VII Võhandu maraton -- Satrdinimekiri

StardinrKlassRiikOsalejadVõistkonna nimi
1.BOAT ESTTaago Taaber / Martin RootsVõhandu Hundid
2.K1MEN LATJanis BalodisLazy Turtle
3.C2MEN ESTTanel Jaanimäe / Väino EllamikNelson
4.K2MEN ESTLauri Mäe / Hendrik VeevoAdrenaliinisüst
5.K2MIX ESTMartin Ruudi / Karina TommikIlus Karina
6.K1MEN LATDidzis SedlenieksLaeVa
7.K1MEN ESTPriit Külaots
8.C2MEN ESTMeelis Hirs / Kaido KriisaMETSVINDI MUNAKOOR
9.K1MEN ESTHeiko PiiskoppelPesukaru
10.K2MEN ESTTaavi Lindsalu / Marko Murumajärvepääl
11.C2MEN ESTMartin Heintalu / Raino TarbeKivipurustaja
12.K2MEN ESTAlo Lõoke / Vladimir VšivtsevSK TÜ Narva kolledž
13.K1MEN ESTRene ValnerSelkie
14.K1MEN ESTArvi Mikk
15.C2MEN ESTRein Raikna / Andrus Kaldmaammonvader
16.K1MEN ESTToomas KibenaLainelaks
17.C3MEN FINLehar Link / Sven Nurmse /
Kaupo Leidt
Linkx
18.RAFT ESTHarri Irves / Aare Aasa /
Priit Johanson / Alvar Mäeots /
Eino Prants / Veiko Kook /
Kristjan Kiivit / Kaarel Kiivit
RAFT NR.1
19.K1MEN ESTKarli Luik
20.K1MEN POLPiotr RosadaKAYMAN RAIDERS
21.K2MEN ESTTarmo Haud / Teadmata TeadmataMärg Haud
22.RAFT ESTTõnu Niilo / Virko Luide /
Toomas Rein / Wolfgang Lang /
Allar Tulik / Even Hurt /
Kaspar Tammert
Kõrgem Sõjakool R13
23.K1MEN ESTMargus LehtmeKõplaKapsaks
24.K2MEN ESTMaano Saareväli / Martin IlumetsPuhkus!
25.C2MEN ESTRaul Koha / Priit Kohacraftsline
26.K1WOM LATAnete Posiva
27.C4MEN ESTVahur Leemets / Argo Raudsalu /
Anders Kastemäe / Ago Kastemäe
Suur Vall ehk Tiibklaver
28.K2MEN ESTElvis Orav / Peeter MatsonPuidukoda
29.K1MEN LATLinards VolksBukBuc
30.K2MEN ESTJanar Karakatsh / Martin KalkVennad Tõsised
31.C2MEN ESTTõnis Kümnik / Ragmar RiismaaUgala 1
32.K2MEN ESTKoit Põder / Raigo PõderTÜASK
33.C2WOM ESTErika Mäeloog / Merle PensaVõhandu Morsad
34.C2MEN ESTEnno Hansson / Andrei Boginskilainemurdjad
35.K2MEN ESTMairo Alumaa / Marko Alumaavennad Alumaad
36.K2MEN ESTUrmas Paejärv / Madis MüürseppVälk ja Pauk
37.K1MEN EST Reimann Retked
38.K2MIX ESTMargus Nõumees / Helen Raadik
39.K2MIX ESTAin Aaviksoo / Alice AaviksooAavXoo
41.C2MEN ESTKalmer Kabanen / Olar VallimaaKabanen/Vallimaa
42.C2MEN ESTLennar Vijar / Virgo OjasooLoodusturism.ee 1
43.K1MEN FINPetri ForsmanMultisport.fi
44.K1MEN ESTIndrek Polluks
45.K2MEN ESTJako Laanemägi / Martin KallasmaaSteklovata
46.K2MEN ESTPärt Prommik / Kaarel PrommikPlaan B
47.C2MEN ESTJanek Mähar / Kaido HeimoLendav Konn
48.K1MEN LTUJonas Ragauskasyris
49.K1MEN LTUDarius Sukeviciusyris
50.K2MEN LTUVytenis Grigas / Audrius CeponisVandens Turistai
52.K2MEN ESTNeeme Porro / Errki Rajajõerotid
53.C2MEN ESTRagnis Topkin / Egert JärveRTEX
54.K1MEN FINOlli VaittinenMultisport
55.K2MEN ESTSven Saar / Pääro MetsandHiidlane ja Eestlane
56.K2MEN ESTAgur Kollom / Meelis AntonStarter
57.K1MEN ESTKaido MarjakCaptain Morgan
58.C2MEN ESTAivar Tikerberi / Meigo AnniAllvee Aerutajad
59.K2MEN ESTTarmo Ojamäe / Marko MägiSAESTUUDIOTarmo-Marko
60.K2MEN ESTPriit Lillemets / Janari JaansoKõrgem Sõjakool K14/1
61.K2MEN ESTTaavi Grab / Mart VoolaidKõrgem Sõjakool K14/2
62.C2MIX ESTTiit Einmaa / Juta KaasikEesti Raudtee SK
63.K2MEN ESTÜllar Plangi / Reiko Zäärvõrokad võhandul
64.RAFT ESTUrmas Käpa / Evelin Käpa /
Tarmo Närap / Tea Närap /
Tiit Markvardt / Risto Markvardt /
Tarmo Kram / Taavi Kram /
Margus Pettai
65.C3MEN ESTMartin Kose / Marko Aer /
Ivo Kruusaauk
Raunex
66.C2MEN ESTRaiko Maremäe / Joel VäljanPõhja Konn
67.K2MEN ESTAleksandr Babkin / Vladimir JevdokimovBrothers team
68.K1MEN ESTKalev Kivimets
69.K1MEN ESTIgor PetrovPikne
70.C2MEN ESTJürjo Lokk / Aihn VäänTeam Tree Service
71.K2MEN ESTMeelis Viirma / Einar KivisaluKoomaklubi
72.K2MIX ESTIrene Siilbek / Janno SiilbekMuskel
73.K1MEN ESTToomas HolmbergHolmes
74.C2MIX ESTMarju Parv / Andres ParvPaid Parved
75.RAFT ESTTõnis Org / Mari Kalk /
Kerli Rakver / Eva Leppik /
Kaarel Glaser / Anti Silgu /
Magnus Meier / Riskko Jõeots
Valge Karu Racing Team
76.K2MEN ESTJohn Innos / Tanel EiskopLindtraktorr
77.RAFT ESTTeele Raja / Jaanika Uus /
Siret Lipping / Egge-Katri Plakk /
Marika Parkman / Merike Ulrich
AINULT NAISED- Eesti Paga
78.C2MEN ESTFredrik Punga / Märt KiisholtsKibenaTom FanClub
79.K1MEN ESTLauri LillemetsLõdva Loivaga
80.C2MEN ESTReimo Unt / Paavo AlaSuper
81.K2MEN ESTIndrek Alas / Olden JentsonNómme
82.K2MEN ESTLembit Uudsemaa / Martin PedaiSkpirita/Euronics
83.K1MEN ESTKarl-Sander UudsemaaSkpirita juunior
84.K1MEN ESTJanno KiikSelja hävitaja 1
85.C2WOM ESTHelen Irves / Karin Kummtipsu
86.C2MEN ESTEnn Piip / Margus SimsonTarvas
87.C2MEN ESTReigo Mägi / Toomas Kimsen KalleBaltiC
88.C2WOM ESTMonika Adamson / Maire PedorJää-aeg
89.RAFT LTUGiedrius Rasimavicius / Arturas Zhilinskas /
Mazvydas Snarskis / Mantas Serdikevicius /
Vaidas Arbutavicius
Vandens Turistai
90.K1WOM ESTTriin Ivandi360 Kraadi
91.K2MEN ESTElner Rannu / Helger RannuH&E
92.K2MEN ESTErki Meisner / Ahti ReinupEastPole
93.K2MEN LTULinas Liktorius / Paulius Pikelisdawaj dawaj
94.C2MIX ESTJüri Millistfer / Luize-Ingrid KlimovaUgla
95.K2MEN ESTOliver Põder / Tarvo TurjaSirrent.ee
96.C2WOM ESTAule Kink / Margit Viilep
97.K2MIX ESTPiia Narusberg / Aarne LuudPalukaklubi
98.K2MIX ESTMerlin Lobjakas / Ivo LobjakasVesipüks
99.C1MEN ESTtegelane1 ei teaelame näeme
100.C2MEN ESTTormi Trumsi / Rait KivisildMõeldud tehtud!
101.C2MEN ESTTanel Mälton / Joonas PoomEPA operatiivrühmitus
102.RAFT ESTKristjan Muuli / Martin Rooni /
Jaak-Joseph Rumvolt / Lauri Mäepalu
Kõrgem Sõjakool R15
103.K2MEN LTULaurynas Barauskas / Jonas MasaitisThey see me rowin
104.K2MEN ESTAndres Kalle / Villu AntPouch rz
105.K1MEN ESTAnts Kallaste
106.K2MEN ESTSiim Samberk / Joosep Mölder
107.C2MIX ESTMargus Trumsi / Liisi SokmanParas Paar
108.C2WOM ESTMonika Irves / Renna JärvaltMaratonsport
109.RAFT ESTRobi Saal / Heigo-Elmar Vahesaar /
Märt Oona / Rando-Kristen Kangro /
Tauri-Viljar Vahesaar / Toomas Joost
Kosminen Myrsky
110.C2MEN LATGatis Ozolins / Martins ZviedrisZOMG
111.RAFT ESTVeiko Veikolainen / Tarmo Veikolainen /
Marten Randma / Rainer Pere /
Rain Koit / Simo Veikolainen
chefn.ee
112.K2MEN LTURokas Galkauskas / Justinas Noreika0909
113.K2MEN ESTARNO MERELAHT / Märt Reilsonlendav hollandlane
114.K2MEN LTUDainius Jaraminas / Marius JaraminasRobinzonados tech
115.K1MEN LTUMarijus ButrimaviciusMohikanai
116.K2MIX ESTKadri Saal / Seido Suija
117.K1MEN LTUArunas Dubauskaswww.arunokayak.lt
118.K1MEN LTUPaulius Andriuskeviciuswww.arunokayak.lt
119.K1MEN RUSAleksei Zelinskii
120.K1MEN ESTKaspar PõderKõrgem Sõjakool KNOK2
121.C2MIX ESTTiina Turban / Taavi TurbanIAS
122.C2MEN ESTOtt Väli / Jaanus KallasteCuuClub
123.K1MEN POLKazimierz RabinskiKayman Raiders
124.K1MEN ESTArpo Põld360
125.K2WOM ESTMerike Rahnik / Margit KaljoM&M
126.K2MEN LTUVidas Kupcinskas / Sigitas Bulovaswww.sportoveteranai.lt
127.K1MEN LTUVirginijus Slevinskiswww.baidare.com
128.C2MEN ESTSulev Ainlo / Mait LeemetVihased Isased
129.K2MIX ESTKatrin Onno / Priit RandpõldPuhh ja Nodsu
130.K2MIX LTUAida Vietaite-Vilimiene / Juozas GureviciusPrie Saltinio
131.K2MEN ESTRandel Kreitsberg / Egert KaarlepDads Overboard
132.K1WOM ESTKersti JärvaKersti Järva
133.C2MIX ESTIlmar Raap / Riika PloompuuTOSIN
134.K2MIX ESTMart Liesment / Tuuli LiesmentLõpuni
135.C2MIX LATGundars Patmalnieks / Mairita OzolaLatvija
136.K2MEN ESTMartin Timmi / Andres Männik
137.K2MEN ESTRein Kivimäe / Toomas VerroSkin & Frame
138.C2MEN ESTGuido Kaasik / Arthur RaichmannKingteam 2
139.C2MEN ESTElari Valk / Kuldar Jürma100km puhkust
140.K2MEN ESTSixten Kerge / Rasmus Kerge
141.C2MIX ESTMerje Raidalu / Heiti Post
142.K2MIX ESTAndres Laar / Tiina HodakovKEVADINE KÄRBES
143.C2MEN ESTJanis Pugri / Jaanus Hellathansa
144.C2MIX ESTAivar Annamaa / Kadri VilumaaLennuk
145.K2MEN ESTMati Laur / Toomas Laurvennad Laurid
146.K1MEN ESTJanis KirbitsAKSK
147.K2MIX ESTKersti Baumann / Kalju BaumannPiilu Part
148.RAFT ESTVambola Leis / Maie Pudersel /
Elver Laanemets / Steven Leis /
Aldo Kaupmees / Mairo Hollo
Omaking
149.C2WOM ESTLiisi Laos / Meeli LaosÕed Tihedad
150.K2MIX ESTLea Avango / Raivo PlumerMägi EK
151.K1MEN LATGatis Kruzelabadruka.lv
152.C2MEN ESTKaider Kriit / Alvar Küüt
153.K1MEN LATDidzis KruminsSkujene
154.K2MEN ESTMaikel Laur / Ülar TruubonPõkid Blotskid 2
155.C2MEN ESTLauri Semevsky / Viljar SemevskyKänd ei kuku käbist kauge
156.K2WOM ESTTiina Kiil / Elerin Öövel
157.K1MEN ESTMadis RaudsaarMilling
158.C2MEN ESTRiho Tarbe / Raul AripmannSiga & Kägu
159.K2MEN ESTAinar Õisnurm / Sven PärandAnkur
160.C2MEN ESTAndrus Taul / Rene RahnuLoodusturism 3
162.K2MEN ESTIvar Frantsuzov / Ando SiitamFRANDOVARSIIT
163.C2MEN ESTVahur Parrol / Marko RunthalDAS BOOT
164.C2MEN ESTEvari Koppel / Taavi UntJalad külmetavad
165.C2MEN ESTMarko Habicht / Kaarel Simson
166.K2MEN ESTErko Selde / Alex Kiviorg-
167.K2MEN ESTAntti Loks / Ain PolmaAktiivnepuhkus
168.K2MIX ESTHelen Korju / Toomas KuulHomme näeme
169.C2MEN ESTUrmas Treu / Margo MalmTegijad
170.RAFT ESTAndres Tänav / Rain Noobel /
Alar Sireli / Marek Sireli /
Andre Taidre / Rain Nirgi
Suursoo Team
171.K2MEN ESTMart Hommik / Riho MõtlepPiusa Ekspress
172.C2MIX ESTLembit Nokkur / Kadri PartsÕkva Prõlla
173.C2MEN ESTRaul Zirkel / Jaan Konsin
174.K1MEN ESTPriit LaosTotukuul
175.C2MIX ESTKaili Hallik / Kaido HallikKäki tegu
176.K1MEN ESTKristjan Pagel
177.C2MEN ESTVeiko Tein / Siim SoplepmannTeam 90+
178.RAFT ESTNele Ruusmaa / Kersti Pääsik /
Kristi Kullamaa / Andre Pärna /
Agu Muttli / Margus Ruusmaa /
Margus Kopp / Viljo Vider
Tiigritiim
179.K1MEN ESTRainer ReileDiskursiivsed praktikad
180.C2MIX ESTMargit Turro / Rasmus LelumeesITÜN
181.K2MEN ESTPriit Oks / Erki UusFolksell
182.C2MEN ESTTimo Varik / Indrek VarikVennad Varikud
183.K2MEN ESTJevgeni Dernovoi / Jaanus VillikoSK TÜ Narva kolledž
184.C2MEN ESTToomas Aul / Tiit AulKodusahver
185.RAFT ESTLagle Aim / Tiina Talts /
Triin Võime / Silvi Punt /
Monika Karmin / Liisi Laineste /
Kristiina Soe
Kodukobrad
187.C2MEN ESTHannes Licht / Andrus SoonseinMatkajad
188.K1MEN LTUJustas Vaiciuliswww.baidare.com
189.RAFT ESTVeiko Taluste / Juhan JavoisFUTU FILM
190.K1MEN ESTKaido Toobal
191.C2MEN ESTKaidar Kenk / Ako KasakJalad Põhjas
192.C2MEN ESTMirek Märtson / Kristjan ÖöpikMõlad-PURUKS
193.K2WOM ESTAlice Tärgla / Piia SalundiPärnu Naiskodukaitse / Paikuse Aerutamisklubi
194.C2MEN ESTUrmas Kuum / Peeter TähepöldKUUPEE
195.K2MIX ESTAve Rallmann / Ain RuninPärnu Naiskodukaitse 2
196.C2MEN ESTTaavi Pallas / Priit HeinlaKuukala
197.K2MEN ESTMart Keerutaja / Artur MakkuJalavihmamets f. MC Hamme
198.C2MEN ESTAin Rästa / Jaanus ElmersKoMo kanuu
199.C2MEN ESTIlo Toom / Erki TuikNoora
200.K2MEN ESTArgo Öövel / Kaspar KarnergoKas
201.C2MEN ESTMartin Merevoo / Allan StokkebyMartin
202.K2MEN ESTMarko Aasa / Tõnu PõldMehed ei nuta
203.K2MEN ESTMagnus Lelumees / Toomas Lelumees
204.K1MEN ESTRemi Neitsovsiilid udus
205.K1MEN ESTKermo Baumann
206.K2MIX ESTKajar Kalamees / Ave Mattospin boat
207.K2MEN ESTSimmo Rannus / Aleksander ElveltPaadialused
208.K2WOM ESTKristiina Niiler / Anni NeitsovPilvedes
209.C2MEN ESTJohan Rannast / Lauri LoonaKardiotrenn
210.K2MIX ESTOle Kristian Kjosbakken / Kelli NeitsovNorEst
211.C2MEN ESTVeiko Hein / Riho NamsingLastefond
213.K2MEN ESTValdar Tamm / Mikk SiimPluuto Jõuk
214.RAFT ESTMargus Kiis13er
215.K2MEN ESTUko Kõrge / Karl-Erik Kõrgealtum
216.K1MEN ESTMargo MuzakkoSelja Hävitaja A
217.K1MEN ESTMart ReimannReimann Retked
218.K2MEN ESTSiim Sildnik / Taaniel MägiReimann Retked
219.K2MEN ESTMargus Reimann / Maidu SilmReimann Retked
220.C2MEN ESTRoland Müür / Andres KajuReimann Retked
221.K2MIX ESTIvar Hütt / Mai-Liis HüttReimann Retked
222.K2MIX ESTElsbeth Link / Heiki LinkReimann Retked
223.C2MEN ESTTanel Russ / Hendrik KipparKarvapall
225.C2MEN ESTMadis Klaassen / Erki ToomsaluMeestekas.net
226.K2MEN ESTMargus Ots / Ermo VihtreSüstal
227.RAFT ESTErkki Käo / Peeter Parts /
Kristo Kaljuvee / Mairo Padar /
Ardi Kaljuvee / Tanel Tammemägi /
Martti Tiivoja / Meelis Uibo /
Priit Poks / Kristo Käis
Mudafakkijad
228.C2MIX ESTAare Eiche / Maire EicheHaanja2
229.C2MEN ESTKristjan Noortoots / Indrek NoortootsUtoopia
230.K2MEN ESTMeelis Irs / Marek Aardevälja
231.C2MEN ESTAivar Luud / Villu ZirnaskGo Reisiajakiri 1
232.C2MEN ESTTiit Riisalo / Alar NigulGo Reisiajakiri 2
233.K2MEN ESTTimo Vares / Jaan KallakRoadservice
234.C2MEN ESTReigo Kimmel / Mikk KimmelVideoTurundus.ee
235.K1WOM ESTHeleri Uus
236.K1MEN ESTKaido Margus
237.K2MEN FRAPaul Galodé / Mikko KolehmainenAgde raid aventure
238.K2MEN ESTAlvin Järving / Mart HaasAAVIKSOO 666
239.K2WOM ESTAnu Aleste / Kersti PärnamägiNelson
241.K2MEN ESTHenri Roostoja / Rene VoltTänassilma vembumehed
242.K1MEN LTUDomantas LaukeviciusZaibas, Prie saltinio
243.K1MEN LTUAndrius BaubkusMum px
244.K1MEN ESTJaanus TilkROCK
245.K2MEN ESTTaavet Bristol / Risto BristolBristol.ee
246.C2MEN ESTRannus Prii / Albert RüütelVõhandu Vaimud
247.RAFT ESTTarmo Lauring / Vahur Mesikäpp /
Kristi Kreitsberg / Liina Kaaristo /
Taavi Saksniit / Toomas Kreitsberg /
Terje Teder / Meeli Moorus
VTÜ 100
248.BOAT ESTValmar Parisalu / Mehis Kürsa /
Sven Räim
Vana Kooli Koprad
249.RAFT ESTPriit Purde / Mari Viitmann /
Margus Silluta / Ken Purde /
Priit Villemson / Vambola Vardja /
Ringo Müür
DAS BOOT
250.K2MEN ESTMihkel Annilo / Erik MikKollanokad
251.K2WOM ESTDeodora-Josepha-Maria Vahtel / Josepha-Kadri VahtelSelkies
252.K1MEN ESTIvo HindreusSiffer
253.C2MIX ESTMoonika Kreitsveis / Revo Koha
254.RAFT ESTDaisi Kaaristo / Gerli Rauba /
Sander Haukamägi / Silver Rauk /
Ardi Kaaristo / Rain Kuuseorg
MeilOnSuvaJaSigaLahe
255.K2MEN ESTMihkel Sagar / Eric HintsSussa ja Vussa
256.K2MEN ESTRisto Pintmann / Markko KolossovAlgajad
257.K2MEN ESTKristjan Puusild / Indrek KermonReimann Retked
258.C2MEN ESTVallo Urtson / Aivar PalumaaLeevi Lõvid
260.K1MEN ESTElar Steinberg
261.C2MEN ESTIndrek Oinus / Siim Sibritshellad velled
262.RAFT ESTKarmo Kase / Eiko Jõgi /
Kalev Kommer / Heikki Sohard /
Sven Saal / Jüri Kommer
Kagu Elekter
263.C2WOM ESTSiret Lipp / Helen ValdmaOh&Ah jõel
265.C2MEN ESTMaarjus Kirs / Heikki KolkTõllud
266.K1MEN ESTEnriko Eelmäe
267.K2MEN ESTSteve Saar / Taavi KõrveTANKER
268.C2WOM ESTMai-Liis Põhjala / Katrin EiertSaare Sangad
269.K1MEN ESTKardo BaumannKARTS
270.C2MEN ESTAndres Pajumägi / Reeno SikkKollane alveelaev
271.C2MEN ESTPriit Paabo / Peeter PaaboParivere Piraadid
272.RAFT ESTAlo Viira / Janno Järvpõld /
Sten Maask / Argo Ladva /
Arvo Astla / Tarmo Truup
Paadialused
273.K2MEN ESTUrmo Ustav / Lauri ReinartUstav Reinart
274.C2WOM ESTViia Kaldam / Annika PangLäbi tule ja vee
275.C2MIX ESTVeiko Aart / Annika KookMaarotid
276.K2MEN ESTKuldar Kollom / Lenard OleskDream Killers
277.K1MEN ESTMarko Feilõppesõitja
278.C2MIX ESTKaupo Karja / Jaana KarjaKarmet Grupp
279.C3MIX ESTAnton Škuratov / Evely Randma /
Indra Linde
Anton ja tema naised
280.K2MEN ESTAleksander Nesterenko / Raivo AttikasStepihunt
281.K2MEN ESTSelgur Sepp / Janek TootsSepad
282.C2MEN ESTIlkka Lehto / Samuel MäeGlasford International Es
283.K1MEN ESTJanno GreenbaumRännumees
284.K1MEN ESTJanek PadarTavamets
285.RAFT ESTRiho Luht / Aire Ilves /
Marika Oja / Kadri Veski /
Kaido Koosapoeg / Maie Lavrentjeva /
Ülo Heinsoo / Merit Laan
VET-MED-TEH-BOH-POMOŠ
286.K1MEN ESTMargus PuruTavamets
287.RAFT ESTAivar Ahing / Meelis Matsheete /
Jaanus Jahinuga / Rainis Raidur /
Ott Odalaskur / Jaak Ripper /
Kaido Haavaliim / Risto Riiukukk
JõuTuub
288.K1MEN ESTRaimond Feil
289.K2WOM ESTKaili Rebane / Liina RaidlaHülged
290.K2MIX ESTTanel Jäppinen / Maret LuudALL IN
291.K2MIX ESTRaili Kaptein / Enn ValmaKahekesi 100
292.C3MEN ESTKalle Pungas / Siim Sipelgas /
Lembit Künnapas
pranayama
293.K2MIX ESTKarin Plakk / Raivo ArumäeAali Ajaviide
294.K1MEN ESTErkki KolossovAluver
295.C2MEN ESTVitas Pahv / Mihkel RämmelMiVi
296.K1MEN ESTTauno KäoPro-Building
297.C2MEN ESTMartin Nurme / Allan ArjokesseRedneck Booze Crew
298.K1MEN ESTKaupo Tatsi
299.C2MEN ESTRasmus Käo / Villu TeppoJõhker Hüljes
300.C2MEN ESTSven Jerlakas / Hardo MõekÄpu ja Postikana
301.K3MEN ESTVirgo Allvee / Karmo Pard /
Martin Metsmaaker
Taimen III
302.K2MEN ESTSilver Altmann / Riho LustTUUKER
303.UNK4MEN ESTMarek Maasikmets / Peeter Priks /
selgub hiljem / selgub hiljem
Jaanuse Peeruk
304.C2MEN ESTJanar Essenson / Üllar SõmeraTigekala
305.K1MEN ESTUrmet Ilves
306.C2MEN ESTMartin Jasko / Taavet LiiasTööjõureservid Tallinn-4
307.K1MEN ESTSilver EensaarSkm! 1
309.K1MEN LTUDarius KurpavičiusDarius
310.K2MIX ESTEne Kuurmann / Aivar VilipereOppa
311.C2MEN ESTAare Song / Hardi Selg2 ahvi
312.C2MEN ESTAllar Hoppe / Mihkel NõmmLÕPUPAAT
313.K2WOM ESTEva Männiste / Riin KoduTark ei torma
314.K2MEN ESTAndrus Nurmik / Hans Kristjan NurmikPuiestee
315.K2MEN ESTToomas Maask / Henry MaaskÄssad
316.K2MIX ESTRauno Vijar / Kerli Vijarspree
317.RAFT ESTRauno Lukksepp / Cris Kallas /
Janek Vislapuu / Lauri Pilv /
Kaimar Juks / Madis Järveots
Eesti Pagar VK
318.K1MEN ESTAhti Tupits
319.K1MEN ESTTormis Mägi
320.K1MEN ESTMihkel MölterTenor
321.K1MEN ESTIndrek Jõesaar
322.C2MIX ESTViktor Olenin / Heli Erikson
323.RAFT ESTTaavi Karu / Janno Ruuder /
Martin Kikas / Risto Aim /
Lauri Aim / Tanel Tähe /
Juku Vaher / Priit Pärnamets
Kevadised vasikad
324.K1MEN ESTHeikki KalleAllveetsepeliin
327.K1MEN LTUVilimas VaranaviciusVilivara
328.C2WOM ESTAive Makko / Kristi SiibakKapten on rebane
329.C2MEN ESTMargus nigol / Kullo-Kalev AruBlue Screen of Death
330.K1MEN DNKAnders JensenPoelse´s Devil
331.K1MEN ESTRamon LippusLippuseonu
332.K2MEN ESTmärt osula / marko virkunenHIG
334.K2MEN ESTHillar Surva / Ivar KanarikMuusikMehed
335.K1MEN ESTMarek AllmägiFiskostar
336.K1MEN ESTIndrek ToriFiskostar
337.K2MEN ESTDan Hüvonen / Viktor GurkinMicromootor
338.C2MEN ESTDelari Tool / Tarvi KukkCityrats
339.C2MEN CZEZdenek Herzan / Standa HajskyProsport
340.K1MEN CZEJiri HronProsport
341.K2MEN ESTSven Kannistu / Margus SassLääne Räim
342.K1MEN CZEJiri StanekProsport Olomouc
343.C2MEN ESTMadis Liivamägi / Märt KaruTige Konn
344.K2MEN LATMarcis Laidins / Ervins Veveriswww.rixwood.eu
345.K2MEN ESTAndres Loog / Kurmet VähiVõistkond
346.K2MEN ESTTiit Tähnas / Sven LiivandTwister Adventure Team 1
347.K2MEN ESTJonatan Heinap / Ott Alver20000 ljööd vee all
348.K2MIX ESTReigo Luurmees / Mariann SulgTwister Adventure Team 2
349.K1MEN ESTJegor JeremejevThe Seventh Crew
350.C2MEN ESTTanel Tuuleveski / Aimar KreevaldJärvere Välk
351.K2MEN ESTHendrik Kers / Arsi TupitsTEAM FREEDOM
352.K2MEN ESTSiim Kellamäe / Heigo PauAurik
353.C2MEN ESTKeino Leopard / Peep OkkKeino ja Peep
354.C2MEN ESTEver Kiiver / Indrek Soo
356.K2MEN ESTHeiti Hallikma / Erki ErmTwister myracarud
357.K2MEN ESTPriit Koha / Hardi Meltsas
358.K1MEN ESTAnts IvaskMarcus
360.K2MEN ESTKaspar Rannaääre / Ronet RüütliTeam HP
361.K2MIX ESTNils Ratt / Krislin MäeMatkasellid
362.C2MEN ESTKaido Silmus / Marko SikkAprillilapsed
363.C2MEN ESTKaupo Vallik / Janis LõhmusSofa ja Öieke
364.C2MEN ESTKurmet Ossip / Taavi KulaLeevi
365.K2MEN ESTMarkus Murruste / Kristjan Piilmann
366.K2MEN ESTKalver Kukk / Tanel KukkOsakond
368.K1MEN RUSKonstantin Melnikov
369.K2MEN ESTTaivo Kask / Oliver SeppRetkelle.fi
370.K2MIX ESTMaicken Ninel Lokotar / Andres UiboRetkelle.fi
372.C2MIX ESTMagnus Ruutopõld / Heidi RuutopõldWalge Nool
373.C2MEN ESTjürgen rebane / janel jürissaarhommikumantel
374.K1MEN ESTTimo SinkTimo
375.K1MEN ESTKaupo SirkKaupo
376.BOAT ESTKristo Vaikmaa / Silver Köster /
Ülari Viik / Jürgen Joa
Tark ei torma
377.C2MEN ESTJanis Peäske / Siim VäliVali Pääsuke
378.K3MEN ESTAhto Laanemägi / Ivar Jüssi /
Mati Maine
gröönimaa 2011
379.RAFT ESTJaan Niitsoo / Kalle Klandorf /
Olga Beldjajeva / Hallar Tamm /
Riho Ahtijainen / Risto Ahtijainen
Kolmefaasiline lühis
380.C2MEN ESTMärt Ploom / Urmas KontusTasa sõuad, kaugele jõuad
381.C2MEN ESTKristjan Gold / Tarmo PõkkaRaadio Elmar
382.K1MEN ESTJüri Kliimask
383.K2MEN ESTMartin Laugen / Argo KuusikSoovere
384.C2MEN ESTVeiko Lätte / Maiko SiionAmatöörid
385.K2MEN ESTKalle-Kaspar Sepper / Ants KokkaB-day boat
386.C2MEN ESTRaido Kivik / Meelis Loosaardünaamiline duo v0L.2
387.C2MIX ESTKalev Helenurm / Maret MärdlaVihased vigurid
388.C2MIX ESTMikk Märdla / Silja TalvikS&M
389.C2MEN ESTJaanis Hiob / Priidu KodarSuur Muskel 666
390.C2MEN ESTJanno Pilv / Jüri TambetsKaks kanget
391.K1MEN ESTRaul KinksSiil
392.K2MEN ESTSiim Kannistu / Mihkel UttÄripataljon
393.K2MEN ESTErgo Einla / Marek RoostarTorpeedo XL
394.K1MEN ESTGunnar Saloste
395.K1MEN ESTMargus KüttLuise
396.C2MEN ESTTõnis Piirisild / Kaupo ElisteMetslased
397.K2MEN ESTAnton Herm / Jaak KäämerJÄÄMURDJA TARMO
398.C2WOM ESTLilian Leetsi / Aili PoppFööniks
399.K1MEN ESTHenri LiivaReimann Retked
400.K2MEN ESTSiim Suppi / Even LaanemaaReimann Retked
401.K1MEN ESTEero OtsOts
402.K2MEN LATJānis Deksnis / Dzintars Ermiņš
403.RAFT ESTJuhan Oks / Rinaldo Vahtel /
Gunnar Alemann / Siim Keskpalu /
Alo Allas / Keven Kirpu
Lindomare poisid
404.C2MEN ESTAnder Kallas / Marek TubliTubli kallas
405.K2MEN ESTPeeter Hendrikson / Tõnu HendriksonEkstreempark
406.C2MEN ESTLars Uus / Mihkel UusVennad Mördid
408.C2MEN ESTHarlis Velk / Arti VelkVihased Koprad
409.K3MIX ESTTaavi Lüütsepp / Kertu Jukkum /
Üllar Alev
Tipikas.TV
410.C3MIX ESTAndre Allese / Maria Vita /
Mari-Liis Kasemets
TTÜ Filmiklubi
411.K2MEN ESTAlar Reiska / Indrek Timmomõlamehed
412.K2MEN ESTRaino Reiska / Kristjan Mastmölamehed
413.C2MEN ESTSven Eller / Patrick Abner
414.K2MIX FINOuti Seppä / Heikki HihnalaOmjakon/Welhonpesä A
415.K2MEN FINPekka Teivaanmäki / Tommi PutkuriOmjakon/Welhonpesä B
416.RAFT ESTAndrus Niidumaa / Kaimar Korits /
Ragnar Joosep / Andrei Dudarev
"Üle Võlli"
417.C2MEN ESTMargus Kukk / Oliver KarindiKonnihommik!
418.K2MIX ESTPriit Tamra / Jaanika MändlaRetkelle.fi
420.RAFT ESTHindrek Kumm / Kaido Kook /
Claudius Kumm / Karl Mikkelsaar /
Sven Rjabov / Erkki Jallai
Viikingid
421.C1MEN ESTTarmo MäeKanuud
422.C2MIX ESTJaan Leppik / Kei KvarnstromWalkie Talkie
423.C2MEN ESTKristo Busch / Priit Vokksepp
424.C2MEN ESTAndres Jefimenko / Erki Õunapuu
425.K2MEN ESTIvar Tupp / Kaido Vidderhaanjamatkad.ee
426.K1MEN ESTSven TiirussonMatkasport
427.K2MIX ESTJoonas Limberg / Elyne AaviksooELJOE
428.K1MEN LTUDomantas SteikūnasRobinzonada Adventur Team
429.K2MEN ESTPriit Koppel / Henry Reintam
430.C2WOM ESTMargit Lukka / Mariann LukkaVillamoto Vinged Naised
431.BOAT ESTPriit Plakk / Raido Kodu /
Imre Luik
Villamoto Mehised Mehed
432.K2MEN ESTOliver Alver / Marko MännikMännik ja Alver
433.K1MEN ESTAndres LelovMatkasell
434.K1MEN LTUArunas Maciulevicius
435.K1WOM LTUGiedre Ambrazeviciute
436.K2MEN LTULinas Samashka / Arnis Kalninsh
437.K2WOM LTUJurgita Gedminaite / Daiva Cerniauskiene
438.K2MIX ESTMerri Kastemäe / Leo KäigeEi ole nime
439.C2WOM ESTMoonika Ein / Diana RaidlaMoonika
440.RAFT ESTKaspar Keps / Janis Ummelg /
Janar Naumov / Andri Ummelg /
Tõnis Prants / Nils Piirman
Ekstreempark