12. VÕHANDU MARATON
22. aprillil 2017
12. VÕHANDU MARATON
22. aprillil 2017



RESULTS           LIVESTREAM           COMPETITORS LIST


 

NEWS

INSTRUCTIONS
         
REGISTRATION

HISTORY

GALLERY

ACCOMMODATION

CONTACTS

Registred contestants:

Start Nr.ClassClubCountryContestantsTeam name
1.C2MEN100 ja seened ESTVilmar Paats
Oliver Peets
100 ja seened
2.RAFTTVJ Logistikapataljon ESTTaniel Klettenberg
Karel Loik
Annes Kalle
Oliver Tüür
Madis Kostabi
Rainer Järv
Logistikapataljon
3.K1MENLatgols LATIlmars OstrovskisLATGOLS
4.K1MEN ESTPriit Külaots.
5.K2MENTeam Kukemuna ESTJaanus Moorits
Heiko Eesalu
Kukemuna
6.K1WOM ESTRaili Luig.
7.K1MENEAF ESTMartin IlumetsEAF
8.K1MENKULGEJA ESTAndrus PurjeKULGEJA
9.K2MIXVihased Isased ESTSulev Ainlo
Liina Ainlo
VIHASED ISASED naistega vol 1
10.K1MENLaki Auto ESTAllan VainumetsLakiAuto1
11.K2MENkõotati ESTLembit Laas
Anti Eelmets
KÕOTATI
12.K1MENOü Adrenaator Grupp ESTImre PoomAidu Veespordikeskus
13.C2MENOÜ Kodusahver ESTToomas Aul
Tiit Aul
Kodusahver
14.K2MIXVihased Isased ESTMait Leemet
Kristi Leemet
VIHASED ISASED naistega vol 2
15.K2MENNelson ESTMartin Ruudi
Keit Nurga
Nelson
16.K2MENSir Autorent ESTOliver Põder
Rauno Vijar
Sir Autorent
17.C2MENNelson ESTTanel Jaanimäe
Heiko Piiskoppel
Perämine loodsik
18.C2MENNelson ESTAgo Kastemäe
Argo Raudsalu
Nelson
19.K2MENSK Toonus / Sparta / Terviserajad.ee ESTAlo Lõoke
Raul Olle
SK Toonus/Sparta/Eesti Terviserajad
20.K1MENammon ESTAndrus Kaldmaammon
21.C1MENHevossaaren hampparit ry FINJaakko MäkikyläWelhonpesa / Hampparit
23.K2WOMPlahvatav paat ESTMaali Käbin
Hanna Riive
Metaorav
24.K1MEN ESTAivar Tikerberisuurtix
25.C2MEN ESTRomet Rammo
Raivo Tuul
Siit me tuleme
26.K1MEN ESTHannes Kase
27.K2MENVahtsõ Ilma Veere Pääl ESTLauri Liiva
Eros Brambat
Pets
28.C2MENValus Küte ja Ainult Küte ESTViljar Sinimeri
Ott Väli
Kiili Kanuu 2 - Kergem, Kiirem, Vihasem
29.C2MENairesana.lv LATGatis Ozolins
Janis Balodis
airesana.lv
30.C2MEN ESTTormi Trumsi
Rait Kivisild
Mõeldud tehtud!
32.RAFTINVICTUS GAMES ESTErgo Mets
Emil Hiiesalu
Egerd Erreline
Margus Hoop
Kristjan Rõivas
Marek Piirimägi
Invictus Games
33.K1MENPirita Aerutamisklubi ESTRaiko Uri
34.K2MEN ESTAulo Aasmaa
Lauri Vasko
35.C2MENRuusa ESTHelari Punnisk
Olar Tuuling
Ruusa
36.C2MENterratek.ee ESTViljar Semevsky
Lauri Semevsky
Semmid
37.K1MEN ESTMarko ValdreLaki2
38.K2MENSK Talev ESTKalev Ellervee
Tanel Mäger
Perslerwagen III
39.K1MENSiim Peetris ESTSiim Peetris
40.K2MEN ESTKalle Vaalma
Meelis Nurk
Loomad Metsas
41.C2WOM ESTGertu Viiask
Kati Umda
Aigu om
42.K1MENVecpiebalgas Airetaju biedriba LATDidzis SedlenieksLaev
43.K1MENwww.vanderseller.ee ESTKristjan Pagelvanderseller.ee
44.K2MENVennad ESTTaavi Pentma
Tanel Pentma
Max Power
45.K2MEN ESTTaavi Valgmäe
Jürgo Jartsev-Moont
Mitte Muhvigi
46.K2MEN ESTAhto Meri
Kaido Linde
Riivitud porgand
47.C2MIXLõbusad vestid ESTEve-liis Arvisto
Melari Vainola
Lõbusad vestid
48.K1MENPirita Aerutamisklubi ESTIvo LinaskSHRIKE1
49.K1MEN ESTSiim KadakSass
51.C2MIX ESTKristi Näpping
Priit Põntson
52.K2MEN ESTKristjan Pihus
Martin Lints
Epsilon
54.K2WOMNelson ESTKarin Raudsalu
Gerli Traus
Karin ja Gerli
55.K2MIXUstav ESTUrmo Ustav
Elise Ustav
Ustav
56.C2MIXReipad Reied ESTEve Rei
Tarmo Rei
Reipad Reied
57.K2MEN ESTLauri Juhan Liivamägi
Edgar Sepp
Ilmäraeksimatud
58.K2MIXCrossFit I&M ESTIndrek Luik
Kaidi Luik
CrossFit I&M
59.BOATKlubi Tart Film ESTMargus KiisSiin Pole Kala
60.K2MIXInspired SK ESTKaiti Birk
Madis Altermann
Inspired SK
61.C2MEN ESTRein Raikna
Riho Tarbe
62.K2MEN ESTMeelis Moorits
Margus Moorits
Sinimütsike
63.K2WOMSWtwistedSisters ESTTeele Tuuling
Eda Vallimäe
ÕedVihased
64.RAFTomaking ESTVambola Leis
Maie Pudersel
Kerstin Kauksi
Annika Rikas
Janar Pilv
Enn Kahri
Omaking
65.K2MEN ESTHeigo-Elmar Vahesaar
Tauri-viljar Vahesaar
GIBBON
66.K1MEN ESTPärtel Keskküla
67.K2MEN ESTLehto - Tarmo Nuut
Einar Mägi
Kaks Mauni
68.K1MENAidu Spordiklubi ESTHardi Murula1
69.K2MIX LATIlze Balode
Janis Saulitis
labadruka.lv
70.K1WOMairesana.lv LATAnete Poshiva-Bunkovska
71.K1MEN ESTMargus NõumeesMargus
72.C2MENVõimas Aer ESTMartin Kruus
Siim Oja
Võimas Aer
73.K2MENATÜ Ottoste Aiatööd ESTRaul Torga
Jürgen Moor
ATÜ Ottoste Aiatööd
74.RAFTKl põlva malev ESTJanno Limbak
Jaano Mägi
Hjalmar Mandel
Riskko Jõeots
Jarmo Jüriöö
Kristjan Raudnagel
Toomas Soodla
Ragnar Tagel
Võitlejad
75.K1MENAlmeca LTUAndrius LavrinoviciusAlmeca
76.C2MENElamuspank ESTAre Tints
Are Tallmeister
Are²
77.C2MEN ESTJüri Kliimask
Indrek Jõesaar
78.BOATLumememmed ESTSven Link
Lisete Link
Bobirada maja taga
79.C3MIX ESTMaria Vita
Andre Allese
Hannes Mäeorg
Kapten Herbert
80.K2MENKriips ESTPriit Junkin
Marko Greenbaum
Nautilus OZ
81.K2MEN ESTKristjan Jansons
Sven Sabas
FürSabina
82.RAFTTTÜ Parvepoisid ESTKrister Veevo
Lauri Lillmaa
Hanno Artur Särg
Martin Viik
Jaagup Lember
Kalver Kahl
Siim- Joosep Saulep
Hans Villemi
TTÜ Parvepoisid
83.K2MENPeen Pauliine ESTOtt Palu
Vahur Palu
Peen Pauliine
84.K1MENLumememmed ESTTarvo KaaretRitsikas
85.C2MIX ESTEliise-Mariin Sepp
Selgur Sepp
Ässad Sepad
86.K1MENUgala ESTTõnis Kümnik#10
87.C2MENElamuspank ESTFreddy Tints
Siim Tiitus
Õed Tintused
88.C2MENTihased ESTTimo Jääger
Janek Virves
Vihased tihased
89.K2WOMPingeprii ESTLiisa Põllumaa
Hanna Maran
Pingeprii
90.K2MEN ESTErik Mik
Kaur Vahtrik
Märjad Sokid
91.K2MENmatkakeskus.eu ESTTiit Koel
Urmas Alp
matkakeskus.eu
92.K2WOM ESTKristine Tamm
Liina Raidla
Öösorr
93.K1MEN ESTJohn InnosJohn I
94.K2MENXTsport.ee ESTTarmo Siimsaare
Jüri Joonas
Shortcut
95.K1MEN ESTMärt TuruGrööni kubjas
96.K2MEN3D Treening ESTRonald Stimmer
Reiko Kolatsk
Suure karu pojad
97.K2MENTartu Tervishoiu Kõrgkool ESTEgert Vinogradov
Rauno Kuusemets
TTHKK Tandemrandaal
98.K1MEN ESTElar Steinbergkek
99.K2MIXMEIE ESTAnti Roots
Janika Roots
MEIE
100.C2MIX ESTRiika Ploompuu
Ilmar Raap
Tosin
101.K1MEN ESTSilver SavikKõrberebane
102.C2MIX ESTLiis Luigelaht
Marko Toon
103.K1MEN POLRobert DomzalskiHerlock Team
104.K2MEN ESTKaarel Põldemaa
Sten Võrk
Hõbenool
105.K2WOM ESTKristi Roost
Madli Martverk
Energia Süst!
106.K1MEN POLSylwester WojtkiewiczHerlock Team
107.C2MEN ESTJanek Jakobson
Silver Peu?a
110.K1MEN ESTMaa RottNeljaskordne
111.K2MENEcofood ESTMartin Roots
Andres Sommer
Ecofood
112.K2MENAstro Baltics /Memphis ESTJaanus Mägi
Tauri Okas
Elukogenematud
113.K2MIXKM7 ESTMarge Pärn
Kaarel Roostar
KM7
114.K2MIXNeli Kreeki ESTMartin Kreek
Kairi Kreek
Neli Kreeki
115.K1MEN ESTSixten KergeVesilik
116.RAFTKagu Elekter OÜ ESTEiko Jõgi
Aigar Kalk
Karmo Kase
Heikki Sohard
Kalev Kommer
Kaupo Muiste
Tiit Pruuli
Erki Nurm
Kagu Elekter
117.RAFTOÜ Savekate ESTTanel Pindi
Martti-heiki Must
Andreas Veeret
Siim Salum
Oli, mis oli, aga põhja me lähme!
119.K2MIX LATInta Krumina
Girts Sarja
MAUCIENS
120.K1WOM LATIeva VitinaRegina Ezera
121.K2MEN ESTAndres Kalle
Villu Ant
Pouch RZ
122.SUP_MENSUP Adventures LATKristaps SalensSROKA Latvia
123.K2MENEesti Kaitsevägi ESTValdo Hälvin
Priit Lillemets
Scoutspataljon 1
124.K1MENVanakoolimehed ESTErkki PärnaErkki Pärna
125.K1MENVanakoolimehed ESTAnto LiivatAnto Liivat
126.C2MENKanuuJurakad ESTKristjan Oras
Siim Kaljund
KanuuJurakad
127.K1MENSüstaslaalomi klubi Pirita MTÜ ESTLembit UudsemaaSK Pirita
128.C3MEN3 Rännumeest ESTAndres Pärnik
Nikolai Deket
Dima Deket
3 Rännumeest
129.K2MEN ESTMarek Vainumäe
Kaarel Paakspuu
Tapio & Väinämö
130.WTBMTÜ Spordiühing Ekstreempark ESTTõnu HendriksonEkstreempark Akwakat
131.K2MIX ESTTriin Anijärv
Ove Ant
Mr.Meat&Mrs.Heat
133.K1MENVSA LATLinards VolksVSA
134.K2MENSK Pirita ESTAhti Reinup
Indrek Alas
Ehast Koiduni
135.K1MENKormoran Kayak ESTAivar ArikeKormoran Kayak
136.K2MEN ESTJuks Ojaperv
Veiki Ojaperv
Juks Ojaperv / Veiki Ojaperv
137.K2MENVõidujoove ESTMihkel Luigas
Robin Lilleorg
Võidujoove!
138.K1MENÜletreening ESTKarl OissarMarka
139.K2MIXPaluka Matkaklubi ESTPiia Narusberg
Albert Reynaste
Palukaklubi
140.K2MENPirita Aerutamisklubi ESTTeet Vähesoo
Kristo Sepp
Mehed Piritalt
141.C2MEN ESTMihkel Haidak
Teno Anier
Aurutajad
142.C2MEN ESTToivo Kirsip
Lauri Kirsip
must panter
143.K2MEN ESTHarri Mündel
Tõnis Jaaniste
Ilmtingimata
144.K1MEN ESTSiim KadakSass
145.K2MIXMiu ja Mau ESTMartin Kiisküla
Triin Ilves
Beauty and the beast
146.RAFTVK Kramp ESTMirje Roasto
Egle Pesti
Janno Tamsalu
Ahti Allikas
Kairo Kadarpik
Rainer Rätsep
PÕHJALONKS
147.K2MIXReet Pull ESTLiisi Arm
Gunnar Kõue
Reet Pull
149.RAFTPioneeripataljon ESTTimo Leppik
Hardo Toots
Rauno Salujärv
Raul Reiljan
Tarmo Saage
Allar Rump
Märt Mägi
Gert Raidla
Kevin Münter
Pioneeripataljon
150.K2MEN ESTJuri Gorohhov
Viktor Merkuljev
Karavan
151.C2MIX ESTMaili Kahu
Vahur Kahu
Säärane Mulk
152.C2MENReola Rügement ESTMargus Reinoja
Toomas Tsopp
Reola Rügement
153.C2MEN ESTSiim Väli
Kaupo Vallik
Kiire ja vihane
155.SUP_MENSuP Bomaria LATAndris BisnieksSuP Bomaria
157.K2MENOrienteerumisklubi Võru ESTKaido Vidder
Tõnu Jõgi
Võru linnavalitsus
158.K1MEN ESTHannes TähtsaluDiskokuul
159.K1MENRobinson ESTToomas VerroRobinson
160.K2MENMortsellaator ESTMartin Niinepuu
Kuldar Mark
Mortsellaator
161.K2MENBeavers in the boat ESTJevgeni Tolstouhhov
Sergei Suvorov
Beavers in the boat
162.K2MENei ole ESTMärt Vuks
Kaarel Kalkun
Jaanikad
163.K1MENKaruoti ESTMeelis MesipuuEga “ole terve” obest toida.
164.K2MEN ESTHeldur Kodres
Taavi Lindsalu
Mulk Ja Seto
165.K1MEN ESTLenar ValkKlapahundo
166.C2MENLendav Konn ESTKaido Heimo
Janek Mähar
Lendav Konn
167.K2WOMNATASHA RUSDaria Kessel
Elena Iakovleva
NATASHA
168.K1WOM ESTJaanika Mändla
169.K2MIX ESTMare Mändla
Jaanus Koort
170.C2MENLahemaa Mereklubi MTÜ ESTRaido Ruse
Indrek Konno
Lahemaa Mereklubi
171.SUP_MENPalupera vald ESTPriit VakmannKõplaja
172.C2WOMPerekond ESTSigne Kaasik
Rita Kivila
Jägernaised
173.RAFT ESTJanar Kurisoo
Peeter Puusaag
Indrek Lassel
Jaak Kuresson
Kaido Käärd
TEEB ÄRA ON TEHTUD vol.2
174.K1MENairesana.lv LATMartins Posivs
175.K2MENKadrina EPT ESTPaavo Voogre
Vallo Vahesaar
Kadrina EPT
176.K3MIXMaadlusklubi Nelson ESTJako Laanemägi
Regina Soop
Silver Seepter
JAKO30
177.K1MENKuusiku IB OÜ ESTKaido KuusikuJõeröövlid solo
178.K1MEN ESTIvar FrantsuzovFRANOVARSIIT
179.K2MENVirginSailWays ESTOtt Nool
Andres Lang
VirginSailWays
180.C2MIX ESTErle Porroson
Steven Plado
181.C3MIX ESTMaris Lokk
Helari Lees
Andres Suurmets
LEESID
182.K1MEN LTUVilimas Varanavicius
183.RAFTPekikõhu Reissing Tiim ESTVeiko Kandla
Richard Peterson
Marko Laur
Gundo Roosve
Lauri Vare
Tarvo Kiudma
Indrek Peterson
Pekikõhu Reissing Tiim
184.RAFT ESTKristo Kallas
Tea Ilisson
Merit Sisas
Steven Lepiku
Steipo Ambo
Andres Simmul
Kert Bahmatsev
Indrek Papp
MPI kivipaigaldus OÜ
185.K1MEN ESTTiit OjasooAriel 1
186.K1MENSpordiselts ESTMadis ReinumägiVeel vähem möla
187.K2MIXSpordiselts ESTTanel Käär
Karin Jõgi
Raisk
188.RAFT ESTPriit Madisson
Mihkel Puusepp
Sven Veskioja
Tanel Ilves
Lauri Liivamägi
Jaanus Pedajas
MTÜ Meeste Varjupaik
189.C2MENSakret ESTPriit Punapart
Andrus Bombul
Sakret
190.K2WOM ESTHanne Säre
Sunne Säre
Õel
191.K2MENSpordiselts ESTMartin Rakver
Meelis Nopri
GoWithTheFlow
193.K1MENNelson ESTVahur LeemetsNelson
194.K1WOMNelson ESTAdeele ArnekNelson
195.K2MENOMNILAB BALTIC EST
LAT
Andrei Izvolski
Ivo Smiltnieks
OMNILAB BALTIC
196.C2MENRGB ESTTauno Antsmäe
Hannes Kadak
RGB
197.K2MIX ESTKati Helmja
Siim Vanahans
Suusahullud
198.RAFT ESTTimo Liiv
Laur Kõiv
Kristjan Pals
Aivar Kruup
Mait Grigorjev
Rivo Fomot?kin
V6 kondimootor
199.K2MEN ESTArgo Park
Silver Kütt
Sneakyfucks
200.K2MEN ESTLauri Mäe
Hendrik Veevo
Adrenaliinisüst
201.K1MENBack-on POLAndrzej Bekiszback-on
202.RAFTise ennast ESTRaimo Kurg
TÕnis Trummal
Aarne Rattasepp
Kunnar Kiin
Talvo Hendrikson
Peter Repkin
Robert Unga
Artur Andersalu
Peeter Somelar
HAIGED VENNAD
203.K2MENKivikas ja Jonn ESTJoonas Poom
Janno Solna
Kivikas ja Jonn
204.K2MIX ESTLiina Reinsaar
Indrek Ints
Team Üllar
205.C2MIX ESTLembit Nokkur
Maili Antons
ÕkvaPrõlla
206.K1MENEesti Kaitsevägi ESTJanari JaansoScoutspataljon 2
207.K2MEN ESTViljar Vaht
Nikolai Bõkov
Team Nordburg
208.RAFT ESTTea Närap
Tarmo Närap
Inar Tätte
Anti Peiponen
Alari Spaal
Valdo Lust
Mõlaga pähe!
209.C2MEN ESTMart Rohtmets
Madis Keskoja
Rohtmets/Keskoja
210.C2MEN ESTRain Vosman
Tiit Melts
Aina Parem
211.C2MEN ESTMadis Maks
Peeter Oranen
212.C2MIXVapper uba ESTRando Liiva
Liina Suur
KIISUPALLID
213.K2MENAnname Vändale Valu ESTToomas Sepp
Indrek Kelder
Anname aerule valu
215.C2MENViljandi Aerutamisklubi ESTMadis Vitsut
Mihkel Vitsut
V-2
216.C2MEN ESTKaupo Eliste
Ülo Veddel
Weddeliku Tiheduse Eksperiment
217.K1MENFINWAY RUSGennady PashchenkoFINWAY
218.K1WOMFINWAY RUSGalina PashchenkoFINWAY
219.C2MIX ESTEnno Hansson
Kaire Pihelgas
lainemurdjad
220.C2MEN ESTJaanus Asi
Andrus Asi
WalliPojad
221.K2WOMSpordiselts ESTKerli Hurt
Helina Ziugand
#kenakeha
222.RAFT ESTAlo Viira
Taisto Janter
Argo Ladva
Arvo Astla
Sten Maask
Tarmo Truup
Sometimes lose always win
223.C3MIX- ESTLaura Rogenbaum
Kristen Milk
Raido Mednis
TEMPO
224.K2MEN ESTAleksei Zaitsev
Vladimir Podobedov
Loodrid
225.K2MENTipud ESTToomas Maask
Henry Maask
Ässad
226.C2MENPalupera vald EST
UKR
Rein Lehtmets
Sergiy Syeryakov
UKR-EST Marine
227.K2MIXSuprema Adventure Team ESTRene Käsik
Viiu Juurik
Suprema Adventure Team
228.K2MENKoomaklubi ESTMeelis Viirma
Einar Kivisalu
Koomaklubi
229.RAFT ESTKaili Sarapuu
Kerli Vijar
Kristel Kivi
Sergei Serdjuk
Peeter Tähepõld
Urmas Kuum
Tiim Karli & Co
230.C2MEN ESTErgo Elland
Kristjan Saare
Cara Ruba
231.K2MEN ESTRomet Maripuu
Kaupo Rozenkron
Vettind Mägrad
232.K2MEN DENIonut Plamadeala
Peter Dau
Dont know if we can finish
233.C2MEN ESTValdo Käos
Toivo Varrik
Kaugsõidu Kaptenid 2
234.C2MIXViljandi Sõudeklubi ESTTenno Pihu
Ave Pisa
Viljandi Sõudeklubi
235.K2MEN ESTIllimar Born
Jakob Oetjen
Neitsid
236.C2MEN ESTTimo Piirmann
Priit Laanelepp
Vits vette
237.K2MENSpordiselts ESTRain Kivimägi
Karl-Andres Peärnberg
Goodzy
238.C2MIX ESTKädu Aasma
Hannes Aasma
HaKA
239.K1MEN ESTOleg JakobsonWinner
240.C2MEN ESTTaavi Dovnar
Andres Tammesoo
JUTA
241.K1MEN ESTElner RannuHelian
242.RAFTCrossFit Tartu ESTTaavi Toots
Mihkel Keldoja
Merle Lillik
Kaarel Sarap
Urmo Kiviselg
Ando Sõrmus
Ain Lubi
Karin Lusikas
Märt Laus
Liina Raidma
CrossFit Tartu
244.K1MENVennad Kerged ESTRasmus KergeVennad Kerged
245.K2MENVAK Staier ESTTimo Vares
Jaan Kallak
Roadservice
246.K2MEN ESTErkki Raja
Neeme Porro
247.K1MEN- ESTValmar Ammeripad
248.K1MENEst ESTEero OtsEST
249.K2MIX ESTMari Muldmaa
Indrek Viks
Sohvi nelivedu
250.K1MEN ESTKalver Kukk
251.K1MEN ESTRain UngaUnga
252.C2MEN ESTAndres Sihver
Martin Oolo
Tige kala
253.K2MENWermo AS ESTTaavi Hindrikson
Hendrik Küün
Wermo AS
254.C2MEN ESTValdar Tamm
Taavi Linnus
255.K1MENAlutaguse Matkaklubi ESTRasmus RoodenAlutaguse Matkaklubi
256.K2MEN ESTArvi Lepp
Ardi Lepp
Vennad Lepad
257.C2WOM ESTMerje Raidalu
Sirle Morozova
Kanuumutid
258.K2MENRoi/Autohunt ESTRaivo Rohtla
Vallo Saar
12 tundi
259.C2WOM ESTMeeli Laos
Liisi Laos
Õed Tihedad
260.C2MENSurveproff ESTRivo Miilmaa
Olev Oolup
Surveproff
261.K1MEN ESTMihkel Valdma
262.K2MENEAF ESTMartin Pedai
Assar Jõepera
Kiirrong
263.RAFTMTÜ Leevakk ESTMati Kure
Romet Palmik
Tauno Rannaste
Tanel Talvik
Teet Tali
Kaido Sing
Jõujaam
264.K2MEN ESTTõnu Idavain
Mattias Idavain
Isa ja poeg
265.RAFT ESTImre Liivago
Oliver Paasik
Asso Uibo
Siim Valge
Siim Sööt
Aleksandr Stepanov
Järjepidevus
266.K2MEN ESTRisto Bristol
Taavet Bristol
Bristol & Bristol
267.RAFTMaratoonarid ESTRaino Lilo
Erki Lilo
Rain Jansen
Margus Jansen
Aarne Saar
Elvis Lillevälja
Erkki Tshurkin
Martin Polikarpus
Raino Lilo
Haaslava Hundid
268.RAFTArvuti tagant vee peale ESTSiim Meresmäe
Kaupo Pilder
Raivo Pilder
Madis Nikopensius
Kertu Kaminskas
Ardi Ailt
Maris Kruusmaa
Arvuti tagant vee peale
269.K1MEN ESTTanel LumisteSobivalt segane
270.K2MENVilsandi poisid ESTMarko Kullapere
Tarvo Kullapere
Vilsandi Poisid, www.islander.ee
271.K2MENLelumees ESTRasmus Lelumees
Toomas Lelumees
272.K2MENVilnius LTUDainius Jaraminas
Marius Jaraminas
VILNIUS
273.K2MEN ESTMihkel Jaaniste
Ervin Lõsko
Paksud1
274.K2MEN ESTJoosep Hallikas
Raul Potisepp
Paksud2
275.C2MEN ESTTauri Hainsoo
Maido Mustimets
Tauri - Mauri
276.C3MIXRüütli ESTTerje Kollom
Ronet Rüütli
Karl Tarbe
Karulont
277.K2MEN ESTAnto Laarmaa
Mihkel Kõiv
Kurvis Kummuli
278.K2MENCANOA CLUB POLPiotr Rosada
Michal Zielski
CANOA CLUB
279.C2MIX ESTEvari Koppel
Ingrit Part
280.K1MEN- ESTTarmo HaudHaud
281.K1MEN ESTAndres Kiis
283.C2MENViru-Nigula Spordiklubi ESTAlar Peek
Marko Murro
Viru-Nigula Spordiklubi
284.K2MENREGATA+Arendal kajakklubb NOR
LTU
Tomas Abaliksta
Simantas Mazeikis
REGATA
285.C2MENTuulest viidud ESTJoosep Mee
Keir Zukker
Tuulest viidud
287.K2MEN EST
LAT
Riho Hommik
Martins Logins
Mehepojad
288.C2WOM ESTMerlin Mahlakas
Maarja-Lill Mahlakas
Õed Mahlakad
289.K2MIX ESTMarie Mõttus
Olav Mõttus
Auk paati!
290.K2MIX ESTKadi Veervald
Madis Veervald
Veervald DUO
291.K1MENHERLOCK TEAM POLTubiszewski JacekHERLOCK TEAM
292.RAFT ESTKarl Arnold Kommel
Ott Aljas
Hans Voldemar Tamm
Oskar Põldmaa
Hendrik Terras
Mattias Karu
Siniverelised
293.K2MEN ESTKristjan Lukk
Mihkel Lember
Eesnahkhiired
294.C2WOMTÜTI ESTAiriin Laaneväli
Inga Põldsalu
Tesla
295.K2MENTreksi Teraapiad ESTMairo Alumaa
Marko Alumaa
Vennad Alumaad
296.C2MEN ESTSten Shults
Tarmo Rämmel
Kälimehed
297.C2MEN ESTIvar Merilo
Janar Merilo
Mary Lou
298.K2MIX ESTAnna-Liisa Peikolainen
Erkki Peikolainen
Erkki & Anna-Liisa
299.C1MENMyfitness Viru ESTRaul KösterRaul 1971
300.UNK1MENPlahvatav paat ESTSven-erik ViiraTeekonna nimel
301.K2MEN ESTRainer Punga
Tanel Aamer
Staatiline duo
302.K2MIXKotkad ESTJaanika Aguraiuja
Marko Martin Aguraiuja
Kotkad
303.RAFTSuursoo Team ESTAndres Tänav
Raido Nigri
Janno Jürken
Risko Mikson
Marek Sireli
Alar Venne
Suursoo Team
304.RAFTJÕHKERS ESTAlo Mõrd
Erko Võsu
Teet Ristioja
Andres Raava
Eino Variksaar
Janis Zirk
JÕHKERS
305.K2MEN ESTKristo Kukk
Karl-Erik Jakobsoo
Pointer
306.C2MIX ESTMarju Parv
Andres Parv
Paid Parved
307.K2MIX ESTRaul Metsva
Triin Toom
Supersweet
308.C2MIXAia 23 ESTRene Roone
Kristi Viil Sild
Tähe 40
309.C2MIX ESTLilli Rello
Siim Rello
veetee.ee
310.K1MENHerlock Team POLRafal NowakHerlock Team
311.RAFTVennaskond"NIMETU" ESTHannes Kõva
Sander Hämarsalu
Keijo Teekivi
Margo Reimal
Ain Aasmaa
Eveli Kalev
Väino Kraavi
Ardo Kalev
Toomas Malla
Nimetu
312.K1MEN ESTTaago KellerAerutaja
313.RAFT ESTRagnar Mednikov
Endrik Reiman
Rihhard Rosin
Jaan Matt
Martin Mikk
caater
314.K1MEN ESTRajar Miller2107
315.C2MIX ESTEne Pae
Gunnar Pae
Ene-Gunn
316.K1MENTuuletark ESTKaarel VettikTuuletark
317.K2MEN ESTMartin Jerotski
Jaan Jerotski
Allavoolu
318.K2MENKuperjanovi JVP ESTKaspar Põder
Tõnu Niilo
Valge Põder & Nilchinsky
319.K2MENKirtel&Karolin ESTÜllar Plangi
Reiko Zäär
Wõrokad
320.C2WOMVõitjad ESTMari Plaado
Renne Merilo
Võitjad
321.C2MENKoMo ESTAin Rästa
Jaanus Elmers
627EEC
322.C2MENVapper Uba ESTRivo Mägi
Rait Reemets
Vapper Uba
323.C2MENPõlva Avatud Noortekeskus ESTIndrek Palo
Sigmar Kasuk
Põlva ANK
324.C2MENPõlva Avatud Noortekeskus ESTChristopher Lehe
Karl Kösta Veskus
Põlva Tugila
325.C2MENPõlva Avatud Noortekeskus ESTMaiko Kiis
Mihkel Sabre
Põlva noored
326.K2MIXPõlva Matkaklubi ESTKadri Saal
Seido Suija
327.C2MENTige Tigu ESTReigo Tamm
Rando Õun
Tige Tigu
328.C2MEN ESTMartin Tammejuur
Harry Käsk
Huntloc
329.RAFTMõrrad Vees vol. 3 ESTMargit Klaus
Kaja Friedemann
Krista Jürna
Suire Klaus
Evelin Pajula
Anne Mari Roost
Triinu Schneider
Mõrrad Vees vol. 3
330.K2MENbronze5 ESTJoonas Pint
Jesse Pint
Salty bronze
331.K2MENTõn&Oll ESTOlavi Peterson
Anti Tereping
Anti&Oll
332.RAFT ESTUnno Niit
Rando Treimuth
Jaanus Pruuli
Risto Tõniste
Kalmer Valtin
Kaarel Mäesalu
Karmo Põder
Heini Põder
Jaanus Kala
Mayday, mayday püüa.
333.C2MEN ESTSiim Vahemäe
Alar Tõnson
Juurviljabaas nr 4
334.C2MENRakEst ESTReigo Mägi
Toomas Kimsen
BaltiC
335.C2MEN ESTLauri Pihkva
Neeme Arro
Kon-Tiki
336.C2MENAnsambel S.E.K.S ESTReino Bürkland
Garrett Kuut
Madalsagedustorpeedo
337.C2MENSpordiselts ESTIlo Rannu
Jürgo Vahtra
Kitman Thulema
338.K2MENSK Jalavihmamets ESTMart Keerutaja
Andrus Eiser
SK Jalavihmamets
340.K1MENUgala ESTRait KäppK16
341.K2WOMN/A EST
IRE
Eeva Mannamae
Kadi Pahkla Sanquest
Mahemoorid
342.SUP_MEN ESTTõnis RäimMees ja Aer
343.SUP_MENSupbelarus BLRAndrey MaksimovichSUPBELARUS
344.K1MENKaitsevägi ESTAndris SprivulKaitsejõud KSK
345.K2MENLUMO LTUDainius Pasninas
Aurimas Gabe
LUMO
346.RAFTAcino Estonia OÜ ESTJaanus Tuhkanen
Kurmo Eilo
Urmas Rein
Andri Nuuma
Alar Adamson
Aivar Päkk
Ahti Saar
Raili Klee
Reet Rosenberg
Kolmveerand tonni
347.RAFTAcino Estonia OÜ ESTAimar Soosaar
Kaimo Lõiv
Peep Helgand
Markel Padar
Silver Lõiv
Anu Vallner
Katrin Madissoo
Evar Raid
Mehed ja Kati ja Anu
348.K2WOM ESTKätlin Pajula
Mari Tarto
Süstasüütus
349.K2MIXSouthwestern ESTSander Sildver
Kristel Kruuser
Attitude & effort
350.K1MEN ESTTanel LeonovTakanni
351.RAFTTartu Vangla ESTEne Ojaperv
Raul Adari
Aigo Pikk
Maia Põder
Kätlin Kelner
Kristjan Sarv
Kaido Männi
Priit-Kaarel Küüsvek
Eveli Andrek
Jüri Pilm
Tartu Vangla
352.RAFTHaanja Rattaklubi ESTJuho Joonas
Kodanik Männik
Art Soonets
Olavi Mõts
Tair Kibal
Kevo Jürmann
Janek Kutsch
Priit Parmasson
Mägieesti kaheksane
353.RAFTPäkapikk ESTMerike Kaver
Kadri Mähar
Monika Märtin
Liivi Savi
Priidu Teppo
Taavi Tenno
Heigo Tinn
Sven Soll
Mattis Lepistik
Päkapikk
354.K1MENADM ESTJürgen ViljasteADM
355.K1MEN ESTKaupo Sirk
356.C2MIXX-Team KSV ESTMargus Laanemägi
Elise Umb
X-Team KSV Mix
357.K2MENX-Team KSV ESTTanel Mekk
Viljar Solom
X-Team KSV Men
358.C2MIX ESTMarek Mardisoo
Ingrid Mardisoo
Mardisoo
359.K2WOMKesälahden Melojat FINSirpa Tompuri
Anni Tompuri
Kesälahden melojat, Tompurit
360.K1MENADM ESTMeelis ValgeväliADM
361.SUP_WOMTseysler RUSAnastasiya TseyslerREDPADDLERUSSIA
362.K1MEN ESTMartin KorbMix Team
363.K2MENVelonoid/Trismile ESTRaiko Maremäe
Kaarel Svätski
Üllatunud hülged
364.K2MENMarkoMartin ESTMarko Leichter
Martin Viisileht
MarkoMartin
365.K1MENLAKI AUTO ESTSven ValdmaaLAKI AUTO NR UNO
366.C2MENGAUJASKRASTS LATGustavs Smits
Gustavs Smits
GAUJASKRASTS
367.K1MENVisa Hing ESTMarek VahesaarVisa Hing
368.K2MENA2K Spordiklubi ESTTaavi Kõrvits
Vahur Luik
369.K1MENPirita Aerutamisklubi ESTUrmas VarmPirita Aerutamisklubi
370.C2MENMurrukad ESTElari Murd
Ain Murd
Murrukad
371.C2MENTeam Volvo Trucks ESTKert Lillemäe
Erko Vaher
Team Volvo Trucks
372.K2MEN ESTSiimo Luik
Vardo Vahi
373.C2MENVõrumaa Kutsehariduskeskus ESTJuhani Laanelind
Rannar Himma
Paatkond 1
374.C2MIXVõrumaa Kutsehariduskeskus ESTKeivi Kõoleht
Joel-Markus Noorem
Paatkond 2
375.RAFTMÕLAMEHED EST
FIN
Tiit Ojala
Priit Ojala
Reijo Kolkkanen
Ardo Annist
Simo Rinne
Kristjan Krass
Harri Peiker
Teo Niklus
Vambola Pert
MÕLAMEHED
376.RAFT2G Baltic Company ESTMihkel Aim
Rivo Rattus
Andrus Albert
Priit Tõnso
Martin Lees
Anti Somelar
Toomas Naadel
Argo Valdas
377.C2MIX ESTMarvi Roosaaar
Silver Konksi
Marsil
378.RAFTRedeem Nordics OÜ ESTSiim Keskpalu
Johannes Aab
Redeem Dream Team
379.K1MEN ESTMihkel Annilo
380.C2MIX ESTMadis Mürk
Christina Luhamets
CM
381.C2MENA2K Spordiklubi ESTAnno Tarvis
Riho Rebane
RihAnnO
382.K1MENKaitseliit Pärnumaa Malev ESTPriit AvarmaaVälk
383.K1WOM LATRuta Patmalniece
384.C1MEN LATGundars Patmalnieks
385.SUP_MENPühalepa Suusaklubi ESTJaan KoolmeisterKapsaSUP
386.C2MENSK Arena ESTPriit Mõtsmees
Ivar Parmas
720
387.K1MEN ESTRisto Tenno
388.K1MENWKW Wiadrus POLAndrzej KosiolWKW Wiadrus
389.C2MEN ESTTanel Torn
Lauri Torn
Powerslide
390.BOATwww.marafon.piterart.ru RUSAnatoly VarzanovKorolev / Piter
391.C2MIXSimuna SK ESTTauno Ojasaar
Maie Ojasaar
VeeMeel
392.K2MENPÄHKLINÄPP ESTSilver Saaremäel
Martin Saar
PÄHKLINÄPP
394.C2MENTorpeedo ESTVirko Vuks
Priit Auväärt
Torpeedo_1
395.K1MENZenit RUSViktor Liubimtcevlazy man
396.C2MENTorpeedo ESTJanno Salben
Silver Salben
Torpeedo_2
397.C2MENmetek ESTKimm Lauk
Rene Kikas
metek
398.RAFTVET-MED-TEH-BOH -POMOÐ ESTRiho Luht
Huaniita Paap
Siret Haidak
Maie Lavrentjeva
Raina Luht
Marika Oja
VET-MED-TEH-BOH -POMOŠ
399.K1MENPillivõlur ESTMargus TammPillivõlur
400.K1MENSankt-Petersburg RUSAleksey ZelinskiySaint Petersburg
401.C3MEN ESTTimo Meitus
Aavo Meitus
Tomi Meitus
M8US
402.K2MIXFIIDSU ESTLauri Levandi
Helen Toomus-levandi
VabaTahe
403.C2MEN ESTMärt Tomp
Meelis Haniott
Mustla PäKo
404.K2MENJorgan vöörmanni nimeline Tartu akateemi ESTKennart Saaremäe
Janno Pallotedder
Jorgan Vöörmanni nimeline Tartu akadeemiline spo
405.C2MEN ESTOskar Lipping
Karl-Martin Voovere
Sõudjad Aeruga
406.C2MEN ESTJaanus Kann
Janar Säkk
SK Sõukruvi
407.K2MEN ESTJaak Flink
Janno Flink
Muuga PM
408.RAFTKündja spordiklubi ESTMihkel Ojamets
Rando Raudsepp
Mattias Puusepp
Jarmo Oberst
Aimar Hussar
Siim Kimask
Kündja Spordiklubi 1
409.RAFTKündja spordiklubi ESTAndo Tuul
Keijo Tõrra
Henrik Antsov
Janno Kallasse
Ilmar Helm
Edvin Udras
Kündja Spordiklubi 2
410.RAFTVõhandu koprad ESTMagnus Meier
Harri Meier
Margus Laanesaar
Timo Tammekivi
Vahur Veeroja
Ain Põime
Võhandu koprad
411.K2MIX ESTMerike Meriküla
Priit Randpõld
Päike
412.K1MENMegapets ESTPeeter SoosaarMegajak
413.K2MENThe Northern Way RUSAlexander Nesterenko
Victor Savinov
The Northern Way
415.RAFT ESTPeep Henning
Siim Türna
Jaanus Rõõmus
Mart Võrklaev
Mihkel Must
Raftimehed
416.K2MENThe Northern Way RUSOleg Tarasov
Innokenty Nesterenko
Jamon
417.K1MEN ESTArvi MikkElering
418.C2WOM ESTKaisa Viira
Kaili Viira
419.C2MIXJT Afganistani eri ESTKuido Saarpuu
Merit Männi
JT Afganistani eri
420.K1MEN LATJanis ZalitisMaisuks
421.K2MEN LATNormunds Voiculis
Andis Skudra
JNVZ
422.K1MENUgala ESTRagmar Riismaamater aquarum
423.RAFTScoutspataljon MPR EST
GBR
Freet-Gevin Maasik
Siim-Sander Kangur
Vidrik-Rein Arukask
Aigar Tiho
Juhan Sampka
Allan-Kaarli Murumets
SCP MPR
424.K1MENTeam Uus Maa ESTAndrus SoonseinUus Maa
425.K1MENTimbeco Spordiklubi ESTSiim LeisaluTimbeco Paadihullud 1
426.K1MENTimbeco Spordiklubi ESTOliver ImmatoTimbeco Paadihullud 2
427.K1MENTimbeco Spordiklubi ESTIndrek TiitsTimbeco Paadihullud 3
428.K1MENTimbeco Spordiklubi ESTAarne KaitsaTimbeco Paadihullud 4
429.K1MENTimbeco Spordiklubi ESTLauri SusiTimbeco Paadihullud 5
430.K1MENTimbeco Spordiklubi ESTMargus SallaTimbeco Paadihullud 6
431.K1MENTimbeco Spordiklubi ESTTimo UrvaTimbeco Paadihullud 7
432.RAFTTimbeco Spordiklubi ESTMargus Karu
Taavi Soorm
Auno Saare
Martin Ojamaa
Meelis Mölder
Krista Kasesalu
Timbeco Paadihullud 8
433.RAFTTimbeco Spordiklubi ESTLiis Tulev
Peeter Kraavik
Andres Haas
Eero Nigumann
Madis Lobjakas
Terje Alliksoo
Karl Väär
Timbeco Paadihullud 9
434.K1MEN ESTJanek MõttusBM
435.K1WOM ESTLiis KranichLK
436.C2MIX ESTKätlin Kekk
Janek Sõnum
Rõõmusõnumid
437.RAFTTop Marine SK ESTSilver Pütsep
Tarmo Tomson
Roman Aleksejev
Amdres Lepik
Hardi Lepik
Germo Sivard
Alar Salumets
Sven Moist
Mihkel Mikvere
Top Marine
438.K1MENairesana.lv LATEdgars Purvinsairesana.lv
439.K1MEN ESTAndrus PirsoMerganser
440.K1MEN ESTRainer Reile
441.RAFTReaktiivsed inimesed ESTMargus Tamme
Brita Nurmik
Kelli Vällo
Siim Sauk
Karl Sukko
Robin Orgulas
Mari-liis Siimon
Harilikud Reaktiiv Nokud
442.K1MENKesälahden Melojat FINEsa RahunenKesälahden melojat
443.SUP_MEN RUSKonstantin KorovinOCS
444.K2MIX ESTLeane Leppik
Alan Aron
Massaažiekspert
445.C2MENKalamees ja Kaablikutt ESTEik Rullingo
Elmo Räbus
Kalamees ja Kaablikutt
446.K2MENTTÜ ESTErki Maling
Rauno Pügi
Wärtsilä-Sulzer RTA96-C
447.C2MIX ESTAndre Kukk
Kristine Haukamägi
Värskelt rohelised
448.C2MIXJõeröövlid ESTAnneli Pilliroog
Alari Pilliroog
Pillirootsud
450.C2MIX ESTJaanus Uiga
Mari Vavulski
JAWA 1
451.C2MEN ESTMargus Koger
Lauri Koger
Jawa 2
452.SUP_MEN FINJussi Riku HelanderSatakerta
453.C2MENVennad Saared ESTTõnis Saar
Kaarel Saar
Vennad Saared
454.C2MENU-96 ESTKalle Märks
Alar Asik
U-96
455.K2MENSAKO ESTKristjan Koik
Martti Sala
SAKO Power
456.C2MIXMaratonsport ESTIvar Ivanov
Raili Jahtmaa
Mürakarud
457.C2MIXNavi Külaselts ESTVeiko Park
Maiki Park
Team Park
458.C2MENSepp&Skaut ESTLauri Sepp
Rain Nirgi
Sepp&Skaut
459.C2MENRedneck Booze Crew ESTMartin Nurme
Enriko Tooding
Redneck Booze Crew
460.K2MIX ESTEne Liivo
Vjatseslav Vsivtsev
462.RAFTLUMEMEMMED ESTKarl Jakobson
Toomas Tiido
Klaire Leigri
Sille Veske
Margo Rummel
Tanel Veske
Siim Sõber
Viljar Laanso
Nõelab nagu Bemar, hõljub kui Cadillac
463.C2MIX ESTKadri Soe
Alar Lokk
Häda ja Viletsus
465.K1MENFree H2O LATAtis BerzinsFree H2O
466.K2MEN ESTDan Hüvonen
Kristian Sülluste
Micromootor
467.K2MIX ESTAnne Riin Arismaa
Sander Kelgo
Paar parajaid
468.C2MEN ESTMihkel Peterson
Mikko Kokkmaa
SixPekk
469.K1WOM ESTMargit ViilepKratt
470.K2MIX ESTElika Lass
Raul Siim
Lassiim
471.K2WOMThe Northern Way RUSNadezhda Bakalenko
Olga Sokolova
Parmigiano
472.K2MIX ESTMai-Liis Põhjala
Janar Saarniit
473.K2MENSpordiselts ESTSiim Samberk
Joosep Mölder
Kuldkalad
474.C2MENcraftsline ESTRaul Koha
Priit Koha
craftsline
475.C2MENMTÜ Voosuu ESTMarko Runthal
Vahur Parrol
das Boot
476.RAFTSouthwestern EST
GER
Martin Raadik
Marko Kask
Sebastian Pohlman
Hans Kõll
Erkki Laugeda
Kairi Kivistik
Kristel Torop
Skeleton Technologies
477.SUP_MENSUP Adventures LATAndrejs DauksisSROKA Latvia
478.SUP_WOMSUP Adventures LATSanta Rasa-DaukseSROKA Latvia
479.SUP_MENSUP Adventures LATAleksandrs BallodsSROKA Latvia
480.C2MENTEAM STS ESTViktor Kullasaar
Andrus Kostõgov
TEAM STS
481.K1MENEastPole OÜ ESTAhti ReinupPingevaba
482.C2MEN ESTKristjan Pärna
Kristjan Kalekin
Kivipurustajad II
483.RAFTRudolf ESTKalev Vask
Ragnar-Aleksander Jõgi
Gerlin Järvela
Alice Juurik
Kaisa Muutra
Riho Juurik
Rudolf II
484.RAFTVõhandu kobrased ESTMihkel Kabel
Lauri Leet
Kati Raudsaar
Rainer Põldeots
Andres Sursu
Madis Tilga
Võhandu kobrased
485.K1MEN ESTIgor Petrovitskisöögitakso
486.K2MEN ESTMargus Miller
Siim Tammer
Tölpa
487.C2WOMOK Orvand ESTMariann Sulg
Eleri Hirv
Geniaalne Superkonn
488.K1MENMooska talu ESTPriit VeerojaTeamMooska
489.SUP_MENSUNLOVERS ESTTõnis MetstakSUNLOVERS
490.RAFTAS Räpina Paberivabrik ESTMarkus Sõmer
Toomas Peedosk
Margus Vi?nakov
Martin Suviste
Marek Täht
Sergei Mestiljainen
PABERIVABRIK
491.C2WOM ESTKätlin Markvart
Liina Neemsalu
Vihased lihased
492.K2MIX ESTAnnaliisa Kaaremaa
Martin Mets
Sinilind
493.C2MENeraisik ESTMeelis Seppam
Jaak Rooste
Saku team 1
494.C2MENeraisik ESTErik Vahemäe
Arno Vega Lehepuu
Saku team 2
495.K1MENChechaquo RUSBoris MalakhovChechaquo Pax
496.K2MIXChechaquo RUSMikhail Volkov
Nastya Varina
Chechaquo Sport Tandem
498.K2WOM ESTMari Kareda
Kristin Otsalt
No cookies before the finish line
499.RAFT ESTJanneth Kittilä
Rene Õuemets
Viktoria Podust
Veiko Kaarna
Robi Laan
Mihkel Manglus
Paul Marmor
RC Saarmas
500.C2WOM ESTKaia-triin Pääsuke
Laura Vaske
Team Pink
501.RAFTÕhuvägi ESTKadi Kangur
Martin Kelement
Martin Veermets
Mert Meiessaar
Martin Püssim
Rando Koppel
Uppuv Pardike
502.K2MIXR & R ESTÜlar Roose
Merike Rahnik
R&R
503.K1MENISE ESTAnti EinpaulAsüst
504.C2MEN ESTAndrus Kaasik
Bruno Meder
Vanakesed
505.C2MENSinilille Duo ESTJanari Haak
Tiit Kuusemets
Sinilille Duo
506.K2MEN ESTJanar Adari
Priit Mäekõiv
Ahvenad
507.C2MENKurase Hülged ESTAndrus Vau
Jan Margen Vau
Vau-2
508.K2MENSurva ESTJanno Surva
Olav Surva
Taimen 2
509.K1MEN ESTSiim EicheKitsekyla
510.C2MIX ESTAivar Põldmaa
Pia Lepiksoo
511.K1MENDragon SPB RUSIgor LychevDragon-Sankt-Peterburg
512.C2MIX ESTKelli Koha
Mehis Täpp
TäppKoha
513.C2MIX ESTKaisa Karron
Kaarel Hordo
514.K1MEN ESTUrmet Ilves
515.K2MIXLennuk ESTJaana Üksik
Indrek Kiis
NuPogadi
516.RAFTGRK Infra AS ESTAron Randjärv
Siim Jõesaar
Kaupo Rebane
Martin Sagaja
Gunnar Peetsmann
Einar Jõgi
Marko Tammik
Kristjan Mänd
GRK Infra AS
517.K1MEN ESTMarek ÕunpuuKitsekyla
518.K1MEN ESTAnts Kallaste
519.C2MENEE Sprodiklubi ESTIlo Toom
Erki Tuik
Noora
520.K2MIX LTUPovilas Jasaitis
Asta Matuzeviciute
AsiLas
521.K2WOM ESTAnni Leiger
Liina Leiger
Leiger
522.K1MEN LATAndris StavroPension Level
523.K1MEN LATRudolfs Spulisskiriver.lv
524.K1MEN LTUKastytis BackisMMK Kasiakas
525.RAFTKummipaatnr1 ESTRisto Rist
Martin Kõre
Timo Rist
Lauri Saluveer
Kummipaatnr1
526.C2MENJ & J ESTJaanus Tera
Janar Alamäe
J & J
527.C2MENVetevana ESTHannes Jürivete
Jürgen Jürivete
Vetevana
528.K2MEN ESTMartin Arpo
Franek Persidski
Ronga Tehvan
529.K2WOMOodake meid ka! ESTDiana Mandri
Maris Luik
Oodake meid ka!
530.C2MEN ESTRanno Suits
Marko Mätas
Karupüksid
531.K1MENMölamehed ESTKristjan SaarMölamehed
532.K2MENClub 7 winds ESTValeri Komissarov
Vasily Serov
Beavers
533.C2MEN ESTAnti Leosk
Vladimir Mürk
Õunauss
534.K2MEN ESTMartin Lust
Mario Põld
M&M
535.K2MIX ESTIvar Mathisen
Ann Nõmm
Möla ja mõla
536.C2MIXFreeStart Matka- ja Spordiklubi ESTMerike Randoja
Heiki Raimets
Head Pole
537.K2MIXultrataka.lv/eng LATSigita Vace
Matiss Vecvagaris
ultrataka.lv/eng
538.K1MEN RUSAleksei Evstigneev
539.K1WOM ESTSilvi Punt1kober
540.K2MENViljandi aerutamisklubi veteranid EST
USA
Ain Allas
Martin Rist
Viljandi Aerutamisklubi lekkiv "Mannerg"
541.C2MENGo Reisiajakiri ESTVillu Zirnask
Aivar Luud
Go Reisiajakiri
542.K1MENMölamehed ESTToomas ErikWildEST
543.UNK4MIXKümmeliklubi ESTTõnis Aaliste
Ahti Grünberg
Rivo Raim
Kadri Vahe
Roolijaga neljane
544.SUP_MENSatakerta FINAlpo KuusistoSatakerta
545.K2WOMElustiiliagentuur ESTJanne-triin Mändla
Hetlin Villak
Elustiiliagentuur
546.K2MIX ESTOtt Sikemäe
Maris Melnik
Maru Karu
547.C2MEN ESTKaido Mäepea
Kaarel Altmäe
Verpelsurf
548.RAFTKaitseliidu Võrumaa malev ESTToomas Piirmann
Urmas Vahter
Elar Sarik
Raul Sõmer
Andres Kõiv
Martti Aulis Ellisaar

KL Võrumaa malev
549.C2MIXVerpelsurf1 ESTLiina Pärn
Eero Runge
Verpelsurf1
550.C2MENBestor Grupp ESTKurmet Ossip
Taavi Kula
Leevi 1
551.K2MENBestor Grupp ESTVillem Oskar Ossip
Martin-toomas Sõmera
EOS
552.C2MEN ESTMartin Heintalu
Raino Tarbe
Kivipurustaja
553.K2MEN ESTReio Tereste
Hardi Kulu
Särg ja Ahven
554.RAFTSpordiselts ESTGrete Regina Severt
Erge Sepp
Kelly Vainlo
Rebeka Kübard
Kaisa Kaljumäe
Hanna Brita Luts
Noodle squad
555.SUP_MENSurf Soul ESTSven NiiduSurf Soul
556.K1MENTeam Raasiku Rajad ESTErik TammsooRaasikukrahvid
557.K2MENKOSE2000 ESTJanno Kertsman
Ranel Tartu
KOSE2000
558.C2MIX ESTEven Hurt
Kadri Rodima
TaKo
559.C2MIX ESTTimo Tooming
Egne Teearu
560.RAFT ESTRait Rebane
Rainis Seepõld
Rivo Bonder
Antti Kelner
Fantoom
561.K1MEN RUSAnton Alekseev
562.K2MIXFreeHiker RUSDmitrii Sergeev
Valeria Krasnoborova
FreeHiker
563.SUP_MENSup4u_spb RUSKonstantin ByvalyiSup4u_spb
564.K2MENOskar ja Märt ESTOskar Kilk
Märt Raudvee
Oskar ja Märt
565.K1MENPahur Part ESTErkki LindepuuPahutPart
566.RAFT ESTArtur Kunttu
Sander Kilk
Marten Petersell
Viljar Joa
Sander Orion
Alan Laul
Noobid
567.K2MENOmelet and sex ESTLaur Läänemets
Martin Sokk
Pühademuna
568.C2MENKabetajad ESTImre Anton
Konstantin Selli
Kabetajad
569.C2MENSK Double Bock ESTMirko Adari
Sander Tammesoo
Chuck Norris
570.C2MENPõlva Avatud Noortekeskus ESTSten Saarnits
Keijo Jõks
Parim Põlva
571.C2MENMullikmäe paadimehed ESTTõnis Tomson
Janno Selter
Mullikmäe paadimehed
572.C2WOMÕhuvägi/Pioneeripataljon ESTKatriin Männa
Pauliine Nettan
Õhuvägi/pioneeripataljon
573.K1MEN RUS??????? ????????
575.K2MIXPorkkala Swimrun FINHenrika Backlund
Petri Forsman
Porkkala Swimrun
576.K1MEN ESTSiim KannistuÄripataljon
577.K1MEN ESTMadis Tamelatrimensioon
578.C2MENSpordiselts ESTKeio Arula
Kerdo Arula
Kariibi mere piraadid
579.C2MENSpordiselts ESTKarmo Arula
Toomas Rand
Anonüümne känguru
580.C2MENSpordiselts ESTAsko Reimus
Rivo Uibo
.titanic {float: none;}
581.C2MENSpordiselts ESTOskar Liblik
Mart Naris
The Untouchables
582.C2MIXTäppsportlased ESTVilve Pilv
Rivo-erich Rõigas
Täppsportlased
583.C2MEN ESTJanno Pajupuu
Hans Terasmaa
Rauast Titanic
584.K2MENBauest/Span ESTMärt Mägi
Kaarel Kümnik
Penopano
585.K2WOMJamaica Bobsled Team ESTMargit Pulk
Karin Merilo
Bermuuuda
586.K2MEN ESTAllan Käo
Taavi Tõnutare
Seafox
587.C1MENJussin Tupa FINJanne JanhunenJussin Tupa
588.RAFTStaabi- ja sidepataljon ESTRaivo Marjapuu
Taavi Veldi
Rait Metsaste
Tambet Paljasma
Tauri Hunt
Taigo Tammik
Staabi- ja sidepataljon
589.K2MEN ESTMihkel Pihooja
Margus Karu
Miku&Maku
590.K1WOMHilja Halada ESTMerje Matvere
591.K1MEN ESTAndri LiivsooZups Javalmis
593.RAFTYager Bombers ESTMarko Pant
Mikk Kooser
Valter Kooser
Raul Kooser
Kristjan Vill
Siim Kooser
Kristen Plakso
Mart Mandel
Henri Käo
Mairo Hollo
Mart Teppo
Yager Bombers
594.C2MENRUSSIA BOATBUILDER.RU RUSMikle Gavrilenko
Andrey Tulskiy
BOATBUILDER.RU
595.K1MEN ESTSilver SuurküttTeam Allik
596.K1MEN ESTIllimar ErmIllimar Erm
597.C2MEN ESTTarvi Traublum
Ken Lutta
tiku ja taku
598.K2MENUpSteam Eesti OÜ ESTMartin Kristerson
Endriko Lindeberg
UpSteam
599.K2MENPõhja Tallinna Põhjakoristajad ESTSilver Jung
Harles Tammeleht
Põhja Tallinna Põhjakoristajad 1
600.K2MENPõhja Tallinna Põhjakoristajad ESTKeijo Laur
Toomas Rumma
Põhja Tallinna Põhjakoristajad 2
601.C2MEN ESTOliver Parv
Joosep Aloel
Sarikihutajad
602.K2MENStaabi- ja sidepataljon ja Telegrupp AS ESTMihkel Laur
Paul Sirkas
Staabi- ja sidepataljon & Telegrupp AS
603.K2MENSK Fortis ja FC Nõmme United ESTEgert Miljan
Kennet Starkopf
TLU Kehakultuur 2 poisid
604.C2MEN ESTRasmus Prees
Rasmus-richard Marjapuu
Rasmus ruudus
605.C2MENGO Reisiajakiri 2 ESTTiit Riisalo
Alar Nigul
GO Reisiajakiri 2
606.K1WOM ESTKatrin Onno
607.C2MENSelts Eesti Vetelpääste ESTDenis Duskin
Maksim Mensikov
Matilda MS
608.C3MIXSpordiselts ESTSiret Kupper
Aire Liivapuu
Aimar Kann
SELVER
610.K2MIXPaljusõudjad ESTAnts Tammik
Kelli Neitsov
Turbiin
611.K1MENPaljusõudjad ESTMeelis MikkerSüstamees3
612.RAFTTõusulaine ESTJako Särel
Jarno Pint
Kaido Vahtre
Ahti Antsaar
Vahur Alt
Nils Nöör
Jäägrid
613.C2WOM ESTSiret Reinart
Gertrud Kinna
M.P.A.K
614.C2MEN ESTKuldar Jürma
Elari Valk
615.K1MENDzordzasLT LTUButkus JurdanasDzordzasLT
616.C2MEN ESTAnnes Pilden
Alari Vaher
Sangarid
617.C2MEN ESTAllar Siiroja
Andrei Koskelainen
Märg Kotkas
618.K2MIXNo bullshit. No drama. No excuses. LATGuntars Logins
Ildze Markova
No bullshit. No drama. No excuses.
619.K2MEN ESTKristjan Kostin
Eerik
Kristjan
620.K1MEN ESTRevo KohaLontova
621.C2MENMeelismehed ESTMeelis Laks
Meelis Peetris
Meelismehed
622.C4MENShäsn For And Pidõsh Faiter ESTEdgar Hamburg
Tõnis Paara
Paul Jaakson
Carel Kivimaa
Shäsn For And Pidõsh Faiter
623.C2MENHarrastajad ESTTarvi Drenkhan
Raivo Lemberg
Roheline allveelaev
624.K2WOMHand roasted ESTEttie Mikita
Anette Baum
Hand roasted
625.RAFTW.EG.EESTI ESTJanek Stepanov
Ojar Lepik
Vahur Torim
Erkko Karja
Urmo Valkenklau
Rene Toome
Meelis Kull
Mehed mäelt
626.SUP_WOMSUP Adventures LATJulija MihailovaSROKA Latvia
627.C2MIXSouth-Estonia Rowing Club (mitteametlik) ESTIndrek Oinus
Gerli Silm
Kurjuse kannul
628.C2MENSouth-Estonia Rowing Club (mitteametlik) ESTGert Silm
Jaanus Jalajas
Kanuu Pörsöns
629.K2MIX ESTMairo Küünarpuu
Mari Konsap
Kiirem kui Annid
630.C2MEN ESTMadis Kängsep
Tarvi Kendaru
Mõigu KEK
631.C2MENwww.kalaabi.ee ESTPärt Blank
Siim Viktor
kalaabi.ee
632.K1MEN ESTTanel JappinenTJ
633.C2MEN ESTAavo Kenk
Inno Tuhkanen
Visa hing ja libedik
634.K1WOM ESTEva JerotskajaVapralt lõpuni! :)
635.C2MENEurope1 ESTMihkel Teder
Ülari Teder
Alpha Tederid
636.K1MEN ESTAko TruumetsAko
637.K2MEN ESTTalis Kink
Viljar Kallaste
Lainelemb
638.K2MENSMAG ESTRain Rohtla
Märt Pakats
SMAG
639.C2MEN ESTVillem Tõnisson
Jaagup Russak
Titanic
640.C2MEN ESTMikk Köösel
Siim Ojaver
Priima-Greta
641.K1WOM ESTKaisa RebanePowered by bananas
642.C2MEN LATSandis Nete
Ziedonis Zalits
KOKAMATNIEKS LV
643.K2MEN ESTGlen Laks
Indrek Vilbiks
Tiskre
644.C2WOMSpordiselts ESTSirle Romanenko
Kitty Saar
Vesijooksikud
645.K1MEN ESTTarvo Liik3park OÜ
646.K2MEN ESTSten Marten Nõlvak
Karl Tähe
Ujuvad Ullikesed
647.K2MENWAFI ESTKert Karelson
Siim Jõeväli
Team WAFI
648.C2MENIse tean kuidas puhkan ESTMartin Rohtsalu
Erik Elmanovit?
Ise tean kuidas puhkan
649.C2MENAlumoto MTÜ ESTKaupo Kaljumets
Rivo Jänes
Põhjagaasiga
650.K1MEN ESTGunnar SalosteTeam Wafi solo
651.C2MENVesivanad ESTSiim Boitsov
Tarmo Tohv
Vesivanad
652.C2MENmina ise ESTRaido Kiigske
Kaimo Hanni
The BeerWiew mirrors
653.RAFTKumm ESTRaul Puuk
Künter Kõiv
Urmet Laar
Kersti Kullamäe
Maarja-Liisa Rämson
Pavel Baranov
Kumm
654.C2MENVõluri varrukas ESTKert Toming
Tanel Tammai
Võluri varukas
655.K2WOM ESTTriine Talve
Siiri Kuusik
Tropikeerud
656.RAFT ESTAnar Liivamägi
Meelis Schmidt
Ragnar Palm
Allan Riisenberg
Gerrit Ziugand
Rainer Kreek
Kae kos mütvä!
657.C2MENOjaveer ESTKevin Kaaristo
Ottomar Ojaveer
otto
658.K2MENUmmamuudu ESTTarmo Riitmuru
Indrek Norlind
Ummamuudu
659.SUP_MENHang Loose ESTValde ViidingHang Loose
660.K2MENEesti Puu ESTRaimond Parko
Carl Bret Parko
Eesti Puu
661.K2MENHelepunane Verejooksja ESTRobert Norak
Kaarel Paabut
Helepunane Verejooksja
662.C2MEN ESTVeiko Germann
Robert Raap
663.C2MEN ESTTiit Freienthal
Janar Heinaste
Jarppi
664.C2MEN ESTIndrek Linde
Siim Rinken
Kopsuturse
665.K2MENCoreGrow Adventure ESTMart Moora
Ahto Sooaru
CoreGrow Adventure
666.K2MENKeskkonnaagentuur ESTTaimar Ala
Heiko Heitur
Kõrbehunt
667.C2MEN ESTJürgen Arund
Fred Viidul
Mustikale
668.RAFTTÜ Rahvakunstiansambel ESTMerike Kala
Teili Toms
Sigrid Kuuse
Aveli Vellerind
Triin Taveter
Liisa Puusepp
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel
669.C2MENKivikaru OÜ ESTKarry Jallai
Kristo Kolk
KIVIKARU
670.SUP_WOMSUP Adventures LATInga PutraimaSROKA Latvia
671.SUP_WOMSUP Adventures LATAgnese CimdinaSROKA Latvia
672.C2MENTark Ei Torma 1 ESTKert Prants
Risto Pranno
Tark Ei Torma 1
673.K2MENSometimes lose, always win ESTMarko Oolo
Ragnar Pikkor
Vähem möla, rohkem mõla!
674.C2MEN ESTKristjan Vahter
Mihkel Valma
Sõbrad
676.C2MEN ESTSten Tikk
Martin Tälli
Hektor Design Hostels
677.C2MIX ESTKristjan Noortoots
Kristiina Noortoots
Noortoots
678.K2MENEerimäe SK ESTAlbert Unn
Erki Unn
Eerimäe SK
679.K2MENKajaki laksutajad ESTPriit Saaremägi
Margo Muzakko
Kajaki laksutajad
680.K2MENMehed Kajakil ESTAlvar Ploom
Anti Tara
Mehed Kajakil
681.K2MENDomus Kinnisvara ESTPriit Villemson
Hannes Altrov
DOMUS KINNISVARA
682.C2MENLATVIAN CANOE LATJurijs Seleznovs
Jevgenijs Blazevics
LATVIAN CANOE
683.K2MENPealtnägija ESTKristjan Pihl
Jevgeni Ossinovski
Pealtnägija/Tahe Outdoors
684.RAFTLexus Tallinn ESTIngar Mäesalu
Veiko Veeväli
Ragnar Tapver
Urmas Vassus
Oskar Mark
Anti Ormak
Mairo Neem
Mattias Umbleja
Johan Karlson
Lexus Tallinn
685.K2MENJamaica Bobsled Team ESTMargus Merilo
Tanel Liigmann
Jamrock
686.C2MENNoored Herefordid ESTRait Hutrov
Priit Raudkivi
Noored Herefordid
687.K1WOM360 KRAADI ESTLinda Tetsmann360 KRAADI
688.K2MENVarikud ESTLeopold Varik
Herman Varik
varikud
689.K2MENSaint-Petersburg RUSOleg Melnikov
Iurii Borodulin
Tahe Marine/St-Petersburg
690.K2MIXOksannu ESTKaspar Kuuse
Oksana Kuuse
Retk
691.RAFT ESTHelina Turja
Toivo Ratas
Alo Allas
Raivo Saame
Sven Vakkum
Daniil Harik
Janari Talvistu
Aire Kalaus
Madallend
692.K1MEN ESTMarek TrollaOlen missioonil
693.K1MEN Yris LTUArunas DubauskasGiedra
694.K2MIX ESTMerle Pehk
Meelis Kallus
M2
696.K1MENKanuutaja ESTJanel MiljandKanuutaja
697.K2MENTallinna Ülikool ESTMarko Virkunen
Andrus Jaamul
Kraken
698.K2MENWet Monkeys ESTLauri Kummel
Sander Ivarinen
Wet Monkeys vol.2
699.K1MENnagelmuiza LATOskars GalzonsNAGELMUIZA
700.C2MENVahelaane ESTTavo Uibu
Tarmo Moora
sõukruvi
701.C2MEN ESTTimo Sink
Margo Jakobson
702.SUP_MENSupCult RUSBabenyshev VitaliyRed paddle sport 11
703.K2MENSK Keremeister ESTMarkku Juronen
Pertti Juronen
Jurokad
704.K2MEN ESTErki Rudi
Rünno Pusa
Majaka Kajakad
705.K1MENlainemurdja2 ESTAndrei Boginskilainemurdja2
706.C2WOMBigbank AS ESTAnnika Vilbiks
Virgi Kobin
Bigbank AS
707.C2MENRuuben Liiv ESTRuuben Liiv
Alari Adoson
Kanged ruudus
708.K1MENJõekääru ESTToomas Tarvejõekääru
709.C2MENSoftsystems ESTPeeter Hendrikson
Väino Ellamik
Pehmod
710.K2MENPaide Svingerite Klubi ESTMadis Madalik
Karel Vähi
Paide Svingerite klubi
711.SUP_MENSupsurfing ESTMati LinkSeisuaerutaja
712.C2MENSaare Karud ESTMadis Laid
Mihkel Raud
Saare Karud
713.K1MEN ESTAndrei Akulistõi
714.K2WOM ESTKristiin-marleen Sulg
Liisa Uutsalu
715.C2MIX ESTEeva Metssalu
Andi Kriisa
Lennuk
716.C2WOM ESTKatrin Jürimäe
Kaidi Tiidor
mehem.ee
717.SUP_MENMeepott oü ESTIvari JärvekaldSIC Estonia
718.K2MEN ESTVeiko Hintsov
Mikk Kalamees
Kalalaev
719.K2MEN ESTPriit Randam
Eimar Lember
Vooluga kaasa
720.C2MENBORG KINNISVARA ESTAnti Annom
Paavo Korkka
BORG KINNISVARA
721.C2MENHilbagrupeering ESTHelar Kallastu
Tanel Kallastu
Hilbavennad
722.C2MENPäris ergomeeter! ESTAigar Raidma
Marko Iganus
Päris ergomeeter!
723.K2WOMKEIK ESTAnita Hoole
Eela Nossova
KEIK
724.K2MEN ESTJuri Danjuk
Evald Schmidt
Bossid
725.K2MIXKEIK ESTJoosep Hoole
Ly Hoole
KEIK
726.C2MIX ESTJaan Kübarsepp
Ehtel Taevere
Vandersellid
727.K1MENMölamehed ESTMarek KahrLennuk
728.C2MENEesti Sõudeeliit ESTTaavet Tamm
Rivo Perm
Eesti Sõudeeliit
729.C2MENReigo on BOSS ESTReigo Krutto
Erkki Lageda
Reigo on BOSS
730.K2MIX ESTKeit Järve
Marek Kesküll
732.K1MENTallinna Surfiklubi ESTIgor Kravtsov
733.C2MIXOMJAKON FINKaisu Soivio
Jaakko Soivio
O M J A K O N
734.SUP_MENDinamo RUSVitalii Andrianov
735.K1MENMallasveden Melojat FINHannu TeronenMallasveden Melojat
737.K2MIX11:11 ESTArian Levin
Anna Kutsinskaja
11:11
738.C2MENPõltsamaa/Võru ESTMaikel Mikson
Oliver Oeselg
Põltsamaa/Võru
739.C2MENTassa sõuat, kaugele jõuat! ESTTimo Savioja
Peep Kaljuvee
Tassa sõuat, kaugele jõuat!
740.K1WOMVanajaveden vesikot FINPirjo VuorinenVanajaveden vesikot
741.C2MIX ESTOlev Viiberg
Jaana Tents
Mesimumm
742.K2MENOmjakon FINHeikki Hihnala
Markku Savolainen
743.K1MEN ESTRagnar Toomsalu
744.K2MIXvärska vesi as ESTMarge Taivere
Peeter Klaas
Värska Originaal
745.K2MENRum & Island ESTIndrek Saar
Sergei Rumjantsev
Rum & Island
746.SUP_WOMSUP Adventures LATSandra RitumaSROKA Latvia
747.SUP_MENKiteSUPWake LATMaris Freimanis
748.K1MEN ESTMartti KaskKlapahundoJunior
749.C2MENPõlva matkaklubi ESTHardi Piiroja
Raul Kalbus
Spetsialistid
750.K2MIXMATKaSPORT ESTJana Põldver
Fred Markus
JF MATKaSPORT
752.C2MENVolvo Estonia ESTAts Möllits
Asso Abras
Volvo Estonia
753.C2MENPeedu Põletajad ESTAndres Ariva
Jorma Laas
Peedu Põletajad
754.C2MENPeedu Põletajad ESTMartin Laas
Lauri Kübarsepp
Peedu Põletajad II
755.K1MENHedonSpa ESTAndres LelovHedonSPA
756.K2MENTiim kes kaks kuud ei suutnud nime mõeld ESTHenri Rummo
Jaanus Sakkis
Tiim kes kaks kuud ei suutnud nime välja mõelda
757.SUP_MENSup way RUSVladimir KodintsevRed paddle
758.C2WOM ESTLiis Leegen
Triin Prants
Tark Ei Torma 2
759.C2MEN ESTKaarel Leegen
Rauno Teder
Tark Ei Torma 3
760.C2MEN ESTVillem Leegen
Markus Varem
Tark Ei Torma 4
761.K2MENAM drem team ESTMaksim Portnov
Andrei Bojarinov
AM drem team
762.C2MENAgentuur ja Peep ESTAvo Sipelgas
Peep Jürmann
Agentuur ja Peep
763.K2MIXNelson ESTKadri Tonka
Rami Morel
ToMoMoTo
764.C2MENDRP Auto ESTSiim Vislapuu
Mait Raha
DRP Auto
765.BOAT ESTMarek Saarekanno
Madis Koppel
Vihased Hülged vol2
766.K2MIX ESTMerle Tubli
Ivar Praks
Väle Banaan
767.C2MIXRGB ESTRando Iidel
Inga Iidel
RGB2
768.K2MENBHR ESTRivo Randmäe
Raivo Randmäe
BHR
770.K2MENTeam Ondatra LATLauris Bukovskis
Martins Grandans
Ondatra Z
771.RAFTHCS ESTTarmo Ivanov
Tauno Kang
Sirli Sarapuu
Kristjan Saat
Martin Toomast
HCS
772.K1MEN ESTRauno-ragnar MagnusZups Javalmis
773.K2MENVstk Yris LTUJonas Ragauskas
Juozas Gurevicius
Yris
774.K2MEN ESTAnnes Edur
Jaak Käämer
JÄÄMURDJA TARMO
775.RAFTRäpina Aianduskool ESTSiret Zirna
Priit Karjane
Tõnis Soopere
Liina Palu
Valdur Truija
Janely Org
Räpina Aianduskool
777.C2MIX ESTSusanna Vain
Jürgen Karvak
Jonnipunnid
778.C2MENJamaica Bobsled Team ESTToomas Merilo
Sergei Ponomarjov
Red Mull
779.C2MENSA Teaduskeskus AHHAA ESTSander Kask
Lauri Valk
Kase Kanuu
780.K1MENSK Pirita ESTOlden JentsonSk Pirita
781.K1MEN ESTOtt MaasikasMari
782.K2MENLukkaKivi ESTMartin Lukka
Keit Kivi
KiLu
783.RAFTKõvatajate kokkutulek ESTTarmo Rämson
Terje Võikar
Künter Kõiv
Raul Pukk
Maarja-liisa Rämson
Pavel Baranov
Kersti Kullamäe
Ervin Oja
Kõvatajate kokkutulek
784.C2MEN ESTVootele Poll
Reino Kiis
Nina-Pinta-Santa Maria
785.K1WOM ESTSeiu AltmäeVihane Vapsik
786.K2MENElektrikud ESTRoland Truus
Priit Valk
Elektrikud
787.C2MENPirita Aerutamisklubi ESTRain Pärnaste
Oliver Olmaru
Pirita Aerutamisklubi
788.K2MIXAIX Team ESTHaiko Käärik
Greta Silberg Käärik
Aix Team
789.C2MENairesana.lv LATMartins Zviedris
Jänis Balodis
2Martins
790.K2MIX EST
SVK
Oleksiy Krasnoperov
Veronika Kunikova
Runagi
792.C2MENHRK ESTMati Laur
Aleksander Varikov
porgandid
793.K1MEN ESTIvar Herm
794.K1MENmyrakarud ESTHeiti Hallikmamyrakaru
795.K2MIX ESTBetti Vainküla
Reimo Allik
rb
796.K2MIXSetu ESTRandy Korb
Pilvi-heli Vettik
Setu
797.K2MENBalvu karate klubs LATJanis Kozlovskis
Sandris Straube
Balvu karate club
798.C1MENPiusaäärsed väikerahvad ESTMart HommikPiusa Ekspress
799.C2MENcosmix and bock co ESTMarko Villup
Marden Muuk
staysingle revenge
800.K1MEN ESTTanel KukkSaarlane
801.C3MENStay Strong ESTAndris Graudin
Andris Graudin
Rene Palmiste
Stay Strong
802.C2MIXpranayama ESTKalle Pungas
Katrin Talpsepp
pranayama
804.C2MENStay Strong ESTAndris Graudin
Rene Palmiste
Stay Strong
805.RAFTRõuge spordiklubi ESTAare Aasa
Tiit Toots
Ülo Karpov
Risto Aim
Janno Ruuder
Taavi Karu
Tiidu juubel
806.C2MEN ESTAllan Tobi
Martin Kala
Tobiga Kala
808.C2MENEesti Pagar ESTEgert Peek
Märt Tõnson
Eesti Pagar
809.RAFT ESTMärt Vaglakes
Tauri Tamm
Karl-erich Kähr
Roland Rimm
VagMar
810.K2MEN ESTKarl Rõõm
Rainer Vidder
811.K2MEN ESTKaarel-kristjan Rink
Veiko Vassiljev
812.C2MENCoobaz ESTOlav Raagmaa
Eiko Laine
Coobaz
813.K2MEN ESTVahur Vahemets
Raido Martinson
MereHunt
814.SUP_MENKeuruu SUP FINPekka YlikauppilaKeuruu SUP
816.K2MIX ESTLiina Räli
Remi Neitsov
Robi
817.K1MENakajak POLMaciej TwerdochlibTUKTU
818.C2MEN ESTEero Veider
Gert Pikkor
shopafly
819.K1WOMKaren Jagodin ESTKaren Jagodin
820.K2MENTahe Outdoors ESTAndres Kaju
Indrek Kermon
Tahe Outdoors/Rehvid Pluss
821.WTBHaanja Rattaklubi ESTTarmo MõttusVigurivänt
822.C2MEN ESTKarli öispuu
Tanel Jantson
kikas ja vares
823.K1MENTahe Outdoors ESTKristjan PuusildTahe Outdoors/Elujooks
824.K2MENTahe Outdoors ESTBilly Toomla
Holger Tasane
Tahe Outdoors/Boats and Motors
825.K2MENTahe Outdoors ESTMadis Mägi
Klaus Treimann
Tahe Outdoors/Hausers
826.K2MIXTahe Outdoors ESTArgo Mere
Kristiina Kiviselg
Tahe Outdoors/Matkasport
827.K2MENTahe Outdoors NORTruls Aabol
Jørgen Aukland
Tahe Outdoors/Olympia Sport
828.K2MENTahe Outdoors SWEJörgen Kard
Martin Nordstrand
Tahe Outdoors/Outlife
829.K1MENTahe Outdoors SWEFredrik WanglerTahe Outdoors/Outlife
830.K1MENTahe Outdoors ESTToomas ErikTahe Outdoors 2
831.K2MENTahe Outdoors ESTRaul Saks
Marek Pohla
Tahe Outdoors 1
832.K2MENTahe Outdoors ESTKristo Orav
Markko Kolossov
Tahe Outdoors 3
833.K2MENTahe Outdoors GERHolger Kloß
Falko Bremer
Tahe Outdoors/Der Aussteiger
834.K1MENTahe Outdoors SWEMatthias KarlssonTahe Outdoors/Vättern Kajak
835.K2MENTahe Outdoors ESTJoonas Maanurm
Boriss Burkov
Tahe Outdoors 4
836.K1MENTahe Outdoors ESTErkki KolossovTahe Outdoors 5
837.K1MENTahe Outdoors ESTSeren MühalaTahe Outdoors 6
838.K1MENTahe Outdoors ESTMargus MäeTahe Outdoors 7
839.K2WOMTahe Outdoors ESTJanely Leemets
Klaarika Lopsik
Tahe Outdoors 8
840.K2MENTahe Outdoors ESTAleksei Sulitsenko
Dmitri Lozovski
Tahe Outdoors 9
841.K2MENGrabbiKarilaid ESTMaidu Grabbi
Ermo Karilaid
GrabbiKarilaid
842.K1MENSW Kohila Winged ESTTõnis KaasikTonisfromEstonis
843.K1MENTartu Suusaklubi ESTJanar PilvetMatkajuht OÜ
844.RAFTVorstiabi ESTMarko Sova
Toomas Viidebaum
Vorstiabi
845.C2MEN ESTMarko Aatonen
Anders Allandi
Nõmmekutid007
846.C2MIX ESTHelin Kumm
Hindrek Kumm
Nagu esimene kord
847.K1MENReimann Retked ESTMart ReimannReimann Retked
848.K1MENReimann Retked ESTMargus ReimannReimann Retked
849.K1MENReimann Retked ESTSiim SildnikReimann Retked
850.K2MENReimann Retked ESTIvar Hütt
Rasmus Hütt
Reimann Retked
851.C2MENEesti Aerutamisföderatsioon ESTJoosep Karlson
Andreas Baum
Möhk & Tölpa (Eesti Aerutamiskoondis)
852.K1MENPirita Aerutamiklubi ESTGeorgi Orlovnimeta
853.K1MENYris LTUMarius LinkeviciusYris
854.C2MENTuulepesa talu ESTOleg Aruvald
Aare Eiche
Haanja 2
855.K2MENTahe Outdoors ESTAivo Ilves
Raimo Vildersen
856.K2MENTahe Outdoors ESTCristo Kilusk
Taavi Müürsepp
857.K2MENTahe Outdoors ESTMargus Silluta
Vambola Vardja
Mongol
858.K2MENTahe Outdoors ESTRingo Müür
Jaanus Tammoja
859.K2MIXTahe Outdoors ESTPriit Purde
Mari Viitmann
860.K1MENSouthwestern LATMiks GerulisSouthwestern
861.K1MENPirita Aerutamisklubi ESTKaido SiimonSiimon senjor
862.K1MENKeps Kotis ESTKarl ReimannKeps Kotis
863.C2MEN ESTVeiko Kuusk
Indrek Kuusk
864.K1MEN ESTFred ViirmaaAve
865.K2MEN ESTKuldar Allikat
Peeter Matson
Dag
866.K1MEN RUSSergey KovsharСПБГУТД
K2MEN: 181 team(s)
C2MEN: 176 team(s)
K1MEN: 174 team(s)
RAFT: 76 team(s)
K2MIX: 63 team(s)
C2MIX: 50 team(s)
K2WOM: 23 team(s)
SUP_MEN: 22 team(s)
K1WOM: 18 team(s)
C2WOM: 17 team(s)
SUP_WOM: 6 team(s)
C1MEN: 5 team(s)
C3MIX: 5 team(s)
BOAT: 4 team(s)
C3MEN: 3 team(s)
WTB: 2 team(s)
C4MEN: 1 team(s)
UNK4MIX: 1 team(s)
K3MIX: 1 team(s)
UNK1MEN: 1 team(s)
829 team(s)
EST : 729 team(s)
LAT : 37 team(s)
RUS : 25 team(s)
FIN : 12 team(s)
LTU : 10 team(s)
POL : 8 team(s)
SWE : 3 team(s)
NOR : 2 team(s)
GER : 1 team(s)
DEN : 1 team(s)
BLR : 1 team(s)
More statistics here.

* Teams represented on gray background did not meet an official classes and will compete outside of accounting.

ORGANISAATOR







ORGANISAATOR







PEASPONSOR

SUURTOETAJA




SUURTOETAJAD













TOETAJAD













TOETAJAD