IX Võhandu maraton -- Finish

KohtKoht klassisKlassStardinrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1K1MEN523 LTUJonas RagauskasRobinzonada Adventure Team09:05:10,5 Prindi diplom
2.2K1MEN113 CZEJan PazourekJiskra Bechyne - PAZI09:09:52,800:04:42,3Prindi diplom
3.3K1MEN355 ESTIndrek KermonReimann Retked09:25:11,100:20:00,6Prindi diplom
4.1C2MEN11 FINHeikki Hihnala / Jaakko Soivioomjakon.blogspot.com09:25:11,300:20:00,8Prindi diplom
5.4K1MEN152 POLPiotr RosadaKAYMAN RAIDER09:33:33,700:28:23,2Prindi diplom
6.5K1MEN42 ESTMarkel PärnsaluTahe Outdoors Team09:35:56,100:30:45,6Prindi diplom
7.2C2MEN100 CZEZdenek Herzan / Jan Vlcekprosport09:42:14,400:37:03,9Prindi diplom
8.3C2MEN18 LATGatis Ozolins / Martins ZviedrisZOMG09:48:17,700:43:07,2Prindi diplom
9.1K2MEN345 ESTMargus Reimann / Kristjan PuusildReimann Retked09:51:59,100:46:48,6Prindi diplom
10.6K1MEN413 POLKazimierz Rabi?skiKayman Raiders09:54:40,000:49:29,5Prindi diplom
11.7K1MEN367 RUSIgor LychevDragon09:59:00,100:53:49,6Prindi diplom
12.2K2MEN173 FINPekka Sorjonen / Petri ForsmanMultisport.fi10:01:21,000:56:10,5Prindi diplom
13.8K1MEN557 LATJanis RamanisBaiļi10:04:09,800:58:59,3Prindi diplom
14.9K1MEN101 CZEJiri HronChoros10:07:28,701:02:18,2Prindi diplom
15.3K2MEN354 ESTMart Reimann / Indrek AlasReimann Retked10:12:07,201:06:56,7Prindi diplom
16.4K2MEN449 LATJanis Deksnis / Arnis KalninsRumakss10:12:13,301:07:02,8Prindi diplom
17.5K2MEN144 ESTSixten Kerge / Rasmus KergeVennad kerged10:13:45,101:08:34,6Prindi diplom
18.6K2MEN203 ESTÜllar Plangi / Reiko Zäärnoorisa ja vanaisa10:19:43,201:14:32,7Prindi diplom
19.7K2MEN311 ESTToomas Lelumees / Indrek JuhansonViies sammas10:21:05,001:15:54,5Prindi diplom
20.1K2WOM544 ESTMerike Rahnik / Margit KaljoM & M10:22:03,901:16:53,4Prindi diplom
21.8K2MEN434 ESTTimo Palo / Märt KunnusAurulaev10:23:08,201:17:57,7Prindi diplom
22.10K1MEN7 LTUVilimas VaranaviciusRobinzonada Adventure Team10:32:32,401:27:21,9Prindi diplom
23.11K1MEN369 LATAndris StavroPension Level10:33:53,701:28:43,2Prindi diplom
24.9K2MEN323 ESTKevin Kriisa / Magnus LelumeesÜhe vaguniga Elron10:34:47,601:29:37,1Prindi diplom
25.10K2MEN340 ESTMarkko Kolossov / Erkki KolossovAlgajad10:36:22,801:31:12,3Prindi diplom
26.11K2MEN45 ESTLauri Mäe / Hendrik VeevoAdrenaliinisüst10:40:00,201:34:49,7Prindi diplom
27.12K1MEN254 ESTANDREI BOGINSKILainemurdja 210:46:33,501:41:23,0Prindi diplom
28.13K1MEN13 LATJanis Balodisairesana.lv10:48:04,901:42:54,4Prindi diplom
29.12K2MEN312 ESTSven Liivand / Erki ErmTwister Adventure10:48:10,001:42:59,5Prindi diplom
30.13K2MEN122 ESTMairo Alumaa / Marko AlumaaVennad Alumaad10:49:02,701:43:52,2Prindi diplom
31.14K1MEN558 CZEJan BehunProsport Olomouc10:49:52,301:44:41,8Prindi diplom
32.15K1MEN35 LATLinards VolksBuk Buc10:56:26,301:51:15,8Prindi diplom
33.14K2MEN347 ESTSiim Sildnik / Taaniel MägiReimann Retked10:57:31,301:52:20,8Prindi diplom
34.1C1MEN200 ESTMart HommikPiusa Express10:59:30,801:54:20,3Prindi diplom
35.16K1MEN34 ESTRamon LippusU6911:01:32,201:56:21,7Prindi diplom
36.1K2MIX123 ESTJanek Mõttus / Triin Ivandi360 Kraadi11:05:20,302:00:09,8Prindi diplom
37.17K1MEN156 ESTKermo BaumannKERMO11:06:35,602:01:25,1Prindi diplom
38.18K1MEN162 ESTKardo BaumannKARTS11:06:35,802:01:25,3Prindi diplom
39.19K1MEN504 ESTÜlar Roose11:08:11,402:03:00,9Prindi diplom
40.20K1MEN287 POLjaroslaw mazurowskiaquarius kayak sport11:11:37,302:06:26,8Prindi diplom
41.21K1MEN116 ESTIndrek Jõesaar11:12:52,702:07:42,2Prindi diplom
42.2K2MIX9 ESTErvin Mast / Kaia Udras11:13:44,502:08:34,0Prindi diplom
43.15K2MEN246 ESTRaido Luuk / Siim Türna11:14:08,502:08:58,0Prindi diplom
44.22K1MEN192 ESTKaarel PrommikPlaan B11:14:22,002:09:11,5Prindi diplom
45.3K2MIX257 ESTVeiko Kivi / Piia NarusbergVesipapp11:14:24,602:09:14,1Prindi diplom
46.23K1MEN95 ESTMargus KüttAudru jõelaevandus11:18:03,302:12:52,8Prindi diplom
47.16K2MEN346 ESTIvar Hütt / Rasmus HüttReimann Retked11:18:09,702:12:59,2Prindi diplom
48.17K2MEN139 ESTUrmas Paejärv / Toomas LohoOn teine kaugel11:18:47,702:13:37,2Prindi diplom
49.18K2MEN306 ESTIndrek Pak / Madis MüürseppTiibur lainetel11:18:56,802:13:46,3Prindi diplom
50.24K1MEN201 ESTJaan Jõgi11:20:11,902:15:01,4Prindi diplom
51.25K1MEN392 ESTRene ValnerSeakayakingEstonia11:21:29,202:16:18,7Prindi diplom
52.19K2MEN8 ESTAlar Reiska / Indrek Timmo11:28:14,102:23:03,6Prindi diplom
53.26K1MEN168 ESTRagnar Häätärõ11:29:21,502:24:11,0Prindi diplom
54.20K2MEN175 ESTToomas Maask / Henry Maaskässad11:30:48,102:25:37,6Prindi diplom
55.21K2MEN249 ESTAntti Loks / Marko KullapereAktiivnePuhkus.ee11:33:48,502:28:38,0Prindi diplom
56.22K2MEN142 ESTMeelis Viirma / Einar KivisaluKoomaklubi11:35:54,902:30:44,4Prindi diplom
57.27K1MEN6 LTULinas SamaskaRobinzonada Adventure Team11:37:21,202:32:10,7Prindi diplom
58.28K1MEN289 ESTHannes TähtsaluDiskokuul11:39:23,002:34:12,5Prindi diplom
59.29K1MEN234 FINOlli VaittinenSeabird sport 60011:41:25,302:36:14,8Prindi diplom
60.1K1WOM537 LATMairita OzolaLatvija11:43:44,102:38:33,6Prindi diplom
61.4C2MEN132 ESTVahur Parrol / Marko RunthalDas Boot11:46:58,002:41:47,5Prindi diplom
62.30K1MEN92 ESTArpo Põld360 kraadi11:47:20,602:42:10,1Prindi diplom
63.31K1MEN23 ESTToomas Holmberg360 kraadi11:49:48,502:44:38,0Prindi diplom
64.32K1MEN389 ESTMärt ÖövelKormoran kayak11:51:50,402:46:39,9Prindi diplom
65.33K1MEN390 ESTPriit Randpõld11:53:23,102:48:12,6Prindi diplom
66.23K2MEN157 ESTMikk Köösel / Siim OjaverDorothea-Greta11:55:32,402:50:21,9Prindi diplom
67.34K1MEN360 ESTMargo MuzakkoNautleja KM11:59:00,202:53:49,7Prindi diplom
68.35K1MEN313 ESTJüri Kliimask11:59:14,602:54:04,1Prindi diplom
69.36K1MEN520 ESTAhti ReinupTasa ja targu11:59:28,502:54:18,0Prindi diplom
70.37K1MEN286 POLmilosz michalskiaquarius kayak sport12:00:29,102:55:18,6Prindi diplom
71.38K1MEN371 ESTAndrus SoonseinUus Maa12:00:49,402:55:38,9Prindi diplom
72.24K2MEN239 ESTSixten Sild / Tõnu JõgiVõru linnavalitsus12:02:32,002:57:21,5Prindi diplom
73.39K1MEN32 ESTTõnis KümnikUgala 112:06:23,003:01:12,5Prindi diplom
74.25K2MEN77 ESTAlo Lõoke / Juri VsivtsevSK TOONUS / Äkke Spordiklubi12:06:55,403:01:44,9Prindi diplom
75.40K1MEN22 ESTMartin Ilumetsaerutamisklubi.ee12:07:37,003:02:26,5Prindi diplom
76.5C2MEN223 ESTAin Rästa / Jaanus Elmers627EEC12:09:57,103:04:46,6Prindi diplom
77.4K2MIX102 ESTKersti Baumann / Kalju BaumannPiilu Part12:10:46,103:05:35,6Prindi diplom
78.26K2MEN190 ESTMeelis Maidla / Argo KamjaMatkaklubi Mehed12:11:19,503:06:09,0Prindi diplom
79.41K1MEN204 LTUJulius BarzdenasVikingai12:11:51,203:06:40,7Prindi diplom
80.2K1WOM48 LATAnete Posiva12:12:19,303:07:08,8Prindi diplom
81.1WTB148 ESTTõnu HendriksonAkwakat Ekstreempark12:13:00,803:07:50,3Prindi diplom
82.6C2MEN155 ESTRaul Koha / Priit Kohacraftsline12:14:12,403:09:01,9Prindi diplom
83.42K1MEN328 ESTUrmet IlvesDanpower12:17:08,403:11:57,9Prindi diplom
84.43K1MEN19 ESTAivar TikerberiSuurtix12:17:12,003:12:01,5Prindi diplom
85.7C2MEN293 ESTmati laur / toomas laurvennad Laurid12:17:28,403:12:17,9Prindi diplom
86.1C2MIX517 ESTMaire Eiche / Aare EicheHAANJA 212:17:40,403:12:29,9Prindi diplom
87.27K2MEN472 ESTViktor Gurkin / Dan HüvonenMicromootor12:18:25,403:13:14,9Prindi diplom
88.28K2MEN10 ESTOliver Põder / Tarvo TurjaSir Autorent12:18:38,303:13:27,8Prindi diplom
89.29K2MEN307 ESTAndres Kalle / Villu AntPouch RZ12:25:09,703:19:59,2Prindi diplom
90.44K1MEN189 ESTTiit OjasooAriel 112:25:19,803:20:09,3Prindi diplom
91.45K1MEN166 ESTMario Liima12:26:09,003:20:58,5Prindi diplom
92.5K2MIX388 ESTmikk laur / karmen alnekPorgandid12:26:17,403:21:06,9Prindi diplom
93.46K1MEN521 ESTRaido RänkelSuusahunt12:29:36,203:24:25,7Prindi diplom
94.47K1MEN188 ESTKaupo VallikOnu Heino12:29:55,603:24:45,1Prindi diplom
95.8C2MEN191 ESTJaanis Hiob / Priidu KodarKKP12:30:12,903:25:02,4Prindi diplom
96.30K2MEN178 ESTIvar Frantsuzov / Ando SiitamFRANDOVARSIIT12:31:13,903:26:03,4Prindi diplom
97.48K1MEN291 ESTTanel KukkOodake mind kah12:31:43,603:26:33,1Prindi diplom
98.9C2MEN74 ESTArvi Mikk / Tarmo Visnapuu12:32:48,703:27:38,2Prindi diplom
99.49K1MEN292 ESTKalver KukkOodake mind ära12:32:52,803:27:42,3Prindi diplom
100.10C2MEN81 ESTKert Lillemäe / Rauno ViljasK&R Racing12:32:58,003:27:47,5Prindi diplom
101.31K2MEN75 ESTElner Rannu / Helger RannuH&E12:33:10,703:28:00,2Prindi diplom
102.3K1WOM331 ESTKersti Järva12:33:41,303:28:30,8Prindi diplom
103.50K1MEN115 ESTToomas VerroRobinson12:33:43,303:28:32,8Prindi diplom
104.32K2MEN112 ESTMarkko Ilves / Arto LainojaMännikäbi12:34:12,603:29:02,1Prindi diplom
105.11C2MEN193 ESTJanis Peäske / Siim VäliVali Pääsuke12:34:43,103:29:32,6Prindi diplom
106.12C2MEN261 ESTKarl Oissar / Paavo PriiÜletreening12:35:04,503:29:54,0Prindi diplom
107.2C1MEN295 ESTUko Kõrge12:36:00,403:30:49,9Prindi diplom
108.33K2MEN378 ESTMartin Arpo / Sten VeidebaumRonga Tehvan12:38:31,603:33:21,1Prindi diplom
109.13C2MEN357 ESTEnno Hansson / Kristo Tammlainemurdjad12:39:24,603:34:14,1Prindi diplom
110.51K1MEN57 ESTHannes Kase12:39:33,903:34:23,4Prindi diplom
111.34K2MEN414 ESTErko-Simon Selde / Aare KoppelDünaamiline Duo12:40:22,303:35:11,8Prindi diplom
112.35K2MEN216 ESTAllan Ehasalu / Rivo KaljuveeSaksad sõitsid saaniga, mina vaene süstaga...12:42:22,003:37:11,5Prindi diplom
113.36K2MEN439 ESTMihkel Valdma / Siim Saarnak12:43:02,203:37:51,7Prindi diplom
114.37K2MEN46 ESTOlavi Peterson / Tõnu SaarTõn&Oll12:43:49,003:38:38,5Prindi diplom
115.14C2MEN90 ESTTIIT RIISALO / ALAR NIGULGO REISIAJAKIRI 212:44:14,303:39:03,8Prindi diplom
116.6K2MIX184 ESTKadri Saal / Seido SuijaKahekesi12:45:36,603:40:26,1Prindi diplom
117.38K2MEN447 ESTSander Kolosov / Mark RajaKatkine keps12:48:02,003:42:51,5Prindi diplom
118.15C2MEN361 ESTMargus Simson / Enn PiipTarvas12:49:44,603:44:34,1Prindi diplom
119.2C2MIX16 ESTMaret Helenurm / Kalev HelenurmVihased Vigurid12:49:57,403:44:46,9Prindi diplom
120.39K2MEN164 ESTTeet Peedu / Tarvo KullapereInuksuk 12:50:35,603:45:25,1Prindi diplom
121.40K2MEN172 ESTErik Ernits / Reimo LeedjärvPänta12:50:49,503:45:39,0Prindi diplom
122.41K2MEN305 ESTRandel Kreitsberg / Egert KaarlepOffroadi šeffid12:50:50,003:45:39,5Prindi diplom
123.52K1MEN118 ESTRagmar RiismaaRinje12:52:54,903:47:44,4Prindi diplom
124.16C2MEN60 ESTOtt Väli / Viljar SinimeriCuuClub12:53:08,703:47:58,2Prindi diplom
125.17C2MEN316 ESTTaavi Kula / Kurmet OssipLeevi12:53:46,203:48:35,7Prindi diplom
126.18C2MEN316 ESTTaavi Kula / Kurmet OssipLeevi12:53:46,203:48:35,7Prindi diplom
127.42K2MEN303 ESTToomas Orason / Tõnu OrasonKraftwerk12:54:53,803:49:43,3Prindi diplom
128.53K1MEN72 ESTElar Steinbergkek12:55:09,103:49:58,6Prindi diplom
129.19C2MEN318 ESTRaul Aripmann / Riho TarbeSiga & Kägu12:55:20,903:50:10,4Prindi diplom
130.20C2MEN54 ESTVillu Zirnask / Aivar LuudGo Reisiajakiri12:56:04,003:50:53,5Prindi diplom
131.21C2MEN547 ESTSilver Roostik / Marten RiisenbergTaunole & Hannesele pähe!12:56:27,103:51:16,6Prindi diplom
132.7K2MIX24 ESTTõnis Peljo / Anu PeljoTopeltkiire13:01:36,303:56:25,8Prindi diplom
133.22C2MEN412 ESTTauri Hainsoo / Maido MustimetsTauri-Mauri13:03:37,903:58:27,4Prindi diplom
134.54K1MEN381 ESTJanno KiikNautleja KM13:04:32,303:59:21,8Prindi diplom
135.43K2MEN171 ESTKristjan Kiivit / Kaarel KiivitKiivitajad13:05:35,704:00:25,2Prindi diplom
136.55K1MEN302 RUSAleksey ZelinskiyLosevo-Piter13:06:59,604:01:49,1Prindi diplom
137.44K2MEN214 ESTKaidar Kenk / Ako KasakJalad Põhjas13:07:44,104:02:33,6Prindi diplom
138.23C2MEN161 ESTÜllar Sõmera / Alvi LooTigekala13:09:39,204:04:28,7Prindi diplom
139.45K2MEN136 ESTJoosep Mölder / Siim Samberk13:10:40,004:05:29,5Prindi diplom
140.46K2MEN542 ESTKalle-Kaspar Sepper / Rajar Miller210713:11:31,904:06:21,4Prindi diplom
141.47K2MEN320 ESTTõnu Idavain / Mattias IdavainReimann Retked13:12:41,804:07:31,3Prindi diplom
142.3C2MIX304 ESTKarel Lõbu / Liisi LaosKannatame ära13:14:18,604:09:08,1Prindi diplom
143.48K2MEN463 ESTTanel Käär / Anti OrglaRaisk13:14:24,904:09:14,4Prindi diplom
144.56K1MEN309 ESTRainer Roosimäe13:14:28,304:09:17,8Prindi diplom
145.24C2MEN327 ESTLauri Leesment / Ahto IlusEsimesed13:17:09,704:11:59,2Prindi diplom
146.49K2MEN515 ESTJaak Käämer / Annes EdurJÄÄMURDJA TARMO13:17:29,104:12:18,6Prindi diplom
147.25C2MEN409 ESTMihkel Kork / Marek TubliTubli Kork13:17:43,304:12:32,8Prindi diplom
148.50K2MEN376 ESTSander Mirme / Ilmar AnskoIlmäraeksimatud13:17:54,804:12:44,3Prindi diplom
149.26C2MEN197 ESTTõnis Kalve / Mario KalvetKummuli13:18:00,704:12:50,2Prindi diplom
150.51K2MEN83 ESTGunnar Pallas / Robert PallasTiim Kokamiin13:19:11,204:14:00,7Prindi diplom
151.52K2MEN33 ESTTaivo Murumäe / Arpo EnslingSuured mõlad13:21:07,904:15:57,4Prindi diplom
152.57K1MEN473 ESTSven JerlakasKaurits13:21:46,904:16:36,4Prindi diplom
153.58K1MEN275 ESTPärtel Keskküla13:22:24,104:17:13,6Prindi diplom
154.53K2MEN497 ESTIndrek Luik / Tõnis MatvejevCrossFit I&M13:22:26,504:17:16,0Prindi diplom
155.4K1WOM206 ESTKessu Siirak360 Kraadi13:23:25,404:18:14,9Prindi diplom
156.27C2MEN89 ESTMarko Murro / Alar PeekViru-Nigula Spordiklubi13:23:28,104:18:17,6Prindi diplom
157.28C2MEN205 ESTIlo Toom / Erki TuikNoora13:23:45,704:18:35,2Prindi diplom
158.29C2MEN154 ESTMartin Merevoo / Kalmer PuusaluMartin13:25:01,404:19:50,9Prindi diplom
159.3C1MEN516 LATGundars PatmalnieksLatvija13:25:13,804:20:03,3Prindi diplom
160.5K1WOM424 LATIlze BalodeAr mani atkal runā kaijas13:25:51,204:20:40,7Prindi diplom
161.30C2MEN40 ESTTanel Mälton / Joonas Poomasd12313:26:40,904:21:30,4Prindi diplom
162.31C2MEN332 ESTTiit Melts / Rain VosmanAina Parem13:27:12,804:22:02,3Prindi diplom
163.54K2MEN150 ESTMait Leemet / Sulev Ainlo13:27:38,404:22:27,9Prindi diplom
164.8K2MIX25 ESTMart Liesment / Tuuli LiesmentLõpuni13:29:35,604:24:25,1Prindi diplom
165.55K2MEN350 ESTPriit Tamra / Tiit TaimlaReimann Retked13:29:46,504:24:36,0Prindi diplom
166.32C2MEN194 ESTTauno Antsmäe / Hannes KadakRGB13:30:27,704:25:17,2Prindi diplom
167.33C2MEN475 ESTJaanus Tiisvend / Juho JärvaEesti Sportlane13:31:08,804:25:58,3Prindi diplom
168.2K2WOM248 ESTPiia Salundi / Alice Tärgla6913:31:37,304:26:26,8Prindi diplom
169.1RAFT107 ESTAndres Kaju / Mario Kramin /
Mihkel Vitsut / Rannar Jantson /
Siim Kaljund / Madis Vitsut
Tahe Outdoors Team13:32:25,204:27:14,7Prindi diplom
170.56K2MEN431 ESTJürgen Jänese / Olari PaadimeisterJXO13:33:24,604:28:14,1Prindi diplom
171.34C2MEN108 ESTAsko Külmsaar / Johannes AhunHapi13:35:57,504:30:47,0Prindi diplom
172.3K2WOM283 ESTAet Ristimägi / Karina TommikSüstijad13:36:25,904:31:15,4Prindi diplom
173.35C2MEN225 ESTRain Nirgi / Lauri SeppSepp&Skaut13:36:26,304:31:15,8Prindi diplom
174.59K1MEN12 ESTPriit Külaots.13:38:23,004:33:12,5Prindi diplom
175.36C2MEN314 ESTLauri Loona / Johan RannastKardiotrenn13:39:24,204:34:13,7Prindi diplom
176.9K2MIX104 ESTAlice Aaviksoo / Ain AaviksooAavXoo13:39:41,804:34:31,3Prindi diplom
177.4C2MIX187 ESTKaili Hallik / Aivar UdrasAhmõll Gharuu team13:40:31,504:35:21,0Prindi diplom
178.57K2MEN98 ESTPriit Oks / Juhan OksSädelev Saarmas13:40:58,504:35:48,0Prindi diplom
179.4K2WOM247 ESTLinda Tetsmann / Hanna RiiveTRKII13:41:32,704:36:22,2Prindi diplom
180.37C2MEN36 ESTKaido Heimo / Janek MäharLendav Konn13:41:37,404:36:26,9Prindi diplom
181.1C2WOM268 ESTEleri Hirv / Mariann SulgGeniaalne Superkonn13:43:26,104:38:15,6Prindi diplom
182.60K1MEN167 ESTLauri Pärna13:44:08,204:38:57,7Prindi diplom
183.58K2MEN66 ESTMartin Ruudi / Taavi RuudiVennad13:44:24,004:39:13,5Prindi diplom
184.38C2MEN532 ESTKarl Niilo / Rivo JursAbi kapralid13:44:33,804:39:23,3Prindi diplom
185.61K1MEN97 ESTEero OtsOts13:45:06,704:39:56,2Prindi diplom
186.39C2MEN488 ESTSulev Koemets / Taavi LinnusMurdjad13:46:12,904:41:02,4Prindi diplom
187.59K2MEN163 ESTJohn Innos / Romas Javoishpaisukaru pange mesirott13:47:42,104:42:31,6Prindi diplom
188.62K1MEN86 ESTJegor JeremejevKlubi Stepihunt13:48:32,704:43:22,2Prindi diplom
189.40C2MEN253 ESTUrmas Kuum / Sergei SerdjukSeKuu13:49:10,504:44:00,0Prindi diplom
190.41C2MEN374 ESTÜllar Alev / Karl HeinlaKiired konnad13:50:28,304:45:17,8Prindi diplom
191.60K2MEN487 ESTAigar Kallas / Raivo KülaviirKoprapoeg13:55:34,004:50:23,5Prindi diplom
192.42C2MEN256 ESTElar Kendaru / Mikk KurrikoffElgu&Mikk13:55:52,204:50:41,7Prindi diplom
193.5C2MIX209 ESTMarju Parv / Andres ParvPaid Parved13:57:22,204:52:11,7Prindi diplom
194.61K2MEN435 ESTristo kask / kert-robert uudamtahe outdoors13:58:15,904:53:05,4Prindi diplom
195.43C2MEN269 ESTJANEK TREPP / Toomas KimsenBaltiC13:59:13,204:54:02,7Prindi diplom
196.6C2MIX453 ESTKarin Sangla / Matis SanglaSuvitajad13:59:29,404:54:18,9Prindi diplom
197.44C2MEN551 ESTKevin Sepp / Andrus Sepp14:00:02,104:54:51,6Prindi diplom
198.63K1MEN296 FINRaivo PohjalaAngry Pikatchu14:01:14,804:56:04,3Prindi diplom
199.6K1WOM212 ESTTiina TurbanIAS14:01:59,004:56:48,5Prindi diplom
200.45C2MEN111 ESTLauri Semevsky / Viljar SemevskyAllavett14:02:43,104:57:32,6Prindi diplom
201.46C2MEN143 ESTÜlo Veddel / Kaupo ElisteWeddeliku Tiheduse Eksperiment14:03:36,004:58:25,5Prindi diplom
202.7C2MIX15 ESTSilja Talvik / Mikk MärdlaS&M14:03:58,104:58:47,6Prindi diplom
203.64K1MEN343 ESTNils RattHumala kalabaas14:05:56,705:00:46,2Prindi diplom
204.47C2MEN426 ESTTõnis Räim / Jaanus KannSK Sõukruvi14:06:11,005:01:00,5Prindi diplom
205.62K2MEN288 ESTMihkel Luigas / Robin LilleorgVõidujoove!14:07:26,905:02:16,4Prindi diplom
206.10K2MIX394 ESTSven Kivioja / Kaisa Rebane14:07:33,705:02:23,2Prindi diplom
207.48C2MEN99 ESTTormi Trumsi / Tambet KrasnovParas Paar14:07:52,405:02:41,9Prindi diplom
208.63K2MEN174 ESTMeelis Mandre / Markus ToomTugitoolisportlased14:11:01,905:05:51,4Prindi diplom
209.7K1WOM444 FINAnni Haimi14:11:31,605:06:21,1Prindi diplom
210.49C2MEN129 ESTArgo Park / Kristo KurgSneakyfucks14:12:09,405:06:58,9Prindi diplom
211.50C2MEN476 ESTLauri Luigas / Alo PeeboEesti Meeste klubi14:13:51,805:08:41,3Prindi diplom
212.4C1MEN39 FINJanne JanhunenWelhopesä Team14:15:36,305:10:25,8Prindi diplom
213.51C2MEN195 ESTErik Tammsoo / Margus TiitsoPorter Racing14:16:11,205:11:00,7Prindi diplom
214.52C2MEN528 ESTRainis Pung / Marko SooleppValdur ja Väle14:17:10,005:11:59,5Prindi diplom
215.64K2MEN141 ESTArgo Öövel / Mihkel TiidoSaskia14:17:47,005:12:36,5Prindi diplom
216.53C2MEN114 ESTTimo Tooming / Margus LaissaarM&T14:19:29,305:14:18,8Prindi diplom
217.54C2MEN210 ESTTaavi Turban / Jorma HiieBrosciencelife14:20:00,005:14:49,5Prindi diplom
218.11K2MIX73 ESTMai-Liis Põhjala / Timo UrvaUrvad14:21:54,605:16:44,1Prindi diplom
219.65K2MEN131 ESTAndres Post / Siim EicheDSK14:22:58,105:17:47,6Prindi diplom
220.55C2MEN31 ESTRein Raikna / Andrus Kaldmaammonvader14:23:24,005:18:13,5Prindi diplom
221.66K2MEN198 ESTHannes Klaas / Evari KoppelKuivalt Kaldal14:24:19,905:19:09,4Prindi diplom
222.12K2MIX138 ESTRiin Kodu / Peep TeppoAbipind ja sahtliboks14:24:56,605:19:46,1Prindi diplom
223.2RAFT2 ESTLembit Uudsemaa / Argo Raudsalu /
Ago Kastemäe / Roland Müür /
Olden Jentson / Erki Meisner
Viimane raft14:27:16,605:22:06,1Prindi diplom
224.65K1MEN106 ESTMadis RaudsaarMilling14:27:38,105:22:27,6Prindi diplom
225.13K2MIX124 ESTMaria Pallas / Oliver AasmetsPeeter14:28:06,905:22:56,4Prindi diplom
226.56C2MEN529 ESTMarko Iganus / Eero JoonasRoolijaga ühene14:28:56,405:23:45,9Prindi diplom
227.67K2MEN61 ESTTõnis Tulp / Kristjan MuuliKõrgem Sõjakool 214:30:12,705:25:02,2Prindi diplom
228.68K2MEN451 ESTAndrus Treiberg / Martin LengiMatkasellid14:30:41,205:25:30,7Prindi diplom
229.69K2MEN226 ESTMeelis Mesikäpp / Siim KokkK2pal savi14:31:05,305:25:54,8Prindi diplom
230.57C2MEN339 ESTAndrei Koskelainen / Allar SiirojaMärg Kotkas14:31:37,905:26:27,4Prindi diplom
231.8C2MIX59 ESTMerike Nõumes / Mait Pinsel14:31:42,305:26:31,8Prindi diplom
232.70K2MEN79 ESTHendrik Kers / Arsi TupitsTeam Freedom14:32:04,105:26:53,6Prindi diplom
233.9C2MIX282 ESTSander Haukamägi / Kärt OttoMügride rünnak14:32:24,805:27:14,3Prindi diplom
234.58C2MEN130 ESTTarmo Mill / Ilmar KaurOptimistid14:34:53,505:29:43,0Prindi diplom
235.10C2MIX284 ESTMeeli Laos / Harro Hoog"Tarmo" tuleb taas14:35:58,905:30:48,4Prindi diplom
236.59C2MEN457 LATAustris Jankovskis / Kaspars LubuzisNT14:36:44,305:31:33,8Prindi diplom
237.71K2MEN158 ESTAnto Laarmaa / Mihkel KõivKurvis Kummuli14:36:56,605:31:46,1Prindi diplom
238.66K1MEN243 ESTGunnar SalosteSaloste14:37:30,005:32:19,5Prindi diplom
239.11C2MIX530 ESTAts Pedassaar / Beti PedassaarTeam Pedassaar14:37:48,005:32:37,5Prindi diplom
240.60C2MEN456 ESTMihkel Arrak / Madis Pukkonenkel janu seljanka14:41:07,705:35:57,2Prindi diplom
241.67K1MEN496 ESTKristo KlementiTahe Outdoors Team14:41:29,505:36:19,0Prindi diplom
242.72K2MEN207 ESTMartin Jasko / Taavet LiiasValges Võõpsu - 314:42:01,605:36:51,1Prindi diplom
243.73K2MEN554 ESTKaarel Paakspuu / Marek VainumäeTapio & Väinämö14:42:26,305:37:15,8Prindi diplom
244.61C2MEN541 ESTMartti Sala / Kristjan KoikSAKO14:42:39,405:37:28,9Prindi diplom
245.68K1MEN228 ESTRene BerezinPuunott14:43:46,605:38:36,1Prindi diplom
246.14K2MIX370 ESTMait Vaiksaar / Annika VeskeUx14:44:12,105:39:01,6Prindi diplom
247.62C2MEN365 ESTRait Leheveer / Enar Krillonõrgavoolumehed14:44:12,105:39:01,6Prindi diplom
248.63C2MEN384 ESTEnno Kuld / Enno KuldKullad !14:45:08,005:39:57,5Prindi diplom
249.64C2MEN294 FINToomas Tisson / Allan SaksniitRako14:45:22,005:40:11,5Prindi diplom
250.12C2MIX26 ESTMart Heinla / Agnes HeinlaÄbandikonnad14:46:02,005:40:51,5Prindi diplom
251.65C2MEN237 ESTmirek märtson / martin karronmõlad-puruks14:46:21,505:41:11,0Prindi diplom
252.69K1MEN486 ESTtarvo merelahtturbokera14:46:39,005:41:28,5Prindi diplom
253.74K2MEN65 ESTHeiki Beres / Riho KülaotsLolo ja Pepe14:47:19,205:42:08,7Prindi diplom
254.66C2MEN213 ESTMadis Maks / Peeter Oranen14:47:37,905:42:27,4Prindi diplom
255.75K2MEN3 ESTRagnar Kõiv / Hardi Meltsas100% RUKIST14:47:52,105:42:41,6Prindi diplom
256.76K2MEN546 ESTMikk Tiidemann / Rene ÕismaaEpee Export14:48:43,305:43:32,8Prindi diplom
257.77K2MEN341 ESTMihkel Utt / Andi PleskovskiÄripataljon I14:50:02,905:44:52,4Prindi diplom
258.78K2MEN478 ESTArt Elmik / Siim SaksSK Rim14:50:41,205:45:30,7Prindi diplom
259.5C1MEN17 FINJaakko MäkikyläWelhonpesä Team14:50:46,405:45:35,9Prindi diplom
260.67C2MEN29 ESTToomas Aul / Tiit AulKodusahver14:52:16,405:47:05,9Prindi diplom
261.79K2MEN219 ESTJürgen Adamson / Madis LinnardKärmesti14:53:08,505:47:58,0Prindi diplom
262.13C2MIX176 ESTKüllike Koha / Revo KohaLontova14:53:57,205:48:46,7Prindi diplom
263.70K1MEN238 ESTMaa RottEsmakordne14:54:21,105:49:10,6Prindi diplom
264.80K2MEN446 ESTArno Tara / Riido KolosovAXR14:59:10,405:53:59,9Prindi diplom
265.3RAFT265 ESTKaido Sing / Erik Paalman /
Toomas Pedosk / Tanel Talvik /
Meelis Varjund / Sergei Mestiljainen /
Mati Kure / Tairo Talvis /
Tauno Rannaste
Jõujaam15:00:41,305:55:30,8Prindi diplom
266.68C2MEN391 ESTKevin Pitman / Kaupo TennokeseKartulid15:02:22,705:57:12,2Prindi diplom
267.71K1MEN37 ESTAndrus PirsoAndrus Pirso15:03:35,505:58:25,0Prindi diplom
268.69C2MEN336 ESTAndres Puusemp / Vello OjaTÜRI TORPEEDO15:03:53,805:58:43,3Prindi diplom
269.70C2MEN353 ESTReino Bürkland / Garrett KuutMadalsagedustorpeedo15:04:20,505:59:10,0Prindi diplom
270.71C2MEN140 ESTTimo Varik / Mikko KokkmaaTimm & Tamm15:06:07,506:00:57,0Prindi diplom
271.72K1MEN407 ESTKaupo Sirk15:07:05,106:01:54,6Prindi diplom
272.72C2MEN110 ESTMarko Greenbaum / Rene JohansonTigu Ruudus15:10:22,206:05:11,7Prindi diplom
273.5K2WOM271 ESTKaia Treier / Elerin ÖövelÜhes paadis15:10:29,506:05:19,0Prindi diplom
274.4RAFT1 ESTHindrek Kumm / Harri Irves /
Veiko Kook / Claudius Kumm /
Eino Prants / Aare Aasa
Raft NR 115:11:11,706:06:01,2Prindi diplom
275.14C2MIX297 ESTMairi Põder / Priit PõderPõderkond15:11:54,406:06:43,9Prindi diplom
276.73C2MEN552 ESTMarti Samsonov / Rait JõgiTrireem15:12:15,506:07:05,0Prindi diplom
277.2C2WOM334 ESTAnn-Marii Lõhmus / Ingrid MeriojaÖökullid15:12:15,706:07:05,2Prindi diplom
278.15K2MIX300 ESTMarii Ojastu / Peeter VaasAbandon ship15:12:23,406:07:12,9Prindi diplom
279.74C2MEN397 ESTRein Hordo / Andres ParikKülvandu SK15:12:43,706:07:33,2Prindi diplom
280.75C2MEN545 ESTToomas Matvejev / Rauno OinusReklaam24.eu15:14:02,506:08:52,0Prindi diplom
281.3C2WOM218 ESTKristel Kimask / Aune SurvaVõhandu Puhkekeskus 215:14:15,406:09:04,9Prindi diplom
282.5RAFT149 ESTRiskko Jõeots / Anri Saduro /
Anti Silgu / Raivo Pehk /
Margus Haabma / Helar Kallastu /
Margus Paekivi / Eva Leppik
Maitseliit Põlva Kalev15:14:42,506:09:32,0Prindi diplom
283.76C2MEN405 ESTIllimar Lõiv / Heiki KaskDwalin15:18:50,906:13:40,4Prindi diplom
284.81K2MEN432 ESTMario Põld / Martin Lust15:18:51,606:13:41,1Prindi diplom
285.77C2MEN534 ESTMadis Lukka / Merlis PärleM&M15:19:11,606:14:01,1Prindi diplom
286.78C2MEN403 ESTAleks Koha / Gern KohaSudakas15:21:45,706:16:35,2Prindi diplom
287.82K2MEN280 ESTRisto Bristol / Taavet BristolBristol15:22:07,506:16:57,0Prindi diplom
288.83K2MEN183 ESTAndres Annus / Marco Kompus15:22:37,906:17:27,4Prindi diplom
289.84K2MEN342 ESTSiim Kannistu / Raido PikkarÄripataljon II15:23:29,206:18:18,7Prindi diplom
290.85K2MEN522 ESTAllan Liht / Ragmar SaksingSeikluskliinik15:27:03,206:21:52,7Prindi diplom
291.16K2MIX448 ESTKuldar Kongo / Liisa-Maria LõokeK&L15:27:14,906:22:04,4Prindi diplom
292.79C2MEN484 ESTKalev Ellervee / Tanel MägerPerforeeriud Kummik15:27:21,106:22:10,6Prindi diplom
293.80C2MEN359 ESTAnnes Pilden / Matis KaivaM.A15:28:07,006:22:56,5Prindi diplom
294.17K2MIX363 ESTMariana Tulf / Lauri VunkKoopaoravad15:28:55,206:23:44,7Prindi diplom
295.4C2WOM82 ESTHelin Kumm / Sigrid VeiderpassNali15:30:26,606:25:16,1Prindi diplom
296.81C2MEN250 ESTmeelis loosaar / magnus ruutopõldMoby-Dick15:33:54,906:28:44,4Prindi diplom
297.18K2MIX47 ESTUrmo Ustav / Siiri TalvistuUstavTalvistu15:33:59,106:28:48,6Prindi diplom
298.82C2MEN383 ESTKalle Kroon / Väino vunder15:35:35,906:30:25,4Prindi diplom
299.15C2MIX379 ESTLembit Nokkur / Maili AntonsÕkvaPrõlla15:36:13,106:31:02,6Prindi diplom
300.83C2MEN109 ESTAndrus Vau / Markko SinkkonenAnsambel AUT15:36:21,506:31:11,0Prindi diplom
301.6K2WOM481 ESTMare Mändla / Heli EerikSiilid15:36:30,206:31:19,7Prindi diplom
302.86K2MEN525 ESTKuldar Mark / Tanel LeonovProgress 415:36:46,506:31:36,0Prindi diplom
303.87K2MEN489 ESTAllan Pedoksaar / Margus MäeTahe Outdoors Team15:39:23,606:34:13,1Prindi diplom
304.6RAFT222 ESTAlo Viira / Tarmo Truup /
Taavi Audo / Arvo Astla /
Taisto Janter / Argo Ladva /
Sten Maask / Andres Sakk
MÜP15:41:43,306:36:32,8Prindi diplom
305.88K2MEN125 ESTValdar Tamm / Andres EnnokUulu Jõelaevandus15:45:55,706:40:45,2Prindi diplom
306.84C2MEN281 ESTHenrik Veenpere / Tanel JonasSittuv Koer15:46:17,806:41:07,3Prindi diplom
307.19K2MIX505 ESTArgo Mere / Kristiina KiviselgKONTOR15:46:23,606:41:13,1Prindi diplom
308.85C2MEN479 ESTHendrik Roland Helm / Aleksander TaliKonnavõileib15:47:58,406:42:47,9Prindi diplom
309.89K2MEN64 ESTAnto Liivat / Tõnis SärekannoVanakoolimehed.ee15:48:56,906:43:46,4Prindi diplom
310.86C2MEN67 ESTAllan Selirand / Lauri PaeveerVöömunkid15:49:02,806:43:52,3Prindi diplom
311.20K2MIX548 ESTOlga Sumbajeva / Rein Isand15:49:08,606:43:58,1Prindi diplom
312.16C2MIX513 ESTLiisi Pars / Martin Öövel15:49:27,106:44:16,6Prindi diplom
313.87C2MEN535 ESTMartin Lukka / Keit KiviKK&ML15:49:43,606:44:33,1Prindi diplom
314.90K2MEN337 ESTSten Krüünvald / Artur ParmEksperimentaalgünekoloogia hobiring 215:50:13,606:45:03,1Prindi diplom
315.7RAFT430 ESTAndres Tänav / Rain Noobel /
Andrus Apri / Rene Palmiste /
Priit Pihlakas / Üllar Lai
Suursoo Team15:51:07,906:45:57,4Prindi diplom
316.91K2MEN540 ESTJanar Villbach / Heigo SibritsKiluvargad15:53:19,006:48:08,5Prindi diplom
317.73K1MEN465 ESTJanar KuulbergTeiste võistkondade hirm15:54:06,806:48:56,3Prindi diplom
318.92K2MEN270 ESTSiim Kadak / Kaido PlovitsIda-Võlumaa II15:55:02,706:49:52,2Prindi diplom
319.88C2MEN549 ESTTarmo Frei / Oleg JakubetsTarmUss15:55:28,806:50:18,3Prindi diplom
320.89C2MEN550 ESTTeho Lauri / Agu RootsmaTiguliikur15:55:29,106:50:18,6Prindi diplom
321.90C2MEN51 ESTTenno Pihu / Marko SooneViljandi Sõudeklubi 115:55:32,506:50:22,0Prindi diplom
322.91C2MEN560 ESTIndrek Kuusk / Tom Martens15:56:33,806:51:23,3Prindi diplom
323.17C2MIX52 ESTHelen Raadik / Anari SnetkovTuulest viidud15:57:14,706:52:04,2Prindi diplom
324.92C2MEN264 ESTMihkel Rämmel / Vitas PahvMiVi15:59:29,706:54:19,2Prindi diplom
325.74K1MEN56 ESTAhti Tupits16:07:42,307:02:31,8Prindi diplom
326.8RAFT180 ESTAleksandr Afanasjev / Valdur Tammets /
Rasmus Aaslaid / Jaanus Otsing /
Erkki Tuul / Aimur Lillak
Kõrgem Sõjakool 416:07:51,107:02:40,6Prindi diplom
327.7K2WOM105 FINVirva Vuorenpää / Johanna Hakala-KähäriLaaturetkellä16:08:45,207:03:34,7Prindi diplom
328.93C2MEN240 ESTKaspar Rannaääre / Ronet RüütliTeam HP16:08:55,507:03:45,0Prindi diplom
329.94C2MEN62 ESTIndrek Noortoots / Kristjan NoortootsAeglased ja rõõmsad16:13:09,707:07:59,2Prindi diplom
330.93K2MEN324 ESTPriit Põdra / Martin KreekÄripataljon III ( Võõrleegionärid)16:18:54,507:13:44,0Prindi diplom
331.95C2MEN483 ESTTimo Jääger / Janek Virvestihased16:20:25,307:15:14,8Prindi diplom
332.94K2MEN335 ESTMart Saarmann / Tõnis PaltsEksperimentaalgünekoloogia hobiring 116:21:52,007:16:41,5Prindi diplom
333.18C2MIX524 ESTLiis Luigelaht / Janis KährLiis16:22:02,607:16:52,1Prindi diplom
334.95K2MEN236 ESTKarol Kocys / Mihkel JõgiTeam Hammerite16:22:53,507:17:43,0Prindi diplom
335.75K1MEN362 ESTTauri-Viljar VahesaarGibbon16:26:51,207:21:40,7Prindi diplom
336.96C2MEN555 ESTLeho Rips / Art SoonetsSELF-TEST16:26:55,107:21:44,6Prindi diplom
337.76K1MEN263 ESTHeigo-Elmar VahesaarKõntsakõblas16:26:57,007:21:46,5Prindi diplom
338.21K2MIX559 ESTLeane Leppik / Erkki OrmissonProekspert16:27:20,807:22:10,3Prindi diplom
339.97C2MEN301 ESTOtt Varik / Indrek JaadlaPüha Loomaaed16:28:52,707:23:42,2Prindi diplom
340.98C2MEN290 ESTJanis Pugri / Mihkel Pugrihansa16:29:58,207:24:47,7Prindi diplom
341.22K2MIX482 ESTJaanika Mändla / Jaanus Koort16:30:51,607:25:41,1Prindi diplom
342.9RAFT58 ESTValdo Hälvin / Oliver Kelder /
Allar Olesk / Tanel Heinrichsen /
Martin Õunpuu / Mart Sildnik
Kõrgem Sõjakool 116:32:22,007:27:11,5Prindi diplom
343.77K1MEN349 ESTTormis Mägi16:34:55,807:29:45,3Prindi diplom
344.78K1MEN351 ESTElari Mägi16:34:57,307:29:46,8Prindi diplom
345.99C2MEN20 FINLehar Link / Illimar HeinUma paat16:36:13,407:31:02,9Prindi diplom
346.19C2MIX49 ESTHeiko Piiskoppel / Eve SalumaaNelson16:42:55,107:37:44,6Prindi diplom
347.100C2MEN466 ESTArgo Kass / Raivo VeskiojaArgo ja Raivo16:43:12,007:38:01,5Prindi diplom
348.101C2MEN398 ESTMartin Nurme / Allan LillesRedneck Booze Crew16:43:26,607:38:16,1Prindi diplom
349.79K1MEN260 ESTTeet PihelgasKirvepakk16:53:45,807:48:35,3Prindi diplom
350.10RAFT325 ESTSiim Leisalu / Marek Roostar /
Karel Koitla / Taavi Soorm /
Andres Haas / Madis Lobjakas /
Tõnu Järv / Margus Salla /
Oliver Immato / Ivar Mardim
Timbeco Paadihullud 116:56:17,407:51:06,9Prindi diplom
351.96K2MEN425 ESTSander Eilo / Teet SoaseppJÄME LIHAS16:57:52,607:52:42,1Prindi diplom
352.8K2WOM179 ESTAnni Viik / Kaidi Roosimägi16:57:53,007:52:42,5Prindi diplom
353.102C2MEN231 ESTIndrek Palo / Sigmar KasukPõlva ANK16:59:44,407:54:33,9Prindi diplom
354.103C2MEN232 ESTMaiko Kiis / Mihkel SabrePõlva ANK 216:59:45,307:54:34,8Prindi diplom
355.104C2MEN119 ESTToivo Kirsip / Lauri Kirsipmust panter17:01:13,007:56:02,5Prindi diplom
356.97K2MEN539 ESTMikk Sarv / Taavi PurtsakSvensson17:01:30,407:56:19,9Prindi diplom
357.11RAFT181 ESTAnti Aduson / Märt Mägi /
Mihkel Kivi / Ottomar Kirspuu /
Sergei Zelenin / Reigo Kullamaa /
Robert Rajaste
Kõrgem Sõjakool 517:02:40,807:57:30,3Prindi diplom
358.20C2MIX502 HUNAndras Gelencser / Veronika Mezujeva17:05:57,808:00:47,3Prindi diplom
359.105C2MEN553 ESTMihkel Pung / Andre AulKummik17:06:22,808:01:12,3Prindi diplom
360.21C2MIX177 ESTMeriliin Vahesaar / Sigmar BeljaevPihtas-põhjas!17:06:59,408:01:48,9Prindi diplom
361.23K2MIX127 ESTKadi Sikk / Jan Liister"Jõud ja Tahe" -Õhutõrjepataljon17:09:36,808:04:26,3Prindi diplom
362.12RAFT321 ESTKristjan Jansen / Rain Jansen /
Kaupo Jansen / Raino Lilo /
Erki Lilo / Margus Jansen
Hanso MK17:12:29,308:07:18,8Prindi diplom
363.13RAFT160 ESTTeet Ristioja / Erko Võsu /
Raul Sõmer / Anti Eelmets /
Valter-Johannes Sirge / Tõnis Tamm /
Vahur Lukin / Argo Kiltsmann /
Mihkel Martinfeld
Meiecundimehed17:13:48,208:08:37,7Prindi diplom
364.106C2MEN333 ESTTõnis Aaliste / Ahti GrünbergMuhu õud17:15:51,408:10:40,9Prindi diplom
365.107C2MEN322 ESTRaiko Maremäe / Erich BrutusPaadu17:16:51,208:11:40,7Prindi diplom
366.14RAFT386 ESTTimo Leppik / Allar Rump /
Tõnis Mäetalu / Priit Meier /
Martin Umbleja / Erik Õunapuu
Pioneeripataljon17:17:31,408:12:20,9Prindi diplom
367.108C2MEN88 ESTGuido Kaasik / Ilmo KaasikKingteam 217:19:31,808:14:21,3Prindi diplom
368.109C2MEN382 ESTAndrus Kaasik / Rene Roone17:26:22,608:21:12,1Prindi diplom
369.15RAFT396 ESTTaavi Toots / Raiko Palm /
Tiit Toots / Priit Pärnamets /
Risto Aim / Martin Kikas /
Janno Ruuder / Taavi Karu
Rõuge Snaiprid17:30:19,608:25:09,1Prindi diplom
370.16RAFT50 ESTVambola Leis / Maie Pudersel /
Kerstin Kauksi / Tanel Tiks /
Steven Leis / Karel Laaneväli
Omaking17:35:48,308:30:37,8Prindi diplom
371.110C2MEN454 ESTRaivo Nõmmik / Vilmar PaatsViiking17:44:28,808:39:18,3Prindi diplom
372.111C2MEN217 ESTAleksandr Matei / Reijo-Stenn AllemannVõhandu Puhkekeskus 117:44:29,408:39:18,9Prindi diplom
373.17RAFT170 ESTUnno Niit / Robi Niit /
Urmas Plangi / Silver Konksi /
Risto Tõniste / Tanel Katmann /
Heini Põder / Kalmer Valtin /
Jaanus Kala / Jaanus Pruuli
Mayday, mayday püüa17:50:09,208:44:58,7Prindi diplom
374.112C2MEN348 ESTKaspar Kirsimägi / Aarne SavolainenVõhandu Puhkekeskus 317:51:15,908:46:05,4Prindi diplom
375.5C2WOM375 ESTLiisi Leppik / Lille LaasDreamTeam17:51:39,608:46:29,1Prindi diplom
376.113C2MEN450 ESTKristjan Saar / Marek KahrMölamehed17:59:08,308:53:57,8Prindi diplom
377.18RAFT429 ESTLiisa Unt / Signe Kubja /
Kunnar Kiin / Allan Loo /
Peter Repkin / Aarne Rattasepp /
Tarmo Luha / Virko Jürjenson /
Erki Kuusk
AS Est-Trans Kaubaveod18:05:05,408:59:54,9Prindi diplom
378.19RAFT94 ESTKersti Oha / Kalmer Aasa /
Ann Siidra / Kristjan Külm /
Jaanus Hõrak / Jana Rätte /
Grete Lepa / Ahto Tarnaste
TurboTigu18:13:10,409:07:59,9Prindi diplom
379.20RAFT298 ESTToomas Joost / Meelis Brikkel /
Andre Klaus / Jaanus Brikkel /
Jaanis Brikkel / Margus Kadak
Tänavapuhastus18:13:19,509:08:09,0Prindi diplom
380.24K2MIX490 ESTKadi Simson / Sven EllerTahe Outdoors Team18:14:05,809:08:55,3Prindi diplom
381.21RAFT85 ESTMagnus Meier / Vahur Veeroja /
Priit Veeroja / Timo Tammekivi /
Kaido Salomon / Marti Pungits /
Kristianne Kraan / Mait Kägo
Valge Karu Racing Team18:40:46,509:35:36,0Prindi diplom
382.22RAFT63 ESTTaavi Poolakese / Silver Toit /
Meelis Barbo / Ako Säälik /
Kaido Õim
Jõgeva malev18:43:45,509:38:35,0Prindi diplom
383.22C2MIX477 ESTSiiri Silla / Endrik KurmSiiri – Endrik18:44:31,609:39:21,1Prindi diplom
384.23RAFT510 ESTRaili Jahtmaa / Ivo Valge /
Siim Valge / Lehar Lehes /
Imre Liivago / Anti Puustus /
Meelis Schmidt / Ainar Liivamägi /
Rahel Allas / Ivar Ivanov
Iff ja Sõbrad18:45:50,909:40:40,4Prindi diplom
385.23C2MIX103 ESTMaria Vita / Andre Allesekapten Herbert18:55:44,609:50:34,1Prindi diplom
386.25K2MIX278 ESTKalev Albri / Liina Volmerson19:03:27,609:58:17,1Prindi diplom
387.24RAFT452 ESTOlga Kaju / Viktor Beldjajev /
Elo Heinaste / Mart Reimund /
Triinu Siilbek / Siim Omri
No pain no gain19:03:55,909:58:45,4Prindi diplom
388.114C2MEN508 ESTMarten Martens / Joosep VolkmannSchlangeman19:10:28,310:05:17,8Prindi diplom
389.115C2MEN509 ESTRiho Kraus / Marko KaaloGigantisch19:10:28,310:05:17,8Prindi diplom
390.25RAFT169 ESTMartin Kokk / Artur Kunttu /
Martin Kallas / Sander Karask /
Talis Marja / Taavi Kivi
Kõrgem Sõjakool 319:19:09,510:13:59,0Prindi diplom
391.26RAFT134 ESTTõnis Kerner / Indrek Konno /
Raido Ruse / Sergei Dorosenko /
Juri Makarov / Heigo Vija /
Georg Smolin / Anton Burenkov
Lada River Race19:49:14,310:44:03,8Prindi diplom
392.27RAFT146 ESTLauri Teppo / Tõnu Niilo /
Sander Saarist / Tanel Anton /
Aleksander Varikov / Reivo Laats
Kuperjanovi Jalaväepataljon19:57:17,810:52:07,3Prindi diplom
393.28RAFT408 ESTSiivo Sokk / Virgi Sokk /
Eivind Dahle / Hardi Kuimets /
Haimar Sokk / Priit Poks /
Olari Paumets / Kätlin Kelner /
Avo Plato
International20:02:54,210:57:43,7Prindi diplom
394.29RAFT527 ESTMarko Valing / Liis Landsmann /
Kaspar Steinberg / Meelis Kolk /
Aare Niinepuu / Kristiina Kolk
Raft kõigi ja kõik rafti eest!21:00:54,011:55:43,5Prindi diplom
395.30RAFT262 ESTLauri Mäepalu / Raul Reiljan /
Rivo Peterson / Sander Jaama /
Raivo Elken / Martin Rooni
POEK-1421:33:16,812:28:06,3Prindi diplom
396.116C2MEN27 ESTTanel Jaanimäe / Leho LaaserPerämäne loodsik21:33:17,112:28:06,6Prindi diplom
VA--K3MEN145 ESTJanno Surva / Olav Surva /
Ats Surva
Väärikas matkasüst13:59:55,0Prindi diplom
VA--C3MEN511 ESTAsso Kommer / Reno Jürgenson /
Martin Lepiku
Matkahunt 15:30:18,5Prindi diplom
VA--UNK1MEN480 ESTMeelis MesipuuMatsheete16:06:46,9Prindi diplom
K1MEN533 ESTLauri Lillemets13 kuni 16 tundi14:29:42RäpinaPrindi diplom
C2MEN411 ESTIndrek Lepp / Janek RuusmereKormoranid14:56:59RäpinaPrindi diplom
C2MEN159 ESTAlo Reintam / Marko TammsaarEEOHMS15:39:56RäpinaPrindi diplom
K1MEN252 ESTAARNE KESAVIISNURK10:18:22LeevakuPrindi diplom
K2MEN30 ESTJanno Aasamets / Priit KivestuPruulmeistrid.ee10:31:47LeevakuPrindi diplom
K1MEN442 FINPertti NärhiEKLU III10:38:57LeevakuPrindi diplom
K1MEN519 ESTSilver ReaspaluTahe Outdoors Team11:15:32LeevakuPrindi diplom
K2MEN440 FINMikko Mikko Ikävalko / Tapani TorviEKLU I11:43:49LeevakuPrindi diplom
K2MIX494 ESTLiis Kokk / Kaido KokkTahe Outdoors Team11:50:43LeevakuPrindi diplom
K1MEN495 ESTJanek TiganeTahe Outdoors Team11:50:57LeevakuPrindi diplom
C2MEN438 ESTTarvi Kukk / Erko VarblaneVihased Linnud12:06:33LeevakuPrindi diplom
C2MEN80 ESTErki Unn / Toomas TsoppEerimäe SK/Pack.lv12:28:28LeevakuPrindi diplom
C2MEN69 ESTOlar Tuuling / Eduard Paulsonmaailmanaba13:14:01LeevakuPrindi diplom
K2MEN199 ESTMartin Roots / Taivo KaskRETKELLE.FI13:17:02LeevakuPrindi diplom
K2WOM358 ESTKatrin Mägi / Sille EralaWinRoos13:28:34LeevakuPrindi diplom
K1MEN185 ESTMarek VahesaarVisa Hing13:32:23LeevakuPrindi diplom
K2MIX53 ESTTõnu Pihelgas / Kairi PihelgasSuperBueno13:43:00LeevakuPrindi diplom
K2MIX372 ESTLauri Reinart / Gerli PihlakVõhandu Vallutajad13:51:35LeevakuPrindi diplom
K1MEN310 ESTTaivo Tolli14:27:31LeevakuPrindi diplom
K2MIX366 ESTKristiina Niiler / Kristjan KongoKrissud 214:27:44LeevakuPrindi diplom
RAFT251 ESTÜlo Heinsoo / Sten Karu /
Maidu Pae / Sven Kuznetsov /
Sven Koemets / Urmas Heldur Kurg /
Margus Kala / Steve Steve
E-Tehno14:34:24LeevakuPrindi diplom
K1WOM273 ESTMarion Aare14:46:10LeevakuPrindi diplom
K1MEN274 ESTAndrus Purje14:46:17LeevakuPrindi diplom
K2WOM400 ESTKadri Rennel / Liisa RennelRennelid14:55:05LeevakuPrindi diplom
C2WOM133 ESTMaali Käbin / Kadri MillerTüüne tuvi14:59:40LeevakuPrindi diplom
RAFT506 ESTAnu Raja / Jaanika Mandriks /
Kärt Neemre / Aleksei Gornev /
Marek Ojasalu / Siim Boitsov
MATKaSPORT.15:48:03LeevakuPrindi diplom
RAFT38 ESTIngrid Siska-Mölder / Mall Treier /
Kaur Mölder / Siim Siska /
Silver Viilas / Martin Mölder /
Jarkko Hartikhainen
Nürro veteranid15:59:43LeevakuPrindi diplom
RAFT147 ESTLiina Valt / Sven Link /
Vilja Rebane Volmer / Karl Jakobson /
Tarvo Kaaret / Virgo Kaaret /
Veigo Kaaret / Triin Laas
Lumememmed16:01:25LeevakuPrindi diplom
RAFT128 ESTLagle Aim / Liisi Laineste /
Tiina Talts / Silvi Punt /
Triin Võime / Kristiina Soe
Kodukobrad16:04:25LeevakuPrindi diplom
RAFT96 ESTRobi Saal / Rando-Kristen Kangro /
Keir Zukker / Gregor Luukas /
Jan Petratskov / Joosep Mee
TRIIVTIIM16:17:36LeevakuPrindi diplom
RAFT186 ESTAsko Aalam / Villu Kivimäe /
Lauri Mänd / Heikko Gross /
Kardo Valdna / Marko Loosaar
Nabala Kohalikud Koprad16:33:03LeevakuPrindi diplom
RAFT121 ESTMerle Ruutopõld / Kristi Roost /
Helle Ruutopõld / Eeva Männamäe /
Juliana Kapralova / Ele Pedak
Vigased Pruudid16:33:38LeevakuPrindi diplom
K1MEN5 ESTAnders Kastemäe06:31:05ReoPrindi diplom
K1MEN380 ESTToomas KibenaLainelaks06:34:12ReoPrindi diplom
K1MEN427 ESTAlvar RäägelAlvar Räägel06:54:47ReoPrindi diplom
K1MEN512 ESTKoit RaudMatkahunt07:09:40ReoPrindi diplom
C2MEN507 ESTEnar Jallai / Karry JallaiKarud07:44:29ReoPrindi diplom
K2MEN28 ESTKuldar Kollom / Lenard OleskDream Killers08:11:33ReoPrindi diplom
K2WOM464 ESTAule Kink / Margit ViilepKratt08:13:26ReoPrindi diplom
K2MEN410 ESTAnts Kallaste / Vahur Talvik08:14:57ReoPrindi diplom
K2MIX338 ESTJaanus Tilk / Kaija LukkaBon Voyage08:27:38ReoPrindi diplom
K2MEN491 ESTEdgar Lumiste / Andi TegovaTahe Outdoors Team08:31:04ReoPrindi diplom
K1MEN428 ESTAlari PilliroogAN408:45:16ReoPrindi diplom
K2MEN244 ESTMark Mööl / Andres RomulusSepapaja08:49:48ReoPrindi diplom
C2MEN230 ESTAnti Konsap / Rasmus ReisKindel finiš08:51:51ReoPrindi diplom
K2WOM437 ESTAnni Konsap / Anni NeitsovMis värk on?08:58:09ReoPrindi diplom
K2MEN276 ESTSiim Kellamäe / Heigo PauMõlatu lüpsipink09:26:49ReoPrindi diplom
K2MEN299 ESTAnton Upeniek / Maksim GluhhovtsenkoVuhh09:41:51ReoPrindi diplom
K2MEN417 ESTMadis Matesen / Hardo KaarestRO Estonia209:48:05ReoPrindi diplom
K2MEN538 ESTAndre Aavastik / Madis MillistvereAMV Metall 09:50:31ReoPrindi diplom
C2MIX433 ESTKarmo Puusepp / Karit KilgiLENNUK10:03:43ReoPrindi diplom
C2MEN44 ESTRiho Kimmel / Taavi TootsiElamus.ee10:11:54ReoPrindi diplom
K2WOM91 ESTEne Liivo / Heili PolitanovHelipone10:19:41ReoPrindi diplom
C2MEN258 ESTKristjan Ruumet / Veikko TaalVooluga Kaasa10:29:47ReoPrindi diplom
C2MIX126 ESTInga Põldsalu / Amiran GorgazjanHiro10:34:02ReoPrindi diplom
C2MIX485 ESTMerle Pensa / Vidrik VõsobergAeru Vars Oli Sitkest Kasest10:37:51ReoPrindi diplom
K1MEN518 ESTRauno JalukseTahe Outdoors Team10:39:17ReoPrindi diplom
K2MIX436 ESTLiina Pilv / Toomas PajulaPärsia Sõprade Selts10:56:34ReoPrindi diplom
C2MEN43 ESTReigo Kimmel / Mikk KimmelVideoTurundus.ee11:05:07ReoPrindi diplom
C2WOM135 ESTMerje Meerits / Mall ToomMoosipott11:10:18ReoPrindi diplom
C2MEN233 ESTChristopher Lehe / Volli MüürseppPõlva ANK 311:13:34ReoPrindi diplom
C2WOM458 ESTEttie Mikita / Maria ReinupKiired Mõlad11:30:16ReoPrindi diplom
RAFT455 ESTEvald Nigul / Liis Truve /
Priidu Lepp / Mart Sokk /
Tõnis Kormik / Marko Vilberg
Seltskond rohelise paadiga11:32:06ReoPrindi diplom
RAFT285 ESTTanel Vassiljev / Reimo SaalLääbad11:36:50ReoPrindi diplom
RAFT531 ESTJaanus Kukk / Andrus Niidumaa /
Kaimar Korits / Ragnar Joosep /
Andrei Dudarev / Lauri Hänni /
Alo Paabusk / Janar Petersell
Kõik Võimas12:11:44ReoPrindi diplom
RAFT14 ESTVeiko Veikolainen / Tarmo Veikolainen /
Simo Veikolainen / Marten Randma /
Alo Ivask / Rain Koit /
Rainer Pere / Fred Viirmaa
Täpi12:25:41ReoPrindi diplom
K1MEN373 ESTToomas KuulEkspeditsioon04:52:27LeeviPrindi diplom
C2MEN368 ESTHannes Lodi / Raivo TuulRäpina avatud noortekeskus05:40:59LeeviPrindi diplom
WTB227 ESTJanno GreenbaumGT Akwakat05:55:44LeeviPrindi diplom
K2MEN441 FINSauli Vainikka / Martti HeinonEKLU II06:33:06LeeviPrindi diplom
C2MEN501 ESTRivo Räim / Enn PraksRoheline kanuu06:45:41LeeviPrindi diplom
K2MEN416 ESTEver Sibul / Kristo SibulRO Estonia107:00:45LeeviPrindi diplom
K2MEN418 ESTAndres Merelaine / Priit PiltRO Estonia307:04:53LeeviPrindi diplom
RAFT215 ESTRait Metsaste / Mirko Märdimäe /
Tarvi Torn / Hardo Toots
Kõrgem Sõjakool 709:02:26LeeviPrindi diplom
RAFT330 ESTRiho Luht / Aire Ilves-Luht /
Maie Lavrentjeva / Huaniita Paap /
Andres Aljas / Madis Leivits /
Marika Oja / Hedi Kallin
Vet-Med-Teh-Pomoš10:06:36LeeviPrindi diplom
K1MEN461 ESTEnriko EelmäeExplorer04:37:15PaidraPrindi diplom
RAFT41 ESTEiko Jõgi / Karmo Kase /
Heikki Sohard / Marco Helm /
Urmo Mustmaa / Aigar Kalk /
Rainer Merisalu / Marko Tarro /
Tarmo Jõgeva / Lauri Luts
Kagu Elekter04:54:35PaidraPrindi diplom
C2MEN503 ESTJuhani Laanelind / Tamar Teemo05:05:03PaidraPrindi diplom
K1MEN272 ESTTõnu Tammeleht05:24:20PaidraPrindi diplom
K2MIX462 ESTKädi Avik / Andrus TuulaVägisi05:45:38PaidraPrindi diplom
K2MEN120 ESTPriit Vokksepp / Henry Reintam05:48:26PaidraPrindi diplom
BOAT21 ESTMargus KiisSTEFENZEN04:45:54KääpaPrindi diplom
K2MEN93 ESTJanar Juur / Oliver KallionGulliverid01:11:48KirumpääPrindi diplom
K1MEN165 ESTAndres Jefimenko00:40:53RoosisaarePrindi diplom
VA--UNK2MIX153 ESTElizabeth Truu / Eiko Sau09:33:05LeeviPrindi diplom
C2MEN130 alust
K2MEN113 alust
K1MEN97 alust
RAFT45 alust
K2MIX32 alust
C2MIX26 alust
K2WOM13 alust
C2WOM8 alust
K1WOM8 alust
C1MEN5 alust
WTB2 alust
UNK2MIX1 alust
BOAT1 alust
UNK1MEN1 alust
C3MEN1 alust
K3MEN1 alust
EST445 alust
FIN13 alust
LAT11 alust
CZE4 alust
POL4 alust
LTU4 alust
RUS2 alust
HUN1 alust
Räpina KP - katkestas 3 alust
Leevaku KP - katkestas 29 alust
Reo KP - katkestas 34 alust
Leevi KP - katkestas 10 alust
Paidra KP - katkestas 6 alust
Kääpa KP - katkestas 1 alust
Kirumpää KP - katkestas 1 alust
Roosisaare KP - katkestas 1 alust