VIII Võhandu maraton -- Finish

KohtKoht klassisKlassStardinrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1K2MEN341 LTUJonas Ragauskas / Sigitas BulovasAngelai06:47:31,2 
2.2K2MEN8 ESTKoit Põder / Raigo PõderTÜASK07:06:29,300:18:58,1
3.1K1MEN101 CZEMiroslav Venera SEAL www.vajdagroup.com07:28:27,200:40:56,0
4.3K2MEN117 LTUDainius Jaraminas / Marius JaraminasRobinzonada Vilnius07:41:27,000:53:55,8
5.2K1MEN97 POLPiotr RosadaKayman07:43:17,100:55:45,9
6.4K2MEN484 ESTKristjan Puusild / Margus ReimannReimann Retked07:56:45,001:09:13,8
7.3K1MEN482 ESTIndrek KermonReimann Retked07:56:45,201:09:14,0
8.1C2MEN507 FINJaakko Soivio / Heikki HihnalaAcron08:01:44,801:14:13,6
9.2C2MEN100 CZEZdenek Herzan / Jiri HronTripper www.kickthewaves.com08:02:51,501:15:20,3
10.5K2MEN147 ESTMagnus Lelumees / Toomas LelumeesSAK Tartu08:03:29,601:15:58,4
11.4K1MEN252 ESTUko Kõrge08:03:31,801:16:00,6
12.6K2MEN20 ESTOlden Jentson / Indrek AlasNõmme08:04:24,401:16:53,2
13.1K1WOM343 LTUAida VilimienePRIE SALTINIO08:08:48,401:21:17,2
14.5K1MEN459 POLKazimierz RabinskiKayman Raiders08:12:10,701:24:39,5
15.6K1MEN258 LATAndris StavroPension Level08:14:10,901:26:39,7
16.7K2MEN168 ESTÜllar Plangi / Reiko ZäärVÕHANDU V08:17:52,401:30:21,2
17.1K2WOM206 ESTMerike Rahnik / Margit KaljoM&M08:19:11,501:31:40,3
18.8K2MEN316 ESTSixten Kerge / Rasmus KergeVennad Kerged08:22:23,201:34:52,0
19.7K1MEN225 ESTMart HommikPiusa Ekspress08:30:58,101:43:26,9
20.9K2MEN177 ESTMairo Alumaa / Marko AlumaaVennad Alumaad08:33:30,301:45:59,1
21.8K1MEN322 LTURaimondas Paskeviciuswww.arunokayak.lt08:33:40,401:46:09,2
22.10K2MEN393 ESTMarkko Kolossov / Risto PintmannAlgajad08:37:08,301:49:37,1
23.9K1MEN481 ESTMart ReimannReimann Retked08:41:56,401:54:25,2
24.1K2MIX423 ESTErvin Mast / Kaija VahtraVapsikud 208:43:10,901:55:39,7
25.10K1MEN195 ESTRene ValnerRene Valner08:43:15,601:55:44,4
26.11K2MEN3 ESTLauri Mäe / Hendrik VeevoAdrenaliinisüst08:44:08,001:56:36,8
27.11K1MEN441 LTURobertas GiedraitisSportas ir Hobis - Finway08:44:12,501:56:41,3
28.12K1MEN107 ESTKermo Baumann08:46:42,101:59:10,9
29.12K2MEN422 ESTAlar Reiska / Indrek TimmoVapsikud 108:54:39,002:07:07,8
30.13K1MEN458 GERJacquo Johannes Jacobus OdemaereWet Badger08:57:07,602:09:36,4
31.13K2MEN485 ESTIvar Hütt / Rasmus HüttReimann Retked08:59:51,302:12:20,1
32.14K1MEN113 ESTMargus KüttAudru jõelaevandus09:00:33,802:13:02,6
33.3C2MEN279 ESTAndres Kaju / Roland MüürTahe Outdoors Team09:02:18,802:14:47,6
34.15K1MEN43 LATLinards VolksBuk Buc09:02:33,502:15:02,3
35.16K1MEN50 ESTKardo BaumannKarts09:03:26,502:15:55,3
36.4C2MEN28 LATGatis Ozolins / Martins ZviedrisZOMG09:05:40,402:18:09,2
37.14K2MEN187 ESTPriit Lillemets / Janari JaansoKõrgem Sõjakool 209:08:02,802:20:31,6
38.5C2MEN16 ESTArgo Raudsalu / Ago KastemäeNelson09:09:42,102:22:10,9
39.15K2MEN486 ESTSiim Sildnik / Taaniel MägiReimann Retked09:10:01,002:22:29,8
40.17K1MEN22 LATJanis Deksniswww.gaujaxxl.lv09:12:15,702:24:44,5
41.16K2MEN251 ESTKalver Kukk / Tanel Kukk09:12:28,402:24:57,2
42.2K1WOM116 ESTKersti PärnamägiSK Pirita09:14:04,402:26:33,2
43.6C2MEN285 ESTEnno Hansson / Andrei Boginskilainemurdjad09:15:45,702:28:14,5
44.17K2MEN200 ESTAntti Loks / Uuve MaikovAktiivnePuhkus09:16:54,102:29:22,9
45.18K1MEN32 ESTArvi MikkElering09:18:53,002:31:21,8
46.2K2MIX248 ESTVeiko Kivi / Piia NarusbergVesipapp09:19:01,002:31:29,8
47.7C2MEN154 ESTAin Rästa / Jaanus Elmers627EEC09:20:11,302:32:40,1
48.8C2MEN89 ESTVahur Parrol / Marko RunthalDas Boot09:22:06,602:34:35,4
49.19K1MEN271 ESTAndrus SoonseinTeam Uus Maa09:22:07,402:34:36,2
50.20K1MEN92 FINOlli VaittinenNeumann Stingray/ Multisport.fi09:24:36,602:37:05,4
51.18K2MEN412 ESTKalev Kivimets / Tõnis Tammetalu09:25:30,102:37:58,9
52.19K2MEN366 ESTTiit Eskel / Erki Ermurr09:26:27,302:38:56,1
53.20K2MEN201 ESTAndres Kalle / Villu AntPouch RZ09:28:16,302:40:45,1
54.21K2MEN160 ESTToomas Maask / Henry MaaskÄssad09:28:56,902:41:25,7
55.21K1MEN165 ESTToomas VerroRobinson09:32:05,002:44:33,8
56.9C2MEN54 ESTRaul Koha / Priit Kohacraftsline09:33:51,502:46:20,3
57.10C2MEN268 ESTMati Laur / Toomas Laurvennad Laurid09:36:02,302:48:31,1
58.22K2MEN74 ESTUrmas Paejärv / Andres AamiseppVälk ja pauk09:36:23,202:48:52,0
59.22K1MEN296 ESTIvar FrantsuzovLittle Navigator09:40:02,102:52:30,9
60.23K1MEN36 ESTRamon LippusÜksiküritaja09:40:30,902:52:59,7
61.3K1WOM78 LATAnete Posiva09:40:49,402:53:18,2
62.23K2MEN134 ESTMeelis Viirma / Einar KivisaluKoomaklubi09:42:49,302:55:18,1
63.2K2WOM294 ESTMarianne Klopets / Külli Raudsalu RaudsaluRakvere naised09:43:25,102:55:53,9
64.24K1MEN509 ESTSiim SellisSiim Sellis09:44:42,102:57:10,9
65.24K2MEN170 ESTValdo Hälvin / Priit AvarmaaKõrgem Sõjakool 109:45:34,402:58:03,2
66.25K2MEN30 ESTTaavi Lindsalu / Marko MurumaPiratica09:45:36,402:58:05,2
67.25K1MEN71 ESTJanek PadarTavaMets09:46:12,402:58:41,2
68.26K1MEN10 ESTMartin IlumetsHobbyKayak.com09:47:07,702:59:36,5
69.27K1MEN290 ESTUrmet Ilves09:47:11,702:59:40,5
70.28K1MEN293 ESTKuido KartauKormoran Kayak09:47:55,103:00:23,9
71.11C2MEN358 ESTTiit Riisalo / Alar NigulGo Reisiajakiri 209:48:00,003:00:28,8
72.29K1MEN2 ESTOskar Jüssi09:48:18,703:00:47,5
73.30K1MEN259 POLMichal Milimetr BakKayman09:49:01,603:01:30,4
74.31K1MEN221 POLKrzysztof StanczakKIM09:49:04,503:01:33,3
75.32K1MEN80 ESTIndrek Jõesaar09:50:54,103:03:22,9
76.12C2MEN301 ESTAlvar Küüt / Kaider KriitWennad09:51:24,903:03:53,7
77.4K1WOM108 ESTTriin Ivandi36009:52:19,403:04:48,2
78.26K2MEN15 ESTTormi Trumsi / Rait KivisildMõeldud tehtud!09:52:43,703:05:12,5
79.1C2MIX198 ESTAare Eiche / Maire EicheHaanja 209:53:24,403:05:53,2
80.13C2MEN244 ESTJürjo Lokk / AIHN VäänTeam Tree Service09:53:46,603:06:15,4
81.1C1MEN122 LATGundars PatmalnieksLatvija09:54:36,703:07:05,5
82.3K2MIX99 ESTKersti Baumann / Kalju BaumannPiilu Part09:55:29,403:07:58,2
83.3K2WOM38 ESTAnu Aleste / Triin PeipsTuhkrud09:55:43,203:08:12,0
84.14C2MEN403 ESTKaido Silmus / Marko SikkPowtec Oü09:59:30,903:11:59,7
85.15C2MEN102 ESTJanis Peäske / Siim VäliVali Pääsuke10:00:38,403:13:07,2
86.2C1MEN209 LATIvars Simanis10:01:03,103:13:31,9
87.27K2MEN433 ESTKristjan Jansen / Rain JansenHanso MK10:01:12,103:13:40,9
88.33K1MEN192 ESTJüri Kliimask10:02:23,003:14:51,8
89.28K2MEN420 ESTMartin Mark / Mikk Mustmaavapsikud 410:03:08,403:15:37,2
90.34K1MEN332 LATGints KalninsGaujas Putni10:05:57,103:18:25,9
91.35K1MEN469 ESTSiim Türna10:08:12,703:20:41,5
92.16C2MEN404 ESTAhto Vink / Andris Viltsinsajamehed10:08:44,203:21:13,0
93.29K2MEN419 ESTRaul Rätsep / Teet IlvesKeravälk10:09:20,703:21:49,5
94.17C2MEN202 ESTRiho Tarbe / Raul AripmannSiga & Kägu10:09:39,003:22:07,8
95.30K2MEN262 ESTEgert Kaarlep / Randel KreitsbergKajakihundid10:10:39,903:23:08,7
96.18C2MEN529 ESTAin-Ivar Tupp / Kaido Vidderhaanjamatkad.ee10:11:33,403:24:02,2
97.31K2MEN478 ESTRivo Kaljuvee / Allan EhasaluSaksad sõitsid saaniga, mina vaene süstaga...10:11:51,203:24:20,0
98.32K2MEN137 ESTSulev Ainlo / Mait LeemetVihased Isased10:12:22,803:24:51,6
99.19C2MEN302 ESTKarel Lõbu / Raimo LõbuLõbu laialt10:12:59,003:25:27,8
100.33K2MEN171 ESTTanel Käär / Mati AllasRaisk10:13:40,603:26:09,4
101.34K2MEN144 ESTAndres Jefimenko / Ragnar Häätarõ10:16:05,603:28:34,4
102.4K2MIX521 ESTKaire Kalk / Andres Rannamets10:17:18,103:29:46,9
103.5K2MIX55 ESTKatrin Onno / Priit RandpõldPuhh ja Nodsu10:18:38,203:31:07,0
104.20C2MEN49 ESTJanis Lõhmus / Kaupo VallikOnud Heinod10:18:39,503:31:08,3
105.21C2MEN357 ESTVillu Zirnask / Aivar LuudGo Reisiajakiri 110:19:33,103:32:01,9
106.22C2MEN266 ESTErki Tuik / Ilo ToomNoora10:22:47,403:35:16,2
107.36K1MEN468 ESTArpo Põld360 kraadi10:23:36,203:36:05,0
108.37K1MEN223 ESTToomas KibenaLainelaks10:24:44,003:37:12,8
109.1BOAT427 ESTImre Luik / Kristjan Uder /
Priit Plakk
Villamoto10:25:24,603:37:53,4
110.38K1MEN365 ESTPriit LaosToku10:25:34,203:38:03,0
111.39K1MEN437 ESTJürgo Jartsev-Moont10:26:53,103:39:21,9
112.1WTB19 ESTTõnu HendriksonEkstreempark10:27:00,503:39:29,3
113.2C2MIX52 ESTKalev Helenurm / Maret HelenurmVihased vigurid10:27:08,203:39:37,0
114.35K2MEN13 ESTElner Rannu / Helger RannuH&E10:28:49,803:41:18,6
115.40K1MEN277 ESTToomas KuulEkspeditsioon10:30:17,203:42:46,0
116.23C2MEN182 ESTEnn Piip / Margus SimsonTarvas10:31:31,303:44:00,1
117.24C2MEN354 ESTJanar Essenson / Üllar SõmeraTigekala/ FreeStart matkaklubi10:34:10,403:46:39,2
118.1C2WOM123 LATMairita Ozola / Ilze BalodeLatvija10:34:20,103:46:48,9
119.36K2MEN82 ESTJanar Karakatsh / Lauri NagelKAHMA POHLA10:36:18,003:48:46,8
120.25C2MEN47 ESTMartin Heintalu / Raino TarbeKivipurustaja10:36:43,803:49:12,6
121.3C2MIX489 ESTIlmar Raap / Riika PloompuuTOSIN10:37:47,303:50:16,1
122.41K1MEN79 ESTTimo Talvik36010:38:12,303:50:41,1
123.42K1MEN270 ESTMargus LehtmeKõplaKapsaks10:38:28,503:50:57,3
124.5K1WOM191 ESTTiina TurbanIAS10:40:55,103:53:23,9
125.37K2MEN297 ESTMait Vaiksaar / Vahur VaiksaarVennad Väledad10:41:22,103:53:50,9
126.26C2MEN133 ESTtaavi kula / Kert Poolakleevi10:41:38,603:54:07,4
127.2BOAT300 ESTValmar Parisalu / Rait Saarna /
Silver Pukk
Vana Kooli Koprad10:41:40,603:54:09,4
128.27C2MEN235 ESTOtt Väli / Viljar SinimeriCuuClub10:42:49,603:55:18,4
129.43K1MEN317 ESTAhti ReinupKulgemise Vägi10:45:02,003:57:30,8
130.6K2MIX194 ESTKadri Saal / Seido Suija10:45:40,203:58:09,0
131.28C2MEN347 ESTMärt Kiisholts / Priit IlvesKestvad ovatsioonid10:46:08,703:58:37,5
132.38K2MEN70 ESTNeeme Porro / Erkki Raja10:46:32,203:59:01,0
133.29C2MEN175 ESTSilver Sauman / Tiit EinmaaEesti Raudtee SK10:47:12,503:59:41,3
134.30C2MEN445 ESTJanno Aasamets / Priit KivestuPruulmeistrid.ee10:48:09,604:00:38,4
135.44K1MEN130 ESTIgor PetrovToushi10:48:23,404:00:52,2
136.45K1MEN148 ESTMadis RaudsaarMilling10:48:29,604:00:58,4
137.46K1MEN6 LATJanis Balodisairesana.lv10:48:47,204:01:16,0
138.47K1MEN391 ESTNils RattHumala Kalabaas 10:48:55,604:01:24,4
139.39K2MEN166 ESTArthur Raichmann / Kristjan MaadeMerimehed10:49:53,004:02:21,8
140.31C2MEN373 ESTAsko Külmsaar / Johannes AhunHapi10:49:58,604:02:27,4
141.32C2MEN455 LATMareks Grisins / Sergej JakushonokREZEKNE10:50:34,004:03:02,8
142.40K2MEN426 ESTMarek Roostar / Ergo EinlaTorpeedo XXL10:51:06,904:03:35,7
143.4C2MIX115 ESTSilja Talvik / Mikk MärdlaS&M10:51:28,404:03:57,2
144.33C2MEN531 ESTKarl Mikkelsaar / Erkki JallaiWerros Bandidos10:52:51,604:05:20,4
145.34C2MEN124 ESTLauri Semevsky / Viljar SemevskyTeam Terratek10:53:44,104:06:12,9
146.48K1MEN288 ESTRainer ReileRainer aerutab10:56:01,704:08:30,5
147.49K1MEN178 ESTRagmar RiismaaÕnne 2610:56:16,004:08:44,8
148.35C2MEN253 ESTJohan Rannast / Lauri LoonaKardiotrenn10:56:22,504:08:51,3
149.36C2MEN181 ESTReigo Mägi / Toomas KimsenBaltiC10:56:32,704:09:01,5
150.4K2WOM31 ESTMonika Adamson / Maire PedorMaire & Monika10:57:34,404:10:03,2
151.37C2MEN418 ESTMarko Murro / Alar PeekMTÜ Viru-Nigula Spordiklubi10:58:40,504:11:09,3
152.41K2MEN57 ESTTõnu Orason / Toomas OrasonKraftwerk10:59:16,804:11:45,6
153.5C2MIX118 ESTAndres Parv / Sirle PaiPaid Parved10:59:37,904:12:06,7
154.6C2MIX265 ESTLembit Nokkur / Maili AntonsÕkva Prõlla10:59:50,404:12:19,2
155.5K2WOM109 ESTAlice Tärgla / Piia Salundi6911:01:11,504:13:40,3
156.2C2WOM318 ESTMonika Irves / Liina PaluMaratonsport11:02:18,204:14:47,0
157.7K2MIX73 ESTRagne Larin / Rauno VijarRR Team11:02:25,904:14:54,7
158.42K2MEN159 ESTPriit Oks / Juhan OksVennad Oksad11:03:38,704:16:07,5
159.43K2MEN528 ESTErik Põldma / Raido SepikMinek11:04:41,004:17:09,8
160.8K2MIX68 ESTMart Liesment / Tuuli LiesmentLõpuni11:04:57,704:17:26,5
161.3C2WOM303 ESTMariann Sulg / Eleri HirvGeniaalne Superkonn11:05:01,404:17:30,2
162.44K2MEN214 ESTErik Ernits / Reimo LeedjärvPänta11:05:42,704:18:11,5
163.45K2MEN348 ESTMarkus Murruste / Kristjan PiilmannComeback11:06:50,404:19:19,2
164.50K1MEN152 ESTKuno KurgTiksoja111:07:33,404:20:02,2
165.46K2MEN196 ESTMartin Niinepuu / Mart SildnikKõrgem Sõjakool 311:10:25,404:22:54,2
166.38C2MEN344 ESTOlar Vallimaa / Kaidu NõmmikKabanen/Vallimaa ekipaaž11:11:22,904:23:51,7
167.39C2MEN518 ESTAndrus Niidumaa / Kaimar Korits"Levitajad"11:11:44,304:24:13,1
168.47K2MEN417 ESTJaan Tiigi / Agur KollomDream Killers11:12:01,604:24:30,4
169.40C2MEN504 ESTLauri Valge / Mikko KokkamaaPõlva Avatud Noortekeskus 211:14:18,004:26:46,8
170.41C2MEN60 ESTKaido Heimo / Janek MäharLendav Konn11:14:47,004:27:15,8
171.48K2MEN367 ESTPeeter Matson / Elvis Orav Elvis - Peeter 11:15:51,004:28:19,8
172.3BOAT1 ESTMartin Roots / Taago Taaber /
Joel Põhja
Võhandu Hundid11:17:06,404:29:35,2
173.42C2MEN138 ESTTaavi Turban / Mati Loitekõvv11:19:09,804:31:38,6
174.49K2MEN409 ESTAnto Laarmaa / Matti Laarmaa11:20:27,104:32:55,9
175.7C2MIX360 ESTVirgi Sokk / Siivo SokkSokukesed11:20:46,604:33:15,4
176.51K1MEN395 ESTPärtel KeskkülaPärtel Keskküla11:20:59,504:33:28,3
177.8C2MIX185 ESTMart Heinla / Agnes AlevÄbandi konnad11:21:39,704:34:08,5
178.9K2MIX447 FINSuvi Marttinen / Jaakko ArolaSuvi&Jaska11:22:56,904:35:25,7
179.50K2MEN240 ESTTarmo Haud / Tauri TilkMärg Haud11:23:26,004:35:54,8
180.10K2MIX26 ESTTõnis Peljo / Anu PeljoTopeltkiire11:23:34,504:36:03,3
181.43C2MEN172 ESTKalmer Kruus / Martin MerevooMARTIN11:24:24,904:36:53,7
182.52K1MEN476 ESTKarl-Sander Uudsemaawww.skpirita.ee11:25:31,304:38:00,1
183.53K1MEN513 ESTElar SteinbergKEK11:26:54,404:39:23,2
184.44C2MEN84 ESTAhti Nirgi / Sten Eric NirgiArgo sõbrad/Nelson11:27:54,704:40:23,5
185.54K1MEN193 ESTGunnar SalosteSaloste11:28:33,004:41:01,8
186.45C2MEN40 ESTJoel Väljan / Raiko MaremäeVelosmile11:28:37,504:41:06,3
187.51K2MEN224 ESTArgo Öövel / Mihkel TiidoHeidi tublid11:29:51,804:42:20,6
188.46C2MEN161 ESTTaavi Pallas / Priit HeinlaKuukala11:31:17,704:43:46,5
189.55K1MEN390 ESTRainer Roosimäe11:31:41,804:44:10,6
190.47C2MEN282 ESTArgo Strantsov / Endel JänesTammetõru heitlused11:32:31,304:45:00,1
191.48C2MEN516 ESTJaanus Kukk / Oliver KarindiKonnihommik!11:33:59,504:46:28,3
192.52K2MEN424 ESTRaino Reiska / Kristjan MastVapsikud 311:34:25,704:46:54,5
193.53K2MEN275 ESTVillem Oskar Ossip / Kurmet OssipLeevi 211:34:35,404:47:04,2
194.11K2MIX136 ESTJanno Kallasse / Viiu JuurikHawaii Express PowerBar Team11:36:55,904:49:24,7
195.1RAFT479 ESTHarri Irves / Eino Prants /
Veiko Kook / Aare Aasa /
Alvar Mäeots / Jaak Kõva /
Andri Raat / Tiit Post
RAFT NR.111:37:37,204:50:06,0
196.12K2MIX515 ESTMaicken- Ninel Lokotar / Roman NetshiporukRetkelle.fi11:38:20,504:50:49,3
197.54K2MEN379 ESTKaspar Sillamaa / Daniel RaudWabaaja Viikingid11:39:26,704:51:55,5
198.49C2MEN7 ESTRein Raikna / Andrus Kaldmaammonvader11:39:30,904:51:59,7
199.55K2MEN286 ESTPeeter Post / Aivar KaurMõrapead11:43:43,104:56:11,9
200.50C2MEN363 ESTTauno Antsmäe / Hannes KadakRGB 111:44:35,404:57:04,2
201.56K2MEN353 ESTTaavi Tamkivi / Valdur JahtPekikõhu Reissing Tiim 311:44:47,504:57:16,3
202.6K2WOM309 ESTKadri Limberg / Elina Rantseiklusporr11:46:05,204:58:34,0
203.51C2MEN272 ESTJoel Sudnikevitsh / Taavet Bristolbristol.ee11:46:07,604:58:36,4
204.52C2MEN530 ESTRanno Suits / Karel KükitPuudega11:47:58,505:00:27,3
205.53C2MEN382 ESTTõnis Aaliste / Ahti GrünbergHantlid11:48:30,805:00:59,6
206.54C2MEN444 ESTRaivo Tuul / Hannes LodiRäpina Noortekas11:48:49,705:01:18,5
207.55C2MEN338 ESTTeet Peedu / Edgar SaarInuksuk11:50:36,205:03:05,0
208.3C1MEN189 ESTMARGUS TRUMSIParas paar11:51:45,105:04:13,9
209.9C2MIX139 ESTLiisi Laos / Timo VarikRinnati-Seljati11:51:59,205:04:28,0
210.56C2MEN431 ESTRain Vosman / Jaanus KannSK Sõukruvi11:52:57,705:05:26,5
211.57K2MEN11 ESTTaivo Murumäe / Arpo Enslingsuured mõlad11:53:11,605:05:40,4
212.56K1MEN77 ESTTõnis KümnikUgala 111:53:22,205:05:51,0
213.4BOAT519 ESTJanno Surva / Wolfgang Lang /
Märt Roosaare
Kaitsevägi11:56:43,205:09:12,0
214.58K2MEN146 ESTHeiki Beres / Riho KülaotsKäärid11:57:56,005:10:24,8
215.57C2MEN205 ESTKristjan Pajula / Enar KrilloKJ11:58:25,405:10:54,2
216.59K2MEN500 ESTMikk Köösel / Siim OjaverDorothea-Greta11:58:53,705:11:22,5
217.58C2MEN42 ESTEver Kiiver / Indrek SooTaunost parem 201311:59:30,305:11:59,1
218.60K2MEN352 ESTTambet Tähepõld / Richard PetersonPekikõhu Reissing Tiim 211:59:35,205:12:04,0
219.61K2MEN475 ESTIvar Kanarik / Hillar SurvaMuusikMehed12:00:44,705:13:13,5
220.62K2MEN190 ESTUrmas Käpa / Margus Pettai12:01:58,805:14:27,6
221.13K2MIX29 ESTMartin Ruudi / Karina TommikIlus Karina12:03:03,605:15:32,4
222.63K2MEN222 ESTHendrik Kers / ARSI TUPITSTEAM FREEDOM12:03:20,205:15:49,0
223.59C2MEN162 ESTToomas Aul / Tiit AulKodusahver12:03:32,605:16:01,4
224.64K2MEN411 ESTValmar Sisask / Rooland HarjoESPAK TARTU12:03:37,805:16:06,6
225.60C2MEN315 ESTHannes Klaas / Märt KunnusBatmobiil12:04:36,305:17:05,1
226.57K1MEN67 ESTMargus NõumeesMAX12:04:57,005:17:25,8
227.61C2MEN37 ESTTimo Tooming / Ahto Uri12:06:39,005:19:07,8
228.65K2MEN257 ESTAllan Ollema / Andero PõlluAllan ja Andres12:08:12,905:20:41,7
229.66K2MEN508 ESTRauno Viljas / Kert LillemäeNORDEL12:08:37,805:21:06,6
230.7K2WOM125 ESTTiina Kiil / Elerin Öövel12:09:27,905:21:56,7
231.67K2MEN111 ESTAlar Rosentau / Valdar TammPluuto jõuk12:11:05,505:23:34,3
232.62C2MEN17 ESTTanel Mälton / Joonas PoomEPAoperatiivrühmitus12:12:30,205:24:59,0
233.68K2MEN129 ESTEero Ots / Anti OtsOTS12:14:29,905:26:58,7
234.58K1MEN514 ESTPriit TamraRetkelle.fi12:14:47,005:27:15,8
235.10C2MIX231 ESTSander Haukamägi / Kärt OttoKombainerid12:15:30,805:27:59,6
236.59K1MEN378 ESTMeelis SamuelTuuker12:16:07,505:28:36,3
237.60K1MEN204 ESTTimo SinkSS12:16:14,805:28:43,6
238.61K1MEN203 ESTKaupo SirkSS12:16:18,605:28:47,4
239.63C2MEN377 ESTElar Kendaru / Mikk KurrikoffKesklinna 1012:17:56,405:30:25,2
240.11C2MIX9 ESTJüri Millistfer / Luize-Ingrid KlimovaUgla12:18:44,805:31:13,6
241.64C2MEN361 NOREspen Nordbø / Erlend ØverlandNorwegians Vikings12:19:18,705:31:47,5
242.65C2MEN421 ESTAko Kasak / Kaidar KenkJalad Põhjas12:19:21,505:31:50,3
243.69K2MEN255 ESTTauri-Viljar Vahesaar / Heigo-Elmar VahesaarTommyboys12:19:31,105:31:59,9
244.66C2MEN401 ESTArne Treier / Hannes TähtsaluArne ja Hannes12:22:00,505:34:29,3
245.62K1MEN48 RUSIgor LychevDragon 12:23:46,405:36:15,2
246.2RAFT524 ESTHindrek Kumm / Helin Kumm /
Claudius Kumm / Sigrit Veidrepass /
Argo Pittim / Harri Siim
3+312:25:47,405:38:16,2
247.67C2MEN505 ESTMario Kalvet / Tõnis KalveSulla-mulla12:27:24,605:39:53,4
248.63K1MEN5 ESTPriit Külaots.12:30:03,305:42:32,1
249.70K2MEN127 ESTAnts Kallaste / Vahur TalvikMasinad12:30:03,505:42:32,3
250.14K2MIX488 ESTTõnu Idavain / Olga SumbajevaReimann Retked12:30:24,805:42:53,6
251.64K1MEN465 ESTArtyom RomanovskiyRS Eskimos12:31:54,905:44:23,7
252.71K2MEN267 ESTRonet Rüütli / Kaspar RannaääreTeam HP12:32:04,405:44:33,2
253.15K2MIX264 ESTRiin Kodu / Peep TeppoVõõras riist12:34:49,005:47:17,8
254.72K2MEN128 ESTAlvin Järving / Mart HaasAAVIKSOO 666 12:34:50,705:47:19,5
255.68C2MEN525 ESTKalev Uibo / Künter KõivKalastajad12:35:59,305:48:28,1
256.69C2MEN456 ESTKaupo Eliste / Ülo VeddelWeddeliku tiheduse eksperiment12:35:59,605:48:28,4
257.73K2MEN313 ESTTeet Kerem / Harro RannametsRB Abiraha süst12:36:16,605:48:45,4
258.74K2MEN63 ESTMarko Jõgis / Kaspar AbelSt.Penguins12:36:33,805:49:02,6
259.75K2MEN298 ESTMartin Arpo / Sven JerlakasRonga Tehvan12:37:17,705:49:46,5
260.16K2MIX227 ESTAarne Luud / Marika SaarRoostoja jõelaevanduse selts12:38:03,305:50:32,1
261.76K2MEN349 ESTJürgen Jänese / Olari PaadimeisterPaadimeistrid12:39:20,305:51:49,1
262.77K2MEN327 ESTPriit Tolga / Roman JuurKuidas see liigub?12:39:34,205:52:03,0
263.78K2MEN246 ESTPeeter Brambat / Lauri LiivaPeeter Brambat12:40:15,105:52:43,9
264.79K2MEN132 ESTMeelis Irs / Janar KadastuDeLaval 12:40:42,905:53:11,7
265.80K2MEN69 ESTArgo Kärsten / Raivo AttikasKuukulgur12:40:43,105:53:11,9
266.3RAFT219 ESTJuri Lemeshenko / Allar Olesk /
Martin Rooni / Tanel Heinrichsen /
Martin Õunpuu / Lauri Mäepalu
Kõrgem Sõjakool 512:42:41,405:55:10,2
267.12C2MIX14 ESTTanel Jaanimäe / Juta KaasikNelson12:46:40,605:59:09,4
268.70C2MEN233 ESTMartin Nurme / Enriko ToodingRedneck Booze Crew12:46:41,505:59:10,3
269.65K1MEN93 ESTLembit UudsemaaJackson Playboat 4 Fun12:48:48,306:01:17,1
270.81K2MEN477 ESTKalle-Kaspar Sepper / Gunnar Vaikmaa210712:50:27,706:02:56,5
271.66K1MEN392 ESTKaimar JõesaluU-BOOT12:51:17,306:03:46,1
272.6K1WOM340 ESTKessu Siirak360 Kraadi12:52:31,306:05:00,1
273.71C2MEN362 ESTRivo Jurs / Mait MikkelsaarSeljakotisemud13:00:44,506:13:13,3
274.13C2MIX461 ESTMarii Ojastu / Peeter VaasDMT13:01:37,106:14:05,9
275.72C2MEN176 ESTHarri Karus / Vladimir DunetsEesti Raudtee SK 213:02:53,106:15:21,9
276.4RAFT155 ESTAndres Tänav / Rain Nirgi /
Rain Noobel / Alar Sireli /
Marek Sireli / Lauri Sepp
Suursoo Team13:03:29,506:15:58,3
277.67K1MEN260 RUSAleksei Zelinskii13:07:29,006:19:57,8
278.5BOAT494 ESTVahur Veeroja / Mart RaudmäeVineerkirst13:07:43,206:20:12,0
279.82K2MEN158 ESTKristjan Ööpik / Taavi PärnElektri-TIBUD13:09:14,606:21:43,4
280.73C2MEN216 ESTRaul Zirkel / Priit IlvesP ja R13:11:43,406:24:12,2
281.83K2MEN273 ESTTaavet Liias / Martin JaskoValges Võõpsu13:20:56,206:33:25,0
282.5RAFT232 ESTKaido Sing / Mati Kure /
Romet Palmik / Alar Palmik /
Tanel Talvik / Tauno Rannaste
MARTTK13:22:05,906:34:34,7
283.6RAFT474 ESTTeet Ristioja / Argo Kiltsmann /
Erko Võsu / Raul Sõmer /
Valter-Johannes Sirge / Anti Eelmets /
Vahur Lukin / Tõnis Tamm
Meiecundimehed13:23:45,206:36:14,0
284.84K2MEN245 ESTOve Kangur / Priit TiganikOP13:23:47,406:36:16,2
285.17K2MIX274 ESTRene Meres / Kaisa GehrkePuudubarunatuke13:26:19,506:38:48,3
286.14C2MIX226 ESTMeeli Laos / Markus ToomJäämurdja "Tarmo"13:26:25,306:38:54,1
287.85K2MEN351 ESTVeiko Kandla / Marko LaurPekikõhu Reissing Tiim 113:26:54,706:39:23,5
288.74C2MEN405 ESTAllar Siiroja / Andrei KoskelainenMärg kotkas13:28:41,106:41:09,9
289.15C2MIX388 ESTTimo Jääger / Kristiina NoortootsVarblased13:29:07,606:41:36,4
290.86K2MEN312 ESTKarl Toomet / Kaarel TammeRB Rasestumisvastane süst13:32:43,306:45:12,1
291.75C2MEN239 ESTAlbert Rüütel / Rannus Priivõhandu vaimud13:33:00,106:45:28,9
292.16C2MIX281 ESTAive Veervald / Revo Kohalontova13:33:54,306:46:23,1
293.7RAFT438 ESTJuku Vaher / Priit Pärnamets /
Risto Aim / Martin Kikas /
Janno Ruuder / Tiit Toots /
Tanel Tähe / Taavi Karu
Rõuge Snaiprid13:36:21,406:48:50,2
294.76C2MEN333 ESTAarne Savolainen / Gunnar AllemannVõhandu puhkekeskus I13:36:29,606:48:58,4
295.18K2MIX287 ESTUrmo Ustav / Pilleriin UstavUstav13:37:08,106:49:36,9
296.8RAFT91 ESTAlo Viira / Tarmo Truup /
Andres Sakk / Argo Ladva /
Sten Maask / Taavi Audo /
Arvo Astla
Johhaidii13:38:16,706:50:45,5
297.19K2MIX325 ESTPeeter Soots / Krista Sinksolarair.ee13:38:28,206:50:57,0
298.17C2MIX121 ESTMeriliis Kivila / Märt KivilaÜheEmaLapsed_213:39:42,506:52:11,3
299.77C2MEN96 ESTGuido Kaasik / Sten KaasikKingteam 213:43:58,906:56:27,7
300.78C2MEN442 ESTGarrett Kuut / Reino BürklandMadalsagedustorpeedo13:46:35,906:59:04,7
301.79C2MEN470 ESTTimo Porval / Henri PalmarTurundusagentuur Lavii13:48:15,607:00:44,4
302.18C2MIX434 ESTToomas Kangur / Anni TolkToomas Anni13:50:08,607:02:37,4
303.80C2MEN305 ESTErik Tammsoo / Margus TiitsoTeam AruRaas13:50:23,007:02:51,8
304.9RAFT46 ESTVambola Leis / Maie Pudersel /
Kerstin Kauksi / Triinu Palmre /
Steven Leis / Tanel Tiks
Omaking13:53:55,207:06:24,0
305.87K2MEN261 ESTMärt Piirsalu / Arles PertmanVõhandu kollid13:56:21,407:08:50,2
306.68K1MEN110 ESTSander SalmTTÜ ITÜN - Nagu karu rööbaspuudel13:56:35,107:09:03,9
307.88K2MEN156 ESTKristjan Kiivit / Kaarel KiivitKiivitajad13:56:46,407:09:15,2
308.20K2MIX321 ESTMai-Liis Põhjala / Timo UrvaArriba13:56:50,507:09:19,3
309.10RAFT280 ESTPriit Põdersalu / Raivo Marjapuu /
Ats Kutti / Oliver Tüür /
Taavi Grab / Ott Tsvetkov
Kõrgem Sõjakool 713:57:21,007:09:49,8
310.19C2MIX142 ESTKarin Plakk / Raivo Arumäe13:59:03,107:11:31,9
311.81C2MEN328 ESTMirek Märtson / Tauno Veerbaummõlad-puruks13:59:13,907:11:42,7
312.11RAFT386 ESTReigo Tamm / Andres Kaldvee /
Tanel Vassiljev / Kristjan Lill /
Ats Haas / Rauno Kaasik
Õhutõrjepataljon,Kirde Kaitseringkond14:10:52,307:23:21,1
313.82C2MEN375 ESTHeldar Selg / Kaarle KannelmäeRGB14:16:28,807:28:57,6
314.21K2MIX114 ESTMae Raudsepp / Janis KirbitsINFTELEFON 1636614:16:45,907:29:14,7
315.83C2MEN174 ESTMihkel Rämmel / Vitas PahvMiVi14:17:21,207:29:50,0
316.22K2MIX83 ESTMaiken Mets / Priit JürgensonHasco14:17:37,807:30:06,6
317.4C2WOM467 ESTMargit Lukka / Mariann LukkaVAA spordiklubi - 214:18:25,007:30:53,8
318.84C2MEN276 ESTAndrus Süld / Romet MaripuuSõudespetsialistid14:21:06,007:33:34,8
319.12RAFT480 ESTSiim Leisalu / Tõnu Järv /
Ivar Mardim / Karel Koitla /
Kuido Karner / Margus Salla /
Madis Lobjakas / Taavi Soorm
Timbeco Raftinguhullud14:24:57,507:37:26,3
320.20C2MIX120 ESTRita Kivila / Raul JalastÜheEmaLapsed_114:32:23,407:44:52,2
321.13RAFT230 ESTKristjan Muuli / Oliver Kelder /
Oliwer Nõlvak / Andreas Vill /
Taavi Arna / Raul Reiljan /
Taniel Klettenberg / Krister Sooväli /
Martin Veermets
Kõrgem Sõjakool 614:32:27,207:44:56,0
322.89K2MEN234 ESTJanis Pugri / Jaanus Hellathansa14:35:42,307:48:11,1
323.85C2MEN491 ESTPriit Pitk / Talis ToitFifty-fifty14:47:00,907:59:29,7
324.86C2MEN180 ESTHenrik Veenpere / Tanel JonasLendav Hollandlane14:47:37,408:00:06,2
325.14RAFT376 ESTLauri Susi / Merli Sirp /
Marten Sark / Merili Susi /
Taavi Pentma / Silver Trigub /
Tanel Pentma
Kummik14:48:55,208:01:24,0
326.87C2MEN429 ESTReigo Kimmel / Anto LiivatVideoTurundus.ee14:49:30,508:01:59,3
327.15RAFT94 ESTMeelis Mitt / Silver Toit /
Taavi Poolakese / Taavo Araste
Pedja Pande14:56:19,508:08:48,3
328.90K2MEN104 ESTKristjan Kängsepp / Hardi HaringHS TEAM14:59:51,908:12:20,7
329.6BOAT337 ESTJanis Jõgi / Kristjan VainoIsostar15:04:16,208:16:45,0
330.91K2MEN238 ESTJaanus Koidla / Kristian RannaääreBalls to the Wall15:05:44,308:18:13,1
331.16RAFT212 ESTMeelis Loosaar / Magnus Ruutopõld /
Kardo Valdna / Lauri Mänd /
Villu Kivimäe / Asko Aalam /
Heikko Gross / Priit Pichen
V8 POWER15:13:43,608:26:12,4
332.17RAFT163 ESTJaan Niitsoo / Mari Andresen /
Olga Kaju / Siim Nopri /
Priit Heinla / Tarmo Rähmonen
Optimist Ülo15:15:26,808:27:55,6
333.4C1MEN66 FINJanne JanhunenBell Wildfire15:17:59,208:30:28,0
334.69K1MEN520 ESTMärt Reilson1636615:22:23,308:34:52,1
335.18RAFT140 ESTEiko Jõgi / Kalev Kommer /
Karmo Kase / Heikki Sohard /
Arvi Siig / Innar Asi /
Steven Lepiku / Aigar Kalk /
Tarmo Jõgeva / Urmo Mustmaa
Kaguelekter15:36:42,208:49:11,0
336.19RAFT448 ESTKristo Küdorf / Vassel Kivisoo /
Rimo Timm / Taavi Aasmäe /
Taavi Engman / Vidrik-Rein Arukask /
Sander Soosaar / Priit Vaikre
1. Jalaväebrigaad15:43:13,708:55:42,5
337.5C1MEN64 FINJaakko MäkikyläEsquif Breeze15:43:55,808:56:24,6
338.6C1MEN76 FINJyrki UotilaBell Merlin II15:44:00,008:56:28,8
339.20RAFT410 ESTUnno Niit / Jaanus Pruuli /
Jaanus Kala / Silver Konksi /
Heini Põder / Risto Tõniste
5 meest ja Tõnu15:59:57,109:12:25,9
340.21RAFT87 ESTLagle Aim / Triin Võime /
Tiina Talts / Kristiina Soe /
Silvi Punt / Monika Karmin
Kodukobrad16:01:51,409:14:20,2
341.22RAFT141 ESTEvari Koppel / Ott Laius /
Marek Mardisoo / Sander Sepp /
Veiko Tein
Mätas16:11:28,509:23:57,3
342.88C2MEN18 FINLehar Link / Sven NurmseLinkx16:24:49,309:37:18,1
343.23RAFT368 ESTOksana Aasa / Kalmer Aasa /
Ann Siidra / Kristjan Külm /
Jaanus Hõrak / Marko Keel
SAK-HAK TEAM16:31:27,409:43:56,2
344.24RAFT495 ESTHelari Lees / Aivo Elken /
Meelis Kalme / Vaiko Adamson /
Martin Umbleja / Kermo Reedik
Pioneeripataljon16:32:02,109:44:30,9
345.25RAFT65 ESTTeele Raja / Egge-Katri Plakk /
Marika Parkman / Maarika Toom /
Maiken Hein / Piret Niglas
AINULT NAISED- Eesti Pagar16:38:23,309:50:52,1
346.26RAFT237 ESTRobi Saal / Rando-Kristen Kangro /
Keir Zukker / Martin Ploom /
Jorgen Oras / Anni Ird
something16:38:46,809:51:15,6
347.27RAFT62 ESTJohn Kasak / Sander Kallaste /
Jaanus Tilk / Rauno Iin /
Alan Winrow
Tornimäe Kotkad17:00:17,510:12:46,3
348.89C2MEN330 ESTMärt Ploom / Urmas KontusTark ei torma17:07:27,310:19:56,1
349.28RAFT384 ESTTimo Liiv / Ramon Tohver /
Mait Grigorjev / Allan Ulm
Aurora 17:20:52,710:33:21,5
350.29RAFT415 ESTRaul Luha / Signe Siil /
Marko Vilberg / Tarvo Hein /
Christen Puust / Lauri Laineste /
Hillar Saare
Kitsad kummikud17:32:01,010:44:29,8
351.90C2MEN336 ESTMargus Nigol / Aleks KohaMadbox Company17:54:03,111:06:31,9
352.30RAFT183 ESTRiskko Jõeots / Anna Averjanov /
Margus Haabma / Anti Silgu /
Viljar Hallap / Margus Paekivi /
Eva Leppik / Helar Kallastu
KL Põlva malev17:54:51,811:07:20,6
353.5C2WOM249 ESTMargit Turro / Merike HeidelbergTTÜ ITÜN - AITI görls18:24:10,211:36:39,0
354.21C2MIX106 ESTRaido Liiksmann / Selene Marieta GnadenteichLühisrootoriga asünkroonmootor18:26:15,411:38:44,2
355.31RAFT389 ESTMargus KiisKummipea18:54:11,712:06:40,5
356.91C2MEN532 EST Omler / MänniksaareLõpupaat20:05:19,513:17:48,3
VA--K2MEN342 LTUArunas Dubauskas / Marius Butrimaviciusyris07:21:28,2
VA--K3MEN498 ESTVirgo Allvee / Karmo Pard /
Martin Metsmaaker
TaimenIII11:24:41,5
VA--C3MIX460 ESTSigmar Beljaev / Meriliin Vahesaar /
Janar Kuulberg
Pihtas-põhjas!13:13:54,9
VA--C3MIX463 ESTMaria Vita / Andre AlleseTipikas.TV 113:41:54,9
VA--UNK3MEN496 ESTIlmar Kaur / Tarmo Mill /
Alo Reintam
Optimistid14:12:56,1
VA--C3MEN236 ESTAndrus Kaasik / Väin0 Vunder /
Kalle Krooni
kroon15:31:18,4
K2MEN364 ESTKarol Kocys / Mihkel JõgiTeam Hammerite13:46:20Räpina
RAFT81 ESTIndrek Konno / Sergei Dorosenko /
Juri Makarov / Anton Burenkov /
Eduard Tee / Raido Ruse
Tornimäe Naksitrallid16:30:35Räpina
K2MEN254 ESTKarl-Erik Kõrge / Priit KärgKõrgkärgtehnika07:29:46Leevaku
K1MEN242 ESTKaido ToobalKormoran Kayak08:05:03Leevaku
K1MEN371 ESTEnriko Eelmäe08:24:10Leevaku
K1WOM250 LATSolveiga Lapa08:48:14Leevaku
K1MEN483 ESTPriit Rink10:00:47Leevaku
K1MEN126 ESTKristjan PagelVanderseller10:12:57Leevaku
C2WOM466 ESTEne Kerge / Kertu KünnapuuVAA spordiklubi -110:41:56Leevaku
C2MEN464 ESTJoel Kivi / Lauri LaagusTipikas.TV 210:46:24Leevaku
K2WOM241 ESTTuuliki Tulf / Mariana TulfSamsung10:46:40Leevaku
K2MIX95 ESTTarmo Närap / Tea NärapT&T10:53:23Leevaku
K2MIX150 ESTKevin Liivamägi / Laura Lõhmus10:54:43Leevaku
RAFT457 ESTMart Mangus / Margus Mangus /
Mikk Mangus / Marelle Mangus
Parvetavad Parmud11:20:37Leevaku
K2MEN416 ESTKalle Pungas / Siim SipelgasLaiskvorstid11:35:31Leevaku
C2MEN407 ESTMargo Priks / Tanel TiislerAmatöörid11:39:35Leevaku
K2MEN263 ESTArgo Bogdanov / Ivar Nali12:28:56Leevaku
C2MEN289 ESTSiim Kellamäe / Heigo PauAurik33212:34:05Leevaku
K2MEN394 ESTMärten Kuus / Holger NõmmMärten613:48:27Leevaku
C2MEN291 ESTMikk Kimmel / Jaanus PuhkElamus.ee13:49:13Leevaku
C2MEN497 ESTRiho Kimmel / Taavi TootsiElamus.ee13:49:21Leevaku
RAFT439 ESTVeiko Veikolainen / Tarmo Veikolainen /
Rain Koit / Rainer Pere /
Alo Ivask / Veiko Taal
Nutitasku.ee13:50:10Leevaku
RAFT247 ESTRiho Luht / Aire Ilves /
Marika Oja / Maie Lavrentjeva /
Ülo Heinsoo / Kaido Koosapoeg /
Siret Haidak / Huaniita Paap
Vet-Med-Teh-Boh-Pomoš14:27:52Leevaku
RAFT103 ESTSven Link / Vilja Rebane Volmer /
Karl Jakobson / Kristen Rooden
gk tiim15:08:06Leevaku
RAFT385 ESTKristi Pärtels / Ragne Tamm /
Ingar Tõlgo / Ragnar Tamm-Raudver /
Siim Ermel / Raiko Jürgenson
KIVISEPAD16:18:49Leevaku
K1MEN153 ESTTuulis MägiTiksoja 205:49:19Reo
K2MIX319 ESTMargus Hämarik / Aigi IrsAi Ma kihutaks07:03:29Reo
C2MEN334 ESTAleksandr Matei / Reijo-Stenn AllemannVõhandu puhkekeskus II07:08:27Reo
C2MEN406 ESTJanek Tauram / Martti RaavelJoldimurkliD07:18:58Reo
K2MEN39 ESTHenri Roostoja / Rene VoltTännasilma vembumehed07:46:10Reo
K2MIX27 ESTTõnu Pihelgas / Kairi PihelgasSuperBueno07:59:55Reo
C2MEN400 ESTMarkko Sinkkonen / Andrus VauKurase Hülged-Ansambel AUT08:09:47Reo
K2WOM61 ESTKaire Roop / Liina VolmersonAiron08:55:08Reo
K1MEN473 ESTAndrus Purje08:58:32Reo
K1WOM472 ESTMarion Aare08:58:36Reo
C2WOM462 ESTEne Liivo / Heili PolitanovHelipone09:12:01Reo
RAFT396 ESTTimo Subert / Olari Aavik /
Ronald Rotenberg / Agu Rootsma /
Mart Loik / Helean Täht
Die Hard09:26:07Reo
RAFT397 ESTAivar Ahing / Meelis Matsheete /
Jaanus Jahinuga / Jaak Ripper /
Hanka Roika / Kaido Haavaliim /
Risto Riiukukk / Mari Kisakõri
Jõutuub09:48:14Reo
C2WOM199 ESTMaali Käbin / Mall ToomÜkski seen ei fotosünteesi09:57:23Reo
C2WOM210 ESTMerje Meerits / Kadri MillerVihisev välk09:57:29Reo
C2MEN502 ESTIndrek Palo / Sigmar KasukPõlva Avatud Noortekeskus10:16:45Reo
K2MEN131 ESTRasmus Lelumees / Kevin KriisaTTÜ ITÜN - Tartu maffia03:26:50Leevi
C2MEN41 ESTVallo Urtson / Aivar PalumaaLeevi Lõvid03:42:23Leevi
K2MEN145 ESTAleksandr Lettens / Mario Liima04:04:46Leevi
K1MEN12 ESTAhti Tupits04:10:46Leevi
WTB86 ESTJanno GreenbaumGrant Thornton04:25:22Leevi
K2MEN213 ESTJohn Innos / Tanel EiskopLindtraktorpeedo04:26:24Leevi
C2MEN452 ESTArmo Vask / Mart Ingverbrokerant.com04:31:32Leevi
K1MEN98 ESTIvo Hindreus04:32:30Leevi
C2MEN517 ESTEnar Jallai / Aapo SalumetsKIVIKARU04:32:59Leevi
K1MEN493 ESTTarvo Kiudma04:35:04Leevi
C2MEN453 ESTTarmo Tobreluts / Indrek Ulsttrennihunt.ee04:35:48Leevi
C2WOM324 ESTSiret Lipp / Helen ValdmaOh&Ah jõel04:55:48Leevi
C2MEN355 ESTDelari Tool / Tarvi KukkCanoebuddies04:57:27Leevi
K1MEN449 ESTSiim Samberk05:05:52Leevi
K1MEN173 ESTJoosep Mölder05:06:18Leevi
C2MEN335 ESTJörgen Ader / Tiit KassVigased Programeerijad05:09:51Leevi
C2MEN436 ESTMatis Kaiva / Annes Pilden05:13:57Leevi
K2MEN350 ESTJürgen Villem / Kuldar SchütsTume Süst05:26:32Leevi
C2MEN399 ESTSven Maibaum / Lauri PalmaruKurase Hülged-Vahva Rätsep DJ.Ploom05:36:49Leevi
K2MEN428 ESTAhti Nurme / Jonathan Robertson FlackErilised laiskvorstid05:46:21Leevi
K2MEN164 ESTGunnar Pallas / Egert-Priit ArusThe Big Bad Wolf05:49:07Leevi
K2MIX310 ESTLauri Reinart / Karen SchmidtVõhandu hirm05:52:05Leevi
K1MEN151 ESTAgo MurakasBC06:03:57Leevi
K1MEN51 ESTIndrek ToriT&T06:04:02Leevi
K2MIX149 ESTJaanus Liivamägi / Raina Liivamägi06:11:52Leevi
C2MEN503 ESTAnti Konsap / Rasmus ReisAasta üllataja06:26:49Leevi
C2MEN506 ESTArgo Laugus / Reigo TammKala Mees06:32:25Leevi
C2MEN112 ESTAare Song / Hardi SelgLinnud Tõnisted06:34:18Leevi
C2MEN425 ESTEnno Kuld / Enno KuldPerekond Kuld07:01:01Leevi
C2MIX413 ESTJaanika Mändla / Jaanus Koort07:01:11Leevi
C2WOM306 ESTErle Porroson / Mari LippKanuu-uurijad07:42:18Leevi
K1MEN339 ESTKalmer KollomKiirstart01:57:19Kääpa
K2MEN320 ESTMargo Muzakko / Priit SaaremägiSelja Hävitajad01:59:14Kääpa
K1MEN346 DENAnders JensenAnders Jensen02:03:09Kääpa
C2MEN359 ESTErkki Terasmaa / Toomas Hallistekaru02:04:50Kääpa
K2MEN370 ESTJan Anderson / Ahti PõlluäärKört ja Mört02:06:44Kääpa
C2MIX278 ESTAivo Ader / Kadri LeetmaaBrainMatter02:08:18Kääpa
C2MEN451 ESTMartin Lauri / Mikk LellsaarNeemeco02:14:09Kääpa
C2WOM256 ESTLiisi Leppik / Lille LaasDreamTeam02:25:34Kääpa
C2MEN435 ESTErki Unn / Toomas TsoppiPljad02:26:01Kääpa
C2MEN490 ESTMadis Lukka / Martin LukkaIsa ja Poeg02:26:50Kääpa
K2MEN311 ESTSander Suurna / Jegor MitrofanskiRB Kajakikajakad02:29:07Kääpa
C2MIX186 ESTÜllar Alev / Aili VallnerLinnarotid02:30:20Kääpa
K2MEN381 ESTMarko Villup / Marden MuukStaySingel02:33:36Kääpa
C2WOM143 ESTAnu Kikas / Eliise Abel Päästke Willy!02:36:57Kääpa
C2MEN499 ESTPeeter Põllupüü / Madis MetsmägiRopka Korpus02:46:56Kääpa
K1MEN314 FINPetri ForsmanMultisport.fi00:34:10Kirumpää
K1MEN295 ESTTaivo KrabiWAFI00:44:28Kirumpää
K2WOM374 ESTMare Mändla / Heli Eerik00:48:55Kirumpää
VA--C3MEN522 ESTTimo Hermlin / Matis Põdersoo /
Tõnis Tagel
Impresti Inglid07:51:08Reo
VA--C3MEN85 ESTMartin Kose / Ivo Kruusaauk /
Mihkel Männamaa
Raunex03:35:23Kääpa
C2MEN117 alust
K2MEN108 alust
K1MEN86 alust
RAFT39 alust
K2MIX28 alust
C2MIX24 alust
C2WOM13 alust
K2WOM10 alust
K1WOM8 alust
C1MEN6 alust
BOAT6 alust
C3MEN3 alust
C3MIX2 alust
WTB2 alust
K3MEN1 alust
UNK3MEN1 alust
EST417 alust
LAT12 alust
FIN8 alust
LTU6 alust
POL4 alust
CZE2 alust
RUS2 alust
DEN1 alust
GER1 alust
NOR1 alust
Räpina KP - katkestas 2 alust
Leevaku KP - katkestas 23 alust
Reo KP - katkestas 17 alust
Leevi KP - katkestas 31 alust
Kääpa KP - katkestas 16 alust
Kirumpää KP - katkestas 3 alust