VI Võhandu maraton -- Finish

KohtKoht klassisKlassStardinrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1K3MIX172 LTUDarius Sukevicius
Aida Vietaite
Aidas Peleshinas
Yris07:51:24 
2.1K2MEN192 ESTKoit Põder
Raigo Põder
TÜASK07:52:0900:00:45
3.2K2MEN83 LTUJuozas Gurevicius
Sigitas Bulovas
Yris07:59:0200:07:38
4.1K1MEN82 LTUJonas RagauskasYris08:01:0400:09:40
5.2K1MEN146 LTUArunas DubauskasYris08:12:5100:21:27
6.3K2MEN309 LTUAudrius Èeponis
Vytenis Grigas
Vandens Turistai08:18:2000:26:56
7.4K2MEN243 ESTRain Lond
Sten-Eric Uibo
Samsung08:46:4900:55:25
8.5K2MEN180 ESTMargus Reimann
Maidu Silm
Reimann Retked - TV308:48:3200:57:08
9.3K1MEN123 ESTUko Kõrge08:52:2001:00:56
10.4K1MEN78 ESTIndrek KermonRETKED.EE08:52:2201:00:58
11.6K2MEN139 ESTMart Hommik
Riho Mõtlep
Piusaäärsed väikerahvad08:54:0001:02:36
12.7K2MEN291 ESTMagnus Lelumees
Toomas Lelumees
Black Pearl09:12:2701:21:03
13.8K2MEN178 ESTSixten Kerge
Rasmus Kerge
www.retked.ee09:19:4101:28:17
14.1K2MIX184 ESTHeiki Link
Elsbeth Link
www.retked.ee09:19:4401:28:20
15.9K2MEN162 ESTANDRES LAAR
URMAS VARM
WOODSTOCK09:24:4101:33:17
16.1K1WOM347 ESTTIINA HODAKOVSEABIRD DESIGNS09:26:0601:34:42
17.10K2MEN210 ESTHaiko Käärik
Lembit Uudsemaa
AIX TEAM09:30:4601:39:22
18.11K2MEN49 LATGatis Krûze
Matiss Vecvagaris
09:33:5601:42:32
19.1K2WOM164 ESTMARGIT KALJO
MERIKE RAHNIK
PAIKUSE09:36:2801:45:04
20.5K1MEN149 LATAndris StavroPension Level09:41:0001:49:36
21.2K2MIX58 LATUgis Gûtmanis
Ilze Plakane
Must Berta09:45:5001:54:26
22.6K1MEN56 LATJânis Balodis09:51:0901:59:45
23.12K2MEN147 ESTMartin Rist
Ain Allas
Vana aer ei roosteta09:51:5402:00:30
24.13K2MEN148 LATArnis Kalninsh
Rûdolfs Spûlis
Rumakss09:54:4402:03:20
25.7K1MEN5 LTUDeividas ShatikasFast and bald09:55:3002:04:06
26.14K2MEN40 ESTÜLLAR PLANGI
REIKO ZÄÄR
09:55:4502:04:21
27.15K2MEN8 ESTAnti Saarepuu
Ervin Mast
09:56:2502:05:01
28.3K2MIX293 ESTAllan Aim
Liivi Plumer
AL-109:56:4402:05:20
29.1C2MEN191 LATYURIJS SELEZNOVS
YEVGENIJS BLAZEVICH
BLUE CANOE10:04:3702:13:13
30.16K2MEN24 ESTIndrek Alas
Indrek Juhanson
Indrekud10:10:3102:19:07
31.8K1MEN143 LTUPaulius AndriuskeviciusYris10:10:5302:19:29
32.9K1MEN71 ESTArvi Toom10:13:1402:21:50
33.2C2MEN185 ESTAndres Kaju
Roland Müür
www.retked.ee10:14:2102:22:57
34.17K2MEN179 ESTMart Reimann
Marek Lindmaa
Reimann Retked - TV310:19:2702:28:03
35.18K2MEN354 ESTEric Hints
Ahti Reinup
360 kraadi/EastPole10:20:4202:29:18
36.4K2MIX15 ESTPiia Narusberg
Veiko Kivi
Paluka10:20:4502:29:21
37.10K1MEN288 LTUDomantas LaukeviciusLightning (Zaibas)10:25:1802:33:54
38.19K2MEN254 ESTTõnu Rannamets
Andres Rannamets
10:27:0102:35:37
39.11K1MEN171 ESTKardo BaumannKARTS10:27:2502:36:01
40.12K1MEN2 LTULinas SamashkaOld Estonian Robinson10:28:4302:37:19
41.20K2MEN39 ESTLauri Mäe
Hendrik Veevo
Adrenaliinisüst10:29:4002:38:16
42.21K2MEN181 ESTSiim Sildnik
Taaniel Mägi
www.retked.ee10:30:1902:38:55
43.5K2MIX183 ESTIvar Hütt
Mai-Liis Hütt
www.retked.ee10:34:5402:43:30
44.22K2MEN45 ESTMeelis Viirma
Einar Kivisalu
Koomaklubi10:38:0102:46:37
45.13K1MEN3 LTUDomantas SteikunasBones10:38:4502:47:21
46.14K1MEN87 ESTArvi Mikk10:40:2202:48:58
47.1C2MIX276 FINHeikki Hihnala
Outi Seppä
Ruutikellarin melojat10:41:2802:50:04
48.3C2MEN119 ESTHannes Licht
Andrus Soonsein
Matkajad10:46:0902:54:45
49.23K2MEN158 ESTMaano Saareväli
Martin Ilumets
Puhkus!10:48:3402:57:10
50.24K2MEN68 ESTRandel Kreitsberg
Einar Kärgenberg
ajakiri Paat 110:53:0303:01:39
51.25K2MEN21 ESTTõnis Tammetalu
Pääro Metsand
10:53:2003:01:56
52.15K1MEN188 ESTReigo Luurmees10:53:5403:02:30
53.26K2MEN138 ESTAntti Loks
Ain Polma
aktiivnepuhkus10:54:4303:03:19
54.4C2MEN80 ESTKaider Kriit
Toomas Soodla
Placebo10:55:1703:03:53
55.5C2MEN212 ESTEnno Hansson
Andrei Boginski
lainemurdjad10:56:0303:04:39
56.6C2MEN157 ESTMargus Mõttus
Aare Eiche
Eesti Energia11:01:1003:09:46
57.27K2MEN298 ESTMarko Alumaa
Mairo Alumaa
vennad Alumaad11:01:5303:10:29
58.16K1MEN84 LATGundars Patmalniekscobra11:02:1903:10:55
59.17K1MEN278 ESTKermo Baumann11:02:2103:10:57
60.18K1MEN161 ESTMihkel MölterTenor11:02:2603:11:02
61.7C2MEN12 ESTJürjo Lokk
Aihn Vään
Ökomets11:05:4203:14:18
62.28K2MEN72 ESTAnders Kastemäe
Erki Meisner
Nelson11:08:3103:17:07
63.29K2MEN98 ESTVillu Ant
Andres Kalle
pouch rz11:10:3803:19:14
64.19K1MEN81 ESTMargus KüttHyyp11:11:4903:20:25
65.30K2MEN251 ESTPriit Lillemets
Janari Jaanso
Sõjakool 311:13:3503:22:11
66.8C2MEN105 ESTKaarel Prommik
Pärt Prommik
Plaan B11:18:2703:27:03
67.31K2MEN60 FINKari Hellström
Hannu Backman
11:18:5103:27:27
68.32K2MEN89 ESTIvar Kanarik
Meelis Maidla
Lustikummutajad11:19:2503:28:01
69.20K1MEN20 ESTMargo MuzakkoSelja Hävitajad11:19:3103:28:07
70.33K2MEN197 ESTLeivo Sepp
Sulev Kraam
Ekstreem Adventure11:23:1603:31:52
71.9C2MEN59 ESTArno Toht
Andres Toht
Kliima Center11:23:2203:31:58
72.34K2MEN124 ESTUrmo Kase
Armas Hendrik
11:25:1603:33:52
73.35K2MEN268 ESTRaido Notton
Renek Loorens
Kopli Madise 111:26:4603:35:22
74.21K1MEN109 ESTTõnu HendriksonEkstreempark11:29:0103:37:37
75.22K1MEN32 ESTAarne LuudKariibi Mere
Tumesinine Hirm
11:30:3303:39:09
76.23K1MEN22 ESTJanno KiikSelja Hävitajad11:32:2403:41:00
77.10C2MEN128 ESTAin Rästa
Jaanus Elmers
KoMo kanuu11:34:1803:42:54
78.2K1WOM57 LATAnete Poshiva11:39:1403:47:50
79.6K2MIX91 ESTHelen Korju
Toomas Kuul
Homme näeme11:39:2303:47:59
80.11C2MEN66 ESTRAIN TOBRELUTS
LAURI LUTSAR
KORD AASTAS11:41:0903:49:45
81.36K2MEN70 ESTHelger Rannu
Elner Rannu
H&E11:43:1503:51:51
82.7K2MIX132 ESTKersti Baumann
Kalju Baumann
Piilu Part11:43:1903:51:55
83.12C2MEN349 ESTJoosep Hoole
Argo Michelson
KEIK11:43:3003:52:06
84.13C2MEN30 ESTAndrus Taul
René Rahnu
loodus 311:43:3903:52:15
85.24K1MEN335 ESTMartin Ansi11:43:4003:52:16
86.25K1MEN25 ESTToomas Kibena11:46:1803:54:54
87.26K1MEN207 ESTMärt Öövel11:46:5703:55:33
88.37K2MEN252 ESTValdo Hälvin
Alar Hutrov
Sõjakool 411:47:0103:55:37
89.27K1MEN6 LTUMatas GrigonisThe sea seal11:48:5803:57:34
90.14C2MEN225 LATJânis Ramanis
Ervins Aunins
Baili11:49:0903:57:45
91.8K2MIX115 ESTKadri Saal
Seido Suija
11:49:4303:58:19
92.9K2MIX156 LATMARIS SMILGA
Aija Brikmane
BbBbBbBb11:50:5903:59:35
93.28K1MEN314 ESTKalev Kivimets11:51:2804:00:04
94.29K1MEN295 ESTIvar FrantsuzovMõlakas11:53:1504:01:51
95.30K1MEN343 ESTErkki Kolossov11:54:3104:03:07
96.15C2MEN224 ESTMärten Martis
Peep Kurm
Merinek11:54:4004:03:16
97.2K2WOM93 FINArja Rasela
Tarja Paavola
11:55:0504:03:41
98.1BOAT2M1 ESTTaago Taaber
Martin Roots
Võhandu Hundid11:56:1004:04:46
99.16C2MEN26 ESTRaul Koha
Priit Koha
craftsline11:56:2304:04:59
100.17C2MEN103 ESTRait Kivisild
Tormi Trumsi
predators11:56:3104:05:07
101.18C2MEN99 LATGatis Ozolins
Martins Zviedris
?time < 13:1311:59:0804:07:44
102.1BOAT3M85 ESTValmar Parisalu
Silver Pukk
DOONAUKINDER 12:01:5604:10:32
103.19C2MEN312 ESTRaul Mürk
Andres Bauvald
Punane Täpp12:03:2204:11:58
104.3K1WOM127 ESTMarianne Klopets12:08:1604:16:52
105.2C2MIX141 ESTVeiko Hein
Küllike Saar
TÜK Lastefond12:12:5604:21:32
106.20C2MEN38 ESTAivar Tikerberi
Andrus Tikerberi
Allvee Aerutajad12:16:2804:25:04
107.31K1MEN104 ESTIgor PetrovPikne12:17:0604:25:42
108.38K2MEN228 ESTTõnu Niilo
Kaarel Piirisalu
Sõjakool 112:20:5504:29:31
109.32K1MEN195 ESTKAIDO MARJAKCAPTAIN MORGAN12:21:0704:29:43
110.3C2MIX63 ESTTaavi Turban
Tiina Turban
IAS12:23:3104:32:07
111.1FREE145 ESTAhto Laanemägi
Valev Kuusemäe
keegi veel?
Laane-Kuuse12:23:3304:32:09
112.39K2MEN273 LTULinas Liktorius
Paulius Pikelis
dawaj dawaj12:27:1704:35:53
113.21C2MEN96 ESTVillu Zirnask
Aivar Luud
Go Reisiajakiri I12:27:2304:35:59
114.22C2MEN345 ESTAivar Palumaa
Vallo Urtson
Leevi lõvid12:30:1104:38:47
115.40K2MEN218 ESTJanar Karakatsh
Martin Kalk
TerraPro12:31:2504:40:01
116.10K2MIX23 ESTPriit Randpõld
Katrin Onno
Puhh ja Nodsu12:31:2804:40:04
117.41K2MEN296 ESTAndrus Tammoja
Kaido Kivipõld
Säärased Mulgid12:31:5004:40:26
118.23C2MEN112 ESTKalmer Kruus
Martin Merevoo
12:33:2704:42:03
119.24C2MEN277 ESTJaanus Variku
Kaido Vidder
12:34:5904:43:35
120.33K1MEN35 ESTMargus LehtmeKõplaKapsaks12:37:0904:45:45
121.25C2MEN150 ESTIlo Toom
Erki Tuik
Katani Asustajad 12:38:0704:46:43
122.26C2MEN29 ESTImre Arro
Lennar Vijar
loodus 212:39:1104:47:47
123.11K2MIX286 ESTLea Avango
Raivo Plumer
Vesi kannab12:42:4104:51:17
124.34K1MEN120 ESTKaido MargusKaido12:43:3504:52:11
125.27C2MEN322 ESTKeino Leopard
Peep Okk
12:44:4904:53:25
126.28C2MEN159 ESTErmo Veelain
Maikel Veelain
Kaskemäe12:49:5004:58:26
127.29C2MEN233 ESTTeet Peedu
Kaupo Vallik
Inuksuk 112:51:0104:59:37
128.42K2MEN95 ESTOtt Alver
Edvard Garder
Lembitu Kuused12:51:3205:00:08
129.35K1MEN86 LATDidzis SedlenieksLaevA12:51:4005:00:16
130.43K2MEN44 ESTTaivo Ruus
Björn Puna
Rotalia12:54:2805:03:04
131.2BOAT3M363 ESTPeeter Plakk
Ardo Mõttus
Raido Kodu
Hurmurid12:59:1305:07:49
132.36K1MEN175 ESTUrmet Ilves12:59:1705:07:53
133.30C2MEN116 ESTMärt Kiisholts
Fredrik Punga
KibenaTom FANClub13:01:4805:10:24
134.37K1MEN256 ESTURMAS PAEJÄRVVÄLK ja PAUK13:04:1205:12:48
135.31C2MEN126 ESTKuido Puks
Jaanus Puks
Algajad13:04:1505:12:51
136.44K2MEN19 ESTAlo Lõoke
Tauno Koovit
SK Toonus13:05:4505:14:21
137.45K2MEN230 ESTmati laur
mikk laur
porgandid13:06:4105:15:17
138.38K1MEN189 ESTRaul Aripmann13:08:2005:16:56
139.32C2MEN187 ESTTanel Mälton
Joonas Poom
Ruusa13:09:4305:18:19
140.39K1MEN304 ESTMARGUS PURUTava Mets13:10:2105:18:57
141.46K2MEN64 ESTAnton Herm
Jaak Käämer
Jäämurdja Tarmo13:10:2105:18:57
142.47K2MEN266 ESTEnriko Eelmäe
Virgo Kahre
13:12:3505:21:11
143.33C2MEN346 ESTTõnu Aamisepp
Arno Aamisepp
Kiire tigu13:14:5905:23:35
144.34C2MEN62 ESTMartin Heintalu
Raino Tarbe
13:18:0205:26:38
145.48K2MEN307 ESTLauri Shpitsmeister
Andrus Karu
Lauri & Karu13:18:4105:27:17
146.35C2MEN300 ESTMaarjus Kirs
Heikki Kolk
Tõllud13:20:4105:29:17
147.40K1MEN18 ESTToomas HolmbergHolmes13:22:1605:30:52
148.41K1MEN90 ESTArpo PõldArpo13:22:2705:31:03
149.42K1MEN303 ESTJANEK PADARTava Mets13:22:3005:31:06
150.49K2MEN125 ESTKaspar Karner
Argo Öövel
GoKas13:23:3305:32:09
151.50K2MEN42 ESTJako Laanemägi
Silver Seepter
Paadiklubi Smurf13:23:4305:32:19
152.36C2MEN50 ESTOtt Väli
Andres August Annsoo
Cuu Club13:26:1205:34:48
153.4C2MIX88 ESTRiho Tarbe
Meeli Laos
Sukk ja saabas13:26:4805:35:24
154.37C2MEN94 ESTUrmas Käpa
Margus Pettai
Vihmamehed13:27:3405:36:10
155.51K2MEN259 ESTJanno Greenbaum
Märt Greenbaum
Rännumees13:28:0605:36:42
156.52K2MEN238 ESTKristjan Kuresson
Siim Anton
Kullnokad13:28:1205:36:48
157.53K2MEN299 ESTHeiki Keerberg
Marko Sepp
13:28:2505:37:01
158.1C2WOM235 ESTMargit Viilep
Kartin Koov
Walkie-Talkie13:28:3205:37:08
159.38C2MEN160 ESTRaul Kõvask
Viljar Vainola
Gutta13:28:5005:37:26
160.54K2MEN186 ESTMikk Siim
Valdar Tamm
Pluuto Jõuk13:29:0205:37:38
161.5C2MIX350 ESTEveli Looper
Lauri Kindsigo
KEIK13:30:4005:39:16
162.55K2MEN163 ESTTiit Taimla
Tarmo Haud
Matkasport13:31:1105:39:47
163.39C2MEN199 ESTPriit Vokksepp
Kristo Busch
Merinek13:31:2505:40:01
164.40C2MEN168 ESTKarel Lõbu
Raimo Lõbu
Lõbu Laialt13:31:4705:40:23
165.43K1MEN13 ESTAndres LelovSunCenter13:34:3105:43:07
166.41C2MEN323 ESTAlar Zukker
Keir Zukker
Nõo esimene13:34:4805:43:24
167.12K2MIX167 ESTIngmar Nurmiste
Elerin Öövel
ühes paadis13:36:3105:45:07
168.6C2MIX279 ESTMargus Trumsi
Liisi Sokman
voomatkad 213:37:0405:45:40
169.42C2MEN27 ESTSulev Ainlo
Mait Leemet
13:37:3105:46:07
170.43C2MEN46 ESTRagmar Riismaa
Tõnis Kümnik
Potter ja sõbrad13:37:4205:46:18
171.44C2MEN135 ESTRoman Pille
Harlis Velk
Tibu13:37:4805:46:24
172.56K2MEN265 ESTmaikel laur
Ülar Truubon
põkid plotskid 213:38:5905:47:35
173.57K2MEN216 ESTivar eduvald
hando rannamägi
nautilus13:39:0505:47:41
174.45C2MEN107 ESTTaavi Pallas
Karl Heinla
Kuukala 113:41:3905:50:15
175.2C2WOM55 ESTMonika Adamson
Maire Pedor
Jääaeg13:42:1705:50:53
176.13K2MIX242 ESTEha Kägu
Siim Samberk
13:43:1505:51:51
177.7C2MIX108 ESTMart Heinla
Agnes Alev
Kuukala 213:45:5505:54:31
178.46C2MEN203 ESTVello Oja
Andres Puusemp
Türi Torpeedo 113:52:3806:01:14
179.4K1WOM7 LTUJurgita GedvinaiteWomen like woman13:53:0706:01:43
180.58K2MEN334 ESTMarek Mikkus
Jaanus Rütmann
13:56:0106:04:37
181.47C2MEN284 ESTKaspar Murumets
Marko Sahtel
13:58:0806:06:44
182.1RAFT8M351 ESTHarri Irves
Aare Aasa
Priit Johanson
Alvar Mäeots
Eino Prants
Veiko Kook
Kaido Kook
Claudius Kumm
RAFT nr.1 13:59:0506:07:41
183.48C2MEN117 ESTUrmas Kuum
Peeter Tähepõld
KUUPEE13:59:2506:08:01
184.44K1MEN4 LTUArunas MaciuleviciusThe Lord of the rings14:00:1606:08:52
185.59K2MEN166 ESTMihkel Tamm
Teet Kerem
L. Brezhnevi nimeline poksiklubi14:00:2406:09:00
186.8C2MIX190 ESTLembit Nokkur
Maili Antons
Õkva Prõlla14:03:4706:12:23
187.9C2MIX214 ESTToomas Müürsepp
Aita Müürsepp
Tip ja Täp14:05:5006:14:26
188.60K2MEN176 ESTErik Ernits
Reimo Leedjärv
Pänta14:09:1006:17:46
189.45K1MEN194 ESTMartin RuudiReimann Retked14:10:2406:19:00
190.10C2MIX249 ESTMart Liesment
Tuuli Liesment
Kala14:10:3106:19:07
191.49C2MEN106 ESTAllan Terve
Robert Parker
14:12:2706:21:03
192.61K2MEN118 ESTKuldar Kollom
Agur Kollom
Starter14:17:0906:25:45
193.62K2MEN297 ESTPriit Reichmann
Martti Klesment
Paatkond mille nime eitohi me öelda14:17:1606:25:52
194.50C2MEN122 ESTKristjan Kiivit
Kaarel Kiivit
Kiivitajad14:18:2606:27:02
195.51C2MEN352 ESTSELGUR SEPP
JANEK TOOTS
SEPAD14:19:2106:27:57
196.3K2WOM114 ESTTIINA KIIL
AGE VIRROJA
14:20:2606:29:02
197.52C2MEN264 ESTTipikas.TV Üllar Alev
Taavi Lüütsepp
Tipikas.TV14:20:5906:29:35
198.53C2MEN244 ESTKarl Erlenheim
Margus Ots
Silja14:21:3406:30:10
199.54C2MEN75 ESTIvar Merilo
Janar Merilo
Mary Lou14:22:3606:31:12
200.11C2MIX219 ESTTiina Jefimova
Margus Kalda
14:25:3806:34:14
201.55C2MEN234 ESTPriit Sõna
Andres Vendelin
Suvorovi duo14:26:0206:34:38
202.1RAFT267 ESTErik JaanisoTahiti14:26:5006:35:26
203.63K2MEN136 ESTMärt Reilson
Janis Kirbits
AKSK14:30:2006:38:56
204.56C2MEN255 ESTKaido Heimo
Janek Mähar
Lendav Konn14:31:0806:39:44
205.64K2MEN153 ESTAleksandr Nesterenko
Raivo Attikas
Ladoga 2 14:32:1006:40:46
206.65K2MEN65 ESTmarek mardisoo
peeter viirsalu
MäTaS14:33:2506:42:01
207.66K2MEN129 ESTJohn Innos
Tanel Eiskop
Lindtraktor14:34:3406:43:10
208.57C2MEN113 ESTRichard Murutar
Hans Lepik
Riks&Saarmas14:34:4006:43:16
209.67K2MEN227 ESTWolfgang Lang
Timo Leppik
Sõjakool 214:37:5606:46:32
210.58C2MEN231 ESTTimo Saabas
Vassel Kivisoo
Sannu14:38:4306:47:19
211.59C2MEN165 ESTKaspar Põder
Erki Vinni
Asotsiaalministeerium14:39:3006:48:06
212.68K2MEN121 ESTKristjan Võrno
Valter Sirge
14:40:5506:49:31
213.69K2MEN341 ESTTarmo Ojamäe
Siim Roode
Saestuudio-MAQS14:42:4606:51:22
214.70K2MEN220 ESTArtur Makku
Mart Keerutaja
jalavihmamets14:44:1206:52:48
215.46K1MEN333 ESTHeiko Piiskoppel14:45:0206:53:38
216.60C2MEN260 ESTRaiko Maremäe
Erich Brutus
Velonoid14:45:4606:54:22
217.47K1MEN313 SWELinus Kjelleras14:46:2206:54:58
218.1RAFT6X357 ESTRando Pähn
Joel Põhja
Meriliis Teder
Margot Pähn
Viljar Kuljus
Alfred Alliksoo
Käsnakalle driimtiim14:46:4606:55:22
219.71K2MEN100 ESTKaido Toobal
Veiko Taluste
RZ-8514:48:3106:57:07
220.12C2MIX198 ESTMerle Rallmann
Peter Jalakas
Laima14:50:0606:58:42
221.2RAFT8M239 ESTAron Trumm
Peeter Piirimägi
Mihkel Martinfeld
Anti Eelmets
Raul Sõmer
Tõnis Tamm
Martin Marjak
Joel Listak
aerudpuruks.ee14:51:5407:00:30
222.61C2MEN202 ESTHendrik Kers
Marek Sutt
Team Freedom14:52:4707:01:23
223.62C2MEN69 ESTandres plaat
viktor olenin
Kanuusurf14:54:5407:03:30
224.72K2MEN269 RUSKonstantin Melnikov
Daniel Melnikov
14:56:5207:05:28
225.73K2MEN306 ESTMartin Pihlak
Viktor Gurkin
Kondimootor14:58:1007:06:46
226.74K2MEN253 ESTÜlo Karpov
Taavi Karu
Vesipidur14:58:4507:07:21
227.48K1MEN51 ESTLauri Lillemets"Lõdva Loivaga"14:59:1407:07:50
228.75K2MEN34 ESTPriit Külaots
Ants Kallaste
15:00:5607:09:32
229.13C2MIX14 ESTTanel Jaanimäe
Mari Hiiemäe
Nelson15:01:0407:09:40
230.76K2MEN240 ESTTaavi Lindsalu
Veiko Seim
järvepääl15:01:0707:09:43
231.14C2MIX285 ESTKaili Hallik
Jaanus Hõrak
Käki tegu15:01:1007:09:46
232.15C2MIX134 ESTIndrek Benno
Anna-Helena Kase
15:01:5407:10:30
233.63C2MEN48 ESTIllimar Lõiv
Heiki Kask
United Kingteam-215:13:4507:22:21
234.64C2MEN261 ESTToomas Aul
Tiit Aul
Kodusahver15:19:0207:27:38
235.77K2MEN328 ESTMargus Nõumees
Neeme Porro
hulpivad15:23:5707:32:33
236.65C2MEN302 ESTSteve Saar
taavi kõrve
TANKER15:25:3807:34:14
237.2RAFT6X144 ESTVambola Leis /
Maie Pudersel /
Merike Udras
Steven Leis /
Vellu Ratt /
Marko Ratt
Omaking15:28:3907:37:15
238.14K2MIX213 ESTAin Aaviksoo
Alice Aaviksoo
aavxoo15:31:4807:40:24
239.49K1MEN133 ESTAlar Rosentau15:34:5207:43:28
240.66C2MEN319 ESTTimo Varik
Indrek Varik
Vahtraleht15:36:0807:44:44
241.16C2MIX290 ESTKatrin Mosin
Tarmo Unt
Geopeitus.ee15:36:2807:45:04
242.78K2MEN67 ESTSander Sepp
Ott Laius
Jüri ja Gennadi15:37:0107:45:37
243.17C2MIX308 ESTMargus Freudenthal
Piret Puus
Kikkkõrvad15:42:2907:51:05
244.79K2MEN205 ESTHenri Roostoja
Kaarel Rasva
Ruubik15:42:4907:51:25
245.67C2MEN237 ESTJanis Pugri
Jaanus Hellat
hansa15:44:1507:52:51
246.68C2MEN43 ESTMeelis Hirs
Kaido Kriisa
METSVINDI
MUNA KOOR
15:56:4308:05:19
247.80K2MEN287 ESTTõnis Aaliste
Rivo Räim
Kümmeliklubi15:57:4908:06:25
248.15K2MIX236 ESTLiina Räli
Remi Neitsov
Siilid udus16:24:1808:32:54
249.16K2MIX169 ESTTriin Reimal
Fredrik Hoofgaard
Ujun koera16:24:4908:33:25
250.69C2MEN215 ESTRain Nirgi
Artur Mölder
Plotskid16:31:1508:39:51
251.1RAFT8X272 ESTTõnis Org
Mari Kalk
Kerli Rakver
Magnus Meier
Eva Leppik
Aaro Hallap
Anti Silgu
Jaanus Asi
Valge Karu Racing Team16:32:5608:41:32
252.81K2MEN47 ESTArgo Kärsten
Arles Pertman
Noor Torm16:41:0208:49:38
253.18C2MIX289 LATRolands Melbardis
Gunita Melbarde
EZI16:42:5508:51:31
254.17K2MIX217 ESTAndres Kirs
Hanna-Mari Kirs
Uhandu16:43:4508:52:21
255.70C2MEN362 ESTOliver Kuusk
Indrek Kuusk
Kuused16:45:5708:54:33
256.1RAFT2M355 ESTRisto Bristol
Taavet Bristol
16:48:2908:57:05
257.71C2MEN102 ESTTõnu Valdmaa
Viljar Toots
Kanuusurf 116:56:2509:05:01
258.72C2MEN337 ESTTiit Kass
Hardi Selg
Zuts ja Valmis17:06:4109:15:17
259.3RAFT6X130 ESTRaivo Ridala /
Ardon Kaerma /
Moonika Kreitsveis
Even Heinväli /
Revo Koha /
Aive Veervald
R.A.M.E.R.A17:12:5809:21:34
260.73C2MEN140 ESTSander Haukamägi
Silver Rauk
Tiim SS17:22:5109:31:27
261.4K2WOM315 ESTKristiina Niiler
Anni Neitsov
pilvedes17:23:1509:31:51
262.19C2MIX17 ESTTõnu Laasi
Liisi Laos
Liisi17:43:2109:51:57
263.1RAFT5X327 ESTKeit Rohtla
Raiko Rohtla
Janek Õsso
mañana17:52:0710:00:43
264.2RAFT8X336 ESTPriit Purde
Ken Purde
Rauno Viitmann
Mari Viitmann
Priit Brikker
Margus Silluta
Andres Leisner
Rainar Toompalu
Tallink MS Supertstar18:06:2510:15:01
265.18K2MIX137 ESTMaiken Mets
Priit Jürgenson
Hasco18:11:3110:20:07
266.20C2MIX110 ESTMargit Turro
Kaarel Simson
Üle Purde18:51:0510:59:41
267.21C2MIX999 EST Lõpupaat20:47:3712:56:13
268.1RAFT3M339 FINLehar Link
Sven Nurmse
Raido Laane
KATK 
269.1RAFT6W206 ESTRiin Kodu
Kaili Rätsep
Mariann Lukka
Kaili Hallap
Eva Männiste
Anneli Kaur
"Tark-ei-torma"KATK 
270.2RAFT241 ESTMargus Sarja
Taavi Audova
Jüri Lõokene
Urmas Sarja
Sven Vahula
Mati Poolak
PÕRNIKAMEHEDKATK 
271.82K2MEN222 LTUDovydas Ragelis
Ervinas Shkikûnas
DiscoveryKATK 
272.83K2MEN282 ESTRainer Reile
Ain Sikkar
KATK 
273.5K2WOM257 ESTKairit Raudsepp
Liisa Kvell
Kairit ja LiisaKATK 
274.84K2MEN358 ESTAnton Shkuratov
Tasur Uuk
K2hmaj2nkudKATK 
275.85K2MEN311 SWEFilip Williamson
Mats Nilsson
KATK 
276.74C2MEN154 ESTAndres Loog
Kurmet Vähi
KirdõkKATK 
277.86K2MEN274 ESTKalev Saar
Aigar Mätlik
KATK 
278.50K1MEN342 ESTTauno KäoCar Wash GroupKATK 
279.75C2MEN348 ESTMarkko Kolossov
Erich Küllenen
Vanni pesuladKATK 
280.87K2MEN232 DNKAnders Jensen
Hillar Hein
Poelse´s DevilsKATK 
281.88K2MEN201 ESTEvari Koppel
Deyan Donchev
SerenityKATK 
282.76C2MEN326 ESTKristjan Krüünvald
Timo Vilumets
Longero 3KATK 
283.3RAFT8M245 ESTPeeter Post
Andres Post
Siim Eiche
Jürgen Rebane
Rivo Hani
Meelis Irs
Aivar Kaur
Mihkel Soots
KATK 
284.77C2MEN353 ESTPriit Puna
Indrek Puna
PunadKATK 
285.51K1MEN170 ESTKaupo TatsiKATK 
286.4RAFT6X152 ESTMarco Kompus
Andres Annus
Andres Ello
Meeli Seermaa
Aigar Rohtla
Toomas Tartes
KATK 
287.1RAFT5M151 ESTMarten Randma
Rain Koit
Tarmo Veikolainen
Simo Veikolainen
Veiko Veikolainen
KATK 
288.78C2MEN332 ESTSiim Sipelgas
Kalle Pungas
SipelgasKATK 
289.79C2MEN270 ESTSten Krüünvald
Artur Parm
Longero 2KATK 
290.80C2MEN318 ESTKristjan Noortoots
Janek Tammoja
Endised rajooni meistridKATK 
291.81C2MEN321 ESTPeeter Priks
Marek Maasikmets
Uljas KaljasKATK 
292.82C2MEN330 ESTErik Teinemaa
Kaido Saarniit
El SupremoKATK 
293.1RAFT10X76 ESTAllan Ollema
Andres Asser
Ingemar Almre
Kristina Pool
Jaanus
Eve Härma
Eero Jakobson
Meelis Jakobson
Elari Valk
Jaan Ki
KATK 
294.83C2MEN211 ESTMartin Mäng
Kristjan Kruus
Nõmme JahtklubiKATK 
295.1RAFT6M200 ESTRoman Allikas
Andrus Apri
Alar Sireli
Samuel Moring
Marek Sireli
Andres Tänav
Suursoo TeamKATK 
296.3RAFT271 ESTTeele Raja
Egge-Katri Plakk
Tiina Ivask
Jaanika Uus
Marika Parkman
Inge Allemann
Ainult NaisedKATK 
297.1RAFT7X250 ESTRiho Luht
Aire Ilves
Marika Oja
Maie Lavrentjeva
Kaido Koosapoeg
Marko Runthal
Ülo Heinsoo
VetMedTehBohPomoðKATK 
298.4RAFT131 ESTMargus Kiis13erKATK 
299.5RAFT208 ESTLagle Aim
Tiina Talts
Rita Kivila
KoduKobradKATK 
300.52K1MEN301 ESTRene Valnerkajak.eeKATK 
301.6K2WOM9 ESTEvely Randma
Indra Linde
Jalgpall on
parem kui keks
KATK 
302.53K1MEN262 ESTMeelis NoorvälimikiKATK 
303.84C2MEN360 ESTMartin Kose
Marko Aer
KATK 
304.22C2MIX294 ESTSergei Gontsarenko
Larissa Gontsarenko
Sergei GontsarenkoKATK 
305.85C2MEN52 ESTSten Kaasik
Guido Kaasik
Kaasik 2KATK 
306.5RAFT6X174 ESTJaanus Pettai
Toomas Rähmonen
Erge Kalbus
Tauno Leppik
Margus Teor
Rüüt Simson
KATK 
307.86C2MEN344 ESTMeelis Pirn
Raigo Rätsep
Sootaguse lainemurdjadKATK 
308.89K2MEN316 ESTMalvo Neitsov
Indrek Kirss
vunts ja patsKATK 
309.90K2MEN361 ESTAlar Reiska
Indrek Timmo
KATK 
310.54K1MEN324 ESTRaimo RotbergPROshop.eeKATK 
311.19K2MIX305 ESTKurmet Ossip
Triin Kark
LeeviKATK 
312.87C2MEN28 ESTRainis Arro
Risto Klaassen
loodus 1KATK 
313.1K3MEN209 ESTVirgo Allvee
Karmo Pard
Martin Metsmaaker
Taimen-IIIKATK 
314.91K2MEN221 LTUAurimas Balsiukas
Arunas Marcinkevicius
Number twoKATK 
315.3C2WOM229 ESTpiia linnas
terlika vaar
punapeadKATK 
316.20K2MIX317 ESTKajar Kalamees
Ave Matto
spin boatKATK 
317.92K2MEN77 ESTJevgeni Tolstouhhov
Sergei Suvorov
Suslikud süstasKATK 
318.1C3MIX280 ESTRainer Hoff
Elen Haasmaa
Marek Salukivi
ööbikudKATK 
319.5K1WOM338 ESTHeleri UusKATK 
320.2RAFT5X173 ESTTõnis Kerner /
Aris Muld /

Arlika Miiter /
Rivo Kaljuvee /
Kerttu Orunuk
KATK 

TELLI GRAVEERING MEDALILE.

Esitage tellimus info@auhinnapood.ee ja edastage info oma paadiklassi, aja ja aadressi kohta
ning me saadame teile graveerkleepeka posti teel.
Graveeringu hinnaks koos postikuludega on 1,5€.