KohtKlassikoht  NR    Klass    Võistlejad    Klubi/linn    Lõpuaeg    Kaotus  
  1.    1.    65    K2M    Marcis Laidins/Ervins Veveris    LAT - Ozolnieki/    08:28:07    +     00:00  
  2.    2.    106    K2M    Uko Kõrge/Kaubi Türnpuu    EST - PAIKUSE AK/    08:42:42    +     14:35  
  3.    1.    19    K1M    KOIT PÕDER/     EST - Tartu/    09:05:07    +     37:00  
  4.    3.    91    K2M    MARGUS Reimann/IVAR HÜTT    EST - REIMANN RETKED/    09:18:41    +     50:34  
  5.    4.    89    K2M    Sixten Kerge/Rasmus Kerge    EST - REIMANN RETKED/    09:33:12    +01:05:05  
  6.    5.    104    K2M    Indrek Juhanson/Indrek Alas    EST - Indrekud/    09:46:18    +01:18:11  
  7.    2.    28    K1M    Indrek Kermon/     EST - REIMANN RETKED/    09:47:53    +01:19:46  
  8.    6.    112    K2M    Timo Talvik/Mihkel Sagar    EST - Tiim 360/    09:52:32    +01:24:25  
  9.    1.    79    K2S    Aleksander Suur/Ruth Vaher    EST - SW/    09:56:24    +01:28:17  
  10.    2.    63    K2S    HEIKI LINK/ELSBETH LINK    EST - REIMANN RETKED/    10:08:10    +01:40:03  
  11.    3.    46    K1M    Eric Hints/     EST - Tiim 360/    10:18:03    +01:49:56  
  12.    7.    54    K2M    Ivar Ehin/ Pääro Metsand    EST - /    10:23:20    +01:55:13  
  13.    8.    117    K2M    Erki Erm/Sven Liivand    EST - twister adventure team/    10:24:39    +01:56:32  
  14.    9.    53    K2M    Urmo Liblik/Riho Roopõld    EST - Seiklusklubi XDREAM/    10:25:16    +01:57:09  
  15.    10.    108    K2M    Andrei Vargunin/Vadim Zahharov    EST - Spordiklubi WHITE RIVER/    10:27:25    +01:59:18  
  16.    1.    74    K2N    Merike Rahnik/Tiina Hodakov    EST - Paikuse Aerutamisklubi/    10:28:51    +02:00:44  
  17.    4.    12    K1M    Andris Stavro/     LAT - Pension Level/    10:30:29    +02:02:22  
  18.    5.    34    K1M    Jānis Balodis/     LAT - Campo/    10:39:55    +02:11:48  
  19.    11.    100    K2M    Juris Roķis/Māris Kupšis    LAT - LM/    10:40:38    +02:12:31  
  20.    1.    168    C2M    Jurijs Seleznovs/Jevgenijs Blazevics    LAT - Latvian Canoe Federation/    10:41:10    +02:13:03  
  21.    12.    60    K2M    Andres Rannames/Tõnu Rannamets    EST - /    10:46:13    +02:18:06  
  22.    13.    204    K2M    Mart Hommik/Marko Puksing    EST - Piusaäärsed väikerahvad/    10:49:30    +02:21:23  
  23.    1.    138    KP2M    Peteri Grauen/Andres Kalle    EST - /    10:51:42    +02:23:35  
  24.    3.    128    K2S    Ugis Gutmanis/Ilze Plakane    LAT - Black Berta team/    10:56:06    +02:27:59  
  25.    14.    70    K2M    Kristaps Epners/Jānis Blanks    LAT - Elita/    10:56:26    +02:28:19  
  26.    6.    20    K1M    Mikk Suursild/     EST - Kormoran Kayak/    10:57:14    +02:29:07  
  27.    2.    224    C2M    Aigars Pelns/Egils Pelns    LAT - PELNI/    10:57:36    +02:29:29  
  28.    7.    37    K1M    TIIT ESKEL/     EST - /    11:00:16    +02:32:09  
  29.    3.    189    C2M    Andrus Soonsein/Hannes Licht    EST - ----/    11:02:09    +02:34:02  
  30.    8.    26    K1M    PRIIT KOPPEL/     EST - Merinek/    11:03:57    +02:35:50  
  31.    15.    123    K2M    SIIM MAURING/AIN ALLAS    EST- /    11:06:03    +02:37:56  
  32.    4.    220    C2M    Kaider Kriit/vallo vigel    EST - puudub/    11:11:24    +02:43:17  
  33.    1.    40    K1N    Anete Pošiva/     LAT - /    11:15:11    +02:47:04  
  34.    4.    86    K2S    Marianne Klopets/Erki Meisner    EST - MTÜ Veeslaalom/    11:16:01    +02:47:54  
  35.    9.    29    K1M    MARIS SMILGA/     LAT - Mauciens/    11:20:21    +02:52:14  
  36.    5.    90    K2S    Iveta Daugule/Ivars Simanis    LAT - jugla/    11:22:20    +02:54:13  
  37.    10.    41    K1M    Jaan Jõgi/     EST - Võru/    11:23:00    +02:54:53  
  38.    5.    167    C2M    Martti Mikk/Aigar Sirel    EST - Medisoft Adventure Team/    11:23:46    +02:55:39  
  39.    6.    210    C2M    Oliver Lüütsepp/Taavi Lüütsepp    EST - /    11:26:39    +02:58:32  
  40.    16.    85    K2M    Kaido Hallik/Aivar Jõgiaas    EST - Medisoft Adventure Team/    11:26:44    +02:58:37  
  41.    7.    198    C2M    Lauri Semevsky/Kaidur Kukk    EST - Võru Spordikeskus/    11:31:46    +03:03:39  
  42.    17.    221    K2M    ÜLLAR PLANGI/REIKO ZÄÄR    EST - /    11:36:12    +03:08:05  
  43.    8.    194    C2M    Jürjo Lokk/Aihn Vään    EST - Ökomets/    11:36:16    +03:08:09  
  44.    9.    181    C2M    Ilo Suurmets/Martin Roostar    EST - Seiklusretked/    11:38:39    +03:10:32  
  45.    11.    16    K1M    Māris Sokolovskis/     LAT - P.Plostnieks/    11:38:44    +03:10:37  
  46.    2.    142    KP2M    Arnis Kalnins/Gints Ermanis    LAT - RUMAKSS/    11:39:40    +03:11:33  
  47.    10.    232    C2M    Tarmo Põkka/Rene Rätsep    EST - Seiklusretked/    11:42:39    +03:14:32  
  48.    6.    68    K2S    LEIVO SEPP/KAJA SEPP    EST - EKSTREEM.EE/    11:44:37    +03:16:30  
  49.    2.    38    K1N    Eveli Habakuk/     EST - 360/    11:47:06    +03:18:59  
  50.    18.    101    K2M    Urmo Kase/Peeter Matson    EST - /    11:50:00    +03:21:53  
  51.    19.    110    K2M    Viljar Sinimeri/Egert Eenmaa    EST - Cuu Club/    11:53:00    +03:24:53  
  52.    3.    158    KP2M    Aleksandr Nesterenko/Vladimir Drozdik    EST - Narva Noorte Meremeeste /    11:55:46    +03:27:39  
  53.    12.    32    K1M    Kaido Margus/     EST - /    11:56:29    +03:28:22  
  54.    13.    33    K1M    Toomas Kibena/     EST - /    12:00:03    +03:31:56  
  55.    11.    196    C2M    Riho Tarbe/Raino Tarbe    EST - /    12:04:26    +03:36:19  
  56.    20.    122    K2M    INDREK TIMMO/ALAR REISKA    EST - Timmo Puutöökoda OÜ/    12:05:16    +03:37:09  
  57.    7.    127    K2S    Piia Narusberg/Aarne Luud    EST - AS Regio/    12:12:59    +03:44:52  
  58.    21.    109    K2M    Alar Sikk/Ervin Mast    EST - Alar Siku matkaklubi/    12:13:26    +03:45:19  
  59.    12.    164    C2M    SIIM MÄE/JAANUS LEPIK    EST - tlü/    12:16:21    +03:48:14  
  60.    8.    71    K2S    ANDRES KAJU/OLGA BELDJAJEVA    EST - REIMANN RETKED/    12:18:21    +03:50:14  
  61.    13.    163    C2M    Alo Alt/Paavo Prii    EST - PRIIPAATALT/    12:18:25    +03:50:18  
  62.    22.    96    K2M    IVAR KANARIK/ARGO KAMJA    EST - PÕLVA MATKAKLUBBI/    12:19:37    +03:51:30  
  63.    14.    186    C2M    VILLU ZIRNASK/AIVAR LUUD    EST - GO DISCOVER/    12:22:34    +03:54:27  
  64.    9.    87    K2S    Tarvo treier/Jana Pauskar    EST - /    12:23:40    +03:55:33  
  65.    10.    120    K2S    Katrin Kaare/Kaido Kaare    EST - Wõro/    12:26:48    +03:58:41  
  66.    23.    105    K2M    Taavi Kala/Lauri Malsroos    EST - /    12:28:07    +04:00:00  
  67.    15.    174    C2M    ARVI KOITVE/TAMBET LAND    EST - NELSON/    12:33:19    +04:05:12  
  68.    1.    1    PAAT 2M    Taago Taaber/Martin Roots    EST - Vohandu Hundid/    12:34:41    +04:06:34  
  69.    14.    36    K1M    AHTI REINUP/     EST - EastPole OÜ/    12:35:08    +04:07:01  
  70.    24.    102    K2M    Dominic Bohm/Igor Petrov    EST - eraisik/    12:35:47    +04:07:40  
  71.    25.    115    K2M    Mikko Reponen/Risko Reponen    EST - Matkajuht/    12:37:13    +04:09:06  
  72.    26.    83    K2M    Ove Uhtlik/Arvo Ambel    EST - Keep Paddling/    12:39:04    +04:10:57  
  73.    15.    13    K1M    Ago Kastemäe/     EST - Nelson/    12:40:54    +04:12:47  
  74.    16.    14    K1M    Lembit Uudsemaa/     EST - klubi Eskimo/    12:40:57    +04:12:50  
  75.    17.    10    K1M    Tarmo Peiker/     EST - puudub/    12:40:59    +04:12:52  
  76.    16.    209    C2M    JAANUS ALVE/JAKKO VÕSO    EST - Bullerby racing team 1/    12:47:32    +04:19:25  
  77.    27.    118    K2M    TOOMAS LELUMEES/MARKO NUMMERT    EST - TARTU/    12:48:05    +04:19:58  
  78.    17.    190    C2M    Atis Rektiņš/Kārlis Čoka    LAT - Gaismas Neseji/    12:48:34    +04:20:27  
  79.    18.    15    K1M    Rene Valner/     EST - kormoran kayak/    12:51:33    +04:23:26  
  80.    28.    114    K2M    Veljo Ilumäe/Remi Neitsov    EST - Skaudid/    12:54:02    +04:25:55  
  81.    1.    239    C2S    Juta Kaasik/Toomas Kuul    EST - /    12:54:46    +04:26:39  
  82.    11.    93    K2S    Erika Joonas/Eero Joonas    EST - OK Võru/    12:56:24    +04:28:17  
  83.    19.    22    K1M    KARLI LUIK/     EST - kormoran kayak/    12:57:41    +04:29:34  
  84.    18.    155    C2M    MAREK EERIK/EGRIT VIITKIN    EST - Räpane Makcy/    12:58:50    +04:30:43  
  85.    29.    57    K2M    SIMEONS KRUMINS/LAURI RAHE    EST - SCANBALT/    13:02:16    +04:34:09  
  86.    4.    131    KP2M    Lauri Mäe/Hendrik Veevo    EST - Adrenaliinisüst/    13:02:44    +04:34:37  
  87.    2.    179    C2S    Roland Müür/Eilika Trummar    EST - Reimann Retked/    13:03:16    +04:35:09  
  88.    20.    23    K1M    Oskar Jüssi/     EST - 360/    13:04:10    +04:36:03  
  89.    30.    61    K2M    Lauri Teppo/Tonu Niilo    EST - Kuperjanovi JP/    13:04:24    +04:36:17  
  90.    19.    151    C2M    Claudius Kumm/Hindrek Kumm    EST - Ekstreempark/    13:08:15    +04:40:08  
  91.    20.    150    C2M    Teet Nigol/Vallo Holm    EST - nelson/    13:09:58    +04:41:51  
  92.    31.    50    K2M    Elner Rannu/Helger Rannu    EST - /    13:11:04    +04:42:57  
  93.    21.    230    C2M    Lauri Lutsar/Rain Tobreluts    EST - Rain ja Lauri/    13:13:30    +04:45:23  
  94.    22.    191    C2M    Eero Naudi/Peeter Rodima    EST - /    13:13:42    +04:45:35  
  95.    23.    222    C2M    Reimo Unt/Paavo Ala    EST - Simpel/    13:17:16    +04:49:09  
  96.    1.    146    KP2S    MIHAIL MURASHOV/NATALIA DANILAVA    EST - TURKLUB/    13:18:00    +04:49:53  
  97.    1.    205    C2N    KARIN LEHISTE/SIIRI MERE    EST - NAISTEKLUBI/    13:19:10    +04:51:03  
  98.    5.    134    KP2M    Andrei Gontšarov/Sergei Danilov    EST - TURKLUB/    13:24:09    +04:56:02  
  99.    21.    17    K1M    Edgars lacis/     LAT - KALEZERS/    13:25:43    +04:57:36  
  100.    2.    77    K2N    Ennike Tepand/Kärt Kurusk    EST - Põlva Matkaklubi/    13:26:21    +04:58:14  
  101.    24.    206    C2M    Lauri Raid/Erki Rohi    EST - /    13:32:27    +05:04:20  
  102.    25.    172    C2M    Siim Õunap/Marko Aavikson    EST - Moizekatsi/    13:34:11    +05:06:04  
  103.    .    172         /     /    13:43:54    +05:15:47  
  104.    32.    56    K2M    Tanel Käär/Mait Vaiksaar    EST - Alaska Forever/    13:44:35    +05:16:28  
  105.    26.    202    C2M    OTT KALAMEES/TAAVI TURBAN    EST - Nelson/    13:44:41    +05:16:34  
  106.    33.    51    K2M    Urmas Varm/Aare Sepp    EST - /    13:44:48    +05:16:41  
  107.    27.    159    C2M    Marek Rajatalu/Janar Kihu    EST - Saare/    13:47:08    +05:19:01  
  108.    3.    242    C2S    ELERIN ÖÖVEL/JAANUS PÕLDMA    EST - /    13:48:56    +05:20:49  
  109.    34.    78    K2M    Enriko Eelmäe/Virgo Kahre    EST - Mõlatajad/    13:51:21    +05:23:14  
  110.    35.    59    K2M    Aivar Vilipere/Kalev Kivimets    EST - /    13:51:22    +05:23:15  
  111.    28.    153    C2M    Erlend Sild/Andres Paas    EST - RahvaMatkad/    13:52:10    +05:24:03  
  112.    3.    73    K2N    Regina Herodes/Teele-Veronika Anvelt    EST - REIMANN RETKED/    13:54:13    +05:26:06  
  113.    12.    92    K2S    Mikk Narusberg/Angela Ader    EST - Kuperjanovi JP / Paluka /    13:57:48    +05:29:41  
  114.    29.    195    C2M    Margo Muzakko/Janno Kiik    EST - Cuu Club/    13:57:57    +05:29:50  
  115.    36.    95    K2M    Jako Laanemägi/Andrei Baikov    EST - Mäger ja Kobras/    14:02:07    +05:34:00  
  116.    37.    97    K2M    Margus Lohk/Indrek Polluks    EST - KARL1/    14:05:00    +05:36:53  
  117.    30.    231    C2M    Keino Leopard/PEEP OKK    EST - -/    14:06:42    +05:38:35  
  118.    1.    246    C3M    VEIKKO ASUR/KASPAR MURUMETS MARKO SAHTEL    EST - Ekstreempark/    14:11:21    +05:43:14  
  119.    38.    64    K2M    Maano Saareväli/Martin Ilumets    EST - /    14:12:05    +05:43:58  
  120.    22.    21    K1M    Martin Vester/     EST - Põlva Matkaklubi/    14:12:20    +05:44:13  
  121.    39.    88    K2M    Tiit Kivisild/Janek Kivisild    EST - /    14:13:08    +05:45:01  
  122.    4.    244    C2S    Tedi Viik/Aare Eiche    EST - Eesti Energia SK / JK/    14:16:38    +05:48:31  
  123.    13.    67    K2S    Raul Luha/Milena Naar    EST - OH ja AH matkal/    14:18:06    +05:49:59  
  124.    1.    42    C1M    Viktor Makoedov/     RUS - /    14:18:36    +05:50:29  
  125.    31.    173    C2M    Kauri Kägo/Alar Virumäe    EST - emajõe briiz/    14:23:09    +05:55:02  
  126.    32.    119    C2M    HARDI KUIMETS/HAIMAR SOKK    EST - /    14:27:06    +05:58:59  
  127.    40.    170    K2M    Erki Varbola/Indrek Kelder    EST - EAS/EAF/    14:27:39    +05:59:32  
  128.    6.    141    KP2M    Meelis Vind/Einar Kivisalu    EST - Koomaklubi/    14:29:11    +06:01:04  
  129.    33.    180    C2M    Taavi Pallas/Priit Heinla    EST - matkaklubi KUUKALA/    14:29:14    +06:01:07  
  130.    34.    184    C2M    Rainer Stamberg/Fred Matteus    EST - RS Raceing/    14:30:32    +06:02:25  
  131.    23.    27    K1M    Kaido Toobal/     EST - Virgestus OÜ/    14:31:31    +06:03:24  
  132.    35.    176    C2M    Mihkel Värton/Sander Haugas    EST - FIE Kelle Aer :)/    14:35:10    +06:07:03  
  133.    41.    62    K2M    Raul Aripmann/Ergo Laansalu    EST - /    14:38:11    +06:10:04  
  134.    36.    215    C2M    Rainer Nagel/Ivo Hindreus    EST - sir/    14:38:58    +06:10:51  
  135.    42.    82    K2M    Sven Kannistu/Ott Sikemäe    EST - /    14:39:26    +06:11:19  
  136.    37.    154    C2M    Märt Kuus/Mart Usin    EST - /    14:39:45    +06:11:38  
  137.    43.    103    K2M    ALEXEY SIROTKIN/DMITRI LANEVSKI    EST - MTÜ "SEITSE TUULT"/    14:40:21    +06:12:14  
  138.    7.    140    KP2M    Mikk Siim/Valdar Tamm    EST - Pluuto Jõuk/    14:42:15    +06:14:08  
  139.    5.    238    C2S    Liisi Laos/Karel Lõbu    EST - Anna ise andeks !/    14:45:41    +06:17:34  
  140.    3.    39    K1N    Liis Truubon/     EST - REIMANN RETKED/    14:49:27    +06:21:20  
  141.    38.    165    C2M    Raido Ossip/Raido Saremat    EST - Kuperjanovi JP/    14:49:49    +06:21:42  
  142.    39.    197    C2M    Ott Väli/Andres August Annsoo    EST - Cuu Club/    14:52:35    +06:24:28  
  143.    6.    240    C2S    Mart Heinla/Agnes Alev    EST - matkaklubi KUUKALA/    14:53:42    +06:25:35  
  144.    7.    234    C2S    Siivo Sokk/Virgi Sokk    EST - Siivo Sokk / Virgi Sokk/    14:54:17    +06:26:10  
  145.    2.    213    C2N    Margit Viilep/Aule Kink    EST - /    14:54:27    +06:26:20  
  146.    8.    126    C2S    Martin Ruudi/Laura Laeks    EST - Nelson/    14:57:34    +06:29:27  
  147.    8.    157    KP2M    Jegor Jeremejev/Nikolai Vihrov    EST - Narva Noorte Meremeeste /    14:58:20    +06:30:13  
  148.    9.    133    KP2M    Indrek Reimann/Sven Andreson    EST - Pluuto Jõuk/    15:05:24    +06:37:17  
  149.    10.    132    KP2M    Margus Kütt/Lauri Kütt    EST - Luise/    15:09:40    +06:41:33  
  150.    14.    129    K2S    AIGAR JELLE/LIIA KUKK    EST - A-TEAM/    15:18:51    +06:50:44  
  151.    24.    44    K1M    Aigars Berzinš/     LAT - Kalezers/    15:25:09    +06:57:02  
  152.    40.    192    C2M    Illimar Lõiv/Magnus Hillermaa    EST - Katkuotsa/    15:28:35    +07:00:28  
  153.    15.    98    K2S    Ainar Klesmann/Mari Hiiemäe    EST - Rõõmuklubi/    15:35:33    +07:07:26  
  154.    44.    66    K2M    Avo Kirsipuu/Ago Kirsipuu    EST - Spordiklubi Kirss/    15:37:34    +07:09:27  
  155.    41.    187    C2M    RAGNAR TAMM-RAUDVER/INGAR TÕLGO    EST - kivisepad/    15:51:00    +07:22:53  
  156.    42.    217    C2M    Marko Mett/Janar Sagim    EST - Cancel/    15:53:49    +07:25:42  
  157.    43.    193    C2M    Ragnis Topkin/Egert Järve    EST - RTEX/    15:55:51    +07:27:44  
  158.    9.    241    C2S    Meeli Laos/Marek Tükk    EST - Jõuga lükkan läbi vee/    16:00:07    +07:32:00  
  159.    10.    201    C2S    Triin Leesnurm/Sulev Ainlo    EST - Tähtis on leida paat!/    16:03:45    +07:35:38  
  160.    44.    249    C2M    Tanel Jaanimäe/Raul Rajang    EST - SLK/    16:22:02    +07:53:55  
  161.    45.    252    C2M    Martti Paju/Marco Kompus    EST - /    16:24:19    +07:56:12  
  162.    46.    149    C2M    Timo Varik/Petrik Jurs    Sun Dome/Sun Dome    16:29:59    +08:01:52  
  163.    47.    218    C2M    Rasmus Käo/Ardi Kikerman    EST - Sõidame esimest korda/    16:30:05    +08:01:58  
  164.    3.    212    C2N    Marika Maidla/Kei Kvarnstrom    EST - Walkie-Talkie/    17:37:33    +09:09:26  
  165.    1.    5    KUMM10M    HARRI / RAINER / AARE / KAIDO / ARNO L. / AIVO/ARNO B. / KRISTJAN / TANEL / MARKO    EST- /     17:38:43    +09:10:36  
  166.    48.    185    C2M    PRIIT LAOS/ILKKA LEHTO    EST - 3G miehet/    17:49:53    +09:21:46  
  167.    1.    2    KUMM 2M    Tonu Hendrikson/Peeter Hendrikson    EST - /    17:56:02    +09:27:55  
  168.    45.    72    K2M    Margus Freudenthal/Jevgeni Tolstouhhov    EST - Cybernõrgad/    18:02:40    +09:34:33  
  169.    49.    182    C2M    REIGO KIMMEL/OTT HEIDMETS    EST - VANAKOOLIMEHED.ee/    18:15:06    +09:46:59  
  170.    11.    135    KP2M    Ahto Laanemägi/Valev Kuusemäe    EST - /    DSQ