605 ESTHanne-Stella Säre / Sunne SäreÕEL03:10:45KääpaPrindi diplom
K2MEN245 ESTKaur Sokmann / Ingmar TammVeni vidi vici03:14:07KääpaPrindi diplom
K2MIX255 ESTRaul Metsva / Triin ToomSuperSWeet03:20:24KääpaPrindi diplom
K2MIX550 ESTKelli Neitsov / Kaur RankLaura DiCaprio03:28:24KääpaPrindi diplom
K2MEN73 ESTAndres Kulpas / Jaanus KilgiAruaia Sport03:32:32KääpaPrindi diplom
K2MIX569 ESTKersti Traublum / Kullo PohlakKersti&Kullo03:38:10KääpaPrindi diplom
C2WOM376 ESTEvelin Sulg / Kerlin LiivaEverlin Event Kanuumutid03:42:22KääpaPrindi diplom
K1MEN710 POLAndrzej BekiszBackWay03:53:37KääpaPrindi diplom
RAFT513 ESTMaie Saks / Toini Karu /
Järv Riina / Ave Karu /
Merle Kõivumägi / Kersti Piht
Järvekarud00:35:15LiitvaPrindi diplom
K1MEN14 ESTMarko SuitsTahe Outdoors 1402:49:01LiitvaPrindi diplom
K1MEN18 ESTIndrek TehvaTahe Outdoors 1802:49:09LiitvaPrindi diplom
K1MEN22 ESTRauno JalukseTahe Outdoors 2202:49:38LiitvaPrindi diplom
VA--UNK1MEN733 ESTSven-Erik ViiraMuretut teekonda13:21:31LeevakuPrindi diplom
VA--C3MIX698 ESTHendrik Türk / Lille Kurvits /
Riho Vahtras
Matkasport OÜ08:31:30LeeviPrindi diplom
C2MEN165 alust
K2MEN160 alust
K1MEN153 alust
RAFT62 alust
K2MIX47 alust
C2MIX41 alust
K2WOM18 alust
C2WOM15 alust
K1WOM13 alust
SUP11 alust
C1MEN5 alust
C3MIX4 alust
BOAT2 alust
WTB2 alust
UNK1MEN1 alust
C3MEN1 alust
C4MEN1 alust
EST634 alust
LAT21 alust
LTU12 alust
FIN10 alust
RUS7 alust
POL4 alust
CZE3 alust
DEN2 alust
IND1 alust
GBR1 alust
JPN1 alust
UKR1 alust
DEU1 alust
ISL1 alust
SWE1 alust
ISR1 alust
Räpina KP - katkestas 9 alust
Nulga KP - katkestas 2 alust
Leevaku KP - katkestas 19 alust
Reo KP - katkestas 13 alust
Leevi KP - katkestas 27 alust
Kääpa KP - katkestas 18 alust
Liitva KP - katkestas 4 alust