10. Võhandu maraton -- Finish

KohtKoht klassisKlassStardinrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1K2MEN591 LTUJuozas Gurevicius / Jonas Ragauskasvt-yris08:29:56,3 Prindi diplom
2.1K1MEN165 CZEJan Pazzi PazourekTJ Jiskra Bechyne08:31:44,400:01:48,1Prindi diplom
3.2K1MEN609 ESTIndrek KermonReimann Retked08:36:50,100:06:53,8Prindi diplom
4.3K1MEN137 LTUArunas Dubauskasvt -yris08:40:41,600:10:45,3Prindi diplom
5.4K1MEN592 LTUMarius Linkeviciusvt-yris08:52:46,100:22:49,8Prindi diplom
6.5K1MEN61 POLPiotr RosadaRaider08:54:39,200:24:42,9Prindi diplom
7.2K2MEN235 LTUDainius Jaraminas / Marius JaraminasVilnius09:01:36,000:31:39,7Prindi diplom
8.3K2MEN173 ESTDmitri Jazev / Igor LychevDragon SPB-Narva 09:09:53,100:39:56,8Prindi diplom
9.6K1MEN471 ESTAndres KajuTahe Outdoors 109:18:43,700:48:47,4Prindi diplom
10.4K2MEN227 ESTMarkko Kolossov / Kristo OravTahe Outdoors 009:21:52,000:51:55,7Prindi diplom
11.1K1WOM663 FINJohanna Leino09:22:42,100:52:45,8Prindi diplom
12.1C2MEN166 CZEJan Vlcek / Zdenek HerzanProsport Olomouc www.kickthewaves.com09:28:19,100:58:22,8Prindi diplom
13.5K2MEN651 ESTMikko Sakala / Heiti Hallikmamultisport outsiders09:30:07,701:00:11,4Prindi diplom
14.1C2MIX260 FINJaakko Soivio / Outi Seppäomjakon09:33:00,201:03:03,9Prindi diplom
15.7K1MEN481 CZEPetr CamekPetr Camek09:36:42,101:06:45,8Prindi diplom
16.1K2MIX415 ESTTiina Hodakov / Uko KõrgePärnu aErutamisklubi09:38:18,301:08:22,0Prindi diplom
17.6K2MEN206 ESTÜllar Plangi / Reiko Zääräi-väi09:45:19,901:15:23,6Prindi diplom
18.8K1MEN164 CZEJiri HronProsport Olomouc09:45:47,601:15:51,3Prindi diplom
19.9K1MEN419 LATAndris StavroPension Level09:50:14,601:20:18,3Prindi diplom
20.7K2MEN320 ESTTimo Vares / Jaan KallakRoadservice09:52:24,501:22:28,2Prindi diplom
21.8K2MEN310 ESTToomas Lelumees / Indrek JuhansonSAK109:57:01,001:27:04,7Prindi diplom
22.10K1MEN319 LTUTomas AbalikstaREGATA09:58:26,101:28:29,8Prindi diplom
23.1K2WOM671 ESTMerike Rahnik / Margit KaljoM&M09:59:59,301:30:03,0Prindi diplom
24.9K2MEN53 LATJanis Ramanis / Linards VolksVSA10:09:27,601:39:31,3Prindi diplom
25.10K2MEN242 ESTMairo Alumaa / Marko AlumaaVennad Alumaad10:11:59,401:42:03,1Prindi diplom
26.11K1MEN390 ESTMart HommikPiusa Express10:15:03,801:45:07,5Prindi diplom
27.12K1MEN229 ESTKermo BaumannH2O10:16:35,301:46:39,0Prindi diplom
28.13K1MEN44 ESTOskar JüssiSven Harjo10:16:53,801:46:57,5Prindi diplom
29.14K1MEN74 ESTToomas HolmbergHolmberg10:18:02,601:48:06,3Prindi diplom
30.15K1MEN40 ESTRamon LippusU9610:19:40,401:49:44,1Prindi diplom
31.16K1MEN226 ESTÜlar RooseTaara Team10:21:18,401:51:22,1Prindi diplom
32.17K1MEN446 ESTANDREI BOGINSKIlainemurdja210:21:57,601:52:01,3Prindi diplom
33.2K2MIX121 LATJanis Saulitis / Ilze Balodelabadruka.lv10:22:43,901:52:47,6Prindi diplom
34.2C2MEN48 LATGatis Ozolins / Martins ZviedrisZOMG10:23:43,601:53:47,3Prindi diplom
35.18K1MEN5 LTULinas SamashkaRobinzonada Adventure Team10:26:08,201:56:11,9Prindi diplom
36.11K2MEN617 ESTSiim Sildnik / Taaniel MägiReimann Retked10:26:51,701:56:55,4Prindi diplom
37.3K2MIX60 ESTHeiki Link / Elsbeth Link10:30:23,402:00:27,1Prindi diplom
38.12K2MEN418 LATJanis Deksnis / Arnis KalninsRumakss10:37:38,302:07:42,0Prindi diplom
39.4K2MIX240 ESTVeiko Kivi / Piia NarusbergVesipapp10:37:46,602:07:50,3Prindi diplom
40.19K1MEN612 ESTMargus ReimannReimann Retked10:39:31,602:09:35,3Prindi diplom
41.20K1MEN369 ESTKarl-Erik KõrgePärnu aErutajate Klubi10:43:55,402:13:59,1Prindi diplom
42.21K1MEN230 ESTKardo BaumannKARTS10:47:38,202:17:41,9Prindi diplom
43.13K2MEN155 ESTToomas Maask / Henry MaaskÄssad10:47:48,302:17:52,0Prindi diplom
44.14K2MEN339 ESTJarkko Ainsoo / Raul MürkPunane Täpp10:49:44,902:19:48,6Prindi diplom
45.1SUP141 LATAndris BisnieksSTORENT10:50:39,302:20:43,0Prindi diplom
46.3C2MEN4 LATYURIJS SELEZNOVS / YEVGENIJS BLAZEVICHBLUE CANOE10:51:10,402:21:14,1Prindi diplom
47.22K1MEN256 LTUJulius BarzdenasVikingai10:52:06,102:22:09,8Prindi diplom
48.15K2MEN200 ESTLauri Mäe / Hendrik VeevoAdrenaliinisüst10:52:27,202:22:30,9Prindi diplom
49.23K1MEN148 ESTSixten Kerge10:56:40,802:26:44,5Prindi diplom
50.24K1MEN149 ESTRasmus Kerge10:56:41,002:26:44,7Prindi diplom
51.2K2WOM618 ESTHanna Riive / Linda TetsmannReimann Retked11:00:11,302:30:15,0Prindi diplom
52.4C2MEN608 ESTMadis Vitsut / Mihkel VitsutV-211:02:55,002:32:58,7Prindi diplom
53.16K2MEN615 ESTIvar Hütt / Rasmus HüttReimann Retked11:03:42,302:33:46,0Prindi diplom
54.25K1MEN80 ESTArvi MikkElering11:04:02,502:34:06,2Prindi diplom
55.26K1MEN171 ESTAgo KastemäeNelson11:04:50,802:34:54,5Prindi diplom
56.5K2MIX376 ESTJanek Mõttus / Triin Ivandi360 Kraadi11:08:57,802:39:01,5Prindi diplom
57.27K1MEN175 ESTHannes TähtsaluDiskokuul11:09:43,102:39:46,8Prindi diplom
58.5C2MEN595 ESTMario Kramin / Siim KaljundKanuuJurakad11:10:47,002:40:50,7Prindi diplom
59.17K2MEN483 ESTJanek Tigane / Rando RosenthalTahe Outdoors 211:12:06,102:42:09,8Prindi diplom
60.28K1MEN215 LATMartins Posivsairesana.lv11:12:56,702:43:00,4Prindi diplom
61.29K1MEN606 ESTSiim TürnaTürna11:14:10,602:44:14,3Prindi diplom
62.18K2MEN133 ESTOlavi Peterson / Tõnu SaarTõn&Oll11:16:05,302:46:09,0Prindi diplom
63.6C2MEN36 ESTArgo Raudsalu / Olden JentsonKiired11:17:03,902:47:07,6Prindi diplom
64.30K1MEN50 ESTToomas VerroRobinson11:17:11,302:47:15,0Prindi diplom
65.31K1MEN110 ESTHannes Kase11:18:12,102:48:15,8Prindi diplom
66.2SUP234 FINHeikki HihnalaStarboard/Omjakon11:18:21,902:48:25,6Prindi diplom
67.32K1MEN474 ESTAndrus SoonseinUus Maa11:20:24,002:50:27,7Prindi diplom
68.19K2MEN517 ESTTarvo Treier / Tauno TreierSparta telepoisid11:21:12,202:51:15,9Prindi diplom
69.20K2MEN33 ESTAlo Lõoke / Juri VsivtsevSK TOONUS / Äkke Spordiklubi11:22:11,002:52:14,7Prindi diplom
70.21K2MEN495 ESTSixten Sild / Tõnu JõgiVõru linnavalitsus11:22:36,002:52:39,7Prindi diplom
71.22K2MEN185 ESTMeelis Viirma / Einar KivisaluKoomaklubi11:22:56,002:52:59,7Prindi diplom
72.23K2MEN199 ESTAndres Kalle / Villu AntPouch rz11:25:06,102:55:09,8Prindi diplom
73.3K2WOM19 ESTMarianne Klopets / Külli RaudsaluRakvere naised11:29:05,202:59:08,9Prindi diplom
74.24K2MEN16 ESTSulev Ainlo / Mait LeemetVihased Isased11:30:43,603:00:47,3Prindi diplom
75.33K1MEN45 ESTImre PoomImre Poom11:31:19,103:01:22,8Prindi diplom
76.34K1MEN367 FINOlli VaittinenSeabird Sport 60011:32:19,603:02:23,3Prindi diplom
77.35K1MEN180 ESTAntti LoksAktiivnePuhkus11:36:58,003:07:01,7Prindi diplom
78.36K1MEN92 ESTErkki KolossovAluver11:37:17,703:07:21,4Prindi diplom
79.37K1MEN55 ESTTõnis KümnikUgala 111:38:17,003:08:20,7Prindi diplom
80.38K1MEN174 ESTEero OtsOts11:38:18,803:08:22,5Prindi diplom
81.39K1MEN72 ESTIndrek Jõesaar11:39:24,003:09:27,7Prindi diplom
82.25K2MEN507 ESTRaino Reiska / Kristjan MastPõhjakonn 211:39:32,403:09:36,1Prindi diplom
83.40K1MEN440 ESTRasmus RoodenAMK11:41:26,203:11:29,9Prindi diplom
84.41K1MEN413 ESTUrmet IlvesDanpower11:41:50,403:11:54,1Prindi diplom
85.7C2MEN391 ESTSiim Ojaver / Mikk KööselDorothea-Greta11:41:59,303:12:03,0Prindi diplom
86.42K1MEN118 ESTErgi Prommik9/12/1411:42:59,603:13:03,3Prindi diplom
87.26K2MEN191 ESTRaul Kaldre / Rivo Saarna1A11:43:34,203:13:37,9Prindi diplom
88.43K1MEN352 ESTRainer Reile11:44:44,203:14:47,9Prindi diplom
89.44K1MEN572 ESTPriit PurdeVAJDA RAPTOR11:45:15,103:15:18,8Prindi diplom
90.27K2MEN368 ESTMait Vaiksaar / Tõnis VaiksaarV-V hundid11:45:51,303:15:55,0Prindi diplom
91.8C2MEN670 ESTAare Eiche / Kurmet VähiHaanja211:46:14,403:16:18,1Prindi diplom
92.45K1MEN21 ESTAivar TikerberiSuurtix11:46:20,203:16:23,9Prindi diplom
93.46K1MEN274 ESTMadis TamelaTrimensioon11:46:20,603:16:24,3Prindi diplom
94.6K2MIX439 ESTKersti Raja / Lembit LaasAlutaguse matkaklubi11:47:54,103:17:57,8Prindi diplom
95.9C2MEN378 ESTmati laur / toomas laurvennad Laurid11:48:59,003:19:02,7Prindi diplom
96.47K1MEN277 ESTArpo Põld Roho11:49:28,003:19:31,7Prindi diplom
97.10C2MEN93 ESTOtt Väli / Viljar SinimeriVitam est a trinus/CuuClub11:49:55,203:19:58,9Prindi diplom
98.48K1MEN379 ESTMihkel Valdma11:50:15,203:20:18,9Prindi diplom
99.11C2MEN480 ESTAin Rästa / Jaanus Elmers627EEC11:50:59,903:21:03,6Prindi diplom
100.28K2MEN20 ESTTormi Trumsi / Rait KivisildRäpina PK11:52:48,503:22:52,2Prindi diplom
101.49K1MEN529 ESTAlvi LooUppuv Lammutaja11:53:57,103:24:00,8Prindi diplom
102.29K2MEN11 ESTOliver Põder / Tarvo TurjaSir Autorent11:56:01,603:26:05,3Prindi diplom
103.50K1MEN39 ESTEvar NikkerEvar11:56:43,103:26:46,8Prindi diplom
104.51K1MEN83 ESTPriit Randpõld11:56:57,103:27:00,8Prindi diplom
105.52K1MEN63 ESTKaupo VallikMees metsast12:00:26,503:30:30,2Prindi diplom
106.53K1MEN449 ESTMeelis MaidlaPõlva Matkaklubi12:03:50,903:33:54,6Prindi diplom
107.30K2MEN506 ESTAlar Reiska / Indrek TimmoPõhjakonn12:04:10,503:34:14,2Prindi diplom
108.54K1MEN90 ESTJüri Kliimask12:06:47,803:36:51,5Prindi diplom
109.55K1MEN436 ESTTimo TalvikOmit.ee12:06:51,503:36:55,2Prindi diplom
110.31K2MEN660 ESTMihkel Arro / Mikk MustmaaPõhjakonn 312:07:05,703:37:09,4Prindi diplom
111.56K1MEN666 ESTMartti HimmaEastPole Team12:07:34,403:37:38,1Prindi diplom
112.57K1MEN196 LATIlmars OstrovskisLatgols12:08:34,003:38:37,7Prindi diplom
113.3SUP597 ESTRauno PikkorTeam Extreme12:11:17,003:41:20,7Prindi diplom
114.32K2MEN190 ESTMarko Kullapere / Tarvo KullapereVilsandi Poisid12:14:01,303:44:05,0Prindi diplom
115.12C2MEN330 ESTTaavi Kula / Kurmet OssipLeevi12:14:37,303:44:41,0Prindi diplom
116.13C2MEN163 ESTJanis Peäske / Siim VäliVali Pääsuke12:15:26,903:45:30,6Prindi diplom
117.14C2MEN677 ESTPriit Vakmann / Rein LehtmetsKollane pealveelaev12:15:37,803:45:41,5Prindi diplom
118.58K1MEN540 ESTTarvo Liik3park OÜ12:16:20,403:46:24,1Prindi diplom
119.33K2MEN432 ESTIndrek Raag / Andres HillepVäimela NST12:16:51,203:46:54,9Prindi diplom
120.34K2MEN62 ESTTõnu Idavain / Mattias Idavain,,Isa ja poeg'12:18:00,603:48:04,3Prindi diplom
121.2C2MIX135 ESTKarin Sangla / Matis Sanglasuvitajad12:18:41,803:48:45,5Prindi diplom
122.35K2MEN35 ESTHeiko Eesalu / Jaanus MooritsKukemuna12:19:00,503:49:04,2Prindi diplom
123.7K2MIX231 ESTKalju Baumann / Kersti BaumannPiilu Part12:19:03,903:49:07,6Prindi diplom
124.59K1MEN448 ESTArgo KamjaPõlva Matkaklubi12:19:38,803:49:42,5Prindi diplom
125.60K1MEN65 FINRaivo PohjalaAngry Pikatchu12:19:42,403:49:46,1Prindi diplom
126.36K2MEN73 ESTMatti Laarmaa / Raiko UriSeakajakad12:20:27,203:50:30,9Prindi diplom
127.61K1MEN421 ESTRoland Müür-12:21:50,003:51:53,7Prindi diplom
128.8K2MIX454 ESTTanel Käär / Mirjam RaubaRaisk12:21:50,603:51:54,3Prindi diplom
129.37K2MEN516 ESTAIHN VÄÄN / Jürjo LokkTree Service12:23:33,003:53:36,7Prindi diplom
130.9K2MIX207 ESTKadri Saal / Seido SuijaKahekesi12:23:52,403:53:56,1Prindi diplom
131.62K1MEN146 ESTMaa RottTeistkordne12:24:40,503:54:44,2Prindi diplom
132.15C2MEN152 ESTTauri Hainsoo / Maido MustimetsTauri-Mauri12:24:45,903:54:49,6Prindi diplom
133.38K2MEN181 LATNormunds Voiculis / Andis Skudrahagenberg12:26:41,803:56:45,5Prindi diplom
134.16C2MEN293 ESTIlo Toom / Erki TuikNoora12:26:52,303:56:56,0Prindi diplom
135.17C2MEN218 ESTTiit Melts / Rain VosmanAina Parem12:27:35,303:57:39,0Prindi diplom
136.63K1MEN161 ESTElner Rannu12:28:19,603:58:23,3Prindi diplom
137.18C2MEN291 ESTAivar Luud / Villu ZirnaskGo Reisiajakiri 112:29:16,703:59:20,4Prindi diplom
138.1C1MEN198 ESTMartin NurmeRedneck Booze Crew12:29:29,403:59:33,1Prindi diplom
139.39K2MEN345 ESTRisto Bristol / Taavet BristolHernetera12:30:13,504:00:17,2Prindi diplom
140.40K2MEN473 ESTRain Kivimägi / Karl-Andres PeärnbergSiilid udus12:30:45,504:00:49,2Prindi diplom
141.41K2MEN43 ESTMihkel Luigas / Robin LilleorgVõidujoove!12:31:04,204:01:07,9Prindi diplom
142.42K2MEN356 ESTAleksander Glinjanski / Andres AasaväliMix Team12:31:28,404:01:32,1Prindi diplom
143.10K2MIX22 ESTTõnis Peljo / Anu PeljoTopeltkiire12:32:49,704:02:53,4Prindi diplom
144.1WTB46 ESTTõnu HendriksonEkstreempark Akwakat12:33:30,904:03:34,6Prindi diplom
145.64K1MEN195 ESTElvo KährBH112:34:26,404:04:30,1Prindi diplom
146.19C2MEN456 ESTLauri Leesment / Ahto IlusEsimesed12:35:25,604:05:29,3Prindi diplom
147.65K1MEN27 ESTAivar ArikeEUT12:36:17,404:06:21,1Prindi diplom
148.20C2MEN494 ESTTiit Riisalo / Alar NigulGO REISIAJAKIRI 212:37:24,504:07:28,2Prindi diplom
149.43K2MEN353 ESTImre Rammul / Vahur Teppan12:39:02,104:09:05,8Prindi diplom
150.21C2MEN12 ESTKaido Heimo / Janek MäharLendav Konn12:40:56,104:10:59,8Prindi diplom
151.3C2MIX300 ESTMeeli Laos / Raimo LõbuLäänetuul12:42:52,404:12:56,1Prindi diplom
152.44K2MEN317 ESTMargus Kütt / Märt ÖövelTai-Men12:43:45,304:13:49,0Prindi diplom
153.2C1MEN545 LATIvars SimanisDuck12:43:54,804:13:58,5Prindi diplom
154.22C2MEN393 ESTUrmas Kuum / Sergei SerdjukSeKuu12:44:01,604:14:05,3Prindi diplom
155.45K2MEN102 ESTHeigo-Elmar Vahesaar / Tauri-Viljar VahesaarKõblas12:45:01,704:15:05,4Prindi diplom
156.4C2MIX220 ESTEnno Hansson / Kaire Pihelgaslainemurdjad12:46:28,004:16:31,7Prindi diplom
157.46K2MEN332 ESTMartti Sala / Kristjan KoikSako power12:47:01,004:17:04,7Prindi diplom
158.66K1MEN13 ESTPriit Külaots.12:47:48,904:17:52,6Prindi diplom
159.23C2MEN579 ESTTarmo Visnapuu / Tarmo EerikSaare Express12:48:59,004:19:02,7Prindi diplom
160.24C2MEN466 ESTAllar Saarnak / Timmo TerasPuuraidurid12:51:11,504:21:15,2Prindi diplom
161.25C2MEN342 ESTJaanus Tera / Janar AlamäeJ&J12:52:04,604:22:08,3Prindi diplom
162.26C2MEN214 ESTSander Mirme / Lauri Juhan LiivamägiIlmäraeksimatud12:52:31,604:22:35,3Prindi diplom
163.67K1MEN112 ESTMartin KreekNeli Kreeki12:52:50,704:22:54,4Prindi diplom
164.68K1MEN374 ESTJanno SurvaPõlva eest12:54:26,904:24:30,6Prindi diplom
165.69K1MEN627 ESTAndres Parik12:54:28,504:24:32,2Prindi diplom
166.5C2MIX479 ESTIlmar Raap / Riika PloompuuTosin12:55:39,604:25:43,3Prindi diplom
167.27C2MEN179 ESTÜlo Veddel / Kaupo ElisteWeddeliku Tiheduse Eksperiment12:55:42,204:25:45,9Prindi diplom
168.1C2WOM272 ESTEleri Hirv / Mariann SulgGeniaalne Superkonn12:57:31,704:27:35,4Prindi diplom
169.28C2MEN433 ESTMartin Merevoo / Jaanus RihmaMartin12:58:15,904:28:19,6Prindi diplom
170.47K2MEN472 ESTMarek Pohla / Edgar LumisteTahe Outdoors 713:00:37,704:30:41,4Prindi diplom
171.48K2MEN526 ESTMargus Tamme / Robin OrgulasHippopotamus13:01:38,804:31:42,5Prindi diplom
172.11K2MIX409 ESTKristjan Puusild / Diana PaulbergElujooks13:04:37,604:34:41,3Prindi diplom
173.29C2MEN659 FINJohannes Raunio / Mikko HautereRekolan Pullaposket Ry13:04:56,404:35:00,1Prindi diplom
174.30C2MEN661 ESTEnar Jallai / Karry JallaiKarud13:06:02,304:36:06,0Prindi diplom
175.1RAFT134 ESTRiskko Jõeots / Janel Säkk /
Anri Saduro / Anti Silgu /
Raivo Pehk / Margus Haabma /
Helar Kallastu / Argo Kallastu
Paks Peeter13:10:31,704:40:35,4Prindi diplom
176.31C2MEN245 ESTMarko Murro / Alar PeekViru-Nigula Spordiklubi / Õnne ja Rõõmu13:10:38,504:40:42,2Prindi diplom
177.70K1MEN611 ESTPriit TamraReimann Retked13:11:15,704:41:19,4Prindi diplom
178.32C2MEN205 ESTKalle Klandorf / Hallar TammElektrimootor13:11:26,304:41:30,0Prindi diplom
179.49K2MEN346 ESTEgert Kaarlep / Martin Vallimäe Kajakihundid13:11:43,604:41:47,3Prindi diplom
180.33C2MEN347 ESTLauri Sepp / Rain NirgiSepp&Skaut13:12:25,504:42:29,2Prindi diplom
181.71K1MEN68 ESTJegor JeremejevKlubi Stepihunt13:12:47,804:42:51,5Prindi diplom
182.6C2MIX399 ESTSander Haukamägi / Kärt OttoKombainerid13:12:56,004:42:59,7Prindi diplom
183.50K2MEN283 ESTAnto Laarmaa / Mihkel KõivKurvis Kummuli13:13:18,704:43:22,4Prindi diplom
184.34C2MEN510 ESTJaano Junson / Janek RuusmereKormoranid13:13:51,304:43:55,0Prindi diplom
185.72K1MEN383 ESTKalver Kukk13:14:34,804:44:38,5Prindi diplom
186.35C2MEN397 ESTToomas Kimsen / Reigo MägiBaltiC13:15:08,104:45:11,8Prindi diplom
187.73K1MEN560 ESTJaanus MägiPuhkusepoiss13:15:36,804:45:40,5Prindi diplom
188.51K2MEN509 ESTRein Ansen / Filipp LeinbergViiuldajad13:15:39,404:45:43,1Prindi diplom
189.36C2MEN528 ESTÜllar Sõmera / Raul ZukovitshTigekala13:16:47,704:46:51,4Prindi diplom
190.37C2MEN412 ESTkaido kriisa / Rainer Simsonplaatija.ee13:16:53,604:46:57,3Prindi diplom
191.12K2MIX81 ESTHelen Riismaa / Ragmar RiismaaRöömsad Apelsinid13:17:24,204:47:27,9Prindi diplom
192.52K2MEN266 ESTErgo Pikas / Kaijo HaavistuÄripataljon III13:18:46,904:48:50,6Prindi diplom
193.74K1MEN101 RUSAleksey ZelinskiyLosevo-Piter13:19:31,604:49:35,3Prindi diplom
194.38C2MEN398 ESTMartin Heintalu / Raino TarbeKivipurustaja13:20:07,904:50:11,6Prindi diplom
195.53K2MEN649 ESTKaupo Martin / Marko MetsTahe Outdoors 1813:22:08,304:52:12,0Prindi diplom
196.54K2MEN549 ESTTarmo Mill / Ilmar KaurOptimistid13:22:10,004:52:13,7Prindi diplom
197.55K2MEN139 ESTAare Koppel / Erko-Simon SeldeDünaamiline Duo13:22:10,304:52:14,0Prindi diplom
198.75K1MEN37 ESTAndrus Kaldmaammon13:22:18,004:52:21,7Prindi diplom
199.56K2MEN520 ESTOlav Hoop / Kennart SaaremäeJorgan Vöörmanni nim TASK13:22:28,504:52:32,2Prindi diplom
200.57K2MEN273 ESTJohn Innos / Romas JavoishSuurvee ABC (V ABC)13:23:49,104:53:52,8Prindi diplom
201.58K2MEN603 ESTRajar Miller / Priit Silem210713:24:25,604:54:29,3Prindi diplom
202.76K1MEN119 ESTKaido MerelaidKollane turborancero13:26:29,604:56:33,3Prindi diplom
203.39C2MEN239 ESTRein Raikna / Riho Tarbe13:27:28,404:57:32,1Prindi diplom
204.77K1MEN410 LATGuntars SmitsAlligator13:28:05,404:58:09,1Prindi diplom
205.59K2MEN262 LATKarlis Kraulis / Raitis Kortschingachgooks racing team13:28:15,104:58:18,8Prindi diplom
206.78K1MEN564 ESTMargus KajaTahe Outdoors 1413:28:43,604:58:47,3Prindi diplom
207.2WTB431 ESTJanno GreenbaumGrant Thornton Akwakat13:30:30,705:00:34,4Prindi diplom
208.60K2MEN679 ESTAko Kasak / Sten KraamPolarblue13:30:34,705:00:38,4Prindi diplom
209.2RAFT113 ESTKristjan Jansen / Kaupo Jansen /
Rain Jansen / Margus Jansen /
Raino Lilo / Erki Lilo
Hanso MK13:30:56,405:01:00,1Prindi diplom
210.79K1MEN467 ESTMartin JerotskiVäike, aga väle13:32:05,305:02:09,0Prindi diplom
211.40C2MEN646 ESTIvo Tupp / Kaido VidderVõrukad13:32:58,505:03:02,2Prindi diplom
212.7C2MIX201 ESTHindrek Kumm / Helin Kummkummikud13:33:03,305:03:07,0Prindi diplom
213.80K1MEN451 LATMiks Gerulis13:33:49,005:03:52,7Prindi diplom
214.41C2MEN675 ESTAllan Terve / Mihkel PihoojaOsula Lämmi Tare13:34:12,705:04:16,4Prindi diplom
215.42C2MEN335 ESTMarti Samsonov / Rait JõgiValga Puu Trireem13:34:19,405:04:23,1Prindi diplom
216.61K2MEN547 ESTHendrik Päts / Siim SaukNÄTS SEINAL13:34:38,005:04:41,7Prindi diplom
217.43C2MEN153 ESTJoonas Poom / Janno SolnaReilender13:35:17,305:05:21,0Prindi diplom
218.81K1MEN94 ESTAndrus PirsoAndrus Pirso13:35:27,305:05:31,0Prindi diplom
219.13K2MIX157 FINJohanna Hakala-Kähäri / Pekka PitkänenJõgipunk13:37:41,705:07:45,4Prindi diplom
220.44C2MEN233 ESTLauri Semevsky / Viljar SemevskySemm13:38:24,205:08:27,9Prindi diplom
221.8C2MIX88 ESTAndres Parv / Marju ParvPaid Parved13:38:28,005:08:31,7Prindi diplom
222.62K2MEN251 ESTKaspar Kukk / Taavi ValgmäeTaavi ja Kaspar13:38:37,905:08:41,6Prindi diplom
223.63K2MEN34 ESTMartin Ruudi / Taavi TurbanNelson13:40:39,705:10:43,4Prindi diplom
224.45C2MEN350 ESTMadis Maks / Peeter Oranen13:40:40,505:10:44,2Prindi diplom
225.3RAFT9 ESTHarri Irves / Aare Aasa /
Tiit Post / Eino Prants /
Andri Raat / Andreas Valg /
Kaido Silmus / Arvo Raat
13:42:36,105:12:39,8Prindi diplom
226.64K2MEN638 ESTTõnis Tammetalu / Toomas SadaRahulikud mehed13:44:20,305:14:24,0Prindi diplom
227.46C2MEN108 ESTErik Tammsoo / Margus TiitsoRaasiku Rajaleidjad13:45:04,405:15:08,1Prindi diplom
228.82K1MEN86 ESTGunnar SalosteTeam WAFI13:45:50,205:15:53,9Prindi diplom
229.65K2MEN76 ESTJuho Järva / Jaanus TiisvendKulgur13:47:06,705:17:10,4Prindi diplom
230.66K2MEN285 ESTMihkel Utt / Ardo PajurÄripataljon II13:47:50,005:17:53,7Prindi diplom
231.67K2MEN361 ESTMartin Arpo / Daniel FieldRonga Tehvan13:48:07,105:18:10,8Prindi diplom
232.47C2MEN624 ESTSiim Oja / Martin KruusVõimas Aer13:48:38,205:18:41,9Prindi diplom
233.4RAFT270 ESTKAIDO SING / MATI KURE /
VAHUR PARROL / MARKO RUNTHAL /
TAUNO RANNASTE / Toomas Pedosk /
ROMET PALMIK
JÕUJAAM13:49:00,305:19:04,0Prindi diplom
234.48C2MEN583 ESTJürgen Moor / Raul TorgaATÜ Ottoste Aiatööd13:49:00,605:19:04,3Prindi diplom
235.49C2MEN605 ESTKarel Kaljuste / Hanno KaljusteVennad Teod13:49:24,505:19:28,2Prindi diplom
236.50C2MEN184 ESTVahur Valinu / Vilmar Paats100 ja seened13:49:40,805:19:44,5Prindi diplom
237.51C2MEN407 ESTJaanus Kann / Tiit KadakSK Sõukruvi 13:51:56,105:21:59,8Prindi diplom
238.52C2MEN382 ESTPeeter Hendrikson / Urmet KeskülaSoftsystems13:53:12,605:23:16,3Prindi diplom
239.2K1WOM587 ESTKarmen Vetemäe13:53:36,005:23:39,7Prindi diplom
240.83K1MEN403 ESTMadis RaudsaarMilling13:53:36,405:23:40,1Prindi diplom
241.53C2MEN522 ESTRisto Virveste / Siim SeedreMaruVänge13:54:44,305:24:48,0Prindi diplom
242.84K1MEN571 ESTAndres LelovHedonSPA13:55:46,105:25:49,8Prindi diplom
243.54C2MEN429 ESTMartin Raude / Klaus TreimannRaudmann13:56:18,005:26:21,7Prindi diplom
244.55C2MEN570 ESTEndrik Kurm / Olav Raagmaa13:57:20,405:27:24,1Prindi diplom
245.56C2MEN126 ESTEvert Rööpson / Roger RööpsonRööpsonid13:59:17,105:29:20,8Prindi diplom
246.9C2MIX441 ESTLembit Uudsemaa / Katrin Mosinajaviiteks lõpuni14:00:36,705:30:40,4Prindi diplom
247.57C2MEN602 ESTSelgur Sepp / Janek Tootssepad14:01:33,305:31:37,0Prindi diplom
248.68K2MEN404 LATValters Gravelis / Andis ZarinsVobleris14:02:25,205:32:28,9Prindi diplom
249.5RAFT653 ESTSiim Valge / Imre Liivago /
Maido Märss / Meelis Schmidt /
Asso Uibo / Martin Märss
Setomaa eest, võidu nimel anname kuuma14:03:26,305:33:30,0Prindi diplom
250.58C2MEN626 ESTPeep Kaljuvee / Timo SaviojaTassa sõuat, kaugele jõuat!14:03:33,105:33:36,8Prindi diplom
251.59C2MEN78 ESTToomas Tisson / Allan SaksniitATTS kanuupoisid14:05:35,905:35:39,6Prindi diplom
252.10C2MIX122 ESTJanis Kähr / Liis LuigelahtJalost, me Ristipalost14:06:01,705:36:05,4Prindi diplom
253.2C2WOM1 ESTKelly Vaabel / Tagne TäheTORPEEDO14:06:44,605:36:48,3Prindi diplom
254.11C2MIX154 ESTTenno Pihu / Ave PisaViljandi Sõudeklubi14:07:26,105:37:29,8Prindi diplom
255.12C2MIX167 ESTKelli Koha / Revo KohaLontova14:07:37,505:37:41,2Prindi diplom
256.69K2MEN370 ESTAivar Arik / Kait KasumetsElva Villipihud14:07:49,305:37:53,0Prindi diplom
257.70K2MEN445 ESTMairo Kaseväli / Martti PeetsaluVostok-114:08:46,005:38:49,7Prindi diplom
258.60C2MEN287 ESTValdar Tamm / Taavi Linnus14:09:30,705:39:34,4Prindi diplom
259.71K2MEN380 ESTAllan Liht / Ragmar SaksingSeikluskliinik14:10:31,205:40:34,9Prindi diplom
260.61C2MEN41 ESTToomas Aul / Tiit AulKodusahver14:12:07,405:42:11,1Prindi diplom
261.62C2MEN250 ESTValdo Hälvin / Priit LillemetsScoutspataljon B-JVKo14:13:21,705:43:25,4Prindi diplom
262.14K2MIX202 ESTMare Mändla / Jaanus Koort14:13:44,305:43:48,0Prindi diplom
263.85K1MEN186 ESTMikk Mägi14:13:57,005:44:00,7Prindi diplom
264.15K2MIX665 ESTAin Aaviksoo / Alice AaviksooAavXoo14:15:45,005:45:48,7Prindi diplom
265.72K2MEN331 ESTAsko Aalam / Meelis LoosaarMootorpaat14:16:25,505:46:29,2Prindi diplom
266.63C2MEN630 ESTMihkel Tammsalu / Tõnis KalveVesipuisto14:16:33,005:46:36,7Prindi diplom
267.73K2MEN362 ESTArgo Öövel / Mihkel TiidoTeam Saskia14:16:39,905:46:43,6Prindi diplom
268.3K1WOM28 FINVirva VuorenpääJõginalle meloottiretkellä14:18:32,805:48:36,5Prindi diplom
269.16K2MIX128 ESTLaivi Taavits / Margus MosovÄpudNäpud14:18:48,605:48:52,3Prindi diplom
270.86K1MEN632 ESTTõnis SaarVana-Veski14:19:18,305:49:22,0Prindi diplom
271.87K1MEN438 ESTFred ViirmaaAVE14:19:58,805:50:02,5Prindi diplom
272.74K2MEN138 ESTSven Saar / Mattis LiivaMaavillased14:20:33,205:50:36,9Prindi diplom
273.17K2MIX539 ESTLiisi Salong / Taavi Põrikiisud14:23:42,605:53:46,3Prindi diplom
274.64C2MEN95 ESTSiim Boitsov / Tarmo TohvCoPartner 14:23:56,005:53:59,7Prindi diplom
275.18K2MIX533 ESTTaavi Mikker / Mariana MutsoRonimisakadeemikud14:24:12,905:54:16,6Prindi diplom
276.65C2MEN228 ESTMarko Greenbaum / Priit JunkinNautilus OZ14:25:37,505:55:41,2Prindi diplom
277.75K2MEN654 ESTViljar Vaht / Valmar AmmerRound Table 5-1314:26:11,405:56:15,1Prindi diplom
278.4K1WOM6 LTUJurgita GediminaiteRobinzonada Adventure Team14:27:34,505:57:38,2Prindi diplom
279.13C2MIX261 LATMairita Ozola / Gundars Patmalnieks14:28:45,905:58:49,6Prindi diplom
280.88K1MEN497 ESTKaupo Sirk14:29:12,805:59:16,5Prindi diplom
281.66C2MEN312 ESTKaarle Kannelmäe / Hannes KadakRGB114:31:02,506:01:06,2Prindi diplom
282.6RAFT197 ESTAndres Tänav / Andre Taidre /
Samuel Moring / Raido Nirgi /
Alar Venne / Üllar Lai
Suursoo Team14:31:50,906:01:54,6Prindi diplom
283.76K2MEN464 ESTTaivo Liiva / Sander SildverSaari14:32:23,006:02:26,7Prindi diplom
284.3C1MEN107 FINJaakko MäkikyläWelhonpesä14:32:28,106:02:31,8Prindi diplom
285.67C2MEN614 ESTHarri Mündel / Aivo MündelPriimo Mets14:33:02,706:03:06,4Prindi diplom
286.3C2WOM221 ESTKristel Kimask / Aune SurvaVõhandu Puhkekeskus 114:33:39,206:03:42,9Prindi diplom
287.89K1MEN487 ESTHeldur KodresTahe Outdoors 614:39:06,106:09:09,8Prindi diplom
288.90K1MEN488 ESTMargus MäeTahe Outdoors 814:39:31,006:09:34,7Prindi diplom
289.14C2MIX338 ESTLembit Nokkur / Maili AntonsÕkva Prõlla14:41:40,906:11:44,6Prindi diplom
290.68C2MEN556 ESTIndrek Hopfeldt / Rivo JursSõbrad koos14:42:01,806:12:05,5Prindi diplom
291.7RAFT25 ESTVambola Leis / Tanel Tiks /
Maie Pudersel / Kerstin Kauksi /
Steven Leis / Martin Kauksi
Omaking14:42:05,106:12:08,8Prindi diplom
292.69C2MEN224 ESTEgert Järve / Silver ValterRTEX14:42:07,706:12:11,4Prindi diplom
293.8RAFT209 ESTAimur Lillak / Aleksandr Afanasjev /
Aleksei Biller / Rasmus Aaslaid /
Tarvi Torn / Gert Nurk
Kõrgem Sõjakool I14:44:21,306:14:25,0Prindi diplom
294.15C2MIX523 ESTVahur Kahu / Maili KahuSäärane Mulk14:45:31,006:15:34,7Prindi diplom
295.70C2MEN521 ESTAndrus Kaasik / Bruno MederVanakesed14:45:44,306:15:48,0Prindi diplom
296.16C2MIX576 ESTEne Pae / Gunnar PaeDas Boot14:46:42,006:16:45,7Prindi diplom
297.71C2MEN581 ESTVeiko Busch / Janno SildKährikud14:47:34,006:17:37,7Prindi diplom
298.91K1MEN458 ESTRain LeesiTitanic14:48:42,406:18:46,1Prindi diplom
299.72C2MEN316 ESTArgo Park / Silver KüttSneakyfucks14:49:12,606:19:16,3Prindi diplom
300.73C2MEN70 ESTMihkel Joons / Kristo Hütt14:49:39,006:19:42,7Prindi diplom
301.74C2MEN633 ESTAre Tints / Are TallmeisterAre²14:50:14,406:20:18,1Prindi diplom
302.77K2MEN637 ESTAnto Liivat / Erkki PärnaMõnusad Elamused14:51:14,206:21:17,9Prindi diplom
303.17C2MIX600 ESTJürgo Jartsev-Moont / Mariliis Sepper(N)aer14:51:53,106:21:56,8Prindi diplom
304.18C2MIX249 ESTTimo Tooming / Egne Teearu14:53:56,006:23:59,7Prindi diplom
305.78K2MEN475 ESTAndrus Tammoja / Mario TammojaSupermenid14:55:55,606:25:59,3Prindi diplom
306.92K1MEN189 ESTMeelis NoorväliKolm karu, kaks magavad14:58:41,206:28:44,9Prindi diplom
307.79K2MEN365 ESTPriit Oks / Juhan OksTeam OX14:58:57,106:29:00,8Prindi diplom
308.9RAFT652 ESTJaanus Kukk / Rando Annamaa /
Andrus Niidumaa / Kaimar Korits /
Alo Paabusk / Tanel Mõttus
Kõik Võimas!14:59:08,406:29:12,1Prindi diplom
309.80K2MEN56 ESTUrmo Ustav / Jaanus SootlaETK15:00:21,206:30:24,9Prindi diplom
310.75C2MEN326 ESTKevin Poll / Taivo KrabiTeam WAFI15:01:35,306:31:39,0Prindi diplom
311.76C2MEN296 ESTRauno Oinus / Toomas MatvejevMetsaturism/Reklaam24.ee15:01:46,006:31:49,7Prindi diplom
312.77C2MEN301 ESTGarrett Kuut / Reino BürklandMadalsagedustorpeedo15:01:52,006:31:55,7Prindi diplom
313.81K2MEN628 LTUAurimas Gabe / Dainius PasninasPriests15:04:18,306:34:22,0Prindi diplom
314.4K2WOM82 ESTLiisi Jantra / Astrit KarroWonderWomen15:07:29,106:37:32,8Prindi diplom
315.19C2MIX536 ESTMerike Randoja / Heiki RaimetsHead Pole15:07:47,506:37:51,2Prindi diplom
316.19K2MIX57 ESTIndrek Luik / Kaidi KikojanCrossFit I&M15:08:01,106:38:04,8Prindi diplom
317.82K2MEN263 ESTPriit Pihlakas / Erkki TerasmaaKaks parimas eas sõnni15:08:13,506:38:17,2Prindi diplom
318.83K2MEN668 ESTKristjan Jansons / Sven SabasMürakas Londonist15:09:28,006:39:31,7Prindi diplom
319.20K2MIX223 FINTimo Urva / Marju MännikT&M15:09:39,406:39:43,1Prindi diplom
320.93K1MEN514 ESTIllimar ErmIllimar Erm15:09:53,506:39:57,2Prindi diplom
321.10RAFT222 ESTTarmo Truup / Andres Sakk /
Argo Ladva / Sten Maask /
Alo Viira / Arvo Astla
Sometimes lose, always win15:10:16,006:40:19,7Prindi diplom
322.4C2WOM358 ESTRita Kivila / Signe KaasikVulisevad veed15:10:46,106:40:49,8Prindi diplom
323.78C2MEN386 ESTKristjan Timmusk / Kevo JürmannTartu vangla Xdream15:10:46,406:40:50,1Prindi diplom
324.79C2MEN553 ESTRaivo sammel / Erki PalusooVatex Takso 170015:12:04,606:42:08,3Prindi diplom
325.80C2MEN493 ESTAnnes Pilden / Matis KaivaNecker15:13:26,206:43:29,9Prindi diplom
326.81C2MEN318 ESTMargus Reinoja / Toomas TsoppReola Rügement15:15:51,306:45:55,0Prindi diplom
327.82C2MEN372 ESTIndrek Toomeste / Kaupo TennokeseLendav kala15:17:02,906:47:06,6Prindi diplom
328.83C2MEN574 ESTMerlis Pärle / Madis LukkaM&M15:17:12,906:47:16,6Prindi diplom
329.84C2MEN511 ESTTõnis Aaliste / Ahti GrünbergWasserwaffe15:18:00,706:48:04,4Prindi diplom
330.84K2MEN52 ESTJako Laanemägi / Martin KukkMaadlusklubi Nelson15:18:36,006:48:39,7Prindi diplom
331.85C2MEN373 ESTJanar Villbach / Martin SarvDon Juhan15:19:29,006:49:32,7Prindi diplom
332.94K1MEN51 ESTErvin LõshkoHP15:20:12,606:50:16,3Prindi diplom
333.86C2MEN625 ESTRanno Kalda / Mart LaaneleppMeremuda15:20:56,506:51:00,2Prindi diplom
334.87C2MEN462 ESTJoosep Aloel / Oliver ParvPaadipõgenikud15:21:04,606:51:08,3Prindi diplom
335.95K1MEN120 ESTTõnu TammelehtMillimallikas15:22:37,506:52:41,2Prindi diplom
336.21K2MIX306 ESTLaura-Lote Rosin / Kaspar RannaääreTubli Rosin15:24:21,106:54:24,8Prindi diplom
337.88C2MEN422 ESTOliver Helm / Alger Vedler15:24:28,206:54:31,9Prindi diplom
338.89C2MEN405 ESTRuben Kahre / Marat KahreSõuame kuule15:25:13,406:55:17,1Prindi diplom
339.4SUP662 ESTIvari JärvekaldMeepott115:26:27,806:56:31,5Prindi diplom
340.85K2MEN426 ESTVeiko Veikolainen / Simo VeikolainenVSV15:26:33,206:56:36,9Prindi diplom
341.90C2MEN297 ESTolar tuuling / kristian paiMH1315:27:25,306:57:29,0Prindi diplom
342.22K2MIX237 ESTMagnus Ruutopõld / Heidi RuutopõldTIGE KALA15:29:36,606:59:40,3Prindi diplom
343.23K2MIX132 ESTRaul Sõmer / Kaidi RebaneHarilik reaktiivajamiga Sõmer-Rebane15:30:04,807:00:08,5Prindi diplom
344.91C2MEN647 ESTAuno Allas / Siim VislapuuKagu Metsahooldus Grupp OÜ15:31:36,207:01:39,9Prindi diplom
345.20C2MIX147 ESTLiis Gluhhovtsenko / Maksim GluhhovtsenkoVuhh15:34:15,207:04:18,9Prindi diplom
346.21C2MIX590 ESTEhtel Taevere / Allan SüllaElbrus15:36:05,207:06:08,9Prindi diplom
347.86K2MEN77 ESTKuldar Mark / Erik RaigTitanic 215:36:54,807:06:58,5Prindi diplom
348.92C2MEN89 ESTGuido Kaasik / Sten KaasikUnited Kingteam 215:37:29,107:07:32,8Prindi diplom
349.93C2MEN360 ESTJanis Pugri / Toomas PugriHansa15:38:45,907:08:49,6Prindi diplom
350.24K2MIX176 ESTSiiri Rist / Vahur Veerojakollane allveelaev15:42:19,207:12:22,9Prindi diplom
351.5K2WOM585 ESTHeidi Reial / Kelly VommVisad hinged15:42:30,807:12:34,5Prindi diplom
352.96K1MEN669 ESTViljar ValdPersistence15:42:36,607:12:40,3Prindi diplom
353.87K2MEN142 ESTMart Moora / Siim SoplepmannCoreGrow Adventure Team15:42:49,807:12:53,5Prindi diplom
354.94C2MEN172 ESTHenrik Veenpere / Tanel JonasSittuv Koer15:44:28,607:14:32,3Prindi diplom
355.11RAFT596 ESTMihkel Ojamets / Marek Ansberg /
Tõnis Räim / Tiit Toots /
Priit Pärnamets / Risto Aim /
Janno Ruuder / Taavi Karu
Litrit tahad?15:47:12,507:17:16,2Prindi diplom
356.95C2MEN402 ESTHendrik Roland Helm / Aleksander Talikuumadkutid.ee15:47:18,307:17:22,0Prindi diplom
357.96C2MEN406 ESTVALLO VAHERPUU / MAKSIM RJURIKOVKÖKIMÖKI15:48:41,007:18:44,7Prindi diplom
358.88K2MEN194 ESTMadis Millistvere / Andre AavastikAMV Metall15:49:46,107:19:49,8Prindi diplom
359.22C2MIX100 ESTMairi Põder / Priit PõderPõderkond15:51:01,507:21:05,2Prindi diplom
360.25K2MIX664 ESTMargus Mäll / Liisi ViljaloOtepää jooksutuur15:57:14,207:27:17,9Prindi diplom
361.97C2MEN434 ESTSilver Pruuli / Veiko ParkNavi Küla Selts16:03:15,207:33:18,9Prindi diplom
362.26K2MIX219 ESTMartin? Sarkans / Elerin ÖövelTeam Saskia tuules16:03:23,207:33:26,9Prindi diplom
363.97K1MEN162 ESTLauri LillemetsMädajõe-Veerksu-KP16:03:31,007:33:34,7Prindi diplom
364.98C2MEN501 ESTKevin Pitman / Johannes-Erik PukkHiired ja Tihased16:03:53,707:33:57,4Prindi diplom
365.12RAFT294 ESTToomas Joost / Meelis Brikkel /
Jaanus Brikkel / Jaanis Brikkel /
Margus Kadak / Risto Oja
Tänavapuhastus16:04:25,807:34:29,5Prindi diplom
366.13RAFT359 ESTAllan Ehasalu / Rivo Kaljuvee /
Ain Ehasalu / Sven Kriggulson /
Anto Savi / Madis Toomsalu
RAFT TEGI AHVIST INIMESE!16:05:27,207:35:30,9Prindi diplom
367.23C2MIX243 ESTValdo Käos / Taivi PindisAlgajad Kaugsõidu Kaptenid16:05:29,407:35:33,1Prindi diplom
368.89K2MEN117 ESTAnders Kokka / Taavi GrabÕT Tupa16:05:31,307:35:35,0Prindi diplom
369.14RAFT349 ESTMagnus Meier / Kadri Salomon /
Timo Tammekivi / Rahel Allas /
Margus Laanesaar / Reijo-Tero Roopalu /
Laur Lepson / Harri Meier /
Marti Pungits
Valge Karu Racing Team16:08:10,907:38:14,6Prindi diplom
370.98K1MEN193 ESTKristjan MuuliKuperjanovi JVP16:11:08,507:41:12,2Prindi diplom
371.99C2MEN282 ESTIndrek Varik / Henri TammKabjapuud16:12:05,807:42:09,5Prindi diplom
372.90K2MEN623 ESTGunnar Kurusk / Jaan JagomägiFC Viimsi Zeniit16:13:38,007:43:41,7Prindi diplom
373.100C2MEN144 ESTRaido Ruse / Indrek KonnoLahemaa Meremehed16:17:31,407:47:35,1Prindi diplom
374.91K2MEN648 ESTIvar Soosaar / Silver ReinartIS16:18:48,807:48:52,5Prindi diplom
375.101C2MEN357 ESTArdo Luhakivi / Eero ValgeKriimsilm16:21:22,007:51:25,7Prindi diplom
376.92K2MEN168 ESTMartin Lints / Kristjan PihusEpsilon16:21:22,007:51:25,7Prindi diplom
377.27K2MIX29 ESTValmar Sisask / Merje Kelgo16:21:40,607:51:44,3Prindi diplom
378.102C2MEN303 FINJussi Riku Helander / Janne PyykköMC Mummo16:22:44,607:52:48,3Prindi diplom
379.28K2MIX145 ESTIvar Mathisen / Ann NõmmLihtsalt lambist16:22:46,007:52:49,7Prindi diplom
380.103C2MEN575 HUNArtur Kapranov / Andras GelencserU-E kanuu16:22:54,207:52:57,9Prindi diplom
381.15RAFT281 ESTUnno Niit / Jaanus Kala /
Heini Põder / Urmas Plangi /
Risto Tõniste / Kalmer Valtin /
Teet Metsavas / Karmo Põder /
Rando Treimuth / Silver Konksi
Pära mootor16:23:11,007:53:14,7Prindi diplom
382.93K2MEN38 ESTSven Uustalu / Lasse Uustalu100 kilti16:23:41,707:53:45,4Prindi diplom
383.16RAFT489 ESTMeelis Kalme / Rene Rank /
Mikk Paap / Janar Ruut /
Ager Unus / Taavi Tulp
Pommikoerad16:24:28,607:54:32,3Prindi diplom
384.104C2MEN14 ESTTanel Jaanimäe / Leho LaaserNelson16:36:53,508:06:57,2Prindi diplom
385.24C2MIX187 ESTAnneli Mägi / Valde ViidingTeam Tahe16:36:56,408:07:00,1Prindi diplom
386.17RAFT85 ESTEiko Jõgi / Karmo Kase /
Heikki Sohard / Kalev Kommer /
Rainer Merisalu / Urmo Mustmaa /
Toomas Koort / Siim Salandu /
Marko Tarro / Taimar Taaber
Kagu Elekter16:37:41,608:07:45,3Prindi diplom
387.105C2MEN425 ESTRisto Saarniit / Miko SaarniitPõlva ANK16:38:10,308:08:14,0Prindi diplom
388.106C2MEN427 ESTMihkel Sabre / Tauri KalmetPõlva ANK Neo16:38:10,508:08:14,2Prindi diplom
389.29K2MIX599 ESTTaavi Tomson / Kerttu KaronEnjoying the journey16:39:02,608:09:06,3Prindi diplom
390.25C2MIX327 ESTMadli Muuga / Robert RaapSõidame Team WAFI järgi16:39:44,008:09:47,7Prindi diplom
391.107C2MEN280 ESTMarek Silm / Sander ErnesÜTM16:40:25,908:10:29,6Prindi diplom
392.94K2MEN542 ESTAnts Ivask / Andero Põllu"Küll me ükskord jõuame!"16:42:07,008:12:10,7Prindi diplom
393.6K2WOM459 ESTKelli Vällo / Keiu AndersonHullumaja puhvet16:42:23,608:12:27,3Prindi diplom
394.99K1MEN655 ESTkeit rohtlavinkelvaat16:45:40,008:15:43,7Prindi diplom
395.30K2MIX131 ESTMargus Nõumees / Tiina Talts16:46:06,308:16:10,0Prindi diplom
396.108C2MEN424 ESTAimar Alesmaa / Enn LiivaKanuukutid16:46:52,708:16:56,4Prindi diplom
397.109C2MEN315 ESTHendrik Kippar / Priidu Mänd31516:47:47,508:17:51,2Prindi diplom
398.95K2MEN314 ESTVillu Kivimäe / Heikko GrossUkunaudid16:48:55,308:18:59,0Prindi diplom
399.96K2MEN582 ESTRenar Gering / Marko LoosaarEuronics Team16:48:55,608:18:59,3Prindi diplom
400.5SUP619 ESTMati LinkSupitaja16:49:16,708:19:20,4Prindi diplom
401.18RAFT334 ESTKalmer Aasa / Jaanus Hõrak /
Andre Kasak / Marek Trolla /
Risko Mikson / Jaan Stein /
Maarek Varep / Priit Veski
Mehised Teod16:50:06,908:20:10,6Prindi diplom
402.110C2MEN561 ESTToomas Pihl / Siim Kängseppvapralt lõpuni16:51:11,108:21:14,8Prindi diplom
403.26C2MIX371 ESTMerle Ruutopõld / Raivo KaseorgVIGASED PRUUDID 116:51:27,508:21:31,2Prindi diplom
404.111C2MEN650 ESTMihkel Uus / Lars UusAerunaudid16:54:12,508:24:16,2Prindi diplom
405.112C2MEN437 ESTPaul Thaddeus Bossack / Joel VõsuPathfinders16:54:48,608:24:52,3Prindi diplom
406.31K2MIX484 ESTKadi Simson / Sven EllerTahe Outdoors 316:56:20,208:26:23,9Prindi diplom
407.113C2MEN500 ESTAllar Olesk / Virgo VuttKuperjanovi JVP16:57:38,108:27:41,8Prindi diplom
408.114C2MEN385 ESTReigo Kimmel / Mikk KimmelVideoTurundus.ee17:00:07,408:30:11,1Prindi diplom
409.19RAFT447 ESTTarmo Sklave / Mario Demtshuk /
Kristjan Lahesalu / Tauri Eesik /
Sergei Vertepov / Helmet Sulavee
Karin Eegreid17:01:33,408:31:37,1Prindi diplom
410.115C2MEN532 ESTKristjan Saar / Marek KahrMölamehed17:02:10,608:32:14,3Prindi diplom
411.116C2MEN534 ESTRaivo Nõmmik / Teet AnierViiking17:02:11,308:32:15,0Prindi diplom
412.117C2MEN106 ESTLauri Kummel / Marek VainumäeTapio & Väinämö17:04:26,908:34:30,6Prindi diplom
413.27C2MIX71 ESTAivar Annamaa / Maris MeriveeVägev vähk ja täitmatu naine17:07:03,008:37:06,7Prindi diplom
414.118C2MEN298 ESTAhto Lillestik / Marko Karingpapsid17:08:28,708:38:32,4Prindi diplom
415.20RAFT254 ESTOlga Kaju / Viktor Beldjajev /
Triinu Siilbek / Taavi Siilbek /
Risto Kippa / David Randoja
No pain, No gain17:14:46,408:44:50,1Prindi diplom
416.97K2MEN344 ESTMartin Püssim / Mart VoolaidHiidlased17:15:11,808:45:15,5Prindi diplom
417.119C2MEN394 ESTHannes Lodi / Raivo TuulRäpina avatud noortekeskus17:17:20,708:47:24,4Prindi diplom
418.21RAFT66 ESTTõnu Niilo / Aleksander Aldoshin /
Aleksandr Varikov / Sander Saarist /
Jaak-Joseph Rumvolt / Mikk Haabma
1JVBr LuKo17:17:44,008:47:47,7Prindi diplom
419.120C2MEN674 ESTMihkel Moosel / Martin KiiskülaRoomied17:17:44,808:47:48,5Prindi diplom
420.98K2MEN192 ESTJanno Kallasse / Priit PunaKündja17:18:14,808:48:18,5Prindi diplom
421.99K2MEN490 ESTOtt Varik / Indrek JaadlaPüha Loomaaed17:20:45,408:50:49,1Prindi diplom
422.100K2MEN307 ESTMikk Mosona / Maarek SikamägiLuule poisid17:21:05,508:51:09,2Prindi diplom
423.100K1MEN204 ESTSilver PütsepSilver Ükssilm17:21:57,508:52:01,2Prindi diplom
424.32K2MIX463 ESTMeeri Lille / Priidu Rätseptriibulised lilled17:22:29,908:52:33,6Prindi diplom
425.22RAFT252 ESTMadis Helve / Piret Helve /
Annika Tikko / Lauri Saluveer /
Meelis Hunt / Kätlin Kink /
Marko Reis / Marko Laan
Päri Robinsonid17:25:22,908:55:26,6Prindi diplom
426.5C2WOM2 ESTSigrid Veiderpass / Marian KikasTeam Baltic Broadcasting17:32:27,209:02:30,9Prindi diplom
427.121C2MEN430 ESTChristopher Lehe / Geron TraksPõlva ANK Plärts17:42:40,409:12:44,1Prindi diplom
428.33K2MIX308 ESTLiina Reinsaar / Indrek IntsÜllar17:49:49,809:19:53,5Prindi diplom
429.34K2MIX182 ESTSilvi Punt / Timo Feodorov1kobra+117:51:55,909:21:59,6Prindi diplom
430.23RAFT96 ESTRasmus Uzgrindis / Albert Benedik /
Rauno Savolainen / Timo Käärt /
Madis Keskoja / Sven Sild /
Kermo Paap
Pioneer17:54:07,109:24:10,8Prindi diplom
431.28C2MIX620 ESTTanel Liiva / Maris PulkMaris ja Tanel17:54:16,109:24:19,8Prindi diplom
432.24RAFT292 ESTTimo Leppik / Allar Rump /
Rauno Salujärv / Joosep Heinmets /
Sven Pruel / Helari Lees /
Martin Umbleja
Pioneeripataljon17:55:43,509:25:47,2Prindi diplom
433.35K2MIX639 ESTMarge Pärn / Alar PärnPärnapaat17:55:55,209:25:58,9Prindi diplom
434.25RAFT643 ESTMartin EpnerAgar Põngerjas17:56:09,309:26:13,0Prindi diplom
435.6C2WOM634 ESTLiisi Pars / Alla KuznetsovaHilja halada18:00:15,009:30:18,7Prindi diplom
436.7C2WOM268 ESTMall Toom / Erle PorrosonTuld purskav Vannipart18:01:29,809:31:33,5Prindi diplom
437.26RAFT109 ESTEvari Koppel / Hannes Klaas /
Ott Laius / Erkki Tikk /
Kaarel Kalm / Sander Sepp /
Peeter Viirsalu / Marek Mardisoo
Mätas18:03:19,509:33:23,2Prindi diplom
438.27RAFT396 ESTMargus Kukk / Anari Jalakas /
Riho Terase / Heikki Kolk /
Maarjus Kirs / Sven Pärand
Absoluutselt suva18:06:22,109:36:25,8Prindi diplom
439.29C2MIX225 ESTAndre Allese / Maria Vitakapten Herbert18:07:19,409:37:23,1Prindi diplom
440.122C2MEN178 ESTKristjan Pärna / Kristjan KalekinKivipurustajad II18:14:03,809:44:07,5Prindi diplom
441.101K1MEN269 ESTTeet PihelgasMatkasport.18:14:44,109:44:47,8Prindi diplom
442.102K1MEN645 ESTRauno-Ragnar MagnusLutsu Kommer 18:15:37,209:45:40,9Prindi diplom
443.123C2MEN58 ESTLehar Link / Illimar HeinTark ei torma18:16:40,909:46:44,6Prindi diplom
444.30C2MIX541 ESTDaire Heinla / Veiko Kaupproov58318:19:33,109:49:36,8Prindi diplom
445.124C2MEN465 ESTMelari Vainola / Risto MikkerRGB-218:21:06,509:51:10,2Prindi diplom
446.125C2MEN453 ESTKonstantin Bondarev / Aleksandr BerelasviliSea Wind18:26:30,609:56:34,3Prindi diplom
447.103K1MEN91 ESTTõnu PihelgasSupermina18:26:33,209:56:36,9Prindi diplom
448.28RAFT136 ESTJoosep Kinks / Maiko Arras /
Rauno Iin / Georg Smolin /
Andrei Ivanov / Alan Winrow
Lada River Race18:28:40,209:58:43,9Prindi diplom
449.29RAFT442 ESTRobert Rajaste / Tarmo Luhaäär /
Andrus Reinstein / Meelis Mandre /
Ago Savi / Kalvo Õim
Kõrgem Sõjakool V18:29:00,709:59:04,4Prindi diplom
450.31C2MIX550 ESTRaili Jahtmaa / Ivar IvanovMürakarud18:30:00,110:00:03,8Prindi diplom
451.32C2MIX127 ESTAndres Kiis / Diana KlavanBilly Boy märg unenägu18:33:36,410:03:40,1Prindi diplom
452.30RAFT49 ESTRobi Saal / Rando-Kristen Kangro /
Joosep Mee / Gregor Luukas /
Tanel Aamer / Rainer Punga
Poisid Tartust18:36:17,010:06:20,7Prindi diplom
453.31RAFT211 ESTRait Mosona / Priit Tammis /
Teet Uusküla / Tanel Lettermo /
Tanel Anton / Kadi Kangur /
Rain Saar / Kärt Praks
Kõrgem Sõjakool III18:38:40,310:08:44,0Prindi diplom
454.101K2MEN455 ESTTaavi Einaste / Risto HübnerJOKK18:41:23,910:11:27,6Prindi diplom
455.32RAFT324 ESTAnti Tereping / Triinu Tereping /
Liis Tereping / Karl Tereping /
Tair Teder / Heiki Sala /
Kalle Sala
KOT-KAS18:59:50,710:29:54,4Prindi diplom
456.126C2MEN607 ESTKaarel Treimann / Seren MühalaThe A -Team19:00:15,410:30:19,1Prindi diplom
457.127C2MEN604 ESTAlvar Ploom / Anti TaraAluver319:00:15,810:30:19,5Prindi diplom
458.33RAFT169 ESTTaavi Piipuu / Kaarel Kruuser /
Andrus Raamat / Remy Mägi /
Tauno Kuhi / Mikk Hüüdma /
Sander Laide / Kristo Kiil
Saaremaa Viikingid19:03:48,610:33:52,3Prindi diplom
459.36K2MIX641 ESTKarl-Erik Jakobsoo / Kinne TõnnisonAddGoals.com19:05:06,510:35:10,2Prindi diplom
460.37K2MIX552 ESTMartin Raadik / Maarja KivisildTiku&Taku19:05:14,410:35:18,1Prindi diplom
461.33C2MIX208 ESTMargit Turro / Sander RikkaTerve Vald19:05:25,810:35:29,5Prindi diplom
462.34RAFT492 ESTLiivi Raig / Janno Tamsalu /
Rainer Rätsep / Mirje Roasto /
Ermo Pärn / Raimo Roodi /
Toomas Matsalu
Põhjalonks19:14:23,410:44:27,1Prindi diplom
463.128C2MEN267 ESTJaanus Juuse / Kaido KaasaPõhjala Noored19:18:43,310:48:47,0Prindi diplom
464.129C2MEN363 ESTErgo Elland / Toomas PartsRCS19:26:13,810:56:17,5Prindi diplom
465.130C2MEN461 ESTTaavi Velner / Anatoli AleksejevRCS219:31:05,411:01:09,1Prindi diplom
466.8C2WOM170 ESTAngela Ventsel / Kristi AsserVõhandu Ekspress19:40:30,411:10:34,1Prindi diplom
467.131C2MEN278 ESTVidrik Võsoberg / Tanel TornAeru Vars Oli Sitkest Kasest19:48:08,111:18:11,8Prindi diplom
468.35RAFT518 ESTTriinu Palmre / Markus Lelle /
Cristobal Fundora Sitton / Arno Värv /
Tanel Vaher / Jaak Kaljula
Northern Eagles19:49:30,111:19:33,8Prindi diplom
469.36RAFT672 ESTPilleriin Puskar / Leelo Põder /
Riho Luht / Maie Lavrentjeva /
Marika Oja / Heli Sadam
Vet-Med-Teh-Boh-Pomoš19:55:54,311:25:58,0Prindi diplom
470.37RAFT295 ESTMariliis Kampus / Kerli Onno /
Martti Miller / Erki Adams /
Kail Karilaid / Kaie Salumaa /
Mirell Põllumäe / Meelis Salumaa
20:01:03,911:31:07,6Prindi diplom
471.38RAFT151 ESTSven Link / Lisete Link /
Vilja Volmer / Triin Laas /
Liina Valt / Karl Jakobson /
Veigo Kaaret / Virgo Kaaret /
Tarvo Kaaret
Lumememmed20:41:15,212:11:18,9Prindi diplom
472.39RAFT325 ESTHelen Ormus / Alar Vinkel /
Rauno Viskus / Ergo Mets /
Kritjan Pärna
F-RIB Aces21:10:18,912:40:22,6Prindi diplom
VA--K2MEN802 ESTReio Riisna / Rasmus KaggeLennuk10:59:51,0Prindi diplom
VA--K1MEN805 ESTAhti ReinupKaheksas kord11:11:56,9Prindi diplom
VA--K1MEN806 ESTTeet Vähesoo11:20:57,0Prindi diplom
VA--K1MEN801 ESTMartin IlumetsDragon + VAJDA MISSION X112:16:44,3Prindi diplom
VA--C3MEN577 ESTKaido Mäepea / Kaarel Altmäe /
Martin Sabiin
Verpelsurf17:15:05,2Prindi diplom
VA--C3MIX527 ESTRene Roone / Kristi Viil-Sild /
Karin Sein
Lihtsad inimesed 17:19:51,1Prindi diplom
K1MEN505 ESTArtur GabarashviliTahe Outdoors 1012:03:18RäpinaPrindi diplom
K1MEN30 ESTAllan VainumetsLaki 112:57:11RäpinaPrindi diplom
K2MIX159 ESTSulev Mahlakas / Merlin MahlakasMahlatiisud14:46:15RäpinaPrindi diplom
C2MEN23 ESTTanel Mälton / Rivo-Erich RõigasEPA operatiivrühmitus09:27:11LeevakuPrindi diplom
K1MEN504 ESTTanel PettaiTahe Outdoors 910:04:54LeevakuPrindi diplom
K2MIX364 ESTRandel Kreitsberg / Merit KreitsbergKreitsberg Offroad Team10:15:00LeevakuPrindi diplom
C2MEN400 ESTArt Soonets / Leho RipsMöhk ja Tölpa10:19:41LeevakuPrindi diplom
C2MIX64 ESTRene Valner / Mariell JüssiSeakayakingEstonia10:25:33LeevakuPrindi diplom
C2MIX333 ESTKaido Pääsuke / Diana PääsukePääsukesed10:45:52LeevakuPrindi diplom
C2MEN341 LATKaspars Lubuzis / Austris JankovskisNT10:59:59LeevakuPrindi diplom
C2MEN67 ESTJarno Pint / Janis LõhmusOnud Heinod11:23:13LeevakuPrindi diplom
K2MEN32 ESTSven Valdmaa / Marko ValdreLaki 311:32:16LeevakuPrindi diplom
K1MEN588 ESTTõnu RunnelKoondis Tempo11:32:49LeevakuPrindi diplom
K1MEN275 ESTTormis Mägi11:43:49LeevakuPrindi diplom
C2MEN640 ESTSilvar Priman / Mirko MuruojaToore Jõuga MTÜ11:43:52LeevakuPrindi diplom
C2MEN381 ESTRein Hordo / Kaarel Hordo11:44:51LeevakuPrindi diplom
K1MEN515 ESTAnts ErmAnts Erm11:58:55LeevakuPrindi diplom
C2MEN544 LATOskars Simanis / Janis NeilandsSK "Pagalms"11:59:08LeevakuPrindi diplom
K1MEN84 ESTTõnis TulpTaP 112:08:10LeevakuPrindi diplom
K2MEN248 ESTMihkel Rämmel / Vitas PahvMiVi12:16:29LeevakuPrindi diplom
K1MEN259 ESTPärtel Keskküla12:17:18LeevakuPrindi diplom
K1WOM236 ESTMai-Liis Põhjala12:17:44LeevakuPrindi diplom
K1MEN276 ESTElari Mägi12:23:52LeevakuPrindi diplom
C2WOM557 ESTLiisa Rennel / Kadri RennelRennelid12:26:48LeevakuPrindi diplom
K1MEN130 ESTKristjan PagelVanderseller12:34:47LeevakuPrindi diplom
K1MEN680 ESTJanar AdariAhvenas12:51:55LeevakuPrindi diplom
C2MEN435 ESTMärt Ploom / Urmas KontusTark ei torma13:02:13LeevakuPrindi diplom
K2MEN401 ESTsven simuste / Mikk Mihkel Arromuidumehed13:18:23LeevakuPrindi diplom
C2MEN452 ESTReigo Tamm / Peeter PõõsasteSea man13:19:00LeevakuPrindi diplom
K2MEN468 ESTpeter lumiste / Raul ReheRagistaja13:23:29LeevakuPrindi diplom
K2WOM573 ESTJaanika Mändla / Sandra MarkKonstruktiivsed lobisejad :)13:24:55LeevakuPrindi diplom
K2WOM384 UNKEeva Mannamae / Kadi Pahkla SanquestVigased Pruudid 214:03:13LeevakuPrindi diplom
C2MIX10 ESTLagle Aim / Margus Kiiskobrad14:04:29LeevakuPrindi diplom
K2MIX75 ESTMadli Jentson / Paul KrelaFley14:07:56LeevakuPrindi diplom
SUP656 ESTMihkel JõgiTEAM RIVER14:10:16LeevakuPrindi diplom
SUP657 ESTTaavi JõgiTEAM RIVER 214:10:21LeevakuPrindi diplom
RAFT498 ESTMarkel Padar / Urmas Kepp /
Aimar Soosaar / Peep Helgand /
Silver Lõiv / Anu Vallner /
Sirje Kepp / Katrin Madissoo
Takeda14:13:45LeevakuPrindi diplom
C2WOM631 ESTSirli Aosaar / Pia Lepiksoo14:17:05LeevakuPrindi diplom
RAFT444 ESTLiisa Unt / Virko Jürjenson /
Allan Loo / Peter Repkin /
Aarne Rattasepp / Kristjan Kübarsepp /
Raimo Kurg / Priidik Sööt /
Kunnar Kiin
AS Est-Trans Kaubaveod14:29:58LeevakuPrindi diplom
RAFT593 ESTMattis Osula / Ralf Pagil /
Kris Kuusmaa / Oscar Leemets
Paadialused14:30:56LeevakuPrindi diplom
RAFT265 ESTTea Närap / Kristi Usin /
Valdo Lust / Tarmo Närap /
Marek Kala / André Avarlaid /
Inar Tätte / Stiven Närap
14:34:29LeevakuPrindi diplom
RAFT158 ESTKristi Roost / Margit Klaus /
Suire Klaus / Krista Jürna /
Reilika Muuli / Madli Martverk /
Nele Kalda / Kaja Friedemann
Mõrrad Vees!15:05:00LeevakuPrindi diplom
RAFT24 ESTIngrid Siska-Mölder / Allar Lohu /
Kaur Mölder / Martin Mölder /
Mall Treier / Tauno Pärna /
Silver Viilas
Nürro dessant 15:06:28LeevakuPrindi diplom
C2MIX482 ESTMargus Paekivi / Maarja PaesaluUitaja15:15:30LeevakuPrindi diplom
RAFT580 ESTEgert Akenpärg / Rainer Rits /
Marten Ollesk / Priit Alekask /
Mattias Lilleste / Ando Lumiste
Team Uulu15:46:29LeevakuPrindi diplom
K2MEN299 ESTSiim Vahemäe / Viljo PettinenJuurviljabaas nr 416:18:06LeevakuPrindi diplom
RAFT322 ESTAigar Liping / Taavi Kimask /
Anni Liping / Siim Kimask /
Tanel Kimask / Aili Liping
Siksali 116:30:43LeevakuPrindi diplom
C2MEN906 ESTTaavi Irves / Ozzy TaalerLÕPUPAAT18:03:35LeevakuPrindi diplom
K2MEN508 ESTNevala Juronen / Ruslan DadelovMehed07:53:24ReoPrindi diplom
K2MEN244 ESTRait Leheveer / Enar Krillokahenesüst07:56:42ReoPrindi diplom
C2MIX336 ESTEda Toomsoo / Allan AllikLõunaosariiklased08:09:04ReoPrindi diplom
K1MEN203 ESTSiim KannistuÄripataljon I08:13:25ReoPrindi diplom
K2MEN31 ESTKaarel Kalkun / Märt VuksLaki 208:13:47ReoPrindi diplom
K2MEN216 ESTGunnar Kingo / Indrek KingoKalevipojad08:17:28ReoPrindi diplom
K1MEN156 ESTPriit KingoKalevipoeg08:20:01ReoPrindi diplom
K2MEN140 ESTRiho Markna / Redrik RahuBanaanid09:02:05ReoPrindi diplom
C2MEN302 ESTEver Kiiver / Indrek Soo09:26:44ReoPrindi diplom
K2MEN246 ESTAndres Kulpas / Jaanus KilgiAruaia09:47:05ReoPrindi diplom
K1MEN417 ESTKaido KuusikuKuusiku IB09:47:39ReoPrindi diplom
C2WOM47 ESTMaali Käbin / Kadri MillerTüüne tuvi10:08:07ReoPrindi diplom
C2MEN313 ESTHardo Toots / Leimar PärtmaaSk Englas maadlus10:09:27ReoPrindi diplom
C2MEN636 ESTKristo Pastak / Martin GrünthalLiin nr.1710:13:51ReoPrindi diplom
RAFT290 ESTMarek Koplimägi / Risto Auling /
Ene Ojaperv / Tiina Ainsoo /
Maia Põder / Erich Tohvre /
Meelis Vadi / Toomas Naarits /
Jürgen Raiend / Priit-Kaarel Küüsvek
Tartu Vangla10:31:00ReoPrindi diplom
K2WOM594 ESTMarika Kütt / Eleri RaagKombo10:37:41ReoPrindi diplom
RAFT304 ESTOksana Haagma / Maie Saks /
Eret Poolak / Riina Järv /
Maire Iin
Kuuikud10:42:11ReoPrindi diplom
C2WOM255 ESTEvelin Sulg / Kerlin LiivaKanuumutid10:54:37ReoPrindi diplom
RAFT478 ESTVeiko Kaldmäe / Kristjan Trossmann /
Siim Normak / Siim Sööt /
Andre Halman / Martin Lille
Ferroline Grupp11:41:53ReoPrindi diplom
C2WOM673 ESTSiiri Silla / Anita RäppVõidukalt lõpuni!12:12:30ReoPrindi diplom
K2MEN613 ESTMart Reimann / Indrek AlasReimann Retked03:48:20LeeviPrindi diplom
K2MEN26 ESTLauri Antalainen / Peeter JaansonCoreGrow Adventure Team03:57:03LeeviPrindi diplom
K2MIX485 ESTMarkel Pärnsalu / Berit VeidemannTahe Outdoors 403:58:42LeeviPrindi diplom
RAFT904 ESTSiim Sillamaa / Liisa Soolepp /
Tormi Torop / Priidu Kask
Pimik OÜ04:03:48LeeviPrindi diplom
K1MEN311 ESTMagnus LelumeesSAK204:19:28LeeviPrindi diplom
K1MEN54 LATJanis Balodisairesana.lv04:55:46LeeviPrindi diplom
K1MEN450 ESTJanar PilvetJanar Pilvet05:04:46LeeviPrindi diplom
K2MIX238 ESTSven Kivioja / Kaisa RebaneLiis Lilleõis ja Jaak Hundinahk05:06:53LeeviPrindi diplom
C2MEN104 ESTMirek Märtson / Martin KarronMõlad-PURUKS05:34:43LeeviPrindi diplom
K1MEN289 ESTmadis liivamägivaatevinkel06:03:11LeeviPrindi diplom
C2MEN188 ESTJaan Aia / Lehar Lehes06:21:00LeeviPrindi diplom
K1MEN678 ESTMartin LallMartin Lall06:28:01LeeviPrindi diplom
K2WOM486 ESTPiret Valu / Kare KarkTahe Outdoors 506:32:17LeeviPrindi diplom
C2MIX416 ESTMaret Helenurm / Kalev HelenurmVihased Vigurid06:32:22LeeviPrindi diplom
RAFT351 ESTSten Karu / Ülo Heinsoo /
Margus Kala / Sven Kuznetsov /
Maidu Pae / Urmas Heldur Kurg
E-Tehno06:41:36LeeviPrindi diplom
C2MEN676 ESTKaido Linde / Ahto Merirebirth06:48:10LeeviPrindi diplom
K2MIX59 ESTInga Põldsalu / Amiran GorgazjanTesla Coil07:20:44LeeviPrindi diplom
K1WOM535 ESTMarin AleksejevaMarin07:24:32LeeviPrindi diplom
K1MEN565 ESTRiho TammisTahe Outdoors 1507:25:08LeeviPrindi diplom
C2MEN644 ESTJaanus Suurpere / Jaak VõsuJack & Co07:53:03LeeviPrindi diplom
K1MEN566 ESTRudolf KõppTahe Outdoors 1607:58:06LeeviPrindi diplom
K1WOM232 ESTRebecca KontusLa Fleur08:22:04LeeviPrindi diplom
K2MEN537 ESTRoland Mik / Silver SuurküttMerekarud08:46:34LeeviPrindi diplom
K1MEN524 ESTErki Reimannäkki jõuab 109:12:33LeeviPrindi diplom
K1MEN525 ESTLauri Reimannäkki jõuab 209:12:38LeeviPrindi diplom
C2WOM499 ESTSvea Räis / Rena VahiBOMBA !10:17:03LeeviPrindi diplom
DRAGON902 ESTValeria Mitrofanova / Aarne-Viktor Raudsik /
Raul Suup / Mihhail Boitsov /
German Orlov / Georgi Orlov /
Mikk Saarela / Mari Viitmann /
Jordan Vähesoo / Andres Lints /
Carl Daniel Haidak / Oleg Sedletski
AERUTAMINE ON TORE!01:44:46KääpaPrindi diplom
DRAGON901 ESTMartin Ilumets / Teet Vähesoo /
Rasmus Kagge / Reio Riisna /
Hannes Torn / Andre Sepp /
Hardi Murula / Martin Pedai /
Kristo Sepp / Ahti Reinup /
Urmas Varm / Robin Pedai
AERUTAMINE ON LAHE! Dragon + Kayak 100 km01:45:42KääpaPrindi diplom
K1MEN548 LTUAudrius Ceponisvt -yris01:49:31KääpaPrindi diplom
K1MEN610 LATJanis EzerlicisLittle John02:07:46KääpaPrindi diplom
K1MEN7 LTUVilimas VaranaviciusRobinzonada Adventure Team02:09:20KääpaPrindi diplom
C2MEN388 ESTMeelis Karmo / Sven SelvnikLiivapaat03:01:50KääpaPrindi diplom
C2WOM543 ESTSirli Hanni / Monika IrvesMust ja Valge koer03:04:01KääpaPrindi diplom
K2MIX213 ESTIvo Hindreus / Liisi NigulNarwhals03:12:23KääpaPrindi diplom
C2MEN217 ESTLauri Paeveer / Allan SelirandVöömunkid03:14:16KääpaPrindi diplom
K2MEN116 ESTArmand Reinmaa / Veiko ViisilehtKast Vana Tallinnat03:25:05KääpaPrindi diplom
K2MIX559 ESTSirli Lindorg / Mart MandelMustikas03:31:05KääpaPrindi diplom
K1MEN563 ESTMarko PiirTahe Outdoors 1303:31:09KääpaPrindi diplom
C2MEN554 ESTArvi Lepp / Ardi LeppVennad Lepad03:47:00KääpaPrindi diplom
K1MEN264 ESTAlari PilliroogAN403:47:11KääpaPrindi diplom
K2MIX531 ESTMario Öeren / Mariliis TaelVorstivõileib04:25:21KääpaPrindi diplom
K2WOM309 FINKaisa Vaher / Maris NeenoKaisa&Maris06:49:48KääpaPrindi diplom
RAFT210 ESTAnti Aduson / Ottomar Kirspuu /
Mihkel Kivi / Reigo Kullamaa /
Märt Mägi / Sergei Zelenin /
Marko Veinberg
Kõrgem Sõjakool II00:58:18KirumpääPrindi diplom
K2MEN114 ESTSilver Seepter / Indrek RaideVihased Viikingid01:22:38KirumpääPrindi diplom
K1MEN513 ESTMirko JaaguraTahe Outdoors 1101:32:19KirumpääPrindi diplom
K1MEN105 ESTElar Steinbergkek00:43:11RoosisaarePrindi diplom
K1MEN18 ESTMeelis MesipuuMatsheete00:54:00RoosisaarePrindi diplom
VA--K1MEN804 ESTMartin PedaiEAF02:04:03KääpaPrindi diplom
VA--K3MEN279 ESTOlav Surva / Ats Surva /
Siim Puustusmaa
Põlva kiirpaat03:06:22KääpaPrindi diplom
C2MEN151 alust
K1MEN138 alust
K2MEN118 alust
RAFT53 alust
K2MIX46 alust
C2MIX39 alust
C2WOM15 alust
K2WOM11 alust
SUP7 alust
K1WOM7 alust
C1MEN3 alust
WTB2 alust
DRAGON2 alust
K3MEN1 alust
C3MEN1 alust
C3MIX1 alust
EST544 alust
LAT20 alust
FIN12 alust
LTU11 alust
CZE4 alust
UNK1 alust
HUN1 alust
RUS1 alust
POL1 alust
Räpina KP - katkestas 3 alust
Leevaku KP - katkestas 45 alust
Reo KP - katkestas 20 alust
Leevi KP - katkestas 26 alust
Kääpa KP - katkestas 18 alust
Kirumpää KP - katkestas 3 alust
Roosisaare KP - katkestas 2 alust