VII Võhandu maraton -- Finish

KohtKoht klassisKlassStardinrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1K2MEN126 LTUVidas Kupcinskas / Sigitas Bulovaswww.sportoveteranai.lt06:49:24,5 
2.2K2MEN50 LTUVytenis Grigas / Audrius CeponisVandens Turistai07:02:50,900:13:26,4
3.1K1MEN48 LTUJonas Ragauskasyris07:02:59,300:13:34,8
4.3K2MEN32 ESTKoit Põder / Raigo PõderTÜASK07:04:29,000:15:04,5
5.4K2MEN344 LATMarcis Laidins / Ervins Veveriswww.rixwood.eu07:06:04,800:16:40,3
6.2K1MEN188 LTUJustas Vaiciuliswww.baidare.com07:06:13,100:16:48,6
7.3K1MEN115 LTUMarijus ButrimaviciusMohikanai07:24:37,100:35:12,6
8.4K1MEN117 LTUArunas Dubauskaswww.arunokayak.lt 07:24:37,300:35:12,8
9.1K2MIX130 LTUAida Vietaite-Vilimiene / Juozas GureviciusPrie Saltinio07:45:10,300:55:45,8
10.5K1MEN49 LTUDarius Sukeviciusyris07:54:57,801:05:33,3
11.6K1MEN20 POLPiotr RosadaKAYMAN RAIDERS07:59:54,901:10:30,4
12.5K2MEN436 LTULinas Samashka / Arnis Kalninsh08:01:21,801:11:57,3
13.6K2MEN171 ESTMart Hommik / Riho MõtlepPiusa Ekspress08:01:22,001:11:57,5
14.7K2MEN215 ESTUko Kõrge / Karl-Erik Kõrgealtum08:05:54,201:16:29,7
15.8K2MEN203 ESTMagnus Lelumees / Toomas Lelumees08:10:10,301:20:45,8
16.2K2MIX142 ESTAndres Laar / Tiina HodakovKEVADINE KÄRBES08:11:00,101:21:35,6
17.7K1MEN43 FINPetri ForsmanMultisport.fi08:12:41,601:23:17,1
18.1C2MEN339 CZEZdenek Herzan / Standa HajskyProsport08:16:03,601:26:39,1
19.9K2MEN114 LTUDainius Jaraminas / Marius JaraminasRobinzonados tech08:16:19,301:26:54,8
20.10K2MEN219 ESTMargus Reimann / Maidu SilmReimann Retked08:17:35,001:28:10,5
21.11K2MEN415 FINPekka Teivaanmäki / Tommi PutkuriOmjakon/Welhonpesä B08:23:56,901:34:32,4
22.8K1MEN340 CZEJiri HronProsport08:25:37,301:36:12,8
23.12K2MEN4 ESTLauri Mäe / Hendrik VeevoAdrenaliinisüst08:34:26,401:45:01,9
24.13K2MEN140 ESTSixten Kerge / Rasmus Kerge08:36:10,301:46:45,8
25.14K2MEN63 ESTÜllar Plangi / Reiko Zäärvõrokad võhandul08:38:53,201:49:28,7
26.15K2MEN55 ESTSven Saar / Pääro MetsandHiidlane ja Eestlane08:40:44,801:51:20,3
27.1K2WOM125 ESTMerike Rahnik / Margit KaljoM&M08:41:07,401:51:42,9
28.9K1MEN151 LATGatis Kruzelabadruka.lv08:43:00,201:53:35,7
29.16K2MEN237 FRAPaul Galodé / Mikko KolehmainenAgde raid aventure08:44:04,001:54:39,5
30.17K2MEN81 ESTIndrek Alas / Olden JentsonNómme08:47:08,001:57:43,5
31.3K2MIX222 ESTElsbeth Link / Heiki LinkReimann Retked08:48:47,901:59:23,4
32.10K1MEN2 LATJanis BalodisLazy Turtle08:48:48,101:59:23,6
33.18K2MEN255 ESTMihkel Sagar / Eric HintsSussa ja Vussa08:52:46,902:03:22,4
34.19K2MEN35 ESTMairo Alumaa / Marko Alumaavennad Alumaad08:53:12,602:03:48,1
35.11K1MEN118 LTUPaulius Andriuskeviciuswww.arunokayak.lt 08:53:18,402:03:53,9
36.20K2MEN46 ESTPärt Prommik / Kaarel PrommikPlaan B08:59:36,702:10:12,2
37.4K2MIX414 FINOuti Seppä / Heikki HihnalaOmjakon/Welhonpesä A09:00:03,202:10:38,7
38.12K1MEN13 ESTRene ValnerSelkie09:00:13,602:10:49,1
39.21K2MEN92 ESTErki Meisner / Ahti ReinupEastPole09:01:07,002:11:42,5
40.22K2MEN257 ESTKristjan Puusild / Indrek KermonReimann Retked09:04:31,502:15:07,0
41.23K2MEN167 ESTAntti Loks / Ain PolmaAktiivnepuhkus09:05:24,202:15:59,7
42.2C2MEN220 ESTRoland Müür / Andres KajuReimann Retked09:09:48,402:20:23,9
43.5K2MIX221 ESTIvar Hütt / Mai-Liis HüttReimann Retked09:10:00,702:20:36,2
44.13K1MEN342 CZEJiri StanekProsport Olomouc09:10:35,702:21:11,2
45.24K2MEN256 ESTRisto Pintmann / Markko KolossovAlgajad09:14:24,902:25:00,4
46.14K1MEN269 ESTKardo BaumannKARTS09:14:25,102:25:00,6
47.25K2MEN30 ESTJanar Karakatsh / Martin KalkVennad Tõsised09:17:15,302:27:50,8
48.26K2MEN366 ESTKalver Kukk / Tanel KukkOsakond09:18:23,502:28:59,0
49.27K2MEN82 ESTLembit Uudsemaa / Martin PedaiSkpirita/Euronics09:19:28,502:30:04,0
50.3C2MEN160 ESTAndrus Taul / Rene RahnuLoodusturism 309:19:54,502:30:30,0
51.15K1MEN399 ESTHenri LiivaReimann Retked09:22:15,702:32:51,2
52.28K2MEN346 ESTTiit Tähnas / Sven LiivandTwister Adventure Team 109:24:56,602:35:32,1
53.29K2MEN36 ESTUrmas Paejärv / Madis MüürseppVälk ja Pauk09:26:52,702:37:28,2
54.16K1MEN29 LATLinards VolksBukBuc09:27:46,502:38:22,0
55.17K1MEN127 LTUVirginijus Slevinskiswww.baidare.com09:28:23,902:38:59,4
56.18K1MEN428 LTUDomantas SteikūnasRobinzonada Adventur Team09:29:49,802:40:25,3
57.30K2MEN233 ESTTimo Vares / Jaan KallakRoadservice09:34:09,902:44:45,4
58.6K2MIX97 ESTPiia Narusberg / Aarne LuudPalukaklubi09:34:49,802:45:25,3
59.4C2MEN198 ESTAin Rästa / Jaanus ElmersKoMo kanuu09:35:28,202:46:03,7
60.31K2MEN10 ESTTaavi Lindsalu / Marko Murumajärvepääl09:37:00,502:47:36,0
61.32K2MEN315 ESTToomas Maask / Henry MaaskÄssad09:37:39,002:48:14,5
62.5C2MEN187 ESTHannes Licht / Andrus SoonseinMatkajad09:37:41,502:48:17,0
63.33K2MEN104 ESTAndres Kalle / Villu AntPouch rz09:38:26,102:49:01,6
64.7K2MIX348 ESTReigo Luurmees / Mariann SulgTwister Adventure Team 209:39:32,902:50:08,4
65.19K1MEN14 ESTArvi Mikk09:40:32,902:51:08,4
66.34K2MEN218 ESTSiim Sildnik / Taaniel MägiReimann Retked09:41:26,702:52:02,2
67.35K2MEN402 LATJānis Deksnis / Dzintars Ermiņš09:41:40,002:52:15,5
68.20K1MEN205 ESTKermo Baumann09:42:27,202:53:02,7
69.2K2WOM239 ESTAnu Aleste / Kersti PärnamägiNelson09:43:22,902:53:58,4
70.6C2MEN110 LATGatis Ozolins / Martins ZviedrisZOMG09:46:08,702:56:44,2
71.21K1MEN321 ESTIndrek Jõesaar09:46:52,102:57:27,6
72.1K1WOM26 LATAnete Posiva09:47:16,002:57:51,5
73.1C2MIX135 LATGundars Patmalnieks / Mairita OzolaLatvija09:48:28,702:59:04,2
74.36K2MEN411 ESTAlar Reiska / Indrek Timmomõlamehed09:49:14,602:59:50,1
75.2C2MIX228 ESTAare Eiche / Maire EicheHaanja209:49:45,403:00:20,9
76.37K2MEN405 ESTPeeter Hendrikson / Tõnu HendriksonEkstreempark09:50:38,903:01:14,4
77.38K2MEN71 ESTMeelis Viirma / Einar KivisaluKoomaklubi09:55:25,303:06:00,8
78.7C2MEN34 ESTEnno Hansson / Andrei Boginskilainemurdjad09:55:57,603:06:33,1
79.22K1MEN395 ESTMargus KüttLuise09:57:58,103:08:33,6
80.23K1MEN307 ESTSilver EensaarSkm! 109:59:14,103:09:49,6
81.24K1MEN54 FINOlli VaittinenMultisport09:59:39,703:10:15,2
82.25K1MEN216 ESTMargo MuzakkoSelja Hävitaja A10:02:01,003:12:36,5
83.39K2MEN397 ESTAnton Herm / Jaak KäämerJÄÄMURDJA TARMO10:02:38,603:13:14,1
84.40K2MEN60 ESTPriit Lillemets / Janari JaansoKõrgem Sõjakool K14/110:04:03,603:14:39,1
85.26K1MEN327 LTUVilimas VaranaviciusVilivara10:05:15,703:15:51,2
86.8C2MEN152 ESTKaider Kriit / Alvar Küüt10:05:55,203:16:30,7
87.27K1MEN294 ESTErkki KolossovAluver10:06:24,003:16:59,5
88.41K2MEN145 ESTMati Laur / Toomas Laurvennad Laurid10:07:26,803:18:02,3
89.42K2MEN93 LTULinas Liktorius / Paulius Pikelisdawaj dawaj10:07:29,203:18:04,7
90.8K2MIX168 ESTHelen Korju / Toomas KuulHomme näeme10:09:11,503:19:47,0
91.9C2MEN122 ESTOtt Väli / Jaanus KallasteCuuClub10:10:20,503:20:56,0
92.43K2MEN412 ESTRaino Reiska / Kristjan Mastmölamehed10:11:38,603:22:14,1
93.1308 10:12:48,403:23:23,9
94.44K2MEN12 ESTAlo Lõoke / Vladimir VšivtsevSK TÜ Narva kolledž10:14:55,103:25:30,6
95.45K2MEN91 ESTElner Rannu / Helger RannuH&E10:16:02,603:26:38,1
96.2K1WOM90 ESTTriin Ivandi360 Kraadi10:17:42,103:28:17,6
97.28K1MEN69 ESTIgor PetrovPikne10:18:55,303:29:30,8
98.9K2MIX150 ESTLea Avango / Raivo PlumerMägi EK10:19:41,903:30:17,4
99.29K1MEN320 ESTMihkel MölterTenor10:19:55,003:30:30,5
100.30K1MEN391 ESTRaul KinksSiil10:19:56,003:30:31,5
101.10C2MEN25 ESTRaul Koha / Priit Kohacraftsline10:21:30,103:32:05,6
102.11C2MEN100 ESTTormi Trumsi / Rait KivisildMõeldud tehtud!10:25:11,703:35:47,2
103.1BOAT431 ESTPriit Plakk / Raido Kodu /
Imre Luik
Villamoto Mehised Mehed10:26:29,103:37:04,6
104.46K2MEN337 ESTDan Hüvonen / Viktor GurkinMicromootor10:27:11,503:37:47,0
105.31K1MEN434 LTUArunas Maciulevicius10:28:11,103:38:46,6
106.3C2MIX175 ESTKaili Hallik / Kaido HallikKäki tegu10:29:47,303:40:22,8
107.3K1WOM132 ESTKersti JärvaKersti Järva10:33:19,503:43:55,0
108.32K1MEN73 ESTToomas HolmbergHolmes10:34:02,903:44:38,4
109.12C2MEN199 ESTIlo Toom / Erki TuikNoora10:34:32,503:45:08,0
110.33K1MEN84 ESTJanno KiikSelja hävitaja 110:35:30,503:46:06,0
111.47K2MEN276 ESTKuldar Kollom / Lenard OleskDream Killers10:36:41,003:47:16,5
112.10K2MIX147 ESTKersti Baumann / Kalju BaumannPiilu Part10:37:38,903:48:14,4
113.13C2MEN389 ESTJaanis Hiob / Priidu KodarSuur Muskel 66610:39:10,903:49:46,4
114.11K2MIX116 ESTKadri Saal / Seido Suija10:39:31,903:50:07,4
115.14C2MEN231 ESTAivar Luud / Villu ZirnaskGo Reisiajakiri 110:40:31,303:51:06,8
116.48K2MEN28 ESTElvis Orav / Peeter MatsonPuidukoda10:41:54,203:52:29,7
117.15C2MEN258 ESTVallo Urtson / Aivar PalumaaLeevi Lõvid10:42:23,203:52:58,7
118.16C2MEN362 ESTKaido Silmus / Marko SikkAprillilapsed10:44:07,503:54:43,0
119.17C2MEN163 ESTVahur Parrol / Marko RunthalDAS BOOT10:45:00,903:55:36,4
120.34K1MEN23 ESTMargus LehtmeKõplaKapsaks10:45:04,903:55:40,4
121.35K1MEN283 ESTJanno GreenbaumRännumees10:46:35,603:57:11,1
122.4C2MIX172 ESTLembit Nokkur / Kadri PartsÕkva Prõlla10:47:45,003:58:20,5
123.36K1MEN19 ESTKarli Luik10:48:00,703:58:36,2
124.49K2MEN429 ESTPriit Koppel / Henry Reintam10:50:45,904:01:21,4
125.18C2MEN364 ESTKurmet Ossip / Taavi KulaLeevi10:51:17,504:01:53,0
126.19C2MEN377 ESTJanis Peäske / Siim VäliVali Pääsuke10:52:09,604:02:45,1
127.20C2MEN78 ESTFredrik Punga / Märt KiisholtsKibenaTom FanClub10:53:56,604:04:32,1
128.21C2MEN353 ESTKeino Leopard / Peep OkkKeino ja Peep10:54:25,404:05:00,9
129.22C2MEN350 ESTTanel Tuuleveski / Aimar KreevaldJärvere Välk10:55:31,404:06:06,9
130.23C2MEN158 ESTRiho Tarbe / Raul AripmannSiga & Kägu10:57:24,504:08:00,0
131.37K1MEN179 ESTRainer ReileDiskursiivsed praktikad10:59:15,104:09:50,6
132.38K1MEN68 ESTKalev Kivimets10:59:27,104:10:02,6
133.24C2MEN11 ESTMartin Heintalu / Raino TarbeKivipurustaja11:02:08,304:12:43,8
134.50K2MEN45 ESTJako Laanemägi / Martin KallasmaaSteklovata11:03:02,004:13:37,5
135.51K2MEN159 ESTAinar Õisnurm / Sven PärandAnkur11:04:08,904:14:44,4
136.52K2MEN162 ESTIvar Frantsuzov / Ando SiitamFRANDOVARSIIT11:04:45,404:15:20,9
137.25C2MEN265 ESTMaarjus Kirs / Heikki KolkTõllud11:09:28,604:20:04,1
138.39K1MEN119 RUSAleksei Zelinskii11:10:25,604:21:01,1
139.40K1MEN382 ESTJüri Kliimask11:10:26,904:21:02,4
140.41K1MEN57 ESTKaido MarjakCaptain Morgan11:11:03,404:21:38,9
141.53K2MEN59 ESTTarmo Ojamäe / Marko MägiSAESTUUDIOTarmo-Marko11:12:11,004:22:46,5
142.54K2MEN106 ESTSiim Samberk / Joosep Mölder11:12:22,704:22:58,2
143.55K2MEN200 ESTArgo Öövel / Kaspar KarnergoKas11:12:23,004:22:58,5
144.26C2MEN209 ESTJohan Rannast / Lauri LoonaKardiotrenn11:13:54,004:24:29,5
145.4K1WOM235 ESTHeleri Uus11:15:10,204:25:45,7
146.56K2MEN52 ESTNeeme Porro / Errki Rajajõerotid11:15:39,604:26:15,1
147.27C2MEN363 ESTKaupo Vallik / Janis LõhmusSofa ja Öieke11:16:45,004:27:20,5
148.57K2MEN131 ESTRandel Kreitsberg / Egert KaarlepDads Overboard11:17:13,904:27:49,4
149.3K2WOM437 LTUJurgita Gedminaite / Daiva Cerniauskiene11:17:46,004:28:21,5
150.1C2WOM88 ESTMonika Adamson / Maire PedorJää-aeg11:18:58,104:29:33,6
151.12K2MIX129 ESTKatrin Onno / Priit RandpõldPuhh ja Nodsu11:19:51,104:30:26,6
152.42K1MEN286 ESTMargus PuruTavamets11:20:57,904:31:33,4
153.28C2MEN87 ESTReigo Mägi / Toomas Kimsen KalleBaltiC11:21:39,204:32:14,7
154.13K2MIX310 ESTEne Kuurmann / Aivar VilipereOppa11:22:02,204:32:37,7
155.5C2MIX387 ESTKalev Helenurm / Maret MärdlaVihased vigurid11:22:23,604:32:59,1
156.2BOAT1 ESTTaago Taaber / Martin RootsVõhandu Hundid11:23:16,304:33:51,8
157.5K1WOM435 LTUGiedre Ambrazeviciute11:24:10,504:34:46,0
158.43K1MEN174 ESTPriit LaosTotukuul11:24:54,504:35:30,0
159.29C2MEN396 ESTTõnis Piirisild / Kaupo ElisteMetslased11:25:04,904:35:40,4
160.58K2MEN241 ESTHenri Roostoja / Rene VoltTänassilma vembumehed11:25:32,804:36:08,3
161.30C2MEN128 ESTSulev Ainlo / Mait LeemetVihased Isased11:26:48,304:37:23,8
162.31C2MEN169 ESTUrmas Treu / Margo MalmTegijad11:28:49,104:39:24,6
163.44K1MEN284 ESTJanek PadarTavamets11:29:03,204:39:38,7
164.59K2MEN197 ESTMart Keerutaja / Artur MakkuJalavihmamets f. MC Hamme11:29:03,404:39:38,9
165.6C2MIX121 ESTTiina Turban / Taavi TurbanIAS11:29:49,704:40:25,2
166.32C2MEN58 ESTAivar Tikerberi / Meigo AnniAllvee Aerutajad11:30:54,004:41:29,5
167.2C2WOM108 ESTMonika Irves / Renna JärvaltMaratonsport11:33:38,104:44:13,6
168.7C2MIX422 ESTJaan Leppik / Kei KvarnstromWalkie Talkie11:34:21,504:44:57,0
169.60K2MEN347 ESTJonatan Heinap / Ott Alver20000 ljööd vee all11:35:23,004:45:58,5
170.45K1MEN305 ESTUrmet Ilves11:35:24,604:46:00,1
171.46K1MEN331 ESTRamon LippusLippuseonu11:37:27,704:48:03,2
172.33C2MEN101 ESTTanel Mälton / Joonas PoomEPA operatiivrühmitus11:40:12,504:50:48,0
173.34C2MEN304 ESTJanar Essenson / Üllar SõmeraTigekala11:43:29,504:54:05,0
174.14K2MIX134 ESTMart Liesment / Tuuli LiesmentLõpuni11:44:23,004:54:58,5
175.35C2MEN47 ESTJanek Mähar / Kaido HeimoLendav Konn11:45:23,404:55:58,9
176.61K2MEN245 ESTTaavet Bristol / Risto BristolBristol.ee11:45:53,804:56:29,3
177.1RAFT89 LTUGiedrius Rasimavicius / Arturas Zhilinskas /
Mazvydas Snarskis / Mantas Serdikevicius /
Vaidas Arbutavicius
Vandens Turistai11:46:31,604:57:07,1
178.3C2WOM274 ESTViia Kaldam / Annika PangLäbi tule ja vee11:46:41,004:57:16,5
179.8C2MIX133 ESTIlmar Raap / Riika PloompuuTOSIN11:46:48,204:57:23,7
180.36C2MEN3 ESTTanel Jaanimäe / Väino EllamikNelson11:47:13,904:57:49,4
181.47K1MEN433 ESTAndres LelovMatkasell11:47:46,204:58:21,7
182.62K2MEN334 ESTHillar Surva / Ivar KanarikMuusikMehed11:49:30,005:00:05,5
183.48K1MEN401 ESTEero OtsOts11:50:13,005:00:48,5
184.63K2MEN154 ESTMaikel Laur / Ülar TruubonPõkid Blotskid 211:51:19,505:01:55,0
185.9C2MIX62 ESTTiit Einmaa / Juta KaasikEesti Raudtee SK11:51:45,005:02:20,5
186.64K2MEN76 ESTJohn Innos / Tanel EiskopLindtraktorr11:53:26,405:04:01,9
187.4K2WOM156 ESTTiina Kiil / Elerin Öövel11:53:58,305:04:33,8
188.37C2MEN386 ESTRaido Kivik / Meelis Loosaardünaamiline duo v0L.211:54:26,405:05:01,9
189.49K1MEN244 ESTJaanus TilkROCK11:55:27,305:06:02,8
190.50K1MEN6 LATDidzis SedlenieksLaeVa11:55:48,405:06:23,9
191.38C2MEN31 ESTTõnis Kümnik / Ragmar RiismaaUgala 111:56:05,905:06:41,4
192.51K1MEN120 ESTKaspar PõderKõrgem Sõjakool KNOK211:56:34,905:07:10,4
193.65K2MEN213 ESTValdar Tamm / Mikk SiimPluuto Jõuk11:56:49,105:07:24,6
194.39C2MEN143 ESTJanis Pugri / Jaanus Hellathansa11:56:57,105:07:32,6
195.40C2MEN86 ESTEnn Piip / Margus SimsonTarvas11:57:16,205:07:51,7
196.4C2WOM96 ESTAule Kink / Margit Viilep11:57:24,405:07:59,9
197.52K1MEN9 ESTHeiko PiiskoppelPesukaru11:57:47,405:08:22,9
198.10C2MIX388 ESTMikk Märdla / Silja TalvikS&M11:57:54,605:08:30,1
199.41C2MEN424 ESTAndres Jefimenko / Erki Õunapuu11:58:57,405:09:32,9
200.42C2MEN381 ESTKristjan Gold / Tarmo PõkkaRaadio Elmar11:59:40,005:10:15,5
201.66K2MEN230 ESTMeelis Irs / Marek Aardevälja12:00:41,605:11:17,1
202.53K1MEN44 ESTIndrek Polluks12:00:56,705:11:32,2
203.43C2MEN138 ESTGuido Kaasik / Arthur RaichmannKingteam 212:02:28,805:13:04,3
204.54K1MEN426 ESTSven TiirussonMatkasport12:06:37,105:17:12,6
205.67K2MEN137 ESTRein Kivimäe / Toomas VerroSkin & Frame12:08:39,405:19:14,9
206.68K2MEN365 ESTMarkus Murruste / Kristjan Piilmann12:10:59,305:21:34,8
207.44C2MEN53 ESTRagnis Topkin / Egert JärveRTEX12:11:23,605:21:59,1
208.69K2MEN281 ESTSelgur Sepp / Janek TootsSepad12:13:08,405:23:43,9
209.70K2MEN425 ESTIvar Tupp / Kaido Vidderhaanjamatkad.ee12:13:35,405:24:10,9
210.71K2MEN280 ESTAleksander Nesterenko / Raivo AttikasStepihunt12:14:24,305:24:59,8
211.11C2MIX74 ESTMarju Parv / Andres ParvPaid Parved12:15:20,205:25:55,7
212.3BOAT248 ESTValmar Parisalu / Mehis Kürsa /
Sven Räim
Vana Kooli Koprad12:15:20,405:25:55,9
213.72K2MEN67 ESTAleksandr Babkin / Vladimir JevdokimovBrothers team12:16:11,205:26:46,7
214.45C2MEN211 ESTVeiko Hein / Riho NamsingLastefond12:17:32,805:28:08,3
215.46C2MEN338 ESTDelari Tool / Tarvi KukkCityrats12:19:32,805:30:08,3
216.55K1MEN7 ESTPriit Külaots12:20:54,505:31:30,0
217.47C2MEN390 ESTJanno Pilv / Jüri TambetsKaks kanget12:21:30,005:32:05,5
218.2RAFT18 ESTHarri Irves / Aare Aasa /
Priit Johanson / Alvar Mäeots /
Eino Prants / Veiko Kook /
Kristjan Kiivit / Kaarel Kiivit
RAFT NR.112:22:13,605:32:49,1
219.48C2MEN384 ESTVeiko Lätte / Maiko SiionAmatöörid12:22:51,205:33:26,7
220.49C2MEN41 ESTKalmer Kabanen / Olar VallimaaKabanen/Vallimaa12:24:46,605:35:22,1
221.56K1MEN349 ESTJegor JeremejevThe Seventh Crew12:26:41,705:37:17,2
222.73K2MEN103 LTULaurynas Barauskas / Jonas MasaitisThey see me rowin12:27:27,805:38:03,3
223.50C2MEN15 ESTRein Raikna / Andrus Kaldmaammonvader12:29:09,905:39:45,4
224.51C2MEN423 ESTKristo Busch / Priit Vokksepp12:29:22,205:39:57,7
225.15K2MIX5 ESTMartin Ruudi / Karina TommikIlus Karina12:29:41,705:40:17,2
226.74K2MEN432 ESTOliver Alver / Marko MännikMännik ja Alver12:29:44,105:40:19,6
227.75K2MEN181 ESTPriit Oks / Erki UusFolksell12:29:48,405:40:23,9
228.5K2WOM193 ESTAlice Tärgla / Piia SalundiPärnu Naiskodukaitse / Paikuse Aerutamisklubi12:33:38,805:44:14,3
229.76K2MEN357 ESTPriit Koha / Hardi Meltsas12:33:59,305:44:34,8
230.52C2MEN300 ESTSven Jerlakas / Hardo MõekÄpu ja Postikana12:34:16,205:44:51,7
231.77K2MEN393 ESTErgo Einla / Marek RoostarTorpeedo XL12:34:38,405:45:13,9
232.53C2MEN155 ESTLauri Semevsky / Viljar SemevskyKänd ei kuku käbist kauge12:35:26,105:46:01,6
233.57K1MEN157 ESTMadis RaudsaarMilling12:35:40,805:46:16,3
234.78K2MEN360 ESTKaspar Rannaääre / Ronet RüütliTeam HP12:38:44,405:49:19,9
235.54C2MEN343 ESTMadis Liivamägi / Märt KaruTige Konn12:40:36,405:51:11,9
236.79K2MEN314 ESTAndrus Nurmik / Hans Kristjan NurmikPuiestee12:41:51,405:52:26,9
237.55C2MEN66 ESTRaiko Maremäe / Joel VäljanPõhja Konn12:43:59,405:54:34,9
238.12C2MIX107 ESTMargus Trumsi / Liisi SokmanParas Paar12:45:07,405:55:42,9
239.80K2MEN166 ESTErko Selde / Alex Kiviorg-12:45:31,205:56:06,7
240.56C2MEN297 ESTMartin Nurme / Allan ArjokesseRedneck Booze Crew12:45:34,805:56:10,3
241.57C2MEN42 ESTLennar Vijar / Virgo OjasooLoodusturism.ee 112:46:15,905:56:51,4
242.13C2MIX372 ESTMagnus Ruutopõld / Heidi RuutopõldWalge Nool12:46:50,405:57:25,9
243.3RAFT420 ESTHindrek Kumm / Kaido Kook /
Claudius Kumm / Karl Mikkelsaar /
Sven Rjabov / Erkki Jallai
Viikingid12:48:23,505:58:59,0
244.58C2MEN191 ESTKaidar Kenk / Ako KasakJalad Põhjas12:49:46,606:00:22,1
245.59C2MEN271 ESTPriit Paabo / Peeter PaaboParivere Piraadid12:52:37,506:03:13,0
246.60C2MEN177 ESTVeiko Tein / Siim SoplepmannTeam 90+12:55:58,406:06:33,9
247.81K2MEN238 ESTAlvin Järving / Mart HaasAAVIKSOO 666 12:57:13,806:07:49,3
248.16K2MIX39 ESTAin Aaviksoo / Alice AaviksooAavXoo12:58:16,406:08:51,9
249.82K2MEN112 LTURokas Galkauskas / Justinas Noreika090912:58:16,606:08:52,1
250.58K1MEN394 ESTGunnar Saloste13:00:39,806:11:15,3
251.59K1MEN375 ESTKaupo SirkKaupo13:01:01,006:11:36,5
252.60K1MEN374 ESTTimo SinkTimo13:01:05,006:11:40,5
253.14C2MIX94 ESTJüri Millistfer / Luize-Ingrid KlimovaUgla13:01:15,406:11:50,9
254.61C2MEN261 ESTIndrek Oinus / Siim Sibritshellad velled13:03:16,106:13:51,6
255.62C2MEN182 ESTTimo Varik / Indrek VarikVennad Varikud13:03:48,106:14:23,6
256.15C2MIX322 ESTViktor Olenin / Heli Erikson13:04:52,106:15:27,6
257.16C2MIX278 ESTKaupo Karja / Jaana KarjaKarmet Grupp13:05:06,406:15:41,9
258.83K2MEN250 ESTMihkel Annilo / Erik MikKollanokad13:06:38,806:17:14,3
259.63C2MEN201 ESTMartin Merevoo / Allan StokkebyMartin13:07:06,906:17:42,4
260.4RAFT317 ESTRauno Lukksepp / Cris Kallas /
Janek Vislapuu / Lauri Pilv /
Kaimar Juks / Madis Järveots
Eesti Pagar VK13:08:34,306:19:09,8
261.61K1MEN79 ESTLauri LillemetsLõdva Loivaga13:08:52,906:19:28,4
262.64C2MEN164 ESTEvari Koppel / Taavi UntJalad külmetavad13:10:47,206:21:22,7
263.65C2MEN270 ESTAndres Pajumägi / Reeno SikkKollane alveelaev13:15:07,806:25:43,3
264.84K2MEN351 ESTHendrik Kers / Arsi TupitsTEAM FREEDOM13:17:51,806:28:27,3
265.66C2MEN417 ESTMargus Kukk / Oliver KarindiKonnihommik!13:19:43,706:30:19,2
266.5C2WOM149 ESTLiisi Laos / Meeli LaosÕed Tihedad13:22:07,606:32:43,1
267.62K1MEN146 ESTJanis KirbitsAKSK13:22:11,406:32:46,9
268.67C2MEN413 ESTSven Eller / Patrick Abner13:25:39,206:36:14,7
269.6C2WOM85 ESTHelen Irves / Karin Kummtipsu13:26:43,106:37:18,6
270.63K1MEN309 LTUDarius KurpavičiusDarius13:27:25,806:38:01,3
271.17K2MIX316 ESTRauno Vijar / Kerli Vijarspree13:30:44,806:41:20,3
272.18K2MIX290 ESTTanel Jäppinen / Maret LuudALL IN13:32:40,406:43:15,9
273.85K2MEN113 ESTARNO MERELAHT / Märt Reilsonlendav hollandlane13:35:26,806:46:02,3
274.19K2MIX38 ESTMargus Nõumees / Helen Raadik13:35:37,206:46:12,7
275.86K2MEN202 ESTMarko Aasa / Tõnu PõldMehed ei nuta13:37:00,306:47:35,8
276.17C2MIX253 ESTMoonika Kreitsveis / Revo Koha13:38:59,406:49:34,9
277.87K2MEN273 ESTUrmo Ustav / Lauri ReinartUstav Reinart13:40:53,106:51:28,6
278.68C2MEN225 ESTMadis Klaassen / Erki ToomsaluMeestekas.net13:41:50,506:52:26,0
279.5RAFT22 ESTTõnu Niilo / Virko Luide /
Toomas Rein / Wolfgang Lang /
Allar Tulik / Even Hurt /
Kaspar Tammert
Kõrgem Sõjakool R1313:41:51,106:52:26,6
280.88K2MEN95 ESTOliver Põder / Tarvo TurjaSirrent.ee13:41:53,706:52:29,2
281.69C2MEN184 ESTToomas Aul / Tiit AulKodusahver13:43:38,006:54:13,5
282.70C2MEN8 ESTMeelis Hirs / Kaido KriisaMETSVINDI MUNAKOOR13:43:41,306:54:16,8
283.18C2MIX144 ESTAivar Annamaa / Kadri VilumaaLennuk13:45:24,206:55:59,7
284.20K2MIX438 ESTMerri Kastemäe / Leo KäigeEi ole nime13:45:36,306:56:11,8
285.89K2MEN56 ESTAgur Kollom / Meelis AntonStarter13:46:54,906:57:30,4
286.71C2MEN373 ESTjürgen rebane / janel jürissaarhommikumantel13:47:14,606:57:50,1
287.90K2MEN385 ESTKalle-Kaspar Sepper / Ants KokkaB-day boat13:48:41,106:59:16,6
288.91K2MEN267 ESTSteve Saar / Taavi KõrveTANKER13:53:24,707:04:00,2
289.64K1MEN105 ESTAnts Kallaste13:53:40,007:04:15,5
290.65K1MEN318 ESTAhti Tupits13:55:34,107:06:09,6
291.66K1MEN319 ESTTormis Mägi13:55:59,107:06:34,6
292.67K1MEN288 ESTRaimond Feil13:56:24,607:07:00,1
293.7C2WOM268 ESTMai-Liis Põhjala / Katrin EiertSaare Sangad13:57:21,807:07:57,3
294.92K2MEN383 ESTMartin Laugen / Argo KuusikSoovere13:59:07,407:09:42,9
295.68K1MEN176 ESTKristjan Pagel14:00:10,107:10:45,6
296.6RAFT102 ESTKristjan Muuli / Martin Rooni /
Jaak-Joseph Rumvolt / Lauri Mäepalu
Kõrgem Sõjakool R1514:01:44,607:12:20,1
297.72C2MEN354 ESTEver Kiiver / Indrek Soo14:04:53,807:15:29,3
298.69K1MEN252 ESTIvo HindreusSiffer14:05:47,807:16:23,3
299.93K2MEN345 ESTAndres Loog / Kurmet VähiVõistkond14:11:50,107:22:25,6
300.8C2WOM398 ESTLilian Leetsi / Aili PoppFööniks14:22:00,107:32:35,6
301.94K2MEN61 ESTTaavi Grab / Mart VoolaidKõrgem Sõjakool K14/214:28:53,807:39:29,3
302.95K2MEN226 ESTMargus Ots / Ermo VihtreSüstal14:31:24,207:41:59,7
303.21K2MIX293 ESTKarin Plakk / Raivo ArumäeAali Ajaviide14:35:09,607:45:45,1
304.22K2MIX195 ESTAve Rallmann / Ain RuninPärnu Naiskodukaitse 214:36:18,107:46:53,6
305.9C2WOM263 ESTSiret Lipp / Helen ValdmaOh&Ah jõel14:42:30,307:53:05,8
306.73C2MEN306 ESTMartin Jasko / Taavet LiiasTööjõureservid Tallinn-414:46:17,607:56:53,1
307.23K2MIX98 ESTMerlin Lobjakas / Ivo LobjakasVesipüks14:46:49,207:57:24,7
308.96K2MEN341 ESTSven Kannistu / Margus SassLääne Räim14:49:43,808:00:19,3
309.7RAFT416 ESTAndrus Niidumaa / Kaimar Korits /
Ragnar Joosep / Andrei Dudarev
"Üle Võlli"14:51:27,608:02:03,1
310.10C2WOM430 ESTMargit Lukka / Mariann LukkaVillamoto Vinged Naised14:56:33,208:07:08,7
311.97K2MEN302 ESTSilver Altmann / Riho LustTUUKER14:59:18,208:09:53,7
312.19C2MIX275 ESTVeiko Aart / Annika KookMaarotid14:59:31,408:10:06,9
313.74C2MEN139 ESTElari Valk / Kuldar Jürma100km puhkust15:01:23,708:11:59,2
314.75C2MEN311 ESTAare Song / Hardi Selg2 ahvi15:04:16,308:14:51,8
315.98K2MEN207 ESTSimmo Rannus / Aleksander ElveltPaadialused15:05:49,708:16:25,2
316.70K1MEN204 ESTRemi Neitsovsiilid udus15:06:02,408:16:37,9
317.6K2WOM208 ESTKristiina Niiler / Anni NeitsovPilvedes15:06:17,608:16:53,1
318.8RAFT109 ESTRobi Saal / Heigo-Elmar Vahesaar /
Märt Oona / Rando-Kristen Kangro /
Tauri-Viljar Vahesaar / Toomas Joost
Kosminen Myrsky15:06:27,708:17:03,2
319.9RAFT170 ESTAndres Tänav / Rain Noobel /
Alar Sireli / Marek Sireli /
Andre Taidre / Rain Nirgi
Suursoo Team15:07:26,408:18:01,9
320.10RAFT75 ESTTõnis Org / Mari Kalk /
Kerli Rakver / Eva Leppik /
Kaarel Glaser / Anti Silgu /
Magnus Meier / Riskko Jõeots
Valge Karu Racing Team15:12:52,708:23:28,2
321.76C2MEN229 ESTKristjan Noortoots / Indrek NoortootsUtoopia15:16:46,208:27:21,7
322.77C2MEN295 ESTVitas Pahv / Mihkel RämmelMiVi15:16:51,008:27:26,5
323.11RAFT323 ESTTaavi Karu / Janno Ruuder /
Martin Kikas / Risto Aim /
Lauri Aim / Tanel Tähe /
Juku Vaher / Priit Pärnamets
Kevadised vasikad15:17:48,408:28:23,9
324.12RAFT148 ESTVambola Leis / Maie Pudersel /
Elver Laanemets / Steven Leis /
Aldo Kaupmees / Mairo Hollo
Omaking15:44:33,308:55:08,8
325.7K2WOM313 ESTEva Männiste / Riin KoduTark ei torma15:51:35,309:02:10,8
326.71K1MEN336 ESTIndrek ToriFiskostar15:51:41,809:02:17,3
327.72K1MEN335 ESTMarek AllmägiFiskostar15:51:49,909:02:25,4
328.13RAFT262 ESTKarmo Kase / Eiko Jõgi /
Kalev Kommer / Heikki Sohard /
Sven Saal / Jüri Kommer
Kagu Elekter15:56:26,409:07:01,9
329.14RAFT254 ESTDaisi Kaaristo / Gerli Rauba /
Sander Haukamägi / Silver Rauk /
Ardi Kaaristo / Rain Kuuseorg
MeilOnSuvaJaSigaLahe16:00:07,909:10:43,4
330.20C2MIX180 ESTMargit Turro / Rasmus LelumeesITÜN16:11:59,909:22:35,4
331.24K2MIX361 ESTNils Ratt / Krislin MäeMatkasellid16:13:53,309:24:28,8
332.99K2MEN352 ESTSiim Kellamäe / Heigo PauAurik16:14:14,409:24:49,9
333.15RAFT272 ESTAlo Viira / Janno Järvpõld /
Sten Maask / Argo Ladva /
Arvo Astla / Tarmo Truup
Paadialused16:29:08,309:39:43,8
334.78C2MEN329 ESTMargus nigol / Kullo-Kalev AruBlue Screen of Death16:41:44,909:52:20,4
335.16RAFT227 ESTErkki Käo / Peeter Parts /
Kristo Kaljuvee / Mairo Padar /
Ardi Kaljuvee / Tanel Tammemägi /
Martti Tiivoja / Meelis Uibo /
Priit Poks / Kristo Käis
Mudafakkijad16:55:02,610:05:38,1
336.100K2MEN392 ESTSiim Kannistu / Mihkel UttÄripataljon17:21:37,210:32:12,7
337.79C2MEN165 ESTMarko Habicht / Kaarel Simson17:21:52,010:32:27,5
338.4BOAT376 ESTKristo Vaikmaa / Silver Köster /
Ülari Viik / Jürgen Joa
Tark ei torma17:22:00,210:32:35,7
339.17RAFT178 ESTNele Ruusmaa / Kersti Pääsik /
Kristi Kullamaa / Andre Pärna /
Agu Muttli / Margus Ruusmaa /
Margus Kopp / Viljo Vider
Tiigritiim17:33:00,210:43:35,7
340.18RAFT64 ESTUrmas Käpa / Evelin Käpa /
Tarmo Närap / Tea Närap /
Tiit Markvardt / Risto Markvardt /
Tarmo Kram / Taavi Kram /
Margus Pettai
18:03:59,511:14:35,0
341.80C2MEN234 ESTReigo Kimmel / Mikk KimmelVideoTurundus.ee18:08:56,711:19:32,2
342.19RAFT185 ESTLagle Aim / Tiina Talts /
Triin Võime / Silvi Punt /
Monika Karmin / Liisi Laineste /
Kristiina Soe
Kodukobrad18:14:19,711:24:55,2
343.20RAFT214 ESTMargus Kiis13er18:27:58,411:38:33,9
C2MEN312 ESTAllar Hoppe / Mihkel NõmmLÕPUPAAT19:39:31Räpina
K1MEN296 ESTTauno KäoPro-Building08:43:39Leevaku
K2MIX291 ESTRaili Kaptein / Enn ValmaKahekesi 10011:56:42Leevaku
C2MEN246 ESTRannus Prii / Albert RüütelVõhandu Vaimud12:33:04Leevaku
C2WOM33 ESTErika Mäeloog / Merle PensaVõhandu Morsad12:45:00Leevaku
RAFT247 ESTTarmo Lauring / Vahur Mesikäpp /
Kristi Kreitsberg / Liina Kaaristo /
Taavi Saksniit / Toomas Kreitsberg /
Terje Teder / Meeli Moorus
VTÜ 10013:41:29Leevaku
RAFT77 ESTTeele Raja / Jaanika Uus /
Siret Lipping / Egge-Katri Plakk /
Marika Parkman / Merike Ulrich
AINULT NAISED- Eesti Paga15:08:31Leevaku
RAFT287 ESTAivar Ahing / Meelis Matsheete /
Jaanus Jahinuga / Rainis Raidur /
Ott Odalaskur / Jaak Ripper /
Kaido Haavaliim / Risto Riiukukk
JõuTuub15:10:50Leevaku
RAFT285 ESTRiho Luht / Aire Ilves /
Marika Oja / Kadri Veski /
Kaido Koosapoeg / Maie Lavrentjeva /
Ülo Heinsoo / Merit Laan
VET-MED-TEH-BOH-POMOŠ15:59:29Leevaku
RAFT403 ESTJuhan Oks / Rinaldo Vahtel /
Gunnar Alemann / Siim Keskpalu /
Alo Allas / Keven Kirpu
Lindomare poisid16:26:23Leevaku
K1MEN190 ESTKaido Toobal06:21:51Reo
C2MEN192 ESTMirek Märtson / Kristjan ÖöpikMõlad-PURUKS06:40:41Reo
K2MIX206 ESTKajar Kalamees / Ave Mattospin boat06:58:13Reo
RAFT379 ESTJaan Niitsoo / Kalle Klandorf /
Olga Beldjajeva / Hallar Tamm /
Riho Ahtijainen / Risto Ahtijainen
Kolmefaasiline lühis07:31:29Reo
C2WOM328 ESTAive Makko / Kristi SiibakKapten on rebane07:40:39Reo
C2MEN173 ESTRaul Zirkel / Jaan Konsin07:50:47Reo
C2MEN380 ESTMärt Ploom / Urmas KontusTasa sõuad, kaugele jõuad08:22:45Reo
K2MIX210 ESTOle Kristian Kjosbakken / Kelli NeitsovNorEst09:01:17Reo
K2MIX370 ESTMaicken Ninel Lokotar / Andres UiboRetkelle.fi09:59:08Reo
K2MEN369 ESTTaivo Kask / Oliver SeppRetkelle.fi09:59:15Reo
K2MEN400 ESTSiim Suppi / Even LaanemaaReimann Retked09:59:20Reo
RAFT111 ESTVeiko Veikolainen / Tarmo Veikolainen /
Marten Randma / Rainer Pere /
Rain Koit / Simo Veikolainen
chefn.ee10:05:29Reo
K1MEN83 ESTKarl-Sander UudsemaaSkpirita juunior03:45:04Leevi
C2MEN196 ESTTaavi Pallas / Priit HeinlaKuukala03:49:45Leevi
K1MEN324 ESTHeikki KalleAllveetsepeliin04:04:19Leevi
K1MEN330 DNKAnders JensenPoelse´s Devil04:44:05Leevi
K2MIX427 ESTJoonas Limberg / Elyne AaviksooELJOE04:49:00Leevi
K2MIX418 ESTPriit Tamra / Jaanika MändlaRetkelle.fi06:38:37Leevi
K1MEN236 ESTKaido Margus02:23:06Paidra
K1MEN242 LTUDomantas LaukeviciusZaibas, Prie saltinio02:55:19Paidra
C2WOM439 ESTMoonika Ein / Diana RaidlaMoonika06:16:55Paidra
RAFT440 ESTKaspar Keps / Janis Ummelg /
Janar Naumov / Andri Ummelg /
Tõnis Prants / Nils Piirman
Ekstreempark04:03:13Kääpa
VA--K3MEN301 ESTVirgo Allvee / Karmo Pard /
Martin Metsmaaker
Taimen III11:40:01,3
VA--C4MEN27 ESTVahur Leemets / Argo Raudsalu /
Anders Kastemäe / Ago Kastemäe
Suur Vall ehk Tiibklaver12:42:13,2
VA--C3MEN17 FINLehar Link / Sven Nurmse /
Kaupo Leidt
Linkx12:42:42,3
VA--K3MEN378 ESTAhto Laanemägi / Ivar Jüssi /
Mati Maine
gröönimaa 201112:52:52,7
VA--K1MEN298 ESTKaupo Tatsi13:04:39,6
VA--C3MEN65 ESTMartin Kose / Marko Aer /
Ivo Kruusaauk
Raunex13:21:10,7
VA--K3MIX409 ESTTaavi Lüütsepp / Kertu Jukkum /
Üllar Alev
Tipikas.TV14:08:23,4
VA--C3MIX279 ESTAnton Škuratov / Evely Randma /
Indra Linde
Anton ja tema naised14:10:03,6
VA--C3MEN292 ESTKalle Pungas / Siim Sipelgas /
Lembit Künnapas
pranayama14:34:56,7
VA--C3MIX410 ESTAndre Allese / Maria Vita /
Mari-Liis Kasemets
TTÜ Filmiklubi18:16:01,1